Indrukwekkende herdenkings plechtigheid op Canadese kerkhof Oudste Canadese Mrs McLaren met bloemen verwelkomd Kinderen legden bloemen op de graven Het gedicht van Ap Speelman Schoonheidsfoutjes bij de Spoorwegen Vijf jaar Open Deur-werk in Holten herdacht ONZE AGENDA KERKDIENSTEN Storingsdienst GEB Wachtdienst slachthuis Geen zelfoverschatting Officiële publikntie Rijwielen en bromfietsen Burgerlijke stand Gevonden en verloren voorwerpen Ontmoetingspunt jongeren „De Schure" kreeg op haar uitnodiging druk bezoek Medische dienst Weekenddienst tandartsen dierenartsen Spreekuur maat schappelijk werker Gezinsverzorgin g Nieuws van de babysit-centrale HOLTENS NIEUWSBLAD II J. Wlggers Advertentieprijs 1-lb mm (H contant) 3-, Iedere mm meer 0,22 Abonnementsprijs 5- per half jaar. f 10,- per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank te Holten t.g.v Holtens Nieuwsblad Vrijdag 25 september 20.00 uur: Grandioze dropping CJV- jeugdsoos Dijkerhoek, leden niet-leden boven 14 jaar vanaf Bethanië (zie advertentie). Zaterdag 26 september 9.30 uur. Plaatselijke veekeuring in Espelo op het terrein van de heer W. F. Boode. 14.00-16.00 uur en 19.00-20.30 uur: Bloemententoonstelling met attrac ties in de O.L. school te Dijker- hoek (zie bericht). 20.00 uur: Dropping buurtvereniging „De Haar" vanaf Expeditiebedrijf H. W. Piffers en Zn, Larenseweg. Zaterdag 26 t.e.m. maandag 28 sept Bathmense kermis (zie diverse ad vertenties). Dinsdag 29 september 20.00 uur: Ledenvergadering van de afdeling Holten van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in Amici- tia. Natuurfilm over Afrika van Frits Russ. Donderdag 1 oktober 19.45 uur: Bijeenkomst Herv. Vrou wengroep in gebouw Irene. Gewone avond waarschijnlijk met die 19.45 uur: Openingsavond Geref. Vrouwen- en mannenverenigingen in gebouw Rehoboth. Spreker ds. Lenters van Delden over „Hoed ai voor het verleden, jas uit voor de toekomst". Maandag 5 okt. t.e.m. 10 okt. Collecte Prinses Beatrix Fonds door ophalen van zakjes. Donderdag 8 oktober 20.00 uur: Voorlichtingsavond Ned Hartstichting in hotel Holterman. Spreker Dr. K. te Velde, internist te Deventer over „Hart- en vaat ziekten". Vrijdag 9 oktober 19.30 uur: Repetitie gezamenlijke ko ren en HMV in hal der Dorpsschool. Zaterdag 10 oktober 1.00 uur: Speculaasactie van de Sup portersvereniging der voetbalver eniging „Holten". Zaterdag 17 oktober 19.30 uur: Besloten feestavond afd. Dijkerhoek Ned. Bond van Platte landsvrouwen in zaal 't Bonte Paard. Dinsdag 20 oktober 19.45 uur: Vergadering van de Chr. Bond van Plattelandsvrouwen. Woensdag 21 oktober 19.30 uur: Repetitie gezamenlijke ko ren en HMV in de Ned. herv. kerk. Vrijdag 23 oktober 20.00 uur: Ere-concert gezamenlijke zangkoren en HMV ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van HMV in de Ned.-herv. kerk. HOLTEN Ned-herv Kerk 8.30 uur ds P. Lugtigheid (Bed HD), 10.15 uur A. H. van Pijpen, prov. jeugdw. adviseur Extra collecte: Bouwfonds Bethanië, 10 uur Jeugddienst in gebouw Irene, 10.30 uur Engelse dienst voor Canade se Pelgrims. Voorganger ds P. Lug tigheid m.m.v. Holtens Gemengd Koor. Extra collecte: Internationale hulpverlening. Ger Kerk 9.30 en 15 uur ds 6. G. Bloem van Ommen. In beide diensten is het ene offer voor de Landelijke Evangelisatie. Bij de uitgang collecte voor „Eigen Kerkgebouw". KK Kerkdienst (Eucharistieviering) 9.30 uur in het gebouw Irene. NIEUW HEETEN RK Kerk zater dagavond 7 uur. Zondagmorgen 8 en 10 uur. DIJKERHOEK 9.30 uur ds C. C. Ad- dink m.m.v. Kerkkoor. Extra collec te: Bouwfonds Bethanië. OKKENBROEK Ned-herv Kerk 9.30 uur ds Bouwman emer. pred. te Lochem. Extra collecte 'Kerkvoogdij' Vrijdag 25 sept. t.e.m. zondag 27 sept. - keurmeester buiten de dienst uren - A. Groen, Koz'akkenstraat 15, tel. 1230. Maandag 28 sept. t.e.m. zon dag 4 oktober, C. Meindertsma, Berg manstraat 12, tel. 2190. Aangifte gestorven dieren op zat-ardag van 9.00 - 11.00 uur aan het slacht huis, tel. 1318. Een indrukwekkende plechtigheid heeft de harten van allen be roerd, die donderdagmiddag de herdenking op het Canadese kerk hof bijwoonden ter gelegenheid van de 9e Canadese Pelgrimage. Niet alleen van de Canadese gasten, maar ook van de vele belang stellenden die zich op de begraafplaats voor het monument ver zameld hadden. Het leggen van de bloemen op de graven door honderden school kinderen, de prachtige koraalmuziek en de nationale volksliederen vertolkt door „HMV", de korte herdenkingstoespraak van Dr. R. H. van Apeldoorn, emer. predikant der Ned. herv. kerk in Londen, de toespraak tot de schoolkinderen van burgemeester mr. W. H. Enklaar, het leggen der kransen, de samenzang van het avondlied „Blijf bij mij Heer", het strijken der vlaggen en het blazen van „The last Post" en de „Reveille", waartussen een minuut stilte in acht genomen werd, het was allemaal erg indrukwekkend en aan doenlijk. De plechtigheid werd namens de Canadese Ambassadeur bijgewoond door ambassaderaad A,. W. Robbertson en verder door luitenant-kolonel C. Vreug- denhil, prov. militair commandant en garnizoenscommandant van Deventer, het college van burgemeester en wethouders van Holten, leden van het plaat selijk oorlogsgravencomité en andere genodigden. Nadat HMV onder leiding van haar dirigent Henny J. Fransen de Cana dese nationale hymne „O Canada" had gespeeld en men samen met be geleiding van de muziek zong „O God, Our Help in Ages Past" hield Dr. van Apeldoorn zijn herdenkingspredikatie waarvoor hij als thema gekozen had „Media vita in morte sumus" (Mid den in het leven door de dood omvan gen) en die hij in het kort aldus sa menvatte: „Ik had het gevoel, dat wij op deze plaats door de eeuwigheid omgeven waren. De eeuwigheid, die geaccentueerd wordt door de namen van al diegenen, die aan de eeuwig heid de waarde van het leven ontleen den en daarvoor hun leven hebben willen inzetten. Een van de eerste" opdrachten aan de mens gegeven luidt -wees een zegen". De enige ma nier wSarop wij mogen herdenken is door ook zelf te leven uit het besef der eeuwigheidswaarden." Samen bad men het „Onze Vader". Onder de tonen van de cantate 147 van Johan Sebastiaan Bach werden daarna kransen gelegd door Mr. Ro bertson, namens Canada, door Mr. Tompson namens de Canadese pel grims, door mr. Enklaar voor het ge meentebestuur en door de heer J. Kroon voor het Ned. Oorlogsgraven comité. In zijn toespraak tot de kinderen zei burgemeester Ap Speelman (deze middag aanwezig) nu student te Utr.echt, maakte Toen hij 17 jaar was het volgende gedicht: Ik ben zeventien. Ik werd pas na de oorlog geboren. Ik ben in staat naar school te gaan. Ik heb een bromfiets. Ik heb ouders. Ik heb nooit,honger gekend. Ik weet niet wat angst is. Wat is honger? Wat is een concentratiekamp? Ontvangst van het ge tébestuur in de hal v Dorpsschool. Wat is een razzia? Wat is een bom? Wat is angst? Ik weet, dat wij vrij zijn! Ik weet, wie onze bevrijders zijn! Ik weet, wat zij geofferd hebben! DUIZEND MAAL DANK VOOR ONZE VRIJHEID Ap Speelman brengt in zijn gedicht heel precies onder woorden, waarom wij hier op dit Canadese kerkhof bij elkaar zijn. Het gaat jullie net als Ap Speelman. Hij kende de oorlog zelf niet, hij kent alleen dezelfde tijd als ook jullie. Oudeï's hebben, naai: school gaan, geen honger hebben, geen angst ken nen, een fiets of een bromfiets heb ben. Allemaal heel gewone dingen in deze tijd. Maar dan ineens vraagt hij zich in zijn gedicht af, wat honger, wat angst toch wel eigenlijk is. Wat zijn concentratiekampen, wat zijn razzia's, wat zijn bommen? Hij heeft er geen ondervinding van, weet alleen maar wat men er hem over verteld heeft. -Maar dan zegt hij ineens, wat ik wel weet, dat is dat ik vrij ben en dat de Canadezen hiervoor gezorgd hebben en dat daarvoor heel velen hebben moeten sterven. Duizend maal dank voor deze vrij heid zegt hij en zeggen wij vandaag ook weer, zoals wij dat nu al 25 jaar lang telkens hebben gezegd en ge dacht. Vandaag zijn jullie, zijn wij allen, weer eens naar dit Canadese kerkhof gekomen, nu met vaders en moeders, vrouwen en kinderen van Canadese soldaten, die voor onze vrijheid zijn gesneuveld en in onze bodem begra ven zijn, jullie met je bloemen, ik met mijn krans. Ap Speelman zei hat al in zijn ge dicht, wij willen met onze bloemen en met onze kransen, met onze mu ziek en ons zingen zeggen: „duizend maql dank". „Leg dan nu jullie bloemen en I luister". Na deze woorden legden de kinderen de bloemen op de graven. Het was vooral voor de pelgrims een aangrijpend moment. Door de serene lucht klonk „The last Post", geblazen door Henk Bouw huis, werden de vlaggen gestreken, heerste doodse stilte, klonk de Re veille, gingen de vlaggen weer in top. Met het „We wil remember them" en de samenzang kwam het slot van de plechtigheid. In de hal van de Dorpsschool reci pieerde het gemeentebestuur en ver telde burgemeester Enklaar, na zyn welkomstwoord, zyn Canadese gasten wat hy tot de schoolkinderen gezegd had. Na zyn dankwoord bracht hy met de vertegenwoordiger van de Ca nadese Ambassadeur, Mr. Robertson en de algemeen secretaris van de Royal Canadian Legion. Mr. Tomp son, een dronk uit op de vriendschap tussen de volken van Canada en Ne derland. Een van de jongere Canadese gas ten Jacqueline Bradley, dankte voor de prettige ontvangst en voor de bij zondere sfeer der herdenkingsplech tigheid. De bezoekers waren vol be wondering van de sfeervol aange- kleedde hal en het diorama van wild De afdeling Voorlichting van de Nederlandse Spoorwegen schrijft ons, d.d. 23 september 1970, het volgende: Geachte redactie, Naar aanleiding van de onder „Ingezonden" geplaatste brief van de heer G. Weijl in Uw blad van 11 september j.L, berichten wij U het volgende: Aan de per 31 mei j.l. van kracht geworden dienstregeling kleven, als tegenhanger van een veel groter aantal uitbreidingen en verbete ringen, enkele schoonheidsfoutjes. Meneer Weijl noemde er een: per week blijken de te Holten stoppende tremen zeven keer te groot te zijn voor het daar tweehonderd meter lange perron. Die onvolkomenheid laat zich tussentijds niet zo gemakkelijk weg werken. Wel staat nu reeds vast dat het euvel volgend jaar tot het verleden zal behoren, waarmee we de indruk van de redactie van hel Holtens Nieuws aan het eind van het geplaatste bericht bevestigen. (w.g.) Drs. H. Wissink Chef Afdeling Voorlichting De eerste lustrum-hij eenkomst van het Open Deur-werk zater dagavond in de Ned. Herv. Kerk, waarin hulpprediker A. Schelle- vis sprak over „Wat betekent vijf jaar Open Deur-werk?", kreeg een sfeervolle hegeleiding van het muziekkorps en de zangbrigade van het Leger des Heils uit Apeldoorn, onder leiding van de kapel meesters J. Masselink en P. Zieck. De opkomst was minder groot dan verwacht werd. Blijkbaar is de zaterdagavond toch minder geschikt dan zondagavonden voor deze bijeenkomsten. Na de samenzang van een aantal geestelijke liederen zong de zangbrigade „Prijs de Heer" en speelde het muziekkorps, na de begroeting door de heer Schellevis, een tweetal liederen. Daarna volgde weer samenzang en het lezen van Openbaringen 3 7 t/m 13. In zijn toespraak zei de heer Schel levis, die hei antwoord op zijn vraag in .vijf punten had samengevat, dat vijf jaar Open Deur-werk een enorm stuk trouw van de medewerkers en medewerksters betekent. Telkens was er (en passant) dan even het contact. Vanwege dit contact stopt men het blad „De Open Deur" dan ook niet in de brievenbus. In de tweede plaats betekent het elkaar binnen en buiten de kerk weer te zien. Spreker herinnerde er aan, dat de mensen door allerlei oor zaken, zo ver van elkaar afgeraakt zijn, dat daardoor zoveel misver standen zijn ontstaan. Vijf jaar Open Deur-werk betekent een poging, die misverstanden op te ruimen, elkaar weer te zien, om elkaar binnen en buiten de kerk niet te beschieten, maar elkaar te leren verstaan en te begrijpen. Ten derde gaat het erom te trach ten te verstaan, welke onze verant woordelijkheid is. voor elkaar, voor de samenleving, voor de wereld. „In de Open Deur weten wij, dat dit niet gemakkelijk is, want je wordt met de neus op feiten gedrukt, die je lie ver niet aan de orde gesteld zag' aldus de heer Schellevis. Als vierde punt noemde spreker Open Deur-werk een enorm stuk zelfkritiek voor de kerk. Het bete kende vijf jaar kritisch de kerk be kijken. Eeuwenlang heeft- de kerk gesproken over de redding van de ziel. Zoveel aandacht was daarvoor, dat men aan de redding van het li chaam niet toekwam. De strijd om een menswaardig bestaan liet men over aan de vakbeweging, met als gevolg, dat duizenden en duizenden arbeiders zioh door de kerk in de steek gelaten voelden en er zich afwendden. Door achterstand in de tijd 'is het al mede-menselijkheid, po litiek en sociale economie, wat de klok der verkondiging slaat. En alweer zou het Open Deur-werk kunnen zijn, dat het zich kritisch op stelt en zegt: „Maar mijn lieve kerk mensen, als er een ..buitenstaander'.' in de kerk komt, dan wenst hij toch een woord Gods te horen voor zijn persoonlijk heil." In de vijfde maar niet in de min ste plaats betekenen vijf jaar Open- Deur-werk, vijf jaar gelegenheid te hebben gehad zich te veranderen. Zich tot God te bekeren. Dat geldt voor binnen- en buitenstaanders. Eén van de vele vragen is: „Wat deden wij met het evangelie, dat in woord en lied en muziek vertolkt werd. „Hebben wij het naast ons neergelegd?" „Wij hebben als Open Deur-groep geen reden onszelf op de en gevogelte, dat het hoofd, de heer B. H. Brouwer in deze hal had aan gebracht. Vermelden wy ten slotte nog. dat het gedicht van Ap Speelman heeft gestaan in het grote boek „Thank you Canada" dat op de Expo in 1967 in Montreal te zien was en waarvoor Ap Speelman en mevr. De Haas- Boekbinder uit Holten destijds een reis naar Canada gemaakt hebben. borst te kloppen. Integendeel, na 5 jaar Open Deur-werk beseffen wij beter clan ooit, dat het ontzettend moeilijk is te komen tot ontmoeting van mens tot mens. Maar als ik dan denk aan alles wat wy in de naam van God in die afgelopen vyf jaar hebben gedaan, aldus de heer Schel levis, dan zie ik het weer. „Dan zie ik die poort wijd open staan, waar door het licht komt stromen, van 't kruis, waar 'k vrijlijk heen mag gaan om vrede te bekomen. „Met de woorden van dit lied uit de bundel van Johannes De Heer, besloot de heer Schellevis zyn toespraak. Met muziek van het korps van het Leger des Heils, meditatie „De dag door Uwe gunst ontvangen" en een slotwoord yan Ds R. A- Hoogkamp, geref. predikant, namens de Herv, en Geref. kerkeraden en met dank gebed werd deze sfeervolje bijeen komst gesloten. De groepscommandant der rijkspo litie te Holten maakt bekend, dat aan het groepsbureau, Dorpsstraat 22 te Holten, een aantal bromfietsen en dames- en herenrijwielen worden be waard, waarvan geen eigenaar be kend is. Op zaterdag 26 en maandag 28 sep tember 1970 van 8 tot 12 uur en van 14 tot 18 uur zijn deze voertuigen al daar te bezichtigen. Indien geen eigenaar bekend wordt zullen de fietsen en bromfietsen t.z.t. door het gemeentebestuur worden verkocht. Holten, 24 september 1970. De Groepscommandant voorn. E. Kruit. Geboren: Arnold zv W F van den Berg en C W Michielse, Schepenen straat 10 Esther dv T Deyk en A Vincent, Schepenenstraat 21. Gehuwd: H. P. van Essen 25 jr wonende te Voorst en G. Brandwijk 23 jr, Bergmanstraat 7. Overleden: H. J Noteboom echtgen v Lubbersen, oud 58 jaar. Neerdorp 98 (overl. te Utrecht) G. J. van den Bos, oud 73 jaar. Larenseweg 43 (Overleden te Deventer) BEVOLKING Ingekomen: R. R. Mulder van En schede naar Drostenstraat 5. mevr. H. G. Kortlever-Smit van Ermelo naar Burg. van der Borchstraat 18; mej. L. Blaak van Wonseradeel naar Holterberg 2, mej. W Jansen van Apeldoorn naar Neerdorp 77. Vertrokken: H. J. ten Velde van Raalterweg 14 naar Bathmen, mevr. G. v. Essen- Brandwijk van Bergmanstraat 7 naar Deventer, mej. G Stam van Neerdm-j 89 naar Zutphen, mej. H. J. Reinink van Gaardenstraat 5 naar Doorn. W. C. van Helsdingen van Kolweg 16 naar Arnhem. (periode van 11 tot 23 september) Gevonden: Sierring van auto, zwart wit poesje, korte gummi-jongensjas (groen); groen kinderjack, bastaard keeshond, »1 b.b. van f 25,-, grijze jon gensbroek, leesbril, motorhelm. Verloren: doublé dameshorloge, zwarte portemonnee met inhoud, gou den armband, parapluie, doublé da meshorloge, rijbewijs en kentekenbe wijs, dameshorloge, jack trainings pak, halsbandje rnet gouden medail lon, groen nylon-jack, groen trainings jasje met witte streep, bruine damee schoenen, smeedijzeren armband- Inlidhtingen dagelijks van maan dags- t.m. zaterdags van 8-12.30 uur en van 14-22 uur aan het groepsbureau der rijkspolitie te Holten. Aan de uitnodiging van de Werkgroep „De Schure" om ter ge legenheid van de eerste verjaardag een bezoek te brengen aan dit „jeugd-home" op het erve „Meerman" hebben zondagmiddag zeer velen gehoor gegeven. Er zijn 's middags naar schatting wel. twee honderd bezoekers geweestwaaronder tal van ouders en zelfs jongelui uit Nijverdal, die de tot ontmoetingspunt van de jeugd omgebouwde schuur hebben bezichtigd. Het was er tenminste stampvol en ook 's avonds is er vceel bezoek geweest van jongelui, die hier nog niet eerder waren geweest. De bezoekers werden door de z.g. werkgroep, die uit plm. twintig jongens en meisjes bestaat rondgeleid en er werd hen een gratis kopje koffie aangeboden. plex wordt aangelegd, door de zware vrachtauto's totaal vernield en door ploegd met diepe sporen. De vraag, hoe vaak zij in verband met deze aanleg van het sportcom plex, nog een verjaardag zullen kun nen vieren, hangt de jongelui als het zwaard van „Damocles" boven het hoofd. De grote moeilijkheid zal zijn een nieuw ontmoetingspunt, een nieuw „home" te vinden. Zaterdag vanaf 12 uur tot maandag morgen 8 uur J. F. Sijtsema, Pasto riestraat 50, tel. 1870 (alleen voor Spoedgevallen). Zaterdag 26 sept. en zondag 27 sept H. Hansman, Karei Doormanstraat 28 Wierden, tel. 05496-1765, van 18 - 19 u (alleen voor spoedgevallen). De schuur maakt van buiten wel een zeer oude en sobere indruk, zij is misschien wel meer dan zestig jaar oud, maar van binnen hebben de jongelui haar op allerlei manie ren zo sfeervol mogelijk ingericht. Flessen langs de wanden, kleuren- verlichting met diverse lampen, zit jes langs de kanten, een gevarieerd meubilair, terwijl het barretje is vergroot en betimmerd met ruwe gepotdekselde planken. Ook is er een podium waar een bandje kan optreden, maar die ruimte was zon dag wel nodig om de bezoekers te kunnen herbergen. De Schure werd de afgelopen win ter in deze sfeervolle staat gebracht en is nu werkelijk bijzonder gezellig. Het beste bewijs daarvoor is wel, dat tientallen zomergasten de afgelopen maanden elke dag een baggerpartij door de modder wilden maken om bij „de Schure" te komen. De toegangsweg is namelijk door de zandafgraving van Meermans kamp, waar het Holtense sportcom- »e 76-jarige Mrs. A. McLaren uit Monticello op Prins Edward Island in Canada was zeer verrast toen haar dins dagmiddag in Amicitia door Jantina Willems en Bert Beldman, resp. leerlingen van de o.l. Dorpsschool en dc School niet dc Bfjbel, gekleed in oud-boeren kostuumpjes - daterende rond de eeuwwisseling bloemen werden aangeboden. Zij is één van dc 140 Canadese pelgrims, die 's morgens om plm. 10.15 uur met een chartervliegtuig, een DC 8, op Schiphol arriveerden, als gasten van het Nederlands Oorlogsgraven Coinité, welke deze tochten uit de klaprooscollecle financiert, en die gastvry zyn onder gebracht in gezinnen te Nijmegen, Groeshcek en Holten. Zy is de oudste van de ruim veertig Canadezen, die bijna negen dagen in Holten zullen vertoeven en bezoekt met haar dochter het graf van haar zoon, die op de Canadese begraafplaats op de Holterberg begraven ligt. Deze bloemenhulde was een hoffelijk gebaar van de Plaatselijke afdeling van het Ned. Oorlogsgravên Comité, welks voorzitter, burgemeester mr. W. H. Enklaar, de pelgrims van Schiphol had afgehaald en hen 's middags bij de kennismaking met de gastheren en gastvrouwen, met een hartelijk welkomstwoord begroette. Dat was na de lunch in hotel Holterman en nadat de Canadese gasten bij een plaatselijke bank wat geld gewisseld hadden. In Amicitia werden de Canadezen en hun gastfamilies telkens even gefotografeerd, opdat zij later een aanden ken zullen 'hebben, van de gaslfamilie waar zij gelogeerd hebben. De leiding van deze pelgrimage berust bij de heer D. W. Thompson, algemeen secretaris van de Canadian Legion en bij de heer J. Kroon, secretaris van het plaat selijk oorlogsgraven comité, die daarbij wordt bijgestaan door mej. Mieke Enklaar. Woensdag vond het eerste grafbezoek plaats aan de be graafplaatsen te Holten en te Bergen op Zoom en naar de in verschillende plaatsen in ons land verspreid liggende graven. Donderdagmiddag om 3.00 uur vond een herden kingsplechtigheid plaats op de Canadese begraafplaats op de Holterberg. 's Morgens werd een rondrit gemaakt dooi de omgeving en o.m, een bezoek gebracht aan de klom- penmakersbedrijven te Enter. Zaterdag 26 sept. en zondag 27 sept. W. C. C. Wamelink, Schepenenstraat 16, tel. 2004. 's Ochtends van 9 - 10 uur op dins dag en vrijdag in het Groene Kruisge- bouw, tel. 1436. o Elke morgen behalve zaterdag van 9 - 10 uur bij mevrouw C. Knijff-Dek- ker, tel. b.g.g. tel. 1799 mevrouw Belt man-Aanstoot. Men verzoekt ons te berichten: Vanaf heden is het contactadres van de babysitcentrale: Mej. J. Jansen, Larenseweg 31, tel. 1581. Meisjes, die nog op school zitten, 1» jaar of ouder zijn en op willen pas sen, kunnen zich bij dit adres opge- VMU

Holtens Nieuwsblad | 1970 | | pagina 1