Raadsvergadering Indrukwekkende herdenkingsplechtigheid op Canadese kerkhof Emotionele momenten tijdens 11de pelgrimage Een hartelijk welkom voor 43 Canadese gasten S.S.C.W. gaat bijdrage vragen van alle ingezetenen De hoorzitting en de gevolgen Kerkdiensten Brandmelding Oriënteringsrit MAC „De Holterberg" Ingezonden Wat Holten hoorde ONZE AGENDA Mist veroorzaakte vertraging Bloemen voor oudste paar, Mr. en Mrs. Wilson Praclil opbrengst voor kankerbestrijding Medische Dienst Weekenddienst Tandartsen Dierenartsen Ge Storingsdienst Slachthuis Hoorzitting op de raadsagenda 4 uaiteik MIEIIWCRI AH HvLI Elw NIEUTTjDLAP Advertentieprijs 14 cent per mm (bij contract lager) Abonnementsprijs 5,per half jaar, 10,per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisen bank te Holten, t.g.v. Holtens Nieuwsblad i awoners j De gemeenteraad komt maandag, R7 september, des avonds 7.30 uur Ken gemeentehuize in openbare ver gadering bijeen ter behandeling van le volgende agenda: 1 Notulen van de openbare verga dering van 24 augustus 1971. 2 a. Ingekomen stukken, b. Mededelingen. 13 Voorstel tot aankoop van grond van de hr. H. J. Stegeman, Hol- terbroek 5, alhier. 4 Voorstel tot wijziging van de prijs van enkele bouwterreinen in ..De Haar". 15 Voorstel tot voorlopige vaststel ling van de gemeente- en de be- drijfsrekeningen over 1967. ld Voorstel tot. herziening van de sa- riscli ielstai met ie ilen schrijft ons: De Holtense bevolking heeft op de porzitting van 14 september duide- jjk laten blijken in sterke mate mee i leven met de toekomst van onze emeente. Er was grote belangstel- ng voor de beide ontwerpen: voor et structuurplan van Holten en voor et bestemmingsplan van de Beuze- erg. Deze belangstelling werd ook uidelijk gedemonstreerd in hel' stel- m van vragen en het meeleven met e discussie. De ondergrond voor de- e belangstelling en voor dit meele- len lag hoofdzakelijk in een gevoels- natige betrokkenheid bij de plannen. Het zal nu nodig zijn verder te gaan n aan deze gevoelens een zakelijke nformatie te geven. Aan dez.e zokelij :e informatie heeft hel op de hoor- itting in velerlei opzicht' ontbroken I De beanlwoording van de vragen pras bij uitzondering terzake. Met ont wijkende of zijdelingse antwoorden ferden verschillende vragenstellers fgedaan. Sommige vragen moes'nn :et zonder beantwoording stellen. On- ier de gegeven omstandigheden zul- >n wij "het dus zelf moeten onder- emen goede zakelijke informatie te even want de Holtenaren zullen ver langend naar deze zakelijke gegevens iitzien. Het zal dan moeeliik zun ge joel ens objectief te motiveren Daarom wordt er een voorlopige ferkgroep ingesteld door hel comité Herin zullen deskundigen een nlaats inden. Deze deskundigheid zal op erschillend terrein liggen om zodo-n e het geheel en ook d" onderdelen e kunnen beoordelen. Uiteraard is middels aan Burgemeester en Wet- ouders van Holten verzocht lol de- e voorlopige werkgroep te willen toe- reden. Het is zaak begrip voor el- ander te hebben en mei positieve esultaten naar voren lp ko nen. Naast de deskundigen zullen ak geëngageerde Holtenaren c.ppI uit- van de voorlopige werkgroep, zal dus op ruimer schaal voor de van Holten mogelijk zijn ac- mee te werken aan een gezonde van onze gemeente, werkgroep zal zich bezig houden de achtergrond van de san de zijnde plannen en met c'e gege- over mogelijke alternatieven. larisverordening per 1 januari en 1 april 1971. 7 Voorstel tot het verlenen van ga rantie voor het aangaan van hypo thecaire geldleningen. 8 Voorstel tot het verhuren van een lokaliteit aan de Hoffesstraat aan dc Stichting voor sociaal-cultureel werk voor jongeren i.o., alhier het verlenen van subsidie. 9 Voorstel tot het verlenen van een onderhandse opdracht aan: a. Fa. J. Lammers, alhier, tot uit voering van dakreparatie Doi'psschool. b. N.V. Krekel, alhier tot. het leg gen van een rioolleiding nabij de rioolwaterzuiveringsinstal latie. 10 Voorstel tot wijziging van de ge meente- en bedrijfsbegrotingen. (krediet uitbreiding fietsenstalling Scholengemeenschap. aanvullend krediet reparatie dak Dorpsschool, j krediet grondverwerving ,De Haar' i.v.m. onteigening, kredieten elek- triciteits- en gasbedrijf voor uit breiding kabel- en buizennet villa terrein „Look"). 11 Voorste] tot verkoop van grond aan a. de heer W. C. Dissevelt, Haar- straat 8. alhier, b. N.V. Nijbarn te Nijverdal. 12 Voorstel tot. wijziging van het raadsbesluit tot aankoop van grond van de heer W. Keizer, alhier. 13 Hoorzitting van 14 september j.l. inzake ontwerp-structuurplan en schetsontwerp plan Beuseberg. 14 Beantwoording ingekomen vragen. HOLTEN Ned. Herv. kerk: 8.30 uur ds. P. Lug- tigheid; 10.15 u. ds. P. Lugitgheid (Bed. H. Doop); Extra collecte: Inwendige zending, 10.00 uur Jon- gerendienst in Irene. 11.00 uur En gelse dienst in Irene voor de Ca nadese ,„asten. Voorganger ds. R. A. Hoogkamp. Medewerking Chr. Gem. Zangver. ..Soli Deo Gloria Collecte: Werelddiaconaat. Oppas dienst: Mevr. van Bruggen-Traan- man. Betty Paalman en Mientje Stegeman. Gerei, kerk: 9.30 en 15.00 uur ds. R. A. Hoogkamp. In beide diensten is de ene collec te voor de Vrije Universiteit, de Theologische Hogeschool te Kam pen en het.Ned. Bijbelgenootschap. Bij de uitgang collecte voor ..Eigen Kerkbouw". R.K. kerkdienst: 9.30 uur H. Mis hel gebouw Irene. NIEUW IIEETEN R.K. kerk: Zaterdagavond 7.00 uur. Zondagmorgen 8.00 uur en 10.00 u. DIJKERHOEK lïethanië: 9.30 uur ds. C. C. Addink. Extra collecte: Bouwfonds Betha- OKKÉNBROEK Ned. Herv. kerk: 9.30 uur de heer J. Nijkamp van Deventer. Extra collecte voor de Kerkvoogdij. Overdag: teil". 1352 (politiebureau); 's Nachts: telef. 1224 (G. W. Kna pen) b.g.g. telef. 1325 (G. ter Harm- sel. Voor de oriënteringsrit, die de M.A.C. ..De Holterbergzondagmid dag organiseerde bestond niet zo veel belangstelling als bij voorbij gaande ritten. Vijf en dertig auto's en een brommer namen er aan deel. De tocht ging via het Holterbroek en de Beuseberg naar Markelo naar de omgeving van de Televisietoren en daarna terug naar de finish mo tel „De Holterberg". De start had om half twee plaats bij het clubhuis café „De Biester" in de Stationstr. Na afloop reikte de voorzitter D. J. Schooien van de motorclub met 'n dankwoord aan deelnemers en me dewerkende clubgenoten de prijzen uit. Het was een vrij moeilijke rit ge weest, met nogal wat puzzeltjes, het geen ook te zien is aan het aantal op gelopen strafpunten. De uitslag was: 1. W. Klein Velderman. 72 strp., 2. G. Nijenhuis. Colmschate 75 strp., 3. H. Oolbekkink 86 strp.; 4 A. Egberts Zutphen, 93 strp., 5. J. Bosch, Hellen- doorn 96 strp., 6. F. Schippers, 99 strp.; 7 H. Kamp, Nijverdal 99 strp.; 8. H. Heijenk 113 strp., 9. H. Bosma 114 strp. en 10. J. Lammers, 122 strp. Waar geen plaatsnaam achter de naam is vermeld zijn de deelnemers afkomstig uit Holten. Ik was op een hearing. In de eer ste plaats ging ik er heen om ge bruik te kunnen maken van een de mocratisch recht, maar vooral aan een oproep van een actiecomité wilde lk gevolg geven. Het werd een geweldige avond! Precies wat men er van kan ver wachten, nl. 'oen we om 11 uur thuis kwamen, wisten we nog niet waarom Holten nu zo nodig zo hard zal moe ten groeien. Een nabuursplicht zei de voorzitter. Nu dat zal dan wel zo zijn. De dierenarts was het meest soci aal voelend. Zelfs nationaal dacht hij sociaal. Hij moest het wel vier keer herhalen voor het begrepen werd, maar sociaal was hetofnou ja. Een arts suggereerde de bouw van een urinoir in de Beuseberg. Dak was zeker bedoeld voor het geva' de vrees van de heer Stoop bewaarheid wordt, dat alle bomen gekapt worden. Regeren is vooruitzien niet waar. Een andere arts slingerde 'n vreemd woord de zaal in: „egards". Een pracht woord. Alleen bleek uit het verband, waarin de spreker het ge bruikte. dat hij zelf niet de minste egards bezit. Na een opmerking van de tandarts had de hele medische staf zijn zegje gedaan. Toen kwamen de natuurliefhebbers aan de beurt. Wat een geweldig be toog. De tranen konden maar amper worden beheerst toen geschetst werd hoe op dezelfde dag als deze hoorzit ting vier prachtige eiken waren ge sneuveld voor de bouw van enige be jaardenwoningen in „de Haar". Iemand lanceerde rake opmerkin gen. Wat denkt u van: „Het gemeen tebestuur doet er beter aan in plaats van een stedebouwkundige een dorps- bouwkundige te nemen." Wabbes recht voor z'n raap. Hoe intelligent gevonden! Daar konden de heren achter de tafel het mee doen. (En dan te weten dat die heren zelfs toen nog bleven zitten). Hoe komt iemand op zo'n lumineus idee. Zal de burge meester nu nooit op die gedachte zijn gekomen? Er was ook iemand met profetische gaven. Hij wist te vertellen dat de Beuseberg toch bebouwd wordt. Hoe kan de burgemeester dan zeggen dat het plan nog niet vast staat. Mijn democratisch recht kreeg door deze opmerking een geweldige deuk. Maar een heer dacht aan de mensen die in een uitbreiding uiteindelijk komen wonen. Dat was natuurlijk dom. Daar kunnen we geen rekening mee hou den. Bovendien was deze heer naar men mij vertelde van een andere partij en had hij geen riante ligging van zijn woning te verdedigen. Alsof hij zich wilde verontschuldi gen merkte een zeer beleefde heer op dat het allemaal zijn schuld was. Hij was nl. reeds in 1935 begonnen met de eerste woning in het omstreden gebied te zetten. Hij kwam echter niet zo ver om te beloven dat hij het nooit weer zou doen. Het resultaat van deze avond wag sober. We weten echter wel wat on der de bevolking tenminste onder de riante woningbezittenae import van Holten leeft. Sterkte gemeentebestuur. U heeft het dinsdag in ieder geva! goed kun nen horen. Wij kozen u en wees van uw verantwoordelijkheid bewust, want anders applaudisseren we de volgende keer nog eens extra. Ik smeek het u, ik ben het aan mijn naam verplicht, laat nog een paar bomen staan, waar de vogeltjes hun nestjes kunnen bouwen H. Ch. Vogely P.S.: Dank voor de plaatsing van dit stukje. Het is misschien hier en daar wat onbeleefd, maar dat hoort bij zo'n bijeenkomst. Vrijdag 24 september 20.00 uur Filmavond en spreker in verband met de Vredesweek in ge bouw Irene. Zaterdag 25 september 8.30 uur: Veekeuring te Espelo op terrein van de heer W. F. Boode. Zaterdag 25, zondag 26 en maandag 27 september Dansen in zaal Boode in verband met de Bathmense kermis (zie ad vertentie) Liefde en angst Een paar uur later dan verwacht werd arriveerden gistermiddag door dat het chartervliegtuig van de KLM door de mist vertraging had opgelo pen, de een en veertig Canadese gas ten en hun twee leiders in Holten. In Amicitia werden zij, zowel als gastvrouwen en gastheren, waar zij acht dagen een gastvrij onderdak zul len vinden, door burgemeester, Mr. W. H. Enklaar, in zijn kwaliteit van voorzitter van het Plaatselijk Oor logsgraven Comité, hartelijk begroet, waarbij hij de gastheren en gastvrou wen dankte voor het lange wachten. Zijn warme woorden van welkom werden beantwoord door het lid van de Royal Canadian Legion, Mr. Mc Chesney, die er aan herinnerde, dat de pelgrims niet anders wetten als v. de film van de Legion, wat hun in Ne derland te wachten staa, maar •dat zij dit alles nu zelf mogen beleven, emotionele, maar vooral ook gelukkige momenten. De andere lei der is Mr. George Kalen, directeur van de financiën van de R.C.L. V.l.n.r. Henk Mossink} mrs. Wilson, Wilma Aanstoot, mr. Wilson en burgemeester mr. W. H. Enklaar. 10-jarige Wilma Aanstoot en de 11- jarige Henk Mossink boden de oudste grafbezoekers Mr. en Mrs. Wilson (76 en 73) uit Hamilton bloemen aan, die zij ontroerd en met een dankbare kus in ontvangst namen. De secretaris van het plaatselijk Oorlogsgraven comité, de heer J. Kroon, gaf hierna de gebruikelijke uitleg hoe de gasten met twee bus sen naar hun pleeggezinnen worden gebracht en telkens weer opgehaald, zoals dat in een uitgebreid progra- ma in de Engelse taal is vermeld. Daarna werden de dames en neren aan hun gastvrouw of gastheer voor gesteld en maakte fotograaf Veldhuis uit Enter de gebruikelijke foto als een herinnering voor thuis, wanneer zij weer in hun vaderland zijn terug gekeerd, na een prachtige tijd in Ne derland te hebben doorgebracht. Tussen de bedrijven werden brood en soep in Amicitia geserveerd, om dat men de op 13.00 geplande lunch door de vertraging van het vliegtuig misgelopen was. Om 19.00 uur werd in hotel Holterman gezamenlijk het diner gebruikt. Woensdag werd een eerste bezoek gebracht aan het Cana dese Kerkhof op de Holterberg. De collecte van het Koningin Wil- helminafonds voor de kankerbestrij ding heeft f 209.85 opgebracht (v. j. f 2171,04). Deze collecte heeft qpg nooit eerder zoveel opgebracht Aan de gulle gevers en de collectan ten komt dan ook een hartelijk woord van dank toe. Maandag 27 september 19.30 uur Openbare raadsvergadering ten gemeentehuize. Maandag 27 stept. t.m. 4 okt. Collecte Prinses Beatrix Fonds. Woensdag 29 september 20.00 uur: Pruikenshow voor de afd. I Holten van de Ned. Bond van Plat- tel andsvrouwen in samenwerking i met kapsalon Johan van Geenhui zen in Amicitia. 20.00 uur Bijeenkomst Herv. Vrou wengroep Dijkerhoek in Bethanië. Spreker ds. P. Ligtigheid. Grote tieneractie huis aan huis voor de kinderpostzegels. Donderdag 30 september 19-45 uur: Vergadering Chr. Platte landsvrouwen in gebouw Rehoboth. Lezing van dokter J. F. Sijtsema over „Hart en Vaatziekten". 20.00 uur: Bijeenkomst afd. Dijker hóek Ned. Bond van Plattelands vrouwen in zaal 't Bonte Paard. Modeshow verzorgd door Gebr. Schuppert en Gebr. Steunenberg, alhier. Ook toegankelijk voor niet- leden. Dinsdag 5 oktober 20.00 uur: Propaganda-avond afd. Holten E.H.B.O. in hotel Holterman 20.00 uur: Bijeenkomst Vereniging voor Openbaar Ondei-wijs in de o.I. Dorpsschool. Spr. hoofdbestuurs lid Van Veen over „Het functione ren van de Mammoetwet. De plechtige herdenking op het Canadese kerkhof ter ge legenheid van de 11e pelgrimage naar deze laatste rustplaats van meer dan duizend soldaten uit Canada, maar ook uit andere landen, heeft donderdagmiddag een diepe indruk ge maakt en de harten van allen beroerd, die hier op deze schone herfstdag aanwezig waren. Niet alleen van de ruim veertig Canadese gasten, maar ook van de gastvrou wen en gastheren en de talrijke belangstellenden, die zich om het monument verzameld hadden. Ook al hebben de laatsten deze plechtigheid al vele malen meegemaakt, het blijft altijd een emotioneel geladen en aangrijpend moment, wanneer de honderden kinderen de bloemen op de graven leggen, de prachtige koraalmuziek over de stille dodenakker klinkt, de volksliederen worden gespeeld, de trompetsigna len van de „Last Post" een minuut stilte aankondigen en daarna de „Reveille" wordt geblazen. Indrukwekkend is ook het uitspre ken van de gebeden, de korte toe spraken en het leggen van de kran sen aan de voet van het houten kruis, dat zich hoog boven de begraafplaats verheft. De plechtigheid werd namens de Canadese Ambassadaur bijgewoond door de militaire attaché Commander J. L. Panabaker; verder o.m. door lui tenant-kolonel C. Vreugdenhil, provinciaal minitair commandant en garnizoenscommandant van Deven ter; burgemeester mr. W. E. Enk- laar, de wethouders en de gemeente secretaris; leden van het plaatse lijk oorlogsgravenfcomiié en andere genodigden. Nadat allen zich rond het monu ment verzameld hadden, speelde „H.M.V." het Canadese volkslied „O Canada", waarna de leider van de pelgrim; mr. McChesney, een kort welkomstwoord sprak. denborch-groep' t.w. Martin Hols, (15), Theo Maats (14), Gerhard Mö- ring (13) en Herman Aaftink (13). Voor het leggen van de bloemen op de graven door de schoolkinderen sprak de burgemeester hen toe. Hij wees hun erop, dat zij dit deden, om dat de familieleden van de gevallen Canadezen, niet allemaal kunnen ko men, omdat Canada zo ver weg ligt. Dit alles, zo zei hij, was te wijten, doordat een volk was opgezweept door zijn leider, die het nodig vond om ook Nederland te veroveren. Toen kwamen de Canadezen, die ons bevrijd hebben, zodat jullie en ook ik hier in vrijheid kunnen leven. Na het leggen van de bloemen op de graven blies PI. J. S. Bouwhuis, trompettist van H.M.V. „The Last Post" en gingen de vlaggen half stok. Na een minuut stilte volgde de „Re veille" en gingen de vlaggen weer in top. Samen zong men de avondzang „Abide with me" (Blijf bij mij Heer), dat plechtig klonk over de prachtig verzorgde dodenakker. Met het spelen van de nationale De stichting voor Sociaal Cultureel werk. in oprichting, begint in Holten al enige bekendheid te genieten. Uit verschillende publicatie's in de kranten is gebleken dat deze stich ting zich ten doel stelt om ontwikke- lings- en ontspanningswerk op touw le zetten voor jongeren en ouderen in de gemeente Holten. De plannen zijn al zover gevorderd dat waarschijnlijk al in oktober be gonnen kan worden met clubwerk voor kinderen tot 12 jaar, en dat daarna gezocht kan worden naar huisvesting voor jongerenwerk boven 14 jaar. Zo kan dan langzamerhand iets ge beuren op het terrein van jeugd- en jongerenwerk, waar velen in onze gemeenschap reeds lang naar ge vraagd hebben. Natuurlijk kan dit werk niet zon der geld. Voor het gebouw moet huur betaald worden en er moet ook ma teriaal komen waar mee gewerkt kan Zaterdag vanal 12.00 uur tot maan dag, 8.00 uur: C. H. Rietdijk. Molen- belterweg, telef. 1280 (alleen voor spoedgevallen). Dienst wijkverple ging: Zr. H. Strijker. Groene Kruis- gebouw tel. 1436. Zondags tussen 12.00-14.00 uur b.g.g. telef. 1248. Am bulancevervoer: telef 1338 (Joh. Aanstoot) b.g.g. telef. 1320 (Fa. A. Muller en Zn'.) vanaf 1 okt. om gekeerd Zaterdag. 25 sept. en zondag. 26 sept.: H. F. Steunenberg, Pastorie- straat 42 telef. 1433 tussen 18.00-19.00 uur (alleen voor spoedgevallen). Zaterdag, 25 en zondag. 26 sept.: A. Th. Oostenbrug, Diessenplasstraat 2, telef. 1515. worden. En als het mogelijk is moet er ook gewerkt worden aan het be noemen van een vrijgestelde kracht voor dit werk. want dat is zeer no dig. Daarom organiseert de stichting van 4-9 oktober, a.s. een Huis aan Huiscollecte om daarmee alle bewo ners van Holten in staat te stellen hun belangstelling voor dit werk te tonen. De stichting heeft niet alleen de be langstelling van iedere burger nodig, maar ook de steun en het besef dat we samen verantwoordelijk zijn voor de opzet en de uitvoering van dit werk. Wilt u meehelpen om Holten leef baar te maken en te houden voor al le groepen van de bevolking en spe ciaal van de jongeren in ons midden? Geef dan gul als men bij u langs komt voor uw gift. Elke morgen tussen 9.00-10.00 uur, behalve zaterdag, bij mevrouw C. Knijff-Dekker. b.g.g. telef. 1799 me vrouw Beldman-Aanstoot. Zaterdag, 25 sept. t.e.m. vrijdag 1 okt. buiten de diensturen Elec- tra: H. Heijenk, Kolweg 44 telef. 2124. Gas: W. C. v.d. Weerthof, Voors- boerstraal 2 telef. 1793. Vrijdag. 24 sept. t.e.m. zond -g, 26 sept. keurmeesters buiten de diensturen H. W. Goorman, Kol weg 52, telef. 1513. maandag 27 sept. t.e.m. zondag 3 okt.: J. Hof. Sche- penenstraat 16 tel. 1697. Aangifte gestorven dieren op za terdag: van 9.00-11.00 uur aan het slachthuis telef. 1318. volksliederen „O Cananda" en een couplet van het aloude „Wilhelmus" werd deze, vooral voor de Canadezen aangrijpende plechtigheid besloten. Receptie Tijdens de receptie, die het ge meentebestuur de Canadese gasten, de gastheren en gastvrouwen en de genodigden aanbood in de prachtig met flora en fauna versierde hal van de Dorpsschool, herhaalde burge meester Enklaar zijn op het kerkhof gehouden toespraak in het Engels. Hierna dankte Hr. Mc Chesney voor de genoten gastvrijheid en verklaar de zich bereid om zijn landgenoten te laten delen in deze emotionele mo menten door haar in de Canadese kranten te laten afdrukken. Aandachtig luisterende Cana dezen tijdens de receptie in de hal van de O.L. Dorpsschool. Namens de fractie van de Partij van de Arbeid, heeft de heer L. Kaan, de burgemeseter verzocht de hoorzitting van 14 s-sptember j.l. op de agenda te plaatsen van, de raadsvergadering van 27 september a.s. Overeenkoms tig dit verzoek is dit punt alsnog op de aanvullende agenda opgenomen. Na eerst in gebed te zijn voorge gaan, sprak de hoofdluchtmachtpre- dikant Ds. A. C. J. van de Poel uit Enschede de aanwezigen in het En gels toe. Hij sprak over „liefde en angst". De soldaten moeten in de oorlog niet alleen de vijand bestrij den, maar ook hun eigen angsten. De meesten van. hen waren beslist niet zonder angst in tegenstelling tot Admiraal Nelson, die tussen de wrakken van schepen niet wilde toe geven aan zijn angsten. De mannen, die hier herdacht worden, moesten hun angst en der vijand bestrijden: ook hun laatste ajigst „de dood" be streden zij. Dit konden zij opbren gen, omdat zij vjisten waarvoor zij stredenvoor de vrijheid van ande ren, om te voorkptuen, dat een volk moest voortleven onder het juk van de vijand. Hun 'levens werden niet tevergeefs geofferd, want de Heer kent de behoeften van Zijn kinde ren en Hij zal hun vertrouwen niet beschamen en hen voor teleurstel ling behoeden. Door in God te ver trouwen, overwint men zijn angsten, omdat wij in Zijn liefhebbende han den veilig zijn, aldus Ds. Van de Poel. Kranslegging Onder de tonen van koraalmuziek uit de Mattheus Passion van Johann Sebastian Bach werden vervolgens kransen gelegd door Commander John Leroy Panabaker, namens de Canadese regering; door burgemees ter Enklaar, namens de gemeente Holten, door Hr Mc Chesney, namens de Royal Canadian Legion en door de heer J. Broere, namens het Ned. Oorlogsgraven Comité. Bloemlegging De kransen werden aangedragen door vier padvinders van de „Waar- Tijdens het. spelen van h Canadese volkslied (v.l.n.r.) C. Vreugdenhil, J. L. Panubaker, mr. W. H. EnklaarMr. Mac Chesney, Mr. G. Kalen en J. Broere.

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 1