TOnfdek eens de eigen streek ffi - enquête Overijssel gaat varen Toeristische Fhriade krijgt reen kabelbaan De Salland-route voor de radio Provinciale toeristengids miljoen bomen in zestien jaar Hoogeveen: centrum van Z. W.-Drenthe Route WAAR GAAN WE HEEN? ,Het lopende vuurtje Wandelgebieden Stormachtige ontwikkeling HBS Met teams uit Hellendoorn en Holten Sneeuwkettingen Zwitserland in 29 MAART WEER 65.000 BOMEN I Vrijdag 14 januari 1972 5 met kanalen en bruggen bestaat niet meer. In plaats daarvan zijn moder ne stralen en winkels verrezen met de riante stadswijken sterrenbuurt. Zuid. West, Krakeel en het bouwklaar zijnde De Weide, waar het bouwter rein wordt aangeboden voor f 60, per vierkante meter. Het koopcen trum bevindt zich nu nog voorname lijk aan de Hoofdstraat, maar straks ook ongetwijfeld aan het Schut en hel Kruis. Het ligt in de bedoeling om op de oude waterwegen aan- en afvoer- wegen te creëren en ongetwijfeld zal dit ook de middenstand aldaar acti veren. Zowel 't Schut, 't Haagje als de Alteveerstraat zal een metamor fose ondergaan. Nog slechts korte tijd kan men over een unieke klapbrug Hoo- geveen binnenrijden. Want al deed het draaibare gedeelte de laatste jaren nog zelden dienst, thans overspant het brugdek geen water meer maar opgespo ten zand. Na jarenlang touw trekken, debatteren en procede ren van allerlei instanties en particulieren is de Hoogeveense Vaart nu definitief uit Hooge veen gebannen. Aan de zuidkant is het omleidingskanaal door de scheepvaart al in gebruik geno men. Met het verdwijnen van het kanaal en beide zijarmen kan een stuk historie en een be wogen geschiedenis worden op- De waterwegen waren gegraven voor afvoer van de turf en daarna als voornaamste af- en aanvoermoge- lijkheid van alle mogelijke produkten. Het melktransport geschiedde per boot naar de fabriek aan de Alte veerstraat en de vader van een be kende Hoogevener bezocht zijn klan ten met een varende galanterie-win kel het bekende potschip. Er zijn een aantal scheepswerven geweest in Hoo geveen. Het koninklijk bezoek in 1873 aan de machinale turfgraverij in Noordscheschut (plm. 4 km. ten oos ten van Hoogeveen) droeg bij aan de bekendheid van deze veenkolonia le streek. En dat de mensen in de streek van Elim en I-Iollandseveld voor opstootjes niet uit de weg gaan bewezen ze niet alleen enige jaren ge leden a an het Landbouwschap. Twee eeuwen geleden trok dit veenvolk reeds in grote getale met een rode vlag voorop naar Hoogeveen om hun eisen kracht bij te zetten. Tussen 1600 en 1700 schijnt er veel historie gemaakt te zijn. De troepen van Bommen Berend hadden er hun tol geëist, in de Franse tijd blijken vele Hoogeveners in Rusland te zijn gestorven en Lodewijk Napoleon schonk de plaats een „armenwerk- huis". Namen van raden, Dekker, Schoeten en anderen herinneren ve len aan de turf en scheepsbouwge- schiedenis van Hoogeveen. Het schip „Holland Pearl" gaat in februari een promotiereis op de Rijn {maken. Het wordt een varende toe- iristische tentoonstelling, waarmee men in Duitsland nog meer belang stelling hoopt te wekken voor Neder- B Mland als Vakantieland. H|| Aan boord is ook een stand van de Provinciale VVV Overijssel. Onder meer zullen de steden Duisburg, Düs- 1333seld°rf, Keulen (Bonn), Koblenz, Mainz, Karlsruhe en Frankfort wor den aangedaan. De oi-ganisatie van de reis is in handen van het Nationaal Bureau ivoor Toerisme. De eerste bekende gegevens over Hoogeveen dateren van 1275. Toen schonk de drost van Coevorden aan de heer Van Echten, in eeuwigen ei gendom, enige tienduizenden hectaren hoogveen. Na 1625 werd dit hoogveen (waaraan de plaats haar naam dankt) door Rudolf van Echten afgegraven. Deze toenmalige eigenaar stelde veen bazen en later verveners aan en hoe de turf vroeger gestoken en met krui wagens in de schepen werd geladen was vorige week zeer duidelijk in een speciale film in de rubriek Van ge west tot gewest op de televisie te zien. Hij stichtte met enige Holland se Heeren de „Compagnie van 5000 marsen". De turf werd via gegraven sloten, wijken, kanalen en riviertjes (denk daarbij aan de Echtenerstroom of het Oude Diepje) naar het Westen van het Land afgevoerd. De vrijkomende dalgrond bleef braak liggen en de vorige eeuw bebost. In latere jaren werd hier veel van gekapt en de grond ontgonnen. Het Spaarbankbos met daarin het alom bekende kin- der-herstellingsoord „Noorderhuis" aan de noordkant en het Echtener- bos (het Échters Paradijs) aan de westkant zijn vrij toegankelijk en prachtige wandelgebieden. A.an de oostzijde bevinden zich nu nog grote bossen, die nog steeds niet ontsloten zijn. Men heeft plannen voor een enorm recreatiegebied, het z.g. plan- Schoonhoven. Maar Hoogeveen is nu reeds uit gangscentrum naar de vrije natuur in Zuidwest Drente. Vanuit hartje Hoogeveen zit men in luttele minuten in de ongerepte natuur en kan men trips maken naar de mooie natuur gebieden, waaraan ook deze streek van Drente zo rijk is. Wie hier meer ,over wil horen of le zen, adviseren wij zich in verbinding te stellen met het verkeersbureau al daar, Stationsplein 4, telefoon 05280- 630G3. Allerlei plattegronden en rou tes heeft men er beschikbaar. Van grote betekenis voor Hooge veen is de aanleg van de spoorlijn geweest en het is al weer honderd jaar geleden dat de eerste trein in Hoogeveen stopte. De bereikbaarheid van Hoogeveen voor het snelverkeer werd opnieuw verbeterd door de aan leg van de oost-west en de zuid-noord lopende autowegen, die elkaar ten zuiden bij het wegenwachtstation krui sen en waarbij ook de omliggende dorpen uit hun isolement verlost wer den. Steeds duidelijker werd het, dat de wijken en vaarten, die in vroegere tijden de aangewezen wegen waren voor het vervoer, meer en meer een belemmering gingen vormen voor het verkeer. Het gemeentebestuur heeft dat goed gezien en in de vijf jaren dat oud-minister drs. J. A. Bakker de burgemeestershamer hanteerde, bijgestaan door de huidige minister mr. C. van Veen als secretaris en een voortvarend college van wethouders is een rigoureus plan gemaakt, dat in ijltempo werd uitgevoerd. Mede hierdoor maakt Hoogeveen een storm achtige ontwikkeling door. Het kanaal door de Hoofdstraat werd gedempt en in de plaats daar van ontstond een prachtige brede winkelstraat met groen- en plantsoen stroken en aangepaste kiosken tussen (zie foto). Ook in de buitendorpen on deranderen Hollandseveld en Elim werden talloze waterwegen gedicht, waardoor een groot aantal ontslui tingswegen konden worden aangelegd. Mede hierdoor is Hoogeveen uitge groeid tot een koopcentrum voor zo'n 210.000 mensen en... zijn er vele in dustrieën naar Hoogeveen gekomen. Zelfs een vliegveld heeft men er ge kregen en in de vakanties kunnen rondvluchten gemaakt worden. Ook zijn er plannen voor ene spoorweg verbinding naar Emmen. Het oude Hoogeveen van vroeger Bij het Kruis (genoemd naar de kruisende kanalen) bevinden zich nog enige historische gebouwen, die on der Monumentenzorg vallen en her inneren aan Hoogovens historie. Het bijna drie eeuwen geleden gebouwde vervenershuis (bekend als het huis met de duivegaten) aan de oostkant van de Alteveerstraat, is nu dicht gespijkerd en wacht op restauratie. Het patriciërshuis tegenover de „klap" op 't Schut mag gezien wor den. Op de foto is duidelijk de aparte vorm met uitsteeksels (ook de vitri nes naast de deur) zichtbaar: Er is thans een drogisterij ingevestigd. Een halve eeuw geleden noemde men dit „het lopend vuurtje" en werden er tabakswaren verkocht. Een zoon van de toenmalige bewo ner is nu onderwijzer in die buurt. Voor ontspanning en vermaak kan men in Hoogeveen goed terecht. Het alom bekend geworden cultureel centrum „De Tamboer", gelegen aan de Hoofdstraat en aan de andere zij de aan het marktterrein, dankt haar naam aan de trommelslager, die nog elke zondagmorgen door de Hoofd straten marcheert om de mensen ter kerke te roffelen. Een oud, histo rische gebruik en uniek in Europa- Naast de twee bioscopen, restaurants café's en bars neemt hotel Homan bij het NS-station met zijn gerenom meerde keuken wel een aparte plaats in. De jeugd daarentegen voelt zich beter thuis in de Olde Heerd, De huifkar, 't Wiel of „Tinck". Voor liefhebbers van „markten" zij ver meld dat deze ook in Hoogeveen worden gehouden: maandagmorgen veemarkt, dinsdagmorgen pluimvee- markt, donderdagmorgen goederen markt en zaterdagsmiddags groente-, fruit- en goederenmarkt. Hoogeveen kan men het beste be reiken als men rijdt over Dedems- vaart. Voor de Twentenaren dient daarbij te worden vermeld, dat men bij de „witte paal" niet naar de handwijzers mot luisteren, maar eerst linksaf richting Ommen gaat, om na ongeveer een kilometer (vóór de „Hongerige Wolf") rechtsaf via de Stegemansallee in Dedemsvaart te komen. Na het passeren van de brug linksaf de Moerheimstraat in en bij de eerstvolgende grote kruising (met nieutvbouw links) rechtsaf de Julianastraat kiezen. Aan het eind hiervan steekt men de voorr'angsweg over en gaat langs de „Ongelukkige wijk" te Drogtei-opslagen langs de Paardelanden en Vuile Riete, Linder- veld (hier is nog .veel hoogveen), Kerkenveld over Alteveer naar de beschreven klapbrug. Na Linderveld rijdt men dan over gedempte wijken. Op de terugreis nodigt de mooie molen uit 1787 aan de Van Echten- straat om te worden vereeuwigd en komt men via Hollandscheveld, Slag haren en Lutten bij Heemse (onder Hardenberg) weer op de autoweg naar Ommen of richting Almelo. Met ingang van het toeristensei- 'zoen 1972 wordt in Overijssel gedu rende vier opeenvolgende seizoenen een enquête gehouden. Op die manier hoopt de Provinciale VVV meer te weten te komen over het waarom en hoe van de vakantie gangers die naar deze provincie ko men. In een oplage van 200.000 worden formulieren gedrukt. De verspreiding •zal geschieden via - de plaatselijke VW's hotels, campings en bungalow- jparken. De ingevulde formulieren kunnen on- Êefrankeerd worden opgestuurd. Er zijn 77 vragen, waarvan de ant woorden worden gegeven door het zwart maken vari hokjes. De binnen gekomen gegevens wor den met een computer verwerkt. Op de grote internationale tuinbouw tentoonstelling „Floriade 1972" die van 30 maart tot 1 oktober in Am sterdam zal worden gehouden en de ischoonheid van drie seizoenen zal omvatten, zal een bijzondere kabel- baan een speciale attractie vormen. 1 Het nieuwe model dat 120 mensen „tegelijk kan vervoeren, is gemaakt j in Bad Tölz (Beieren) waar men in het bergland gewend is, grote hoog- _ten te overbruggen. Om de plaatsing ~in Amsterdam mogelijk te maken zullen voor elk van de zestien pijlers palen moeten worden geslagen zoals voor alle Amsterdamse bouwwerken palen moeten worden geslagen 80 in n totaal, die pas op een diepte van 12 meter de zandlaag vinden, waar het ■"geheel veilig op rust. De afstand tussen de beide stations, één in het Beatrixpark, één in het Amslelpark, bedraagt duizend meter en die afstand zullen de Floriadebe- zoekers kunnen afleggen op een hoog te tussen twaalf en vijftien meter. Juist hoog genoeg voor 'n mooi over- *icht, juist laag genoeg om nog con tact te hebben met de kleurige be- plantingen. De baan kan 1200 mensen ®er uur vervoeren. Een wekelijks terugkerend radio programma van de TROS is „ROU TE A" (zaterdags van 12-2 uur op Hilversum 1). Dit programma heeft 'n ANWB-route als onderwerp. In de uitzending van zaterdag 29 januari is de Salland-route aan de beurt. De bedoeling van het programma is het bevorderen van het toerisme via een van de bekende ANWB routes, waar- bij in het programma de nadruk ge legd zal worden op het begrip „amu sement" dat in een bepaalde streek te vinden is en voorts de streek waar in zich de route bevindt in de ruim ste zin des woords te belichten. Het programma bestaat uit twee delen: Een klankbeeld van 16 minu ten, waarin onder meer interviews met burgemeesters en mensen uit de streek. Vervolgens het amusements gedeelte vanuit een van de plaatsen op de route, waarin o.a. „De Scha- duwraad-Quiz"; -een wedstrijd in .streekkennis ..tussen twee teams, elk bestaande uit de burgemeester plus vijf raadslieden gekozen uit vijf ver enigingsbesturen. Voorts het optreden van zg. streek- talenten. Dit kunnen vocale en/of in strumentale nummers zijn. Ook een optreden van een vertellende figuur met een anecdote of althans een geestig verhaal over of uit de streek. Tevens is er een landelijke wedstrijd voor de zg. Blaaskapellen om de Meester-Kapel-Kup van het jaar. Per uitzending komen hiervoor twee ka pellen in aanmerking. Het totale pro gramma wordt muzikaal omlijst door het vaste combo, „De Routeniers". De keuze van de twee teams is ge vallen op de gemeente Holten en Hel lendoorn. De opnamen worden gemaakt op maandag 24 januari a.s. in het ser vicecentrum De Dialoog in Nijverdal. Gratis toegangskaarten zijn in be- De samenstelling van een toeristi sche handleiding voor Overijssel is in een vergevorderd stadium. Het wordt een handig boekje met een zo volledig mogelijk overzicht van alles, wat Overijssel de toerist heeft te bie den. Het geheel zal 48 pagina's omvatten met een omslag in vierkleuren druk. De handleiding verschijnt omstreeks Pasen 1972. Samenstelling pn verzorging geschie den door de Provinciale VVV Over ijssel. Uit? Fluweel voor hem en haar. Zij draagt naar een win terfeest een lila fluwelen rok, waarover een lang vallende rib fluwelen blazer met Oosterse motievenhij een klassiek ge sneden smoking van diepbruin katoenen fluweel. De dames- combinatie is een model van Mickhausen, de smoking een ontwerp van Hugo Boss. perkte voorraad te verkrijgen bij VVV-Holten en VVV-Nijverdal, alleen op maandag 24 januari. De Streek-VVV Overijssel Heuvel rug en Salland, Markstraat 19 te Raalte, telef. 05720-2343, ontvangt gaarne op korte termijn suggesties over de streektalenten en blaaskapel len, daar zij bemiddelend optreedt voor de TROS. WILLEK ALBERTI, vooral in de publiciteit gekomen door haar vakkundige vertolking van Marleen Spaargaren in De kleine Waarheid wordt door vader Willy niet bepaald bewonderd om de keuze van haar echtgeno- zo weet Eva's roddelru briek „Ze Zeggen" te melden. „Slechts weinig vaders kunnen hun antipathie tegen hun schoonzóon zo slecht verbergen. De toestand is dan ook allesbehalve bevredigend. Wille- ke staat op de planken, Willeke is niet van de buis te branden, kortom ze werkt zich gek. want ook een ne derig huikje (nou nederig) te Bla- ricum moet worden betaald. Joop Oonk, Willekes man die zich haar management uit handen zag genomen door Willy v. Hemert, heeft dezelfde handen nu meer dan vrij voor aller lei pleziertjes. Joop maakt snoepreis jes naar Mallorca, schijnt zich met dames op te houden en doet niet de minste moeite om ook nog maar iets uit te voeren. Als ZKH Prins Claus op 29 maart a.s. in Apeldoorn ter gelegenheid van de 16e Nationale Boomfeestdag een jonge boom plant, zal dit de miljoen ste boom zijn, die in het kader van dit jaarlijks terugkerende scholieren evenement aan de aarde wordt toe vertrouwd. In 1957, na een oproep van de Uni ted Nations om door het instellen van een „Festival of Trees" het planter van bomen over de gehele wereld krachtig te bevorderen, stelde het Staatsbosbeheer voor Nederland een werkcomité samen, dat in de ge meente Apeldoorn de eerste „Boom feestdag" organiseerde. Hieraan werd deelgenomen door 1600 kinderen uit de twee hoogste klassen van de lage re scholen. Naarmate de „Boomfeest dag" een echt nationale aangelegen heid werd, groeide het jaarlijks deelnemersaantal uit tot ruim 55.000 kinderen in 1971. Het werkcomité „Nationale Boom feestdag", waarin naast de Ministe ries van Landbouw en Visserij en C.R.M., de Koninklijke Nederlandse Bosbouwvareniging, de Heidemij, de Grontmij, de Gemeentelijke Schooi en Kindertuinen Den Haag, en het In stituut voor Natuurbeschermings educatie, ook de ANWB, het Bos- schap, de Stichting Plant Propagan da Holland en (voor het secretariaat) het Staatsbosbeheer zijn vertegen woordigd, richt zich in haar activitei ten tot de schooljeugd, met het doel de groei van het milieubewustzijn te bevorderen. Zo zullen straks tezamen met Prins Claus ongeveer 65.000 kinderen in 't gehele land door het planten van „hun" boom uiting geven aan 't feit, dat zij zich voor het groen houden van ons land mede verantwoordelijk voelen. C'OEN FLINK is in de dondere da gen voor Kerstmis met zijn vrouw He len van Hemert en zijn drie kinderen (van 9 tot 14 jaar) met twee au to's en twee caravans volkomen on verwacht de vrije wereld ingetrokken zo weet de Telegraaf te melden. Hij kan jaren wegblijven. Hij blijft net zo lang weg als zijn gezin en hij geen honger behoeven te lijden. Hij heeft zijn huis in het Gooi verkocht, nam al het geld op van de bank dat hij voor de t.v. verdiende als acteur in zijn rollen in De kleinde waarheid, Karakter en Klatergoud. Coen is al tijd al een soort zigeuner geweest die 'e maat belachelijk vindt om te blij ven werken als dat niet hoeft. Hij zegt er zelf van: „Over tien jaar is de wereld zo vervuild dat je nergens meer kunt zwemmen en dat je adem wordt vergiftigd. Ik wil mijn kinde ren nu laten genieten van het leven en ik wil ze een schone wereld la ten zien. Als het geld op is kan ik al tijd nog liedjes zingen en Ellen maakt mooie schilderijen die we altijd nog kunnen verkopen". Het is niet de eer ste keer dat Coen Flink er tussenuit trok. Een paar jaar geleden ging hij naar Ierland omdat de sfeer bij het Nederlandse toneel hem niet meer be viel. De familie Flink bevindt zich momenteel in Zuidfrankrijk, maar men wil veel verder van huis. Pa en ma geven de kinderen om de beurt les opdat ze niet te veel achterop zijn als de familie Flink ooit nog eens in Nederland terugkeert. De Automobil-Club der Schweiz (ACS) en de Touring-Club der Schweiz (TCS) hebben in ongeveer 5 Zwitserse plaatsen een uitleen- dienst van sneeuwkettingen. Voor de eerste dag kost een stel sneeuwkettingen incl. montage.fr. 20,- en iedere volgende dag fr. 7.-. Men kan de kettingen weer bij iedere aan gesloten garage inleveren en ontvangt, dan de waarborgsom van fr. 50.- te rug. DEVENTER SCHOUWBURG Grote Kerkhof, tel. 16641. donderdag 13 januari aanvang 20 u. bijeenkomst mij. tot nut van het al gemeen „De toekomst van Europa", donderdag 13 januari aanvang 20 u. Aktie avond stichting „Wij komen". Vrijdag 14 januari aanvang 20 u. Das Dreimaderlhaus, de hoofdstad operet te. zaterdag 15 januari aanvang 20 uur. een meisje om te stelen, woensdag 19 januari aanvang 20 u. Es oh Es, stop je 't nou in de ijs kast, toneelgroep Theater. E.D.B. THEATER, Smedenstraat, tel 13615. donderdag 13 t.m. woensdag 19 janua ri, De ongrijpbare rebet 14 jaar. vrijdag 14 en zaterdag 15 januari nachtvst. Een stel lekkere meiden 18 jaar; zaterdag 15, zondag 36 en woensdag 19 januari matinee: De wraak van Gwangi a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 uur vrij 21-23.30 uur za. 14-18- 21-23.30 uur zo. 141618.3021 u. wo 14c20 uur. CINEMA, Lange Bisschopstraat tel. 11100. donderdag 13 t.m. woensdag 19 janua ri de zaak Anderson met Sean Con- nery 14 jaar; vrijdag 14 en zaterdag 15 januari voor een paar dollars meer 4e week 18 jaar; zaterdag 15, zondag 16 en woensdag 19 januari matinee: In het paleis van de waterkoning a.l. Aanvangstijden: dagelijks 20 u vrij. 20-24 u. 14.30-18.45-21.15-24 u za zo. 13.30. 15.30, 18.45. 21.15 uur. wo 14.30 20 u LUXOR. Brink tel. 18662. donderdag 13 t.m. woensdag 19 janua ri Blue movie 18 jaar; zondag 16 januari matinee: De zwar te tulp a.l. Aanvangstijden: dagelijks 10 uur za. 18.30-21 uur zo. 14-16-18.30 uur OPENBARE LEESZAAL, Brink tel. 13506. 12 t.m. 31 januari T. Marangoni. hout gravures uit de collectie H. Blokland Openingstijden dagelijks 10-17 en 19- 21 uur 10-17 en 19-21 uur. zaterdag avond, zondag en maandag geslo ten. GALERIE DE GROTE POOT Grote Poot 13 tel. 15495. tot 23 januari Zdenek Krejci. Openingstijden: dinsdag tm donderdag 9-12, 14-18 en 19-21 uur. zaterdag 9- 12 en 14-16 uur. GOETIEK DE ROZIJNENKORF, As senstraat tel. 11848. t.m. 26 januari Jan van Stolk, met keramiek. Openingstijden: dagelijks 14-18 uur. vrij. 14-18 en 19-21 uur maandag en zondag gesloten. KUNST IN HUIS, Expositie in mo delwoning, Bakkerskamp 8. Schalkhaar. Interieur fa. Berghuis, Oerdijk Schalkhaar tel. 22737. Werk van de kunstenaars Willy Zandvliet, Jan Slijkhuis en Jac. Maag- endans. Openingstijden: zondag 14-16 uur; woensdag 34-16 uur; vrijdag 14-16 u. 19-21 uur; zaterdag 10-12 uur. MUSEUM DE WAAG, Brink tel. 14556 Openingstijden: dagelijks 10-12.30 en 14-17 u. zondag 14-17 u. MUSEUM DE DRIE HARINGEN, Brink tel. 14556. antiek speelgoed, an tieke kostuums, en 14-17 uur zondag 14-17 uur. Jazz café, Menstraat 2 tel. 11637. iedere vrijdag 20-24 uur; LITERAIR CAFE Menstraat 2 tel. 11637 iedere dinsdag 20-23 uur; OPEN ATELIER, Menstraat 4 tel 11637 iedere vriidag 20-22 uur f 2,50 pp. per avond. zondag 36 januari 14.30 uur Alexan der Hegius Gymnasium GITAARRE CITAL door Dick Hoogeveen, Nieu we Markt Deventer, zaterdag 15 januari. Hotel Royal 20 uur De Niejaorsvesite van de Drent se Vereniging Harm Smeenge. EERICHT AAN DE MENSHEID: U bent bijna dood door VERVUILING. Nog eventjes en danpfffft! AI.MFI.O VAROSSIEAU: do. t.m. wo: Blue Movie 38 jaar;' zaterdagnachtvoorstelling De Omhel zing 18 jaar; zondagmtinee: 1000 Tomahawks tegen Winnetou 14 jaar; Aanvangstijden: do. t.m. wo.: 14.30 en 20.00 uur; zaterdag, 16.45 18.45. 21.00 on 23.15 uur- zondag 34.30. 16.43. 18.45 en 21.00 uur. CINEMA PALACE do. t.m. wo: Wat zien ik 18 jaar;' Aanvangstijden: do. t.m. wo: 14.3t, 18.45 en 21.00 uur; zaterdag 1345 en 2100 uur; zondag: 14.15, 18.45 en 21.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1972 | | pagina 5