I i M mr?+ J^A- aSi mrwsesnr. :4' <<«J£t iz;K «gr 29 december 1967 'ÏS' Ï5PW*; 1. Op 10 januari werd het huwelijk voltrok ken tussen prinses Margriet en mr. Pieter van Vollenhoven. 2. Op het erve ..Janszes'' in de Beuseberg ontlook jong leven. De 'Sint Steffenruiters' uit Laren (G-boden het echtpaar H. J. Bosschers-Ebrecht een grote krentenwegge aan. 3. Truus Haan, Janny Slot en de heer L. Meinsma bezochten de wereldkampioen schappen hardrijden op de schaats in het Bisletstadion te Oslo. 4. Het Huisvrouwenorkest van dc Plattelands vrouwen speelde voor de Bejaarden sociëteit. 5. Leden van de WSV 'De Trekkers' vormden een erehaag voor het bruidspaar Willy Pasop en Frits Hospers. Met hen eren wij alle bruidsparen. 6. Het echtpaar G. Slotman-Post opende zijn gemoderniseerde winkel, waarmee weel een prachtige zaak aan de Hol tense win kelstand werd toegevoegd. 7. De Overijsselrit plaatste de deelnemers weer voor diepe kuilen en obstakels. 8. Ds. R. A. Hoogkamp herdacht onder zeer grote belangstelling op 16 maart zijn zil veren ambtsjubileum. 9. De heer G Brands ontving wegens zijn 40-jarig lidmaatschap van de ABVA het gouden speldje van het NVV. 10. De Bato-dames werden ongeslagen kam pioen van de 2e klas volleybalcompetitie. 11. Holten 1 behaalde het kampioenschap van de le klasse TVB en promoveerde naar de 4e klasse van de KNVB. 12. De lieer G. J. Stam vierde zijn zilveren dienst jubileum als vakman wegonderhoud van N.S. 13. Het echtpaar H. J. Bosschers-Stevens in de Beuseberg herdacht zijn gouden huwelijks feest. Met hen eren wij alle gouden paren- 14. De heren H. J. Arfman en B. Veneklaas vormden in het I-Iolterbroek een broed- terrein voor weidevogels en hadden daar mee zeer veel succes. 16. 17. 18. 15. De Holtense motocross gaf weer prachtige motorsport te zien op de Zuurberg. Het kinderkoor van HGK behaalde in Nieuw Amsterdam een eerste prijs. Het tweede elftal van Holten werd kam pioen van de' 3e klasse TVB. Het vierde elftal van Holten werd kam pioen van de 4e klasse TVB. 19. De kampioenschappen en de promotie van het eerste elftal werden door de voetbal vereniging 'Holten' feestelijk gevierd. 20. 'Lang gewacht'maar toch gekregen' kan gezegd worden van de publieke telefooncel op het dorpsplein 'Dc Smidsbelt'. 21. Op de Holterberg werd door het Staats bosbeheer een prachtige dagcamping in gericht. 22. Mej. H. F. Steunenberg legde na 40 jaar les te hebben gegeven haar taak neer als handwerkonderwijzeres. De Holtense brandweer kreeg een fonkel nieuw brandweergarnituur. De Bergruiters waren ook in het afgelopen jaar weer zeer actief. 23. 24. 25. De braderie was ook dit jaar weer een groot succes. Mej. Janny Podt werd ge kozen als Braderiekoningin en maakte met de commissie en het dagelijks bestuur van de gemeente een wandeling over de braderie. 26. Het gebouw Irene werd het afgelopen jaar belangrijk uitgebreid. 27. De wandelsport werd druk beoefend. 'De Trekkers' hielden weer een avondvier daagse. 28. De Zwemvereniging 'Twenhaarsveld' hield in het na-seizoen zeer geslaagde zwem wedstrijden voor de jeugd. 29. De VVV 'Holtens Belang' maakte op de Zuurberg een prachtig zitje met een schit terend uitzicht over ons dorp. 30. De Holtense schilderes Aleid Lesmeister hield een openlucht-expositie van haar schilderijen en werkjes. 31. Na zes jaar in Holten een liefderijk onder dak voor zijn studie te hebben gevonden vertrok Sem Kajoi naar Australisch Nw- Guinea om daar zijn studie af te ronden. 32. De schietvereniging 'De Eendracht' organi seerde op Koninginnedag geslaagde lucht buks-schietwedstrijden. 33- De N.V. Gebr. Schuppert voegde op 16 augustus een prachtig zakenpand toe aan de Holtense winkelstand. 34. De Biljartclub 'V-O.P.' werd kampioen van de 2e klasse B van de biljartbond 'Ons Genoegen'. Met hen eren wij ook twee andere kampioenen. 35. Een vroege najaarsstorm ontwortelde op 17 oktober meer dan 200 bomen in onze gemeente. 36. Na ruim 13 jaar in Holten werkzaam te zijn geweest nam zuster T. C. J. Groene- veld op 29 november afscheid van bestuur en leden van de vereniging 'Het Groene Kruis'. 37. Op vrijdag 29 december heeft dokter J. P Nagelhout met een zeer druk bezochte receptie zijn praktijk als huisarts neer. gelegd.

Holtens Nieuwsblad | 1967 | | pagina 3