Raad besluit 75 woningen tot bouw van in „De Haar E COLLECTE Speeltuin „De Kol' kreeg een familieschommel I Goede opheffing stap naar woningnood WINTERPROGRAMMA Bestuurdersbon d N.Y.V. m Kolschool-leerlingen zoeken eikels voor het wild Waardenborch estafetteploeg naar kampioenschappen N.P.V. te Yooorburg Jonge Kerk Mooi succes voor Jan Müller Burgelijke stand KERKDIENSTEN Gevonden en verloren voorwerpen Officiële publikatie Uitloting obligatielening MEDISCHE DIENST Weekenddienst tandartsen W eekenddienst dierenartsen Spreekuur maat schappelijk werkster Gezinsverzor PRINSES BEATRIX FONDS (Poliofonds) rging Storingsdienst GEB V acht-dienst slachthuis Na succesvolle districtswedstrijden Leden stop bij Heren-senioren ..Bato' van Ingezonden stukken HOLTENS NIEUWSBLAD Vrijdag 10 oktober 1909 Jaargang 21 - No. 40 Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" te Holten Telefoon 05483 1234 Hoofdredacteur W. Beyers 'Advertentieprijs 1-15 mm (d contant) f 3,Iedere mm meer f 0.12 Abonnementsprijs f 5,per half jaar, W,per jaar Betaling op giro 875587 van de Raiffeisenbank tè Holten t.g.v. Holtens Nieuwsblad Vrydag 10 oktober uur: Ledenvergadering Z.G. koffiehuis 18.00 .Twenhaarsveld' Kalfsterman. 80.00 uur: Opening tentoonstelling werken van Kees Stoop en Frans Bijvank in de Volkshogeschool ,,Diependaal" te Markelo. Zaterdag 11 oktober 14.00 uur: Bejaardenmiddag NVV- leden in Stationskoffiehuis Kalfster man. 16.30 uur: Begin wintertraining Z.C. Twenhaarsveld". Vertrek Tuin straat. Zondag 12 oktober 18.30 uur: Dansen in zaal Boode te Bathmen (zie advertentie). Maandag 13 oktober 20.00 uur: Ruilavond postzegelclub „H.P.C." in café ,,De Waag". Maandag 13 t.e.m. 17 oktober Collecte Prinses Beatrix Fonds (polio fonds). Dinsdag 14 oktober 20.00 uur (precies)Bijeenkomst Hervormde Vrouwengroep Dijker- hoek in gebouw Betanië. Woensdag 15 oktober 19.45 uur: Bijeenkomst „Jonge Kerk" ten huize van de fam. Van Brug gen, Kerkstraat. Donderdag 16 oktober 19.00-21.30 uur: Grote Volkswagen show Roba N.V. Grotestraat 268 Nijverdal (zie advertentie). 19.45 uur: Bijeenkomst afdeling Dij- kerhoek Ned. Bond van Plattelands vrouwen in café 't Bonte Paard. 19.45 uur: Vergadering Chr. Platte landsvrouwen in Gebouw „Reho- both". De heer J. de Wolde Rou- veen spreekt over: Levenswijzen en -gewoonten in Staphorst en Rou- veen. 20.00 uur: Bijeenkomst afd. Holten Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in-hotel Holterman. Mevr. M. Post- Dowdeswell vertelt over het stra lende leven van de wereldberoemde dove en blinde Helen Keiler. Vrijdag 17 oktober 14.00-21.30 uur: Grote Volkswagen show Roba N.V. Grotestraat 268, Nijverdal (zie advertentie). Zaterdag 18 oktober 10.00-21.00 uur: Grote Volkswagen show Roba N.V.. Grotestraat 268. Nijverdal (zie advertentie). Donderdag 23 en vrydag 24 oktober 19.30 uur: Gymnastiekuitvoering sportvereniging ,,Bato" in Amicitia. Maandag 27 oktober 80.00 uur: Ouderavond o.l. Kolschool in de school a.d. Holterenkstraat. Woensdag 29 oktober 18.30-21.00 uur: Bloedafname-avond van de afdeling Holden van het Ned. Koode Kruis in gebouw Irene. Zaterdag 8 november 20.00 uur: Dropping-speurtocht van de PJGO ..Jong Holten" voor leden en niet-leden, vanaf de Coöp. Aan koopvereniging. De Woningbouwvereniging „Onze Woning" le Deventer gaat in Holten vijfenzeventig woningen bouwen t.w. 10 woningwetwoningen, 12 bejaarden woningen (in twee bouw lagen) en 53 premie-huurwoningen. De woningen zullen verrijzen in het plan „De Haar" ten westen van de Reij- linkssteeg in de buurt van Temmink en Reterink. De wonin gen zullen gebouwd worden door het N.V. Aannemersbedrijf H. Koopmans te Glanerbrug, die daar zo spoedig mogelijk mee hoopt te beginnen. Dit heeft de gemeenteraad besloten in zijn woensdagavond gehouden spoedeisende vergadering, met als enig agendapunt „Voortgang van de woningbouw in de gemeente". Dit besluit houdt tevens in, dat de raad ingevolge een .gentleman agrement' in principe bereid is het gehele woningbezit van de gemeente aan deze bouw vereniging over te doen. Over de voorwaarden waaronder dit zal geschieden zal de raad echter nog te beslissen hebben, zo bleek uit de gedachtenwisseling tijdens de bespreking van dit woningbouwproject. De burgemeester, Mr. W. H. Enklaar, verklaarde dankbaar te zijn, dat deze overeenkomst tot stand is kunnen komen. Hy had de raad in spoedeisende zitting byeengeroepen, omdat de aannemer bereid was tegen de opgegeven prys te bouwen, mits hy op 15 oktober zou kunnen .beginnen. De 10 woningwetwoningen zullen, inclusief de kosten van de aanleg van de centrale verwarming, een huur prijs doen van plm. 33 per week. Aan het rijk zal een grondvoorschot worden gevraagd van f 52.800 en 'n bouwvoorschot van f 293.500. Het is een z.g. keuzeplan van het architec tenbureau J. Martini te Groningen- Iedere woning krijgt een eigen ketel voor de centrale verwarming. Een pakket De raadsvoorzitter verklaarde, dat de bouw van deze woningen alleen maar mogelijk is, wanneer zij gekop peld wordt aan het gehele bouwpro ject. Het nog niet gereed zijn van het bouwrijp maken vormt geen belem mering. De heer Kaan (PvdA) vond de huur van deze woningen aan de "stijve" kant. Zij vormt 25 procent van het minimumloon. Uit zijn betoog bleek verder, dat hij zich niet kan vereni gen met de politiek van de huidige regering, waarbij de bouw van goed kope woningen, die door een arbeider te betalen zijn, achterwege blijft. "Als we nu niet bouwen" zei üe burgemeester, dan kunnen wij deze woningen wel afschrijven. De bouw De besturcnvergadering van de NVV-bestuurderbond heeft maandag- dagavond in hotel Vosman het win- terprogramma vastgesteld. Voordat men hiertoe overging deed voorzit ter W. G. Tijhof mededeling van ver schillende activiteiten van het NVV in de komende maanden en deed hy een beroep op de leden om deel te nemen aan de bloedafnameavond van het Roode Kruis die bij voldoen de deelname op 29 oktober in Holten gehouden zal worden. Op zaterdag, 15 november wordt door de Henri Polakstichting in Zwolle een kaderdag gehouden voor het hele kader in Overijssel, waar in de voorzitter van het NVV de heer A. H. Kloos, zal spreken over „Vakbeweging nu en morgen". Middags zal een forumdiscussie plaats vinden, in welk forum ting zullen nemen de heren D. Hou- waart, hoofdredacteur van „Het Dagblad van het Oosten, ir. A. F ma (gevraagd als werkgever) en drs. A. Oldenhof, wethouder var Enschede. Aanvrage om plaats- kaarten moet geschieden via d« bonden, deelde voorzitter Tijhof me de. Op 17 april en 24 april 1970 zul len de kaderbijeenkomsten worden gehouden te Zwolle en Hengelo. Het winterprogramma dat daarna werd vastgesteld omvat o.m. de vol gende activiteiten. Zaterdag, 11 ok tober wordt om 14.00 uur in het Sta tionskoffiehuis van de heer M Kalf sterman, een bejaardenbijéenkomst gehouden. Op zaterdag 13 december volgt een kindermiddag en in febru ari 1970 wordt de jaarlijkse feest avond gehouden. Verder zal er in de periode tussen 1 november en 15 fe- februari de juiste datum moet nog in overleg met andere instanties wor den vastgesteld een z.g. ontwikkë- lingsavond plaats hebben, waarvoor Geboren: Karin dv L Muller en W K Hoftekóesveld Lagewèg 7 Her- manus Albertus zv B J Müller en J J Schol ten Kol weg 54 Jan Gerrit 7.v G Mekenkamp en J M Vruggink Borkeld 66 Maud dv C W J van Geel en W H Bakker Schoutenstraat 38. Overleden: Geen. OndertrouwdGeen. Gehuwd: P D van Dam 32 jr Am sterdam en M Berends 27 jr Aalpols- weg 36. BEVOLKING Ingekomen: J Hovenkamp en gez. van Assen naar Kozakkenstraat 40 H J J Overmeen-Oosterveld van Bor ne naar Beuseberg 70 H E Ober man van Duitsland naar Bessinkpas- straat 19. Vertrokken: H D Pinkert van Beu seberg 42 naar Hengelo (O) M ten Bos van Holterberg 61 naar Deven ter E. Kouwen van Oranjestraat •8 naar Epe M van Dam-Berends «sn Aalpolsweg 36 naar Amsterdam. als onderwerp gekozen is, „Wie m ken in Nederland de dienst uit?" Door de heer Beijers, die het con gres van het NVV in Amsterdam, namens de Holtense bestuurdersbond, bezocht, werd een overzicht gege ven van het daarin behandelde. Be langrijk noemde hij o.a. dat de nieuwe grondslag van het verbond wordt gevormd door „gemeenschap pelijke opvattingen over maatschap pelijke vraagstukken, onder erken ning van de betekenis, die geloof en levensovertuiging hebben voor leden van de aangesloten organisaties". Ook de districtsbestuurder, de heer J. C. Moolekamp uit Almelo gaf nog een na,dere toelichting op de voor stellen, welke in Amsterdam aan de orde waren. Op een vraag uit de vergadering antwoordde voorzitter Tijhof. dat het Jongerencontact van het NVV op gang begint te komen, maar het is nog wel een moeizaam begin. De heer A. Westerik vroeg de ver gadering of de bestuurdersbond geen stappen kan doen om te komen tot een jeugdhonk o.a. de speeltuin aan dé Weversstraat, omdat de kinderen bij regenachtig weer van de speel tuin geen gebruik kunnen maken. Zelf vërklaarde hij zich bereid aan een eventuele actie deel te nemen. HOLTEN Ned. Herv. Kerk 8.30 u. en 10.15 u. Ds. Addink (Vier. en dankz. H.A.); 10 u. Jongerendienst in het. gebouw Irene. Geref. Kerk 8.30 u. en, 10 u. Ds, G. Bloem van Ommen (Bed. H.A. en nabetrachting); 15 u. Ds. R. Oos- terhoff. In alle diensten is het ene offer voor de diaconie. Bij de uit gang collecte voor verbouw'uitbrei ding van de kerk. R.K. Kerkdienst (Eucharistieviering) 9.30 u. in het gebouw Irene. NIEUW HEETEN: R.K. Kerk zater dagavond 7.30 uur, zondagmorgen 8 u. en 10 uur. DIJKERHOEK: Bethanië 9.30 uur Ds. Jacobs van Enter (Vier. en dankz. H.A.). GEVONDEN: 1 kindertasje met in houd; 1 wollen sjaal; 1 zilveren ket tinkje; 1 régenbroek; 1 wollen das; 1 bankbiljet; 1 regencape; 2 sleutel tjes aan ring; 1 doosje kralen. VERLOREN: 1 ring met sleutels; 1 parelcollier in zakje; 1 portmon- naie m. inh.; 1 huissleutel; 1 broche (Siamees). Inlichtingen dagelijks aan het groeps- bureau der rijkspolitie të Holten tus sen 3 én 22 uur, DOCH NIÉT tussen 13 cn 14 uur. is alleen mogelijk geworden doordat de aannemer van de vijf en zeventig woningen één pakket heeft gemaakt. Als men daar de 10 woningwetwonin gen uithaalt is de bouw niet reali seerbaar". De bejaardenwoningen zullen een huurprijs doen van plm. f 36 per week, inclusief aanlegkosten centra le verwarming. De grondkosten zullen bedragen f 63.240, de bouwkosten f 385.100. Architect is de heer L. C. van de Bovenkamp, alhier. Hoge huren De heer Kaan verklaarde nog. dat zijn bezwaren zich nog meer richten tegen de hoge huren van de bejaar denwoningen, waarop de burgemees ter opmerkte, dat deze huren nog zul len stijgen, wanneer men op een-later tijdstip toch tot de bouw daarvan zou overgaan. De premie-huurwoningen zullen een huur doen van f 54,- per week. Deze bouw js niet een zaak van de ge meente. maar van „Onze Woning". Gevraagd wordt een garantie voor een geldlening om deze woningen te bouwen. De burgemeester verklaarde, naar aanleiding van de opmerkingen van de heer Kaan, bepaald niet gelukkig te zijn met de hoge huren. Men wil echter meer woongenot.. Meer draag- krachtigen behoren z.i. niet in door de overheid gesubsidieerde wonin gen. Men kan dan wel zeggen „wilt u maar vertrekken", maar daarvoor is geen alternatief. De bouw van de 53 premie-huurwoningen bieden daar voor de gelegenheid. Als er geen be langstelling is van de zijde der Hol tenaren, dan zijn deze de „kortste keren" te verhuren aan mensen van elders. „Het is de bedoeling in Hol ten de woningnood op te heffen", re pliceerde de heer Kaan. Veiligheidsklep zolang de gemeente daarvoor blijft aangewezen. Het zou onzin zijn om een eigen woningbouwvereniging te stichten, terwijl deze mogelijkheden aanwezig zijn. Dt burgemeester ver klaarde alle lof e hebben voor het bestuur van „On e Woning", dat de gemeente meer inspraak heeft gege ven, dan hij verplicht was. Wat de hoge huur betreft, wees de burge meester terloops op de mogelijkhe den ingevolge de Algemene Bijstands wet. Doorstroming De burgemeester noemde het nog een wonder, dat dit plan is gelukt. Zelf kan men geen lening aangaan. De bouw van premiewoningen opent de mogelijkheid van doorstroming. De heer Kaan benadrukte nog eens zijn angst voor de te hoge huren der bejaardenwoningen en wees op het leeg staan van woningen in de vrije sector elders. Hij' sprak de hoop uit, dat B. en W. een goed beleid voor de doorstroming zullen voeren. Wat Wet afstoten v.an het woning- bezit aan „Onze Woning" betreft, meende de burgemeester, dat dit onder voorbehoud van hogere goed keuring een gezonde zaak betreft. De raad zegt in principe hiermede akkoord te gaan, maar bezit nog vol doende bewegingsvrijheid. Weihouder Rietberg merkte nog op, dat de kwestie van een bouwvereni ging uil de raad zelf is voortgekomen. „Als de raad zou zeggen, wy stap pen hier niet in. dan zou ik voorstel len om de huidige plannen terug te nemen", verklaarde de burgemeester nog. Besloten werd een kredietgaran tie te verlenen aan „Onze Woning" voor het aangaan van een geldlening van ten hoogste f 400.000,- met de Ver eniging Hypotheeair Crediet te Am sterdam over 33*/t jaar tegen een rente van 8 pet en een eenmalige aanbrengprovisie van 1 pet. Verder werd besloten voor deze woningbouw 75 kavels bouwterrein te verkopen voor de som van f 332.325, exclusief de B.T.W. en de kosten van gasaansluiting. De voorzitter sloot de vergadering met de hoop uit te spreken, dat deze woningbouw mag bijdragen tot op heffing van de woningnood in de ge-/ meente. Burgemeester en wethouders van Holten brengen ter openbare kennis, dat in een op 14 oktober 1969 a.s. 9.00 uur te houden openbare vergade ring van hun college zullen worden uitgeloot 3 obligaties van de per 1 november 1951 gesloten obligatiele ning, groot f 85.000. Holten. 9 okt. 3969. Burgemeester en wethouders voor noemd, W. H. Enkiaar. burgemeester G. J, Langenbarg, secretaris Zaterdag 11 oktober vanaf 12 uur tot maandagmorgen 3 uur C. H. Riet dijk, Molenbelterweg, tel. 1230( al leen voor spoedgevallen). Zaterdag 11 oktober en zondag 12 oktober H. Scheffer, Julianaplein 12, Goor, tel. 05470-2500. van 18-19 uur (alleen voor spoedgevallen). Zaterdag 11 oktober en zondag 12 oktober Th. Oostenbrug, Diessen- piasstraat 2, tel. 5115. 's Ochtends van 9-10 uur op maan dag, dinsdag en, vrijdag in het Groe ne Kruisgebouw, tel, 3346. De leerlingen van de o.l. Kolschool zijn deze week be gonnen met het verzamelen van eikels. De eikels worden opgeslagen om in de winter de dieren aan voedsel te „De verhuring aan anderen is de veiligheidsklep voor „Onze Woning". Het gemeentebestuur heeft gepro beerd met alle middelen te halen wat mogelijk is", aldus mr. Enklaar. Spreker kon het wel eens zijn met de heer Kaan, dat de huren voor de be iaardenwoningen aan de hoge kant zijn en dat men in de eerste plaats bouwt om de woningnood1 in eigen gemeente op te heffen, maar dit is de enige mogelijkheid om té bouwen. De procedure van de woonruimte commissie blijft gewoon doorgaan, Volgende week van 13 t.m. 17 oktober houdt het Prinses Beatrix Fonds in Holten weer haar jaarlijkse collecte. Oorspronkelijk vielen onder at zorgen van dit fonds alleen polio patiënten. Gelukkig is men er in geslaagd door regelmatige vacci natie deze ziekte terug te dringen en er komen nu nog slechts spo radisch gevallen van kinderver lamming voor. Momenteel wordt door het Prin ses Beatrix Fonds niet alleen steun verleend aan oud-poliopa tiënten, maar ook aan diegenen die van de geboorte af 'spastisch zijn, de lijders aan multiple scle rose, diegenen die met een open ruggetje werden geboren en die genen die een voortschrijdende spierziekte hebben. Per dag heeft het fonds ruim f 3.000,- nodig om op redelijke wijze deze groep van gehandicap ten te kunnen helpen. Dagelijks komen aanvragen binnen om een bijdrage voor b.v. beugels, voor speciale maatschoe nen (sommige kinderen hebben 2 paar per jaar nodig. Het zieken fonds komt hierin niet altijd tege moet). Voor rolstoelen, voor een wasmachine voor een gehandicap te huismoeder, of er wordt een bijdrage gevraagd voor aanpas sing van een woning. (Met een rolstoel kun je moeilijk door een gewone deur, drempels geven moeilijkheden, er moeten voorzie ningen komen om met de rolstoel de trap op en af te komen). Meerdere keren heeft het Prinses Beatrix Fonds ook in Hol ten kunnen helpen. Vandaar de vraag om Uw bijdrage aan collectante die volgende week bij U aan huis komt. Contact-persoon voor het Prinses Beatrix Fonds voor Holten is: mevrouw A. C. Cammeraat-Staal, Boerrichterstraat 1, telefoon 1892. helpen. Eikels staan n.l. op het menu van reeën, fazan ten, eekhoornsduiven en andere in het wild levende dieren. De eikeloogst is dit jaar enorm en de voorraad groeit dan ook zienderogen. Een overlevering wil, dat er na zo'n goed eikeljaar een zeer strenge winter volgt. Als dit uitkomt is het initia tief van de leerlingen van de Kolschool nog meer te waarderen, want dan is de kans op voedselgebrek voor de in het wild levende die ren des te groter. Misschien zouden andere scholen het voorbeeld kunnen volgen, want overal kan men mas sa's eikels aantreffen waar eiken groeien. Elke morgen van 3.30 - 9.30 uur be- hólve zaterdags bij mevr. Knijff- Dekker, tel. 1438, bij geen gehoor tel. 1799 mevr. Beltman-Aanstoot. Zaterdag 11 oktober t.e.m. vrijdag 17 oktober - buiten de diensturen. Electra: H. Heijenk, Kolweg 44, tel. 2124, Gas: geen dienst. Vrijdag 10 oktober t.e.m. zondag 12 oktober - keurmeester buiten de diensturen - C. Dijkstra, Schoolstr. 5, tel. 1833. Maandag 13 oktober t.e.m. zondag 19 oktober H. J. Moleman, Lageweg 13, tel. 1974. Aangifte gestorven dieren, op za terdag: van 9-11 uur aan het slacht huis, tel. 1349. De speeltuinvereniging ..De Kol' heeft t» haar speeltuin aan de Weversstraat een familieschommel geplaatst. Dat de jeugd van de Kol de ze uitbreiding waardeert, toont bovenstaande foto. Deze schommel is ontwor pen door de heer W. Eshuis, die daarvoor de beschikking had over de grote werk plaats van de N.V. Univer sal. Volgende week zal de speeltuin in verband met schilderwerk enige dagen gesloten zijn. In de bestu- renvergadering van de NVV-bestuurderebond is de- der dagen de vraag aan de orde geweest of het niet mogelijk zou zijn bij deze speeltuin een „jeugdhonk" te maken en om daarvoor 't initiatief te nemen, omdat de kinderen er bij regen niet spelen kunnen. Met een voorsprong van ruim vijfentwintig meter op de estafette ploegen o.a. uit Deventer, oist, Twello, Zutphen en Heeten is de Waardenborggroep er in geslaagd bij de districtszwemkampioenschap- pen der padvinders in Deventer de wisselprijs voor senioren (15-17 jr) een pikhaak, in de wacht slepen Joost Jaiink, Frans Post Lantzen dorffer zwommen de 3 x 50 meter in de tijd van 1.53-4 sec. en zijn daar mede aangewezen 't district Deven ter op de estafette te vertegenwoor digen tijdens de Ned. Zweiykam pioenschappen der NPV te Voor burg. In de strijd om de juniorenwissel- prijs estafette behaalden Dirk Aaf- tink, Jan Ulfman en Jan ter Harnt- sel een eervolle derde plaats. Aan dit nummer namen 17 ploegen deel. De b-ploeg bestaande uit Jan Weg- stapel, Henk Wegstapel en Wouter Timmer werd in dit sterke veld tiende. Op de persoonlijke nummers wa ren de Holtense zwemmers even eens succesvol. Bij de senioren won Frans Post twee afstanden nl. de 50 m vrije slag in 33.5 sec. en de 50 m rugslag in 39.! sec. Fred Lantzen- dörffer behaalde* een zilveren me daille op de 50 m vrije slag in 35.0 sec. en verwierf en derde plaats op de 50 m schoolslag. Omdat men bij de Ned. kampioen schappen slechts op één nummer mag uitkomen zal Frans Post het district vertegenwoordigen op de rugslag en Fred Lantzendörffer star ten op de 50 m vrije slag in Voor burg. Op de juniorenafstanden (25 m), waaraan op elk nummer meer dan tachtig zwemmers deelnamen, won Jan ter Harmsel een zilveren me daille op de rugslag in 20.0 sec. .en legde Jan Ulfman beslag op de der de plaats hij de vrije slag in 16.0 sec. De eindstand van de medaille verdeling (goud, zilver, brons) was als volgt: De belangstelling voor de gymnas- tiek-afdeling Heren-senioren van vrij dagavond 21.30 uur van de sportver eniging „Bato" is zo groot, dat vanaf heden tot nader order een leden-stop is ingesteld. De Waardenborchgroep. Holten 3 2 3 Pres. Steyn Zeeverkenn Deventer 2 12 Tw.ello Zeeverkenners, Twello 1 1 1 Leafwingroep, Deventer 10 1 Pres. Steyn Landverkenn.. Deventer 10 0 Geert Groote, Deventer 0 3 0 Westenenkgroep, Deventer 0 1 1 De „Jonge Kerk" hoopt woensds 15 oktober het seizoen 1969-1970 te starten met een gespreksavond ten huize van de familie Van Bruggen, Kerkstraat 10. Op deze avond, aanvang 19.45 uur, zijn ook nieuwe leden hartelijk wei- kom. Landelijk ruiter Jan Müller heeft met „Johny" op het internationaal in door concours-hippique in de Fries- Undhallen te Leeuwarden de 4e prijs behaald bij 't puissanse springen. Er namen aan dit springnummer ruiters deel uit 6 landen. Eerste, tweede en derde werden resp. Jan Maathuis. An ton Ebben en Harrie Wouters v. d. Oudeweyer. Op 24. 25 en 26 oktober neemt Müller deel aan de Internatio naal concourshippique Jumping Am sterdam. Wij ontvingen een ingezonden stuk, waarvan de afzender ons niet bekend is. Dergelijke stukken worden niet ge- plaats. Men behoeft het stuk niet te ondertekenen, maar de naam van de afzer.der(s) moet ons wel bekend zijn. Overigens kunnen wij reacties van onze lezers ten zeerste waarderen, mits tijdig ingezonden Dat is nu eenmaal een vaste stel regel in de journalistiek.

Holtens Nieuwsblad | 1969 | | pagina 1