w i ill# Ivm w VV vvfenv GOUDEN PAAR Het protest van de Overijsselse veehouders kwam niet tot zijn recht 50.000 Franse kinderen spoorden naar ons land ABIN in nieuw kantoorgebouw \Y FC. Wormerveer bracht prettig tegenbezoek Leger tankauto reed bus aan en vernielde winkelruit Officiële publikatie Sluiting gemeente diensten en bedrijven op 30 mei Meester eerste bij Bergvliegers Grote demonstratieve bijeenkomst van de vakcentrales uitwisseling OLM ONZE AGENDA PREDIKBEURTEN MEDISCHE DIENST BURGERLIJKE STAND Brievenbus verplaatst Verkiezing ambtsdragers Geref. kerk Gastvrije ontvangst. Geldinzameling Ned. Roode Kruis Hel lag op straat Brandje Iverkliofsweg GESLAAGD Jeugdwedstrijd UfllTFNC NIFIIWCRI Ah 1 B|l| pif V JmÊ M 11| i f.~* I V; 1 M j |||f V^'SÉ H [RL» H jPll wSS HHf P|B J»B ImB UtiSk Uitgave van de Stichting „Holtens Nieuwsblad" Hoofdredacteur W Beyers Advertentieprijs 1-15 mm. (a contant) f 3,—. Iedere mm. meer f 0,11 Abonnementsprijs f 5,— per half jaar, f 10,— per j aar. Betaling via de Coöp. Raiffeisenbank Holten, giro nr. 875587 Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat alle ge meentediensten en -bedrijven op don derdag, 30 mei a.s. - voorzover de dienst zulks toelaat - de gehele dag gesloten zullen zijn. Van 10 tot 11 uur 's morgens zal de secretarie geopend zijn, uitsluitend voor het doen van aangiften, betrekking hebbende op de burgerlijke stand. Holten, 24 mei 1963. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. II. Enklaar, burgemeester. G. J. Langenberg, secretaris. De postduivenvereniging De Berg vliegers nam zaterdag met 123 dui ven deel aan de Vitessevlucht vanaf Maastricht. De duiven werden gelost om 8.45 uur. Aankomst eerste duif 11.18.30 uur. De uitslag was: 1 en 10 F. Mees ter, 2 en 9 D. Muller, 3, 4, 11, 16, 20 Gebr. Willems, 5, 6, 12, 22 en 23 L. Gazan, 7 G. Steunenberg, 8 M. Lode- weges, 13 en 18 H. van Beek, 14 en 15 H. J. ten Velde, 17 G. J. Schui- terd, 19 en 21 H. J. Aaftink en 25 Joh. Paalman. Op donderdag 30 mei a.s. hoopt hel echtpaar G. W. Reijlink en G. J. Reij- link-Reilink, Dijkerhoek 92, zijn 50- jarige echtvereniging te herdenken. De heer Reijlink is 72 en zijn echtge note is 70 jaar. Het gouden paar mag zich in een vrij goede gezondheid verheugen, met dien verstande dat de gouden bruidegom in verband met rheuma niet m&er zo vlug ter been is. Het echtpaar heeft vier zoons en tien kleinkinderen. Een dochter is op vrij jeugdige leeftijd overleden. De heer Reijlink is een bekende land bouwer in Dijkerhoek, die zich kerkelijk en maatschappelijk terrein verdienstelijk heeft gemaakt. Hij was o.m. tal van jaren bestuurslid vai gebouw ,,Bethanië" in Dijkerhoek, lid van de Raad van Toezicht van de Ruim zesduizend Overijssel se veehouders hebben zaterdag gedemonstreerd tegen het melk prijsbeleid van minister Lardi- nois van Landbouw en Visserij. Het was een indrukwekkend gezicht al deze mensen in de tot de laatste, plaats gevulde grote veilinghal even buiten Zwolle. Nog indrukwekkender waren hun reacties. Er werden voor de aanvang, onder luid ap plaus spandoeken rondgedra gen, die er niet om logen, o.a. 1940-1945 toen" wel, nu niet in tel", „Lardinois, de fantast, doet voor de boer geen barst" en „Ploegt de boer nog voort of wordt hij vermoord?" Op lege groente- en fruitkist jes gezeten hebben de boeren de toespraken van de voorzit ters hunner organisaties aan gehoord: D. J. Jonkhans (OLM) B. Weersink (ABTB) en A. J. Immink (CBTB). Ook drie jon geren van deze organisaties voerden het woord. Hun toe spraken vonden veel meer weerklank, dan van de drie voorzitters, omdat daar een vorm van protest in school". De ze ettelijke duizenden veehou ders wilden protesteren, omdat zij zich tekort gedaan voelen. Dat bleek duidelijk toen de hieronder afgedrukte resolutie moest worden aangenomen. Zij wilden aan hun misnoegen in krachtiger bewoordingen uit drukking geven. In ons vorige nummer schre ven wij: „Gezien de onrust on der de boeren over de melkprijs en het beleid van minister Lar dinois ten aanzien van de zui- velsituatie, wordt dit een pro test." Het werd een „onderdrukt" protest, want er kwam niet uit wat de veehouders kennelijk gaarne wilden, n.l. protesteren tegen het melkprijsbeleid van de minister. Een gedachtenwis- seling over de inhoud van de resolutie werd door voorzitter Jonkhans niet toegestaan. Het moest uiterst gematigd blijven. De drie voorzitters - behorende tot de VVD, KVP en CHU - zijn in hun verantwoordelijk heid voor het welzijn van de veehouders en hun gezinnen, niet uitgestegen boven de bin ding met hun po'&tieke partijen, die regeringsverantwoordelijk heid dragen. Dat zij geen krach tiger taal hebben gesproken is bijzonder jammer. De resolutie, die aan de mi nister-president, de minister van Landbouw en Visserij en aan de voorzitters en de leden van de Eerste en Tweede Ka mer is toegezonden, luidt als volgt: ,,Ruim 6000 veehouders in Zwol le in vergadering bijeen, voelen zich tekort gedaan en gekwetst door de drastische verlaging van de voorschotprijs van de melk. - Juist in een tijd, dat de melk plas groot is en de ontvangsten moeten dienen om reserves voor de winter aan te leggen, in een tijd dat pacht en rente moet,en wor den betaald, kunstmest- en vee voederrekeningen binnenstromen, komt deze klap zeer pijnlijk aan. In vele gezinnen bestaan grote zorgen. Wij vragen 'een krachtig nationaal landbouwbeleid ter on dersteuning van de richtprijs van de melk. Wij denken hierbij aan een dnleveringsprijs voor melkpoeder van f 149,- per 100 kg, zoals door het Landbouwschap is voorgesteld. Een inleveringsregeling van f 142,50 en dan voor rekening van het be drijfsleven is geen bevredigende tegemoetkoming aan de ernstige situatie. Van de Overheid wordt verwacht, dat zij meebetaalt aan deze inleve ringsregeling, dat zij maatregelen neemt tegen het binnenstromen van goedkope melkpoederen dat zij gelden beschikbaar stelt om over tollige voorraden zuivelprodukten uit de markt te nemen voor de Ontwikkelingslanden". Aan deze resolutie ontbreekt Coöp. Boerenleenbank te Holten bestuurslid van de Vereniging Soestwetering"welke vereniging bij de uitbreiding van het gebied van Waterschap ,,Salland" werd opgehe ven. Het zal het gouden paar, dat wij gaarne van harte gelukwensen,, op deze dag zeker niet aan belangstel ling ontbrekens Men chrijft ons: Het Overlegorgaan der drie Vakcentrales belegt een gro te demonstratieve bijeenkomst tegen de maatregelen, die de regering wil nemen op het gebied van de loonpoli tiek en de werkgelegenheid. Deze bij eenkomst zal worden gehouden op za terdagmiddag 25 mei a.s. om 1.00 uur in de Jaarbeurshallen aan de Croese- laan te Utrecht. Aan de plaatselijke centrales van N.V.V., N.K.V. en C.N.V. is opgedra gen om in onderling overleg maatre gelen te treffen, teneinde zoveel mo gelijk leden aan deze demonstratieve bijenkomst te laten deelnemen. In een advertentie in dit nummer roepen wij alle vakbondsleden op ook de leden van het N.K.V.die in Holten geen bestuurdersbond hebben zaterdag gezamenlijk naar Utrecht te gaan. Opgave voor deelname kan geschie den bij de heren W. G. Tijhof, Hoffes- straat 21 en G. J. Klein Nagelvoort, A. J. Goldsteinstraat 9, liefst zo spoe dig mogelijk, opdat één of meer bus sen besteld kunnen worden .Aange zien uit heel Twente een zeer grote toeloop wordt verwacht bestaat de mogelijkheid, dat er geen bussen meer beschikbaar zullen zijn, en dat per trein gereisd zal moeten worden: Genoemde voorzitters zullen U het juiste uur van vertrek, enz. mede delen. Daar alles op zeer korte termijn moet worden georganiseerd verzoeken wij alle vakbondsleden zich zo snel mogelijk op te geven. Bestuurdersbond N.V.V. Besturenbond C.N.V. De afdeling Holten van de OLM or ganiseert op woensdag 5 juni a.s. voor haar leden een reisje naar de Flevopolder-Harderwijk en Arnhem. De kosten varieren, naar gelang van het aantal deelnemers, tussen f, 8,- en f.10,-. Opgave voor deelname moet uiterlijk 28 mei geschieden bij een van de bestuursleden. Op woensdag 3 juli a.s. zal een uit wisseling plaats vinden met de af deling Bergum van de Friese Maat schappij van Landbouw. Daar zul len o.m. bezocht worden de Ned. Thermogem. Farieken ,NTF", een boomkwekerij en de ruilverkaveling „Garijp-Wartena", alsmede het wa tersportcentrum Eernerwoude. Deze uitwisseling zal een enigsins ander karakter hebben dan vorige jaren, er zal n.l. minder persoonlijk con tact t.w. geen middageten alleen 's avonds Q,en gezamenlijke brood maaltijd. De afd. Bergum zal drie a vier weken later een tegenbezoek brengen aan Holten. Zaterdag 25 mei, plm. 11 uur Vertrek naar grote demonstratieve bijeen komst vakcentrales te Utrecht (zie adv. en bericht) Zaterdagmiddag 25 mei inzameling van lompen voor HMV in de Beu- seberg, Look, Borkeld, Holterbroek en Waterhoek Zaterdag 15 mei lj).30 uur dansen bij Dika v. d. Kruisweg te Markelo (zie adv.) Zondag 26 mei 19.30 uur dansen in zaal Boode te Bathmen (zie adv.) Maandag 27 mei t.m. 8 juni Jaar'.ij- ke geldinzameling Ned. Roode Kruis (zie ber.) Maandag 27 mei 20.00 uur Ledenver gadering MAC „De Ilolterberg" bij clublokaal Vruggink Dinsdag 28 mei Laatste dag opgave deelname bezoek aan Bergum voor leden OLM-afdeling Zaterdag 1 juni 14.00 uur Herenkap per W. Drent wegens vakantie ge sloten (zie adv.) Dinsdag 4 juni t.m. maandag 10 juni Herenkapper W. Drent wegens va kantie gesloten (zie adv.) Woensdag 5 juni: Bezoek aan Bergum OLM-leden Zaterdag 8 juni 8 uur v.m. Vertrek kinderuitstapje leden NBV vanaf 't Smidsplein. Maandag 10 juni 19.30 uur Laatste ruilavond voor de zomervakantie van de HPC in café „De Waag" Dinsdag 18 juni 19.30 uur: Jaarver gadering ZVV Blauw Wit '66 in ca fé De Poppe HOLTEN Ned.-herv. kerk 8.30 u. ds. C, C. Addink, 10.15 uur ds. C. C. Addink (bed. PI, Doop). Extra collecte Plaatselijk Jeugdwerk. 10 uur Jonge- rendienst in het gebouw Irene. Geref. kerk 9.30 en 3 uur ds. R. Oosterhoff. In beide diensten is het ene offer voor art, 17 der Kerkenor de (em. predikanten, predikantswe duwen en -wezen). Bij de uitgang collecte voor bouw nieuwe kerk. R.-k. kerkdienst 8.45 uur H. Mis in het gebouw Irene. DIJKERHOEK Bethanië 9.30 u. ds. J. H. Israël. Extra collecte voor Bethanië. Zaterdag 25 mei (vanaf 12 uur) tot maandagochtend 8 uur dokter C. H. Rietdijk, tel, 1280 (alleen voor spoed gevallen) Weekenddienst dierenartsen Zaterdag 25 april en zondag 26 april J. Warrink, Noordenbergstraat 19, telefoon 1803. Geboren: Gerrit Hendrik zv J. A, Bouwhuis en M. J. Jacobs, Oranje straat 29 Jeroen Gerbert zv' A. Vincent en B. Westerïk, Weversstraat 5 Johan Hendrik v J. H. van Engbrink en M. Ramaker, Bessink- passtraat 17. Overleden: P. G. Cats, 86 jr, Beu- sebei'g 93. Ondertrouwd: F. J. Starink 63 jr., Goor en J. Grotenhuis 56 jr, Bessink- passtraat 9 D. ten Dam 26 jaar, Espelo 7 en D. van Schooten 20 jr., Neerdorp 34 H. H. Werner 25 jr., Beuseberg 157 en A. Meerman 25 j„ Beuseberg 157. Gehuwd: J. A. Borghuis 22 jaar, Wageningen en M. J. Stukker 19 jr.. Oranjestraat 70. BEVOLKING Ingekomen: H. B. Gütlich-de Voogd en gez. van Den Haag naar Holter broek 37 A. G. 'Schaap en gez. van Hengelo (O.) naar Bessinkspasstraat 3 H, van den Berg van Almelo naar Industriestraat 12. Vertrokken: H. Wijlhuizen v. Dij kerhoek 100 naar Bathmen M, .7. Borghuis-Stukker van Oranjestraat 70 naar Wageningen A. J. Reijlink en gez. van A. J. Goldsteinstr. 14 naar Kampen. Sedert gisteren is de brievenbus der PTT aan het pand van H. J. Bouwhuis en Zn., horlogers aan de Oranjestraat, verplaatst naar de werkplaats van de rijwielhandel, H. Haan en Zn., Oranjestraat 23. Een lege tankauto van het leger, bestuurd door de korporaal P. H. K„ veroorzaakte dinsdagmorgen om streeks half negen in de Dorpsstraat, tegenover garage E. H. A. G„ een aanrijding met een touringcar van Oosterveen's Touringcar Bedrijf uit Nijver dal, waarin vierentwintig da mes van de Nijverdalse vrouwenver eniging gezeten waren, die een uit stapje maakten naar Haarzuilen en Utrecht. Persoonlijke ongelukken deden zich behoudens een lichte verwonding bij één der dames door vallend glas niet voor. Wel drukte de tankwagen een spiegelruit in van de winkel van de fa T. Stokkers en Tijdens de zondagmorgen na de in gebouw „Rehoboth" gehouden stem ming zijn tot ouderlingen gekozen de heren: G. H. Aanstoot Hzn, Diessenplas- straat; J. W. Beldman Hzn, Beuse berg: H. Beltman, Roudaalterweg (Markelo); M. Scholman, Beuseberg. Door de kerkeraad waren tevens kandidaat gesteld de heren: J. Abbink, Lichtenberg; G. J. Eklcel- kamp, Larenseweg; G. W. Rietman. Look én B. Span, Gaardënstraat. Als diakenen werden uit het viertal J. A. Kol.' nan J. A. zn, Beuseberg; H. Stam GJzn, Gaardënstraat; Js. Kolkman Gerh. zn, Gaardënstraat en G. J. Klein Nagelvoort, A. J. Gold steinstraat de beide eerste genoem den gekozen. Het tegenbezoek van WFCI uil Wormerveer, waar Holten I de vori ge week zondag een wedstrijd speel de, is zaterdag een prettige en gast vrije ontmoeting geworden. Het gezelschap, waarin ook de da mes van de spelers aanwezig waren, arriveerde met een groot aantal par ticuliere auto's in Deventer op het Go Ahead-terrein, waar zij onder meer door Holtens trainer Leo Halle ontvangen werden en waar ook het bestuur van de VV Holten aanwezig was. Na bezichtiging van terrein en accommodatie, waaraan de leider van het gezelschap' Jan Halle. uit de voor-oorlogse jaren nog bijzonder prettige herinneringen heeft als spe ler van het toen befaamde Go Ahead- elftal, werd een tocht gemaakt naar Nijverdal waar in hotel Dalzicht even werd halt gehouden. De bezichtiging van het ravijn was voor de Zaankantevs reeds een open baring. Zij kwamen later nog meer onder de indruk van de schoonheid van de Bölterberg, die momenteel bijzonder mooi gestoffeerd is met ve le tinten van het jonge lentegroen en van de prachtige vergezichten. Er werd een bezoek gebracht aan de Canadese begraafplaats, die er zo bijzonder verzorgd uitziet. Het gezelschap werd ontvangen in café Het Anker van de heer J. Maat* waar men eerst voor de televisie de wedstrijd Real Madrid—Manchester United volgde en vervolgens een uit stekende koffietafel kreeg aangebo den. Hier sprak de voorzitter van Hol ten, de heer H. Klein Velderman, een welkomstwoord, waarin hij terug grijpend op het bezoek aan Wormer veer, de gasten er op attendeerde, dat men in Holten niet over zo'n prachtige accommodatie beschikt als men in Wormerveer gewend is. Maar ook in Holten wordt aan deze zaak gewerkt. verklaarde Holtens •voorzitter. De heer Halle had hier begrip voor en vèrklaarde, dat men zeer getrof fen was door de gastvrije ontvangst en de uitstekende maaltijd. Onder leiding van de KNVB- ècheidsrechter, de heer Van Brussel uit Rijssen, werd daarna in het sport hal een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld, waarbij de strijd vrijwel gelijk tegen elkaar opging. De gasten wisten de scoringskansen wat beter te benutten dan de gastheren, zodat deze ontmoeting met een 1-3 over winning van WFC dat plm. 6 jaar in de 4e klasse KNVB speelt ein digde. Na afloop van de wedstrijd vertrok het gezelschap direct naar Wormer veer. slechts één zin: „Zij protesteren tegen het tot nu toe gevoerde melkprijsbeleid van de minister van Landbouw en Visserij". De resolutie had daarmede een heel ander karakter gekre gen en beter beantwoord aan het verlangen der demonstre rende veehouders. De Algemene Bank Nederland (ABN) sinds medio oktober gehuisvest bij nievr. Soer aan de Larenseweg doet vanaf maandag 20 mei haar za ken in het voormalig kleuterschooltje naast het oude gymnastieklokaal. Het schoolgebouwtje heeft inwendig een ware metamorphose ondergaan en de zeer velen die maandagmid dag tussen 4 en 6 uur tijdens een ge zellige staande receptie de directeur van de ABN te Holten de heer H. H. Bleijenberg en z'n personeel kwamen geluk wensen en volop in de bloeme tjes zetten, stonden verbaasd over hetgeen, door Holtense vakmen sen in betrekkelijke korte tijd tot stand was gebracht. Namens de hoofddirecttie van de ABN waren aanwezig de heer mr. J. ter Haar, mr. G. J. C. Schagen en de adjunct directeur van de ABN te De venter de heer D. J. Weulink. Hoelang de ABN de steeds groter wordende klantenkring in dit pand voorzien van een nachtkluis en safe loketten zal ontvangen is moeilijk te zeggen doch men hoopt dat men binnen enkele jaren 'n modern bank gebouw kan betrekken. Zn., de eigenaar van garage E. H. A. G. en werd de touringcar aan de linkervoorzijde behoorlijk be schadigd. Het ongeluk geschiedde doordat de chauffeur van de tankwagen, die uit de richting Deventer kwam, moest afremmen voor een fietser, die voor hem reed, waardoor zijn voertuig dwars over de weg 'kwam te staan en in botsing kwam met het hiervo- ren omschreven gevolg. Het wegdek was nat en de terreinbanden van de legervoertuigen hebben op geasfal teerde wegen weinig houvast. De bestuurder van de' touringcar, de heer H. Nieuwenhuis uit Nijver dal, zorgde terstond voor een andere büs, zodat de dames na een kopje koffie te hebben gedronken in café Maats voor de schrik hun uitstap je konden voortzetten. Het, verkeersongeluk had plaats op nog geen vijftig meter van de plaats waar veertien dagen geleden een truck met oplegger de meubehvinkel van de heer G. H. Koopman binnen reed. Het wordt steeds gèVaarhjkei op de oude E-8. Er waren haar sinds 1965, toen met deze schoolreizen werd begonnen, reeds 49.999 schoolkinderen voorge gaan. Dat zij de 50.000e was, werd haar aan boord van de Spido-boot „Erasmus" in- de haven van Rotter dam door een vertegenwoordiger van de spoorwegen medegedeeld. Ze ontving van de Spido-directie een grote pop in klederdracht. Helemaal in de wolken was ze, toen ze hoorde dat ze op kosten van NS een aantal geschenken naar eigen keuze tot een waarde van 500 gulden mee naar huis mocht nemen. Ze bezocht met haar vriendjes en vriendinnetjes voor de rest van de dag Rotterdam, Volendam en Am sterdam en vertrok bepakt en be zakt van het centraal Station in Am sterdam per speciale trein, waarin ze de nacht slapend in een couchet terijtuig doorbracht, terug naar Pa rijs. Sinds 1965 hebben voor deze kinde ren 55 extra treinen gere,den. Deze couchette-treinen vertrekken des avonds laat uit Parijs, arriveren 's morgens vroeg in Rotterdam eri brengen des avonds- na afwerking van het eendaagse reisprogramma- de kinderen in de nacht weer huis waarts. De kinderen hebben in deze periode niet alleen vele reisherinneringen, maar bovendien 50.000 bossen tulpen en 20.000 kazen mee naar huis geno men. 7.e besteden in ons land per kind gemiddeld bijna 20 gulden van hun zakgeld; dat betekent aan uitga ven voor souvenirs, consumpties e.d. over deze periode derhalve een be drag van circa 1 miljoen gulden. Sinds 1965' heeft NS behalve deze 50.000 kinderen, nog circa 80.000 toe risten per trein binnen onze grenzen. In de periode van maandag, 27 mei tot en met zaterdag, 8 juni a.s. zal weer de jaarlijkse geldinzameling ten bate van het Nederlandse Roode Kruis gehouden worden. De heren Bosman, Gebr. Nekkers. Pinkert, Tiaanman en enige leden van de AV.S.V. „De Trekkers" zullen rond gaan om de toegezonden zakjes op te halen. Het afdelingsbestuur doet in een circulaire een beroep op alle ingezetenen zo mogelijk niet minder te geven dan f 1.25 per afzonderlijk gezin en de zakjes vast klaar te leg gen. Mocht U om een of andere reden geen circulaire met geldzakje ontvan gen hebben, dan doet het afdelings bestuur toch een dringend beroep op U, om een bedrag beschikbaar te stel len. De gelden, die voor het zeer belang rijke oorlogs- en vredeswerk van het Roode Kruis benodigd zijn, worden bijeengebracht door ons gehele volk zonder enige subsidie van de over heid. U weet: hoe onmisbaar ons Roo de Kruis is, geeft daarom met milde hand, U doet er wonderen mee. Gevonden: 1 zwarte handschoen, 1 verzekeringsplaatje bromfiets, 1 wit fietspompje (Union). Verloren: wieldop m. sierring (VW), leren voetbal, polshorloge merk Lin coln, doublé armband met gouden tientje, groen jack. Inlichtingen dagelijks aan 't groeps- bureau der rijkspolitie te Holten tus sen 8 en 22 uur, doch niet tussen 13 en 14 uur. De brandweer werd op de morgen van Hemelvaartsdag al vroeg gealar meerd voor een brandje aan de Kerk- hofsweg. Tussen kwart over zeven en half acht bleek een hoop rommel en afval in de onmiddellijke nabij heid van de daar staande noodge- bouwtjes van de Machinefabriek en Constructiebedrijf „Universal" in de brand te staan. Het vuur had de achterwand van een der gebouwtjes reeds aangetast, terwijl ook een bak fiets in de brand stond. Met twee stralen van de nevelbluswagen wisten de brandweerlieden het brandje spoe-: dig te blussen. Dezer dagen heeft'men hier afval verbrand. Vermoedelijk is wat materiaal blijven smeulen en donderdagmorgen weer gaan branden toen de zon opkwam. De schade' be draagt enkele honderden guldens. De leerling van de Rijkskweek school te Deventer, Herman J, Vos man, Schoolstraat 3 te Holten, slaag de aldaar voor de 2e leerkring (be voegd onderwijzer) Zaterdagmiddag om 15.45 uur speelt een van de junioren-elftallen van Holten in het Sportdal aldaar, namelijk Cl tegen GFC Cl. De Hol tenaven staan voor het bereiken van het kampioenschap twee punten ach ter op GFC. Winnen zij deze ont moeting, die in Goor in een gelijk spel (4-4) eindigde, dan zal een be slissingswedstrijd op neutraal ter rein gespeeld moeten worden. Donderdag 16 mei is een gro te dag voor de 13-jarige Marijsa Wullyamaz uit Parijs. Samen met 850 medescholiertjes brengt een bliksembezoek aan Neder land op een excursiereis geor ganiseerd door het Franse mi nisterie van Onderwijs en de Nederlandse Spoorwegen. gehaald. Zij brachten voor de Nedev- kr.r.dss deviezenpot ruim miljoen gulden m het laatje!

Holtens Nieuwsblad | 1968 | | pagina 1