1,0 LIE O v OIE w W W |J BP mÊ% M Feestelijke opening Dijkerhoek zeer ingenomen met nieuwe school Burgemeester: Mr. Enklaar Kinderen moeten de wereld in Koninklijke onderscheiding heer Smale voor de ONZE AGENDA Data om te noteren Kerkdiensten Gymnastieklokaal Verder leren Onderwijs Verdere toespraken Dankbaarheid Storingsdienst G.E.B. Officiële publikalie Zitting Woon r uim tec< >111111 issie Standplaats voor ijs en dergelijke Vergunningen voor particuliere grond Ophalen huisvuil Veertig jaar in cle zuivel Zilveren jubileum van de heer H. W. Tuller t"-7"^sg JFJjB RiHgg». Vrijdag 2 april 1971 uAiTCiic NIEUWSBLAD Advertentieprijs 14 cent per mm fbij contract lager) Abonnementsprijs f 5,- per Half jaar, f 10,- per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisen bank te Holten. Men, NieuuvUad Vrijdag 2 april Doktoren C. H. Rietdijk en J. F. Sijt- sema afwezig (zie adv.). 19.45 uur: Forumavond A.R. Kiesver- niging in Rehoboth. Zaterdag 3 april 14.00 uur; Palmpaasweastrijd en op tocht vanaf Kalfstermansweide (zie richt) Zondag 4 april 19.30 uur: Dansen in Dancing Boode te Bathmen (zie adv.). Maandag 5 april Fa. Gebr. Wansink, de gehele dag gesloten (zie adv.). Dinsdag 6 april 20.00 uur: Openbare vergadering Par tij van de Arbeid in zaal Vosman. Spreker Wim Meijer (nieuw-link- ser) uit Hengelo (3e op de kand. lijst). 20.00 uur: Jaarvergadering NVV-be- stuurdersbond in café Jansen. Woensdag 7 april 19.30 uur Aanbesteding onder Holten- se aannemers uitbreiding Groene Kruis gebouw in Hotel Holterman - (zie adv.). 20.00 uur: Ledenvergadering afdeling Holten van het Ned. Roode Kruis in Hotel Holterman. 20.00 uur Feestelijke jaarvergadering afdeling Holten vap de Algem. Bond van ambtenaren met de dames in zaal Vosman. 19.45 uur: Jaarvergadering Fokver- eniging .Holten e.o." in café Kalfs- terman. Lezing met dia's door de heer A. N. Landeweer, inspecteur N.R.S. Donderdag 8 april 20.00 uur: Vergadering supporters club ,,HHV" in Hotel Vosman. Op komst dringend gewenst. 19.45 uur: Paaswijdingsbijeenkomst Herv. Vrouwengroep Holten in het gebouw Irene. Dinsdag 13 april 20.00 uur: Vergadering Algemeen Be stuur Stichting Sportbelangen „Hol ten" in Hotel Holterman. Vrijdag 16 en zaterdag 17 april 20.00 uur: A.B.S.-revue. „Rond Bat- tums Toren" in zaal Boode Bath men. Extra ingelast (zie adv.). Woensdag 21 april 20.00 uur: Bijeenkomst van de afde ling Dijkerhoek van de Nederland se Bond van Plattelandsvrouwen in café 't Bonte Paard. 20.00 uuru: Bijeenkomst afd. Espelo Ned. Bond v. Plattelandsvrouwen in „Het Trefpunt" Pruikenshow kapsalon „Elegant". Donderdag 22 april 20.00 uur: Ledenvergadering afdeling Holten Ned. Bond van Plattelands vrouwen in Hotel Holterman. De heer Hoeve uit Harfsen houdt een lezing over „achternamen". Zaterdag 24 april 8.30 uur: Inzameling lompen in dorp en naaste omgeving voor de Hol- tense muziekvereniging. Woensdag 28 april 8.00-19.00 uur: Stemming verkiezing leden Tweede Kamer. Vrijdag'30 april (Koninginnedag) 9.00 uur v.m.: Aubade van de school- kinderen voor het gemeentehuis. 13.00 uur: Motorcross op het circuit „De Zuurberg". HOLTEN Ned.-herv. kerk 10 uur ds. P. Lug- tigheid (bevest. lidmaten), 15 uur ds. C. C. Addink (bevest. lidmaten). Ex tra collecte gebouw „Irene". Geref. kerk 8.30, 10 en 15 uur ds. R. A. Hoogkamp (H.A.) R.-k. kerkdienst 9.30 uur in het ge bouw Irene (Eucharistieviering). NIEUW HEETEN R.-k. zaterdagavond 7 uur, zondag morgen 8 en 10 uur. DIJKERHOEK Bethanië (zie Holten). OKKENBROEK Ned.-herv. kerk 10 uur ds. W. P. J. Osinga (bevest. lidmaten). Goede Vrijdag 9 april HOLTEN Ned.-herv. kerk 10 uur ds. C. C. Addink (viering H.A.), 19.30 uur ds. P. Lugtigheid (viering (H.A.). Geref. kerk 19.30 uur ds. R. A. Hoogkamp. DIJKERHOEK Bethanië 10 uur ds. P. Lugtigheid (viering H.A.) NIEUW HEETEN R.-k. kerk 15 en 19 uur H. Mis. OKKENBROEK Ned.-herv. kerk 10 uur ds. W. P. J. Osinga (viering H.A.), 19.30 uur ds. W. P. J. Osinga (viering H.A.) De heer J. A. Meijerman, voorzitter van de buurtver eniging biedt namens elf Dijkerhoekse verenigingen een wandversiering en een groot boek aan. Achter de tafel blijde gezichten van wethouder Rietberg, burge meester mr. W. H. Enklaar en het hoofd de heer J. W. Kroon. De schoolkring Dijkerhoek heeft dinsdagmiddag officieel, maar feestelijk, met veel vreugde en dankbaarheid, haar nieuwe school in gebruik geno men in tegenwoordigheid van tal van genodigden. Die vreugde, dankbaarheid en voldoening klonk d oor in de vele toespraken die middags werden gehouden, 's Avonds hebben velen van de gelegenh eid gebruik gemaakt om het nieuwe schoolgebouw te bezichtigen. „Namens het bevoegd gezag, dat boven deze sch ooi is gesteld heet ik u bijzonder welkom, zei de burgemeester, mr. W. H. Enklaar, die met het dag elijks bestuur der gemeente, de inspecteur van het lager onderwijs, de heer Jansen, het hoofd de heer JW. Kroon en de voorzitter der ouder commissie, de heer J. W. Stevens, achter de bestuurstafel ha d plaats genomen. Holtens burgervader betoonde zijn erkentelijkheid jegens de inspecteur die aan de herbouw een belangrijke bijdrage heeft ver leend en verklaarde dat met de ingebruikneming voor Dijkerhoek een dierbare wens wordt vervuld, want reeds in 1862 werd bij de minister aangedrongen op vervanging van het oude, nauwelijks meer aan minimale eisen voldoende schoolgebouw. De verlaging van leerlingenschaal, gepaard gaande aan een groter aanbod van leerlingen maakte de bouw van een 4e klasselokaal noodzakelijk. Kortom, het oude schoolgebouw daterend van 1883, derhalve onge_ veer 90 jaren oud, was aan een vernieuwing meer dan toe, aldus de burgemeester. Na de totstandkoming geschetst te hebben onder leiding van de di recteur van gemeentewerken, de heer T. Prak, naar een ontwerp van de heer Potkamp, onder toezicht van de heer Boersma en de financieel-ad- ministratieve voorbereiding van de heer Vauregge, chef van de afdeling financiën, met uitvoering door de Hol- ter aannemer, 'richtte de burgemees ter zich tot de Dijkerhoekers. De burgemeester zei tot hen: „Dames en heren, Dijkerhoekers nog een enkel woord tot U. De school van Dijkerhoek is steeds het voorwerp geweest, waarop Uw aandacht zich richtte, of U nu wel of geen kinderen op deze school had. De functie van deze school is de jaren door niet alleen belangrijk ge weest, omdat deze het instituut was waar Uw kinderen onderwijs genoten, maar zij was eveneens steeds het samenbindende element in Uw buurt schap, een functie voor Uw samen leving die Uw saamhorigheidsgevoel diende en uitermate belangrijk is. Daarom is het ook niet verwonder lijk, dat wij vandaag Dijkerhoek in al zijn geledingen hier bijeen mo gen zien. Ik meen, dat het. misschien toch wel gewenst is, ons te realiseren dat deze school, hoe modern ook geou tilleerd, hoe voortreffelijk bemand, Uw kinderen niet alles kan bieden. Een gymnastieklokaal, hoe zeer Uw kinderen ook recht hebben op modern gymnastiekonderwijs, zal er naar het zich laat aanzien, wel nooit komen, een kleuterschool, hoezeer ook voor Uw kinderen gewenst, zit er niet in. Waarom niet? Ik zal het U zeg gen. De buurtschap Dijkerhoek kaa en leerlingen blijven leveren, wil de uit- zal als de voortekenen niet bedrie gen een te gering aanbod aan gave voor de stichting van een der gelijk lokaal verantwoord zijn derhalve voldoen aan de normen door de minister, mijns inziens wel terecht gesteld. De verspreidende bebouwing de schoolkring Dijkerhoek maakt het voorts practisch onmogelijk om vol doende kleuters bijeen te krijgen voor een kleuterschool, waarvan ver wacht mag worden, dat deze kleuter school regelmatig zullen bezoeken. Het wonen in een bevolkingscon centratie van voldoende dichtheid, heeft vanzelfsprekend zijn voordelen, omdat men op grond daarvan kan beschikken over meer en betere voor zieningen. De kosten van deze voor zieningen immers zijn daardoor per hoofd aanvaardbaar zo deze niet al door de inkomsten gedekt worden. Het is inderdaad zo, dat, wat in Dijkerhoek niet kan worden gerea liseerd, soms in Holten wel kan, zo als datgene, wat in Holten niet tot stand kan komen bijvoorbeeld in De venter of Amsterdam geen probleem vormt. Dan nog iets, dames en heren Dij kerhoekers. Vandaag verheugen wij ons er over, dat het lager onderwijs in Dijkerhoek ggehuisvest kon worden zoals dat behoort. Doch in de huidige maatschappij wordt meer gevraagd dan lager on derwijs. U kunt het zien aan de steeds stijgende leeftijd, waarop een kind leerplichtig is. Uw kind zal verder moeten, ook buiten Dijkerhoek zijn kennis moeten vergaren. Het zal moeten beseffen, dat het buiten de beslotenheid en de geborgenheid van gezin en eigen buurtschap moet treden, om opgewas- sên te zijn tegen de problemen van buurtschap Dijkerhoek namens de kerkeraad van harte en bood een enveloppe met inhoud aan. deze maatschappij, waarin het zich een plaats zal moeten veroveren. „Der Mensch muss hinaus ins feindliche Leben". Uw kinderen groeien op in een eigen omgeving,waarin zij zich vei lig gevoelen, waarin ook de voor waarden aanwezig zijn om hen tot evenwichtige mensen te maken. Zorgt er daarom voor 4 dat zij later niet weerloos zijn, daj. zij met kritische zin kennis krijgen van wat er in de wereld te koop is en van de dreigin gen rondom hen. Een kleine ge .-eenschap heeft de neiging zich in zichzelf op te slui ten. Dat is het gevaar dat ook Uw kinderen bedreigt. Werkt er aan mede, dat zij niet Weltfremd in de wereld komen te staan, maar weerbaar tegen de kwa de invloeden van deze wereld. De school, met name deze school in Dijkerhoek, wil gaarne in deze richting werkzaam zijn met hulp van U. Zij wil medewerken tot het vor men van goeaestaatsburgers, die po sitief en constructief in het le staan. Het platteland heeft in de loop der jaren vele grote mannen voortge bracht, Dijkerhoek kan daarin ook zeker in de toekomst zijn deel ne men, mits het gezichtsveld verder rijkt, dan de grenzen van eigen buurtschap. Verrijkt met de waarden, die in een gesloten gemeenschap, als de Uwe, overvloedig aanwezig zijn, heb ben Üw kinderen, mits de ramen naar de wereld rondom hen herme tisch gesloten blijven dezelfde kansen, misschien wel betere voor een goede toekomst. Mijnheer Kroon, of liever meester Kroon, in de korte tijd, dat U in Dijkerhoek werkzaam zijt, bent U Dijkerhoekers geworden. U hebt bij de metamorfose van de oude school in dit nieuwe gebouw Uw partij ten volle medegeblazen. U moogt thans gaan werken in een modern schoolgebouw en de voldoe ning hebben, dat Uw inbreng daarbij vandaag is gehonoreerd. Ik wens U geluk en draag deze school gaarne en met groot vertrou wen aan U in beheer over. Ik twijfel er niet aan of U en Uw collega's, zullen er voor zorgen, dat deze school, welke een mooi bouwwerk is, ook een uitstekend on- derwijs-instituut zal worden. Uw kwaliteiten van hoofd en hart staan daar borg voor. Dijkerhoek is gelukkig met U, weest U gelukkig met Uw nieuwe school". De voorzitter der oudercommissie, de heer J. W. Stevens, sprak in en kele bewoordingen zijn grote voldoe ning uit over de bouw van de school waaraan zijn voorgangers J. Aanstoot en T. Pinkert, reeds de eerste aan zet hebben gegeven. Hij sprak de hoop Uit op een blijvende goede samenwerking met het personeel en dat de school in goede bloei mag toenemen. Sprekende namen de Vereniging voor Openbaar Onderwijs, zei de voorzitter van de afdeling Holten, de heer G. S. E. Vegter, dat zij de school in Dijkerhoek een goed hart toedraagt. „Wij prijzen de heer Kroon gelukkig de leiding te mo gen hebben van deze school, omdat de samenleving van de Dijkerhoekse gemeenschap daaraan ten grondslag ligt en daardoor deze gemeenschap zich voor hem opent. Dijkerhoek heeft in en met zijn bewoners een eigen karakter, waarin naast andere kenmerken een zeker zelfbewustzijn naar voren komt, dat de drager van een ondernemingszin en van een streven het gemeenschapsleven van de eigen bevolking te bevorderen' aldus sprak de heer Vegter. Hij bood in overleg met de heer Kroon een omvangrijk geschenk aan, dat de gehele aarde omvat, namelijk een aardglobe, belangrijk voor de aardrijkskundelessen. Ds. P. Lugtigheid zeide te kunnen gelukwensen, vanuit de wettelijke ge boden mogelijkheid aan de Kerke raad der Herv. Gemeente, namelijk de opdracht tot godsdienst vorming, maar hij deed dat liever uit een oogpunt van het les geven aan de kinderen, en het in aanraking komen met hun onderwijzers. Wij zijn samen naar dit moment toegegroeid. Het zou Kerst zijn, het is Pasen geworden. Spreker felici teerde het gemeentebestuur en de De heer R. Mud, directeur van de Scholengemeenschap, sprekende na mens de lagere scholen, de chr. school, de huishoudschool en alle kleuterscholen, noemde het onder wijs een boeiende, maar vooral be langrijke zaak, die momenteel in brede kring grote belangstelling ge niet. De roep naar vernieuwd on derwijs, goed basisonderwijs, weten schappelijk onderwijs, het streven naar een langere periode van onder wijs, onderwijs voor de werkende jongeren, ziet hij als een verheugend schijnsel. „Wij moeten ons gelukkig prijzen met het open oog, dat het ge meentebestuur heeft voor de belan gen van het onderwijs, waar andere gemeenten een voorbeeld aan kun nen nemen. De leerling zal de ver nieuwing van zijn onderdak als een verademing ondervinden", met deze woorden en gelukwensen overhandig de hij een enveloppe met inhoud. Een hernieuwde kennismaking vormde het optreden van de heer H Sterringa, die vanaf 1972 achttien jaar lang hoofd in Dijkerhoek is ge weest en nu met zijn echtgenote kwam gelukwensen „De oole meis ter", zoals hij zich bij zijn korte toe spraak aandiende, die zich met zijn vrouw de ogen uitgekeken had aan de modernisering van Dijkerhoek. De voorzitter van de buurtvereni ging, de heer J. A. Meijerman, bood met een korte toespraak namens elf plaatselijke verenigingen geschenken aan in de vorm van een prachtige wandversiering en een boek. Hij dankte het gemeentebestuur en de heer Kroon, die altijd zeer actief geweest is voor de school, die er, na een lange tijd van voorbereiding, toch gekomen is. Een aardig intermezzo tijdens de rij van sprekers vormde het aanbie den van een zelf vervaardigd wand kleed van vier meisjes uit de zesde klas, te weten Betty Hoekman, Ger- rie Brinkman, Gerda Honcoop en Tonny Temmink, dat met het opzeg gen van een gedicht werd overhan digd en een plaats in de school zal krijgen. Namens de hoofd-aannemer en on der-aannemers bood de heer D. Nijland met het uitspreken van de ge lukwensen en een dankwoord Voor de opdracht en het gegeven vertrouwen een pick-up aan. De school is bouwd door de fa. J. W. Kramer N. V. te Goor centrale verwarming, J. Lammers, loodgieterswerk, fa. J van Bruggen en Zn, electrische in stallatie en de fa. J. W. Klein Horst man, straat- en tegelwerk. Het hoofd, de heer Kroon, vertolk te de grote dankbaarheid van perso- JEUGDIGE INBREKERS INGEREKEND In Rotterdam, Roermond, Vught en Wierden worden door de politie in verzekerde bewaring gehouden vier van de vijf Ambonezen, die betrok ken waren bij de inbraken in de Vleeswarenfabriek Enkco en het VVV-bureau en die met een perso nenwagen, welke op het emplace ment van de Ned. Spoorwegen ge parkeerd stond, naar Assen zijn ge reden, waar de wagen de andere morgen werd teruggevonden. Zij zijn inmiddels door de Holtense politie verhoord. De vijfde verdachte, Chr. L., is nog voortvluchtig. Deze verdachten zijn met andere Ambonezen ook betrokken geweest bij de inbraak in het VVV-kantoor te Nijverdal, bij enkele bedrijven in Wierden en o.a bij Bendien-Smits in Enter. Zij ouden naar Holten en Wierden zijn gekomen, omdat zij daar in de wachtkamer konden over nachten aangezien deze geopend en verwarmd zijn. De N.S. zullen op dit soort klanten wel niet bijster gesteld zijn, maar het is niet te verwachten, dat zij hier spoedig terug zullen ko men, omdat de meesten nogal wat op hun kerfstok hebben. MOOI BEDRAG VOOR REUMAFONDS De collecte voor het Reumafonds heeft het mooie bedrag van f 2356,70 opgebracht, waarvoor de gevers en geefsters en de 64 dames-collectan ten wel een bijzonder woord van dank toekomt. Zaterdag 3 april t.e.m. vrijdag 9 april buiten de diensturen elek tra: J. Kolkman. Gaardenstraat 13, telef. 1368. Gas: geen dienst. neel en kinderen voor het schoolgebouw. Wij zijn volledig tevre- - den, verklaarde hij aan de burge meester, maar als er wensen zijn. ko men we wel weer, zei hij lot grote vreugde van de aanwezigen. De heer Kroon wilde speciaal naar voren brengen, dat gemeentewerken tot grote steun is geweest. Hij ver telde daarna nog enkele interessante dingen over de geschiedenis van het onderwijs in Dijkerhoek. en dankte voor de grote schilderij (tekening van Kees Stoop) door 't gemeentebestuur aangeboden. Voorzitter Stevens dankte alle lijst- tekenaars, die ruim f 1100.gulden hebben bijeengebracht en waarvoor behalve een grote handwerkkast ook nog een boekenkast kon worden aan- geboden. Burgemeester, Mr. Enklaar, heeft alle sprekers bedankt voor hun har telijke woorden, gelukwensen en ge schenken en deelde nog mede, dat de school met inventaris i 325.000 heeft gekost, tegen de vorige f 1800. Na de toespraken werden de aan wezigen, waaronder een groot aan tal raadsleden, hoofden van scholen, met haar gelukwens nog een ge schenk aan. Tijdens zijn dankwoord bood me vrouw De Weerd, die de school als tijdelijk onderwijzeres heeft gediend, leden der oudercommissie en andere genodigden verversingen en lekkere hapjes opgediend, verzorgd door ca fé „Het Bonte Paard". Er heerst een gezellige drukte in de grote hal en lokalen van de school. De voorzitter van de woonruimte- commissie maakt bekend, dat de zit ting der commissie niet op dinsdag 6 april 1971, maar op dinsdag 13 april 1971 zal worden gehouden, 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur. Holten. 29 maart 1971. De voorzitter voornoemd. Burgemeester van wethouders van Holten zijn voornemens voor het ko mende zomerseizoen te verpachten de navolgende standplaatsen langs de openbare weg voor IJSKARRE- TJES. 1. aan de Forthaarsweg bij steen 18 en 2. aan het einde van de Forthaarsweg, tegenover de woning van de familie Tant. De inschrijvers dienen er rekening mede te houden, dat de te plaatsen karretjes geen ontsiering van het landschap mogen vormen. Zij moeten overigens ten genoegen zijn van het gemeentebestuur. Inschrijvingen, met opgave van de tijdsduur (in het seizoen) en pacht som worden UITERLIJK 8 APRIL A.S.. ingewacht ter gemeentesecreta rie. o O De aandacht van belanghebbenden, die een vergunning tot het innemen van een standplaats voor de verkoop van ijs en kleine eetwaren wensen in te nemen op particuliere grond, wordt er op gevestigd, dat zij daar toe eveneens UITERLIJK 8 APRIL A.S. een verzoek bij het gemeentebe stuur moeten indienen. Bij de beoordeling van deze ver zoeken zal o.m. nauwlettend worden nagegaan of door 't innemen van de standplaats verkeersbelangen zouden kunnen worden geschaad. Holten, 2 april 1971. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenbarg, secretaris. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat in verband met de komende feestdagen het huis vuil (vrijdagroute) in plaats van vrij dag. 9 april (Goede Vrijdag) op don derdag, 8 april a.s. zal worden opge haald. In plaats van maandag, 12 april (2e Paasdag) zal het huisvuil (maandag route) op dinsdag, 13 april a.s. wor den opgehaald. Holten, 1 april 1971. Burgemeester en wethouders voornoemd. W. H. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenbarg, secretaris. De heer HW. Tuller was 25 jaar in dienst van de coöp. zuivelfabriek ,De Vrij heid'. Hij ontving een dich; gesoldeerde portemonnaie met inhoud. De heer H. W. Smale, Aalpolsweg 2 te Holten, sinds 31 maart 1931 werkzaam op de Coöp. Fabriek van Melkprodukten „De Vrijheid" (thans in Cobercoverband Melkleverings- vereniging „De Vrijheid"), is door H. M. Koningin Juliana onderschei den met de bronzen medaille verbon den aan de Orde van Oranje Nassau, een onderscheiding die hem dinsdag avond tijdens de personeelsavond in zaal „Vosman" werd opgespeld door burgemeester van Holten, mr. \V. H. Enklaar, die namens het gemeente bestuur de heer Smale hartelijk ge lukwenste met de onderscheiding, die werd verleend voor een zo lange reeks van jaren betoonde trouw en plichtsbetrachting. De heer Smale was van 1931 tot 1955 werkzaam als poedermaker en sindsdien belast met de afgifte van karnemelk, wei- en ondermelk. Voor dat hij in de zuivel ging, was hij als bezorger in dienst bij de Dijkerhoek se winkelier ITuzen en de „Albino" te Rijssen. Namens de „Coberco" werd het woord gevoerd door dc heer C. Broersma (oud-directeur van ..De Vrijheid". (Hij roemde de ijver en ac curatesse van de heer Smale die Burgemeestermr. W. H. Enklaar, speldt de heer H. W. Smale de bronzen me daille op verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Naast hem zijn echtgenote. hart voor het bedrijf had, waarin hij werkzaam was. De heer Broersma deed zijn gelukwens vergezeld gaan van een geschenk onder couvc-rt. Namens Vrijheid" sprak klaas Slots. Ve woord gevoerd stra namens he eniging ..De r J. H. Ycne- erd nog het heer Sr:en- De hee: dagen- 25 kantoor v gesproken door Vonekhias S'ots Er werd deze nomen van de h Prins, "die eerde ken van de pens tijd Dc Vrijheid" igden. Vrij- Smale en ie kon ink- heïd" de. personeeisverenigi Westerik, wenste de Tuller geluk. resp. 1 lijke onderscheiding jubileum en ook hij deed zijn woor den van gelukwens vergezeld gaan van een geschenk onder couvert. De heer Stam werd toegesproken door de heer Nijdam van het CNV en hem .werd door de plaatselijke af deling van he C.N.V. een boekenbon aangeboden. Aan de dames Smal, Tuller, Prins en Stam werden bloe men aangeboden, die waren ..ge schikt" in een Edammer vaatje. En kele personeelsdelen zorgden met korte schetsjes, leuke voordrachten etc. voor afwisseling. Al met al een gezellige avond.

Holtens Nieuwsblad | 1971 | | pagina 1