Ontdek eens de eigen streek I SPEELWEER72 Gebr. 0ETBR00D PASEN NADERT SNEL! Fa. i. W. Dollekamp en Zn. gemeente-werkman THE JUMP Speelweek 72 stimuleert de creativiteit van het kind HANDBOEK VOOR VERVUILD NEDERLAND Dc K drie hale twee betaler Goochelkubus als geschenk sÉSL: Grote akties met veel hoofdprijzen van tVmS april 19727." Beziens waardigheden Historie Toeristische routes Van de Verkeers- eursus slaagden 26 deelnemers VIJF PRIJZEN EN KAMPIOEN MUURVE Mengunie Holten N.V. ALLES VOOR UW TUIN Autoflex FLINK!?: MEISJP Met de Pasen iets heerlijks dan naar Slotman ALLES VOOR UW TUIN tweedehands tractoren Tuincentrun Firma G. J. Hane\ Nieuwe kleuren 1S' komen uit03 Fiexa bus een woning liefst met garage Fa. Gsrvedii *i Npuis BAR-DANCING B00DE-BATHMEN Schonevelt Vrftdag 24 maart 1972 /rij dag Van 1 tot en met 8 april wordt in heel Nederland de Nationale Speel week 72 gehouden, in het kader van de Europese Speelweek. De week bestaat uit verschillende grote akties, terwijl' als Speelweek-geschenk een fraaie goochelkubus is vervaardigd, die in de speelgoedzaken gratis wordt meegegeven bij aankoop van f 7,50. Het accent van de Speelweek 72 ligt op de creativiteit van het kind, hetgeen tot uiting komt in de aktie „Maak zelf een stuk speelgoed". De Kinderen kunnen hun fantasie de vrije loop laten en met alle moge lijke materialen een stuk speelgoed vervaardigen, zoals ze dat zelf het fijnste vinden. In het hele land vin den plaatselijke voorronden plaats: de werkstukken worden ingeleverd bij de speelgoedzaken, waar de kin deren ook de deelnameformulieren hebben opgehaald. Deze formulieren zijn al vanaf half maart in de win kels aanwezig. FINALE IN DE EXPOHAL. Op zaterdag 8 april is er een gro te landelijke finale in de Expohal te Hilversum, die om 10.00 uur 's och- tens begint. Een jury onder leiding van televisie-presentatrice Ria Bre mer, beoordeelt de werkstukken van de finalisten (de prijswinnaars dus van de plaatselijke voorronden) en aan het eind van de middag worden de hoofdprijzen van de aktie ,,Maak zelf een stuk speelgoed" officieel uit gereikt. Terwijl de jury aan het Werk is, hebben de kinderen de ge legenheid zich in de Expohal te ver maken tijdens een grootscheeps Bpeelfeest, dat daar op touw wordt gezet. Vorig jaar was de belangstel ling hiervoor bijzonder groot: er kwa men in totaal zo'n vier duizend kin deren. Dit jaar zijn niet alleen de fi nalisten welkom, maar alle andere hinderen die willen komen spelen. Op de vijf duizend vierkante me ter vloeroppervlak van de Expohal zijn talloze attracties voor de kinde ren, waaronder een grote speelmarkt in echte marktkramen. Verder zijn er trampolines, autoracebanen, tafel- biljards, sjoelbakken, knutsel- en verfhoeken, enz., enz. Er is een groot podium waarop van alles te zien is, zoals poppenkast, goochel- voorstellingen, de jeugdband Camp uit Delft en de drumband Beatrix uit Hilversum. De Avro-televisie zal in het kinderprogramma Stuif es in" van zaterdagmiddag 1 april aan dacht besteden aan de Speelweek en de manifestatie in de Hilversumse Expohal, die wordt georganiseerd in nauwe samenwerking met de Stich ting Kindervakantiewerk Hilversum. PRIJZEN. Met de aktie ,,Maak zelf een stuk speelgoed" zijn vele prachtige prij zen te verdienen. De hoofdprijzen zijn opblaasbare boten, terwijl er verder nog tientallen grote stukken speel goed beschikbaar zijn, als bijvoor beeld auto-racebanen, trapauto's, kinderwinkels, luxe poppenhuizen, spoorweg-exmplacementen, schom mels, constructiedozen, te veel om op te noemen. In eerste instantie kunnen de kinderen al een prijs win nen bij de speelgoedzaak, waar ze hun zelfgemaakte stuk speelgoed gaan inleveren (dat moet vóór 1 april gebeurd zijn) en daarna hebben ze nog kans op een hoofdprijs in de finale te Hilversum. STICKERS. Een ander belangrijk onderdeel van de Speelweek 72 is de grote .„sticker-verzamel-aktie". Het is de bedoeling dat de kinderen de kleuri ge stickers bij elkaar sparen en ze opplakken op het deelname-formu lier dat gratis bij alle speelgoedza- en bij de warenhuizen verkrijgbaar is. In heel Nederland doen niet min der dan 750 zaken aan de Speelweek 72 mee. Ook met deze „sticker-ver zamel-aktie" zijn weer veel prijzen VRAAG GRATIS DEELNAMEFORMULIER ALTIJD PRIJS. Om de Spelweek 72 voor alle kin deren bijzonder aantrekkelijk te ma ken heeft de Kommissie Speelweek besloten, altijd een prijs te geven aan kinderen die aan de aktie „Maak zelf een stuk speelgoed" of aan de „sticker-verzamel-aktie" meedoen. De prijs bestaat uit een vier-kleu- ren-affiche, gedrukt op glimmend papier, met de voorstelling van een hip beatbandje. Alleen voor deze fij ne affiche is het al de moeite waard om mee te doen. GOOCHELKUBUS- De goochelkubus is speciaal voor de Speelweek 72 ontworpen en ver vaardigd. Het is een prachtig uitge voerde kubus waarin zes echte goocheltrucs verpakt zitten. Een bij zonder aantrekkelijk geschenk dat veel belangstelling zal ondervinden. Aan de hand van de bijgevoegde spelregels kunnen de kinderen di rect aan de slag gaan om hun goochelkunsten te vertonen. De goochelkubus is gratis bij aankoop van f 7,50 in speelgoedzaak of waren huis. FOTO-EXPOSITIE. Ter gelegenheid van de Speelweek 72 is er een grote foto-wedstrijd ge organiseerd door de Kommissie Speelweek, in samenwerking met het maandblad „Ouders van Nu". Van de beste foto's die zijn ingezonden wordt een fototentoonstelling georga niseerd tijdens de Speelweek 72, in het Esso Motor Hotel te Amsterdam Op donderdagmiddag 30 maart wordt deze fototentoonstelling officieel ge opend en dan start tegelijkertijd de landelijke Speelweek 72. Het ziet er naar uit dat er voor de foto's in het Esso Motor Hotel veel belangstelling zal zijn, gezien het enorm grote aan tal inzendingen dat onder het motto „Ouders leert uw kinderen spelen" is binnengekomen. Ook voor de Speelweek 72 wordt zeer veel belangstelling verwacht. Vorig jaar hebben ongeveer honderd duizend kinderen uit het hele land aan de akties meegedaan, met. als gevolg dat de Kommissie Speel week dit jaar een aanzienlijk groter aantal deelname-formulieren bij de speelgoedzaken en de warenhuizen heeft klaargelegd. De kinderen, die mee willen doen, kunnen hun deel name-formulier gratis gaan afhalen. Industrieplaats in een omvang rijk agrarisch gebied met zeer veel natuurschoon, dat is Har- denberg aan de Vecht. Het woon- en werkgebied is een har monisch geheel en de plaats is verzorgingsgebied voor Noord oost-Overijssel. De gemeente be strijkt 18.000 hectare, telt 26.000 inwoners en legt zich de laatste jaren meer toe op het toerisme. De natuur ligt hier bij wijze van spreken „naast de deur" en in en aan het dal van de soms nog wel eens onstuimige Vecht. In het afwisselende landschap en natuurgebied rondom liggen de romantisch aandoende dorpjes en buurtschappen Heem se (dit vormt met Hardenberg reeds een geheel), Brucht, Rheeze, Diffelen, Bergentheim, Mariën- berg, Baaider, Radewijk, Kloos terhaar, Sibculo, Rheezerveen, Venebrugge en Collendoorn. Maar ook de noordelijker gele gen plaatsen Lutten en Slagha ren behoren tot deze gemeente en vormen daar de toegangsweg tot de provincie Drenthe. In de staatsboswachterij langs de weg Hardenberg-Wilte Paal-Almelo (ca. 1000 ha.) kan men uren wande len en genieten van de vele naald en loofbomen. Niet alleen konijnen, maar ook reeën hebben hier hun do mein en als er geen lawaai gemaakt wordt, kunnen deze sierlijke herten van korte afstand bewonderd worden. Aan de zuidelijkste kant hiervan naar Diffelen en Mariënberg ligt het re creatieterrein „De Oldemeijer", waar velen in de komende zomer weer strandgenoegens hopen te beleven. In het staatsnatuurreservaal „De Erfgenaam" achter Rheezerveen is nog genoeg heide en er groeit ook het zogenaamde buntgras De „Rheezerbelten" oflewel „de kleine Belties" zijn prachtige zand verstuivingen, waar de kinderen zelfsin dit jaargetijde heerlijk Redactie: Wouter van Dieren Uitgave Elsevier Amsterdam-Brussel 1972 276 blz. f 12,50. Een handboek, dat geen handboek is in de zin van een vademecum. Het is een verzameling van 26 boeiende hoofdstukken. Onder de verschillende auteurs ontmoeten we de namen van Jan van Hillo, Godfried Bomans. Ph. Fiedeldy Dop. Maarten Bijleveld. Het boek is de gekruide melange van een woede-uitbarsting van Bert Gart- hof over het liegen van de (nu ex-) minister Bakker aangaande de Gro ninger smeerpijp, die evenveel vuil uit zal braken als alle gezamenlijke rio len van New York en Tokio samen, en van een waarschuwing van Bram van der Lek tegen de ..deskundigen" die alles relatief willen nuanceren. Die landbouwvoorlichters die niet meer in de schepping geloven maar met een spuit voor deze tor en een gif voor die vlinder de landbouwop- brengsten modem en arbeidsbespa rend willen verhogen". Geloof ze maar die onschuldige teksten op de gifbussen (1200 merken). Geloof maar dat een half pond gif per aardbewo ner ongevaarlijk is voor u, voor uw aanstaande, voor uw kind. Geloof de Shell Chemie maar die Azodrin aan beveelt om een parasiet te doden, en als niet de parasiet maar de vijanden ervan kaDot gaan aanraadt méér van dat spul te spuiten". Aardig is ook de passage over 't in stituut van de hearing „die voorde- Sfekhouderij van de burgerij, omdat de kaarten al lang geschud zijn, de bomen al verkocht zijn voordat hel voorstel tot kappen aan de gemeen teraad bekend was gemaakt. De kruitschepen hadden al een ligplaats in het Zw Meer buiten zijn ge- meentera;" n de hele burgerij om (promotie in zicht burgemeester?") -Jan Willem (opius Peereboom) rekent ons voor wat schoonwater kost en hoe veel miljoen ton roet wij per jaar de lucht in blazen en wat het zou kosten en opbrengen als we dat eens nalie ten. Sprekend over zijn gistergeboren kleinzoon besluit -Jaap Molenaar „ik wil je toch nog even over je broze koppetje strijken en je toe wensen, dat ook ju nog iets van ontroering en schoonheid mag ondergaan. Welterusten jochie." Godfried Bomans wijst er op dat het aankondigen van een collectief naar de bliksen gaan niemand afschrikt. De mensen nemen dit gaarne, mits het nu maar goed gaat. Pas als een nieuwe opvatting over 't 'even en over de plaats,van het leven "an de mens op aarde een nieuwe bo dem schuift onder het bestaan, waar door het niet meer nodig is vlugger te vliegen, sneller te rijden, luxer te eten en warmer te zitten in grotere huizen, waarvoor duizend schoorste nen en smeerpijDen dagelijks zorgen, dan is er hoop. ..Waar blijft de bloolvoeter, de heili ge van deze tijd, die middels een paar ingeblazen woorden het verzuurde deeg weer laat rijzen". A.L. De klokketoren voor het raad huis met aan zijn voet de vijvers met waterplanten en bloemran- den. Hoog bovenin zaaien de 13 klokken van het carillon hun welluidende klanken over Har denberg uit. kunnen ravotten en graven op en het zand, terwijl de „oppas", uil de wind (door de hoge heuvels en naald bomen) en in de zon, zich ontspan nen kan met lectuur. Als men niet tegen een paar uur tippelen op ziet, kunnen we warm aanbevelen het natuui'reservaat „Egbertsdijkven- nen", op de grens van Kloosterhaar- Sibculo. Het zogenaamde „Engeiand- sebos", bereikbaar via de weg Heem- se-Collendoorn is alleen toegankelijk voor houders van wandelkaarten. die verkrijgbaar zijn bij de heer A. Hu- rink, Anevelde H-l, tel. 05246-244. Maar ook „De Kruserbrink" aan de gelijkluidende straat en de „Heem sermars" met hertenkamp aan de Reigerstraat aan de rand van het stadje, mogen er zijn. Naast de Oudheidkamer in de Voorstraat, waar fossielen, munten, oude wapens, geschriften etc. te be zichtigen zijn, is er een expositie ruimte in de mooie gerestaureerde stadsmolen „De Oelemölle" (1533). In de zomermaanden kan men tegen een luttel bedrag van 50 cent (kin deren 25) snuffelen tussen de bijzon dere „unica". Via koster Dorman aan de Scholtensdijk 22 kan men het pittoreske, gepleisterde kerkje van Heemse (ongeveer uit het jaar 1200) van binnen bewonderen. Op het z.g. „Jodenbergje" (een heuveltje van de rivier) liggen vele joden begraven. Bij storm of hoog water is de stuw bij Diffelen (tussen Hardenberg-Ma- riënberg en dan aan de noordkant van de Vecht) altijd weer een bijzon der schouwspel en een mooi foto-ob ject; evenals de oudeSaksische boer derijen aldaar. Evenals in Oud-Ber- gentheim en Rheezer zijn hier historische brinken, zoals die vooral gezocht moeten worden op de Dn se gronden. Op onze speurtocht ontdekten een geweldig grote bult met allerlei brandbare spullen en takken, achter het voetbalveldje tussen beide nieu we bruggen. Ongetwijfeld zal de ge hele gemeente deze vuurzee op Twee de Paasdag kunnen zien. Achter het postkantoor aan de Voorstraat is nog een gedeelte van een oude stadsmuur te zien. Mot ijzeroerblokken (gedolven in de om geving) werd deze muur op de bij verbouwingswerkzaamheden in 1959 blootgelegde fundamenten in oorspron kelijke vorm herbouwd. Deze stads muur zou dateren uit 1320 en roept ongetwijfeld oude herinneringen op. In het begin van de 13e eeuw had de bisschop van Utrecht bij Nijen- slede een kasteeltje gebouwd, waar uit de stad I-Iardenberg is ontstaan. Deze bisschop sneuvelde in de buurt, namelijk in de slag bij Ane en daar na werd door zijn opvolger een nieuw kasteel gebouwd op de „Herden- berg", Daar zijn de gevonden fun damenten resten van. Nu wil het toeval dat de vade van de gesneuvelde bisschop. Bern- hard II. Edele Heer von Lippe, een rechtstreekse voorvader was van prins Bernhard. Vandaar dat: onze pr ereburger van Hardenberg is ge worden toen hij, in verband met de vorengenoemde historische brand, in 1963 uitgenodigd werd om het mooie gemeentehuis te openen. Een ge meentehuis. dat. er zijn mag. en waar Gert en Hermien e'kaar eeu wig trouw zwoeren en dat vergezeld lieten gaan van een van hun zg smartlappen. De Dr. Picavdtroute van de ADA.C en ANWB, met aansluiting resp. in Ommen en Tubbergen met de Sai- land- en Twenteroute, biedt talrijke mogelijkheden voor het maken van uitgestippelde autotochten. Slechts 4 Donderdagavond vond in de kanti ne van Gemeentewerken het examen plaats, dat de verkeerscursus. gege ven door de adjudant der Rijkspo litie, de Heer E. Kruit, afsloot. Dc cursus was georganiseerd door de afd. Holten van Veilig Verkeer, 't Examen werd afgenomen door mej. C. Wielenga, verkeerseonsulente te Dalfsen. Er waren 33 deelnemers, waarvan er 26 slaagden. Bij het uitreiken der diploma's sprak de voorzitter van de afdeling de heer T. Prak er zijn vreugde over uit dat zovelen aan de cursus hadden deelgenomen. Hij vond het van belang dat een verkeersdeel nemer van tijd tot tijd zijn kennis opfrist en op deze manier bijblijft. Een andere manier om op de hoog te te blijven is het lezen van verkeers- rubrieken in de dag- en nieuwsbladen of van het verkeersblad „Wegwijs". Hij feliciteerde de geslaagden en zet te de dames J. Schutte-Stegeman A. Kroon-Pasman, die zonder fouten slaagden, extra in het zonnetje. De afgewezenen gaf hij de troost mee. dat zij in ieder geval weer heel wat opgestoken hadden. In het komen de seizoen komt er weer een cursus De heer E. Kruit kreeg van hem voor het vele werk een enveloppe met in houd, evenals de heer J. Bluemink, die de koffie verzorgde. Van de cursisten kreeg de adjudant bij monde van de heer Chr. Knijff een boekenbom mevrouw Kruit bloe men. Na de pauze sprak mej. C. Wielinga over autogordels. Aan de hand v dia's liet zij het nut er van zien. Als iedereen autogordels gaat dragen, zullen in ons verkeer per 350 doden en enige tienduizenden gevallen van ern stig letsel worden „gespaard". Autogordels bieden op autowegen een goede beveiliging: ze voorkomen dat iemand bij een aanrijding uit of door de auto wordt geslingerd. Ditzelfde geldt echter ook binnen de bebouwde kom. Onomstotelijk is aan getoond, dat autogordels binnen de bebouwde kom met zijn vele kruispun ten en botsingskansen bijna een volle dige bescherming bieden tegen dood en zware verwondingen. Men zegt wel eens dat als een auto in het water terechtkomt een autogor del een belemmering betekent om er vlug uit te komen. Daarbij wordt echter vergeten, diat als er geen gordels gedragen worden, de kans groot is dat men bewusteloos raakt door de klap op het water of de botsing, die eraan vooraf is gegaan. Snel handelen is daardoor uitgesloten. Ditzelfde geldt ook bij het in brand vliegen van de auto na een botsing. Wat betreft de sluitingen verdient het aanbeveling een gordel te kiezen, die met één hand kan worden gesloten en geopend. Er zijn twee typen veilige autogordels, de heupgordel en de drie puntsgordel (combinatie van een band om de heup en een band diagonaal over schouder en borst). De heer T. Prak bedankt aan het ein de van de leerzame causerie de spreekster en gaf haar een klein? at tentie. De geslaagden: J. Aaftink. Dorpsstr- 48: G. J. Biesters, Schepenenstraa' 8; H. H. Rleyenberg. Hoffesstraat 42. Mevr. Bleyenbevg Hoffesstr. 12; J. W. W. Bleumink. Bessinkpasstr. 17; H. Bosman D102. Mevr. Cents. Hoffes straat 38: W. Drent. Oranjestraat 18: ■T. A. .T Groteboev B141; Mevr. Gro- leboer B141; L. Haverslag D35; Me vrouw A. Kroon D51Chr- Knijff. Hol- terberg; A. M. Niikamp D48; J. Paalman I.ook 46: J. Prins D5; J. Trotsenburg Besslnkpasstraat 27: D. Rechterschot D55: H. Rozendom. Schoolstraat 22: Mevr. Schutte M67: J. Sm ale D56: H. J. Stukkei:. Dorps straat 26: Mevr. H. G. Tempelman. Look 11: G. Willems. Deventerweg 14: Mevr. Zeijts, Kolweg 65: II. J. van Zon BI 64. Slager Piet Brands heeft op de te Rhenen gehouden tentoonstelling van Paasvee evenals voorgaande jaren weer prachtige resultaten behaald: Rubriek vaarzen met 2 brede tan den, le prijs; rubriek vaarzen met 4 brede tanden. ere-A-prijs; rubriek vaarzen met 6 brede tanden, ej-e-B- prijs; rubriek vaarzen met 6 brede tanden, le prijs: rubriek collecties (4 stuks) le prijs. De vaars met 4 brede tanden werd tevens kampioen. SLAATJE SLAATJE ELKE DAG VERSE VOORJAARSGROENTEN ZO UIT DE TUINDERIJ Hagelwitte bloemkool, spinazie, sla, andijvie, worteltjes, komkommer, enz, enz. EXTRA ZATERDAGAANBIEDING: Een kilo le soort witlof 125 Een literblik bami 125 Een blik Chinese boontjes 09 PRIMA SINAASAPPELS 6, 7, 8, 10, 12 voor150 EXTRA WEEKAANBIEDING Maandag, halve zak gesneden savoye kool 10 Dinsdag, een kilo prima bananen 09 Woensdag, halve kilo gesneden rode kool 19 Donderdag, een kilo worteltjes 59 Vrijdag, twee komkommers 110 Stationsstraat 11 - Telefoon 1216 Te koop: smeedijzei gashaa als nieuw Haarstraat in elke kleur verki bij FIRMA A. SCHIPl Dorpsstraat 3, tel.] ZWARTEPAD 1, HOLTEN Humegro (bloemaarde) 30 ltr4.30 CompolSana (bloemenaarde) 40 ltr 5.40 Siertuincompost 40 ltr 6.40 Compo-Sana (bloemenaarde) 40 ltr 5.40 Turfstrooisel zak 50 ltr 5.15 Turfstrooisel baal 10.25 Mengmeststof 15-10-20 5 kg 3. Dolomiet (kalk) 40 z.b.b. 5 kg1.25 Gazongraszaad Ravot 40 m2 12.50 Gazongraszaad Select 1 40 m2 11. Pootaardappelen zo lang de voorraad strekt. Bestrijdingsmiddelen voor land- en tuinbouw. Verder alles voor, onderhoud van uw FIRMA A. SCHIPP Dorpsstraat 3, tel, GEVRAAGD; Door wegens huwelijk ?>P man II tegenwoordige.^ kias ■V! hIvwSJnan to voor hele dagep1331" 1 met ee zijn teg J. PAALMANbrak e: HOT EL pel hal VOSMAEb! OR AN JESTR AA75 Pun1 Slagroomtaart Krentebrood Vruchtentaart Rozijnenbrood Schuimtaart 5.50 Suikerbrood Moccataart Vloerkadètten Paasgebak Puntjes Puddinggebak Harde broodjes 'T IS OVENVERS DUS VAN SLOTMAN Oranjestraat 75, telefoon 1335 t.o. de Rijssenseweg sprak "van Dekkei dat zij mover handh; men a van d bleef sen va Rozen in 25 soorten Coniferen in vele soc Thuja voor haag v.a. Vaste planten Heideheesters Sierbomen y Compost Koemest - gedroogd Bloemzaad en giroent,g Hei Asef potgrond Knolbegonia's Dahlia's- en gladiolen enz. Bato Carac .worde yollej Nijvei eerste en w kreeg verloi inzat, zich vierd km ligt de stad van de Duits grens en deze weg (richting Uelsen-Neuen- haus-Nordhorn) komt door een mooi gebied met veel natuurschoon. In de vakantieperiode organiseert de VVV, onder auspiciën van Staats bosbeheer. wandeltochten en ochten- tochten op zoek naar wild. Naast de eerder genoemde „Oldemeyer" heeft men in de gemeente nog meer re creatiecentra's, maar dan op com merciële basis, zoals „Het Stoeten- slagh" te Rheezerveen en „Shetland Ponypark" te Slagharen. In de zo mermaanden kan men zich hier met diverse attracties ontspannen en vermaken. Naast een aantal zomerhuisjesbe- drijven en kampeerboerderijen ver strekt de VVV-Hardenberg een cata logus met maai- liefst elf kampeer terreinen. Als het vrije kamperen bij de boeren, zoals dat in de provincie Gelderland werd aanvaard, ook hier zijn beslag gaat krijgen, denken we. dat hel gehele gebied aan weerszij den van de Vecht tussen Mariënberg en Heemse één "Men- en caravan- strook gaat worden. Onze middag-recreanten adviseren we om bij Mariënberg over de stuw richting Diffelen te rijden, dan links af (max. 50 km) langs Oldemeyer en Kleine Belties. Als een stadswan- deltocht door Hardenberg dan moet worden uitgesteld, kan men voor Heemse altijd weer rechtsaf over de Bruchlerweg naar Kloosterhaar, Ber gentheim of Mariënberg gaan. TE KOOP: Gebruikte landrollen, Cambridgerollen Kunstm ests tr ooiers Maaibalken, Ciclomaaier Harkkeerders, Mestwagens Karren, Kiepkarren Hydraulische kraan Zaaimachines Landbouwwagens Ploegen een- en tweeschaar G. KUYPERS (Slootsmid) Laren (Gld.) - Tel. 05738-227 Zetor- en Vicondealer alle prijzen G. KUYPERS (Slootsmid) Laren (Gld.) - Tel. 05738-227 Zetor- en Vicondealer Voor iets nieuws nog gauw even naar DOLLEKAMP Paashazen verkopen we niet maai wel een nieuwe moderne collectie BONNETTERIE voor kinderen, da mes en heren. Nieuwe collecties in sokjes, sportkou sen, maillots, panty's en nylons. Grote sortering in moderne overhem den, zelfbinders, weekenders, sokken enz., enz. Kom geheel vrijblijvend eens kijken bij ORANJESTRAAT 69, TELEFOON 1437 GEMEENTE HOLTEN Bij de dienst van gemeentewerken kan worden ge plaatst: een Ervaring met werkzaamheden in plantsoenen zal tot aanbeveling strekken. Het bruto salaris bedraagt vanaf de 21-jairige leeftijd minimaal 825.per maand (per 1 april 1972). Vakantieregeling, spaarregeling en ziektekostenrege ling. alsmede alle overige rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het ver schijnen van dit blad te richten aan de Burgemeester van Holten. Geen bezoek dan na oproeping. Kwekerjj cn Tuinaanlt n Holterweg 56 - Laren voor Tel. 05738-387 duide genoi Zaterdags tot 5 uur ge haler herer (12-1! lü i uuis ecus n i één dat er i J ti verfje op i V zult u zeggen Te huur gevraagd per 1 juli Hoge huur geen bezwaar. C. G. Bal Holterberg 49 Holten Telefoon 05483-1314 Kijk uw huis eens n Tien tegen ergens een Goed idee, zult u zegget het dan niet uit. Dot meteen. U zult het ondt handen zien opknappen Flexa hebt u alle eer v« werk. Loop deze week bij ons binnen. Om eet te halen en de kleur i zoeken. Keuze uit 50 ren, genoeg om helt naar uw zin te zijn. die Wc de Schildersbei d° maaBB B m< Dorpsstraat 43 - Tel wr afi A.S. ZONDAG: 4 bars - o.a. ondergrondse bar en Tiroler Stube. AANVANG HALF ACHT Voorzaal: Showorkest „De Accordia's" (S.v.p. fatsoenlijke kleding). GLOELAMPB Haarstraat 44 Rijssen

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 6