Damp0 bevrijdt Steeds doorgaande arbeid van het Bijbelgenootschap Hij deelde lijn evangelie Biljart'competitie It© mmU die adverteert ligt altijd stukken Het toeristisch seizoen in 1986 Vergadering Chr. Plattelandsvrouwen Mooie opbrengst Schaatsliefhebbers opgelet! Schaakuislagen Het nette stadje lampïeeiisfeestje van „De Trekkers" paBYPJBH wmw Zaterdag 5 november 1966 IIOLTENS NIEUWSBLAD Honderden mensen zijn in de gehele wereld steeds maar bezig de Bijbel te vertalen. De Wereldbond van bijbelgenootschap pen heeft overal in de wereld de taak de bijbel te brengen in iedere taal, voor iedere beurs. Een ontzaglijke taak. Ook het Nederlandsch Bijbelgenoot schap bemoeit zich in grote mate met de vertaalarbeid. Zo is het N.B.G. bezig aan: 16 vertalingen voor Kameroen, 5 vertalingen voor Gabon', 17 vertalingen voor Indonesië, 3 vertalingen voor Suriname en de Antillen, en 1 vertaling voor Spaans Guinéé- Maar ook in Nederland zelf zijn taken. Gewerkt wordt aan de bijbelvertaling in hedendaags Nederlands, waarvan in middels gereed gekomen zijn: het evangelie van Johannes, waaraan de titel „Licht" werd gegeven, en de brief van Paulus aan de Philippenzen. onder de naam „Een gevangene schrijft", terwijl op 30 september 1965 van de pers is gekomen de handelingen der Aposte len, getiteld „Vaart". De commissie voor de „vertaling" in hedendaags Nederlands werkt in hoog tempo door aan de evangeliën, terwijl sinds jaren al de Bijbel voor slechtzien den en de bijbel in brailleschrift bestaat, en sinds enkele jaren de Bijbel op de band, de „gesproken bijbel" welke bij elke blinden-uitleen-bibliotheek verkrijg baar is. Ook wordt gedacht aan een bij- Op donderdagavond 20 oktober kwa men de Chr. Plattelandsvrouwen en -meisjes in vergadering bijeen in de bo venzaal der Coöp. Aan- en Verkoopver eniging. De presidente mevr. J. Rietberg van Lindenberg liet bij de aanvang zin gen Psalm 11 waarna ze voorging in gebed. Als bijbelgedeelte las ze Prediker 121—14 „Het leven: een zilveren koord". In het plaatselijk stuk over de ouderdom, dat in Prediker 12 te vinden is, wordt beschreven, hoe de mens een maal gaat naar zijn eeuwig huis. God is het die beschikt over leven en dood. Hij bepaalt het uur van het sterven. Hij maakt het zilveren koord los. Maar Je zus heeft voor de mens die sterven moet het evangelie verkondigd: „Die in Mij ge looft, zal leven, al ware hij ook gestor ven. Het zilveren koord wordt een gou den draad". Zo besloot de presidente haar openingswoord. Allen werden wel kom geheten en in 't bijzonder mevrouw A. G. v. Veen-Smit. Haar onderwerp was „Huidverzorging". Bij haar lezing gaf ze ook een demonstratie. Als „proefkonijn" fungeerde mevrouw D. v. d1. Meulen- Kolkman, die een ware verfrissing had ondergaan met de middelen van de heer Pierre Robert. Aan 't eind van de avond dankte de presidente mevrouw v. d. Veen-Smit voor haar leerzame en gezellige causerie ter wijl tevens een woord van dank werd ge sproken tot mevrouw v. d. Meulen-Kolk- man voor haar medewerking aan de de monstratie. Nadat nog gezongen was: Gez. 228 1 „Neem mijn leven laat het Heer toege wijd zijn aan Uw eer" sloot mevrouw J. Rietberg-van Lindenberg deze goedbe zochte avond met dankgebed, waarna al len voldaan huiswaarts gingen. De woensdagavond in de Geref. kerk gehouden z.g. „dankdagkollekte" heeft opgebracht 1.523,19 (vorig jaar) 1.286,64 Liefhebbers van de schaatssport raden wij aan goede nota te nemen van een. j advertentie, van de IJsclub „De Noord- i pool" betreffende de kosten, verbonden aan het donateur worden van de club. Na 30 november a.s. wordt het dona tiebedrag verhoogd met-100 procent. neus, «eel en borst van vastzittend 3ljjm beluitgave voor geestelijk gehandicapten. Maar ook de Bijbel in de Friese taal, geïllustreerde evangeliën en zo heel, heel veel andere uitgaven van de bijbel, op dat voor iedereen, in iedere taal, goed verzorgd, de bijbels, de nieuwe testa menten en bijbelgedeelten verkrijgbaar zijn. Straks van 7 november tot en met 11 november zal de colportage-auto van het Nederlandsch Bijbelgenootschap door onze gemeente rijden, straks zullen mensen uit Uw eigen gemeente U at tent-maken op de bijbeluitgaven op „De BIJBEL Gods Woord. De actie zal worden afgesloten met een bijeenkomst in „Irene" op vrijdag avond 11 november a.s. te 20.00 uur. Daar zal ds van den Bent een cause rie houden over het Bijbelgebruik, vroe ger en nu. Na de pauze worden dia's vertoond. Het is te hopen, dat velen uit Holten deze bijeenkomst bezoeken. Zowel oude re jeugd als volwassenen zijn zeer har telijk welkom! De verveling. Dat beangstigend lege gevoel maakte de jongen wanhopig. Maandenlang liggen, met misschien na lange tijd hoop op genezing. Liggen op de tbc-zaal van een zieken huis in Kotabaru, Irian Barat Zou hij maar weglopen? De verpleegster praatte soms met hem, nooit lang. Er was meer te doen. Nu vroeg ze: waarom lees je niet es wat? Ik heb niets te lezen zei hij. Het antwoord klonk nors, maar de verpleegster begreep en nam het hem niet kwalijk. Zij ging de zaal rond, op zoek naar lectuur. Daar lag een goeroe, ook patiënt. Hij las aandachtig een klein boek, „het Evangelie naar Marcus". Of hij nóg een boek had,-het was voor de jongen daar, vroeg de zuster. Nee niets alleen dit boek dat ik aan het lezen ben zei de goeroe. Toen aarzelde de man een seconde, sloeg dan het boekje op bij Marcus 8 enscheurde het door. De helft voor de jongen. Glinsterogen de verheugde greep naar het boek, het halve evangelie. De jongen las. Een prachtig voorbeeld voor ieder die een bijbel bezit de christendaad van deze goeroe. In Indonesië en op duizenden andere plekken op de wereld, vragen mensen om lectuur en om het evangelie. Technisch zijn wij in staat die vragen de handen te vullen. De druktechniek heeft een peil be reikt dat de produktie in welhaast ein deloze aantallen mogelijk maakt. Technisch is het mogelijk maar de techniek is prijzig. Weet U, dat sinds de oorlog het maken van een bijbel steeds duurder is ge worden? Die hoge kosten alleen al vragen om verhoogde bijdragen, uitsluitend om het werk op peil te houden. De vraag naar de bijbel neemt overal toe. Ook in Afrika. Het Nederlandsch Bijbelgenootschap wil daar zijn aandeel leveren, speciaal in Kameroen. Wie een bijbel heeft een bijbel geeft. Over enige dagen komt de colportage auto van het Nederlandsch Bijbelge nootschap ook in onze omgeving. Dan is er voor U ook een mogelijkheid om deel te nemen aan het bijbelver- spreidingswerk. De leden van de schaakclub „De Pio niers" speelden donderdagavond in hun clublokaal, hotel Holterman, weer een aantal wedstrijden voor de onderlinge clubcompetitie. De uitslagen waren als volgt: B. van Beek-H. Roelofs 1-0, F. Groenewoudt-A. Stukker V2-V2, G. J. Hoeve-H. H. J. Stukker 0-1, J. Steenber- gen-J. Broere 0-1, H. D. Grobben-P. H. v. Doorn, afgebroken. FEUILLETON door Gré de Boer 30) Een minuut later fietste hij als een ra zende het stadje uit, op weg naar huis. „Mam zal het wel begrijpen," zei hij tot zich zelf. „Hier kan ik niet blijven. Ze kijken mij er op aan, net als Nelie." Die avond was er grote consternatie in huize Hartog, want Nelie was huilend van school thuisgekomen, midden in het speelkwartier: niemand wilde meer, dat ze meespeelde. Els Buitendonk, zwaar gevleid door het feit, dat de dochter van schilderbaas de Vries nu naast haar zat, had openlijk verkondigd: „Dat kind van Hartog kunnen we ons niet meer mee bemoeien, die hoort toch zeker niet bij ons?" Met als gevolg, dat Nelie de school de school gelaten had en gedecideerd het hek was doorgegaan, ondanks het roe pen van een paar leraren. Zonder om te kijken was ze naar huis gelopen, maar daar braken de tranen los. Moeder Hartog had haar jongste in de armen genomen. In stilte dacht ze: Huib, jongen, als je eens wist, wat je allemaal bewerkstelligd hebt door je domme daad. Maar ze zei alleen: „Stil maar, mijn meidke, je bent nu bij je mam. Hier ben je veilig." Jaap wist het nog vóór sluitingstijd. „Ze hebben dat kind van Hartog wegge pest van de school. Om haar vader. Ze is in 't speelkwartier weggelopen." Dus was hij om zeven uur thuis om tevens te kunnen horen, dat Henk ook niet meer verkoos naar school terug te gaan. Hij begon weer te jeremiëren over alle ellende, die door vader's toedoen was veroorzaakt, doch mevrouw Hartog sneed hem kort en bondig de pas af. „Bemoei jij je er niet mee; zorg jij maar voor je eigen zaak. Of de kinderen al of niet naar school terug gaan, is een kwestie, waarin ik zal beslissen. En niet jij. Voor lopig blijven ze een paar dagen thuis om tot hun zelf te komen. Daarna zien we wel weer." Doch 's avonds'overlegden de beide kin deren fluisterend op Henk's kamer, wat ze zouden gaan doen. „In ieder geval ga ik nooit meer naar die school terug. Heb je gehoord, hoe mam vanavond Van Dam De seniorenleden van WSV „de Trek kers", die dit jaar kampioen werden in de 2e klasse senioren NUW, hielden za terdagavond 29 oktober jJ. een feeste lijke bijeenkomst. Voor deze gelegenheid waren ook de echtgenoten (es) en ver loofden (es) meegekomen naar café de Waag. De heer G. Voortman spraak een kort openingswoord. Hierin wees hij nog even op de laatste drie behaalde eerste prijzen (in de zaal opgesteld wegens plaatsge brek in de prijzenkast) die in hoge mate tot dit kampioenschap hebben bijgedra gen. Vervolgens zegt hij te hopen dat „de Trekkers" volgend jaar weer een Heide- mars kunnen organiseren, en wel op 26 augustus; de aanvrage voor deze tocht is inmiddels bij de NUW ingediend. Er werd deze avonds geen verloting gehou den, de algemeen gebruikelijke methode om de kosten van een dergelijke avond te dekken, doch er werd BINGO ge speeld. Bingo is een zeer aardig gezel schapsspel dat men met vele personen kan spelen en dat bovendien door ieder een gespeeld kan worden. Dat bleek la ter ook wel, want praktisch alle aanwe zigen speelden mee en menigeen won één of meer van de mooie prijzen. De verschillende ronden van de Bingo wer den afgewisseld met gezellige plaatjes en ook werd de film gedraaid, welke dit jaar van de Heidemars is gemaakt. Na de film bood mevrouw Kettelarij namens haar en mevrouw Muller (Look) heer lijke eigen gemaakte kroketten aan, om dat beide dames, doordat zij, steeds ver hinderd waren, geen van de drie laatste tochten konden meelopen. Voorts werd er nog een quizz gehou den. Aan drie dames-leden wordt opge dragen één minuut te praten over de wandelclub en de wandelsport in het al gemeen, en twee heren-niet-leden kregen eveneens de opdracht één minuut over dit onderwerp te praten maar dan meer in die zin, dat zij hun mening geven over het feit, dat-hun dames 's zaterdagsmid dags wel eens vroeg weg moeten en alle moeilijkheden daaraan verbonden. Van de heren verwekte kapper Drent grote hilariteit bij zijn binnenkomst in de zaal, als hij één van zijn vele in de handel zijnde fopartikelen demonstreert. De ju ry echter liet zich hierdoor niet afleiden, en kende de heer Pasop de meeste pun ten toe, hoewel het verschil slechts een half puntje was. Bij de dames echter was mej. R. Klein het best van de tongriem gesneden, zij had zelfs een hele punt voorsprong op nummer twee. Na de laatste Bingo-ronde, het was toen inmiddels ruim half twaalf, zei de heer Paalman, die nu zelf reeds twee tochten meegelopen heeft, het jammer te vinden dat er nog 'niet meer getrouw de mannen bij de wandelclub zijn. Hij zegt dat het hem zeer góed bevalt en dat hij het anderen ook van harte wil aanra den om in eerste instantie eens te komen "kijken op een trainingsavond. Deze trai ningsavonden zijn voor senioren nog steeds elke woensdagavond om 8 uur bij Nijverdal. In de eerste klasse bleef ook na deze wedstrijdweek het eerste viertal van De Tonne uit Hellendoorn op de eerste plaats van de ranglijst in de competitie van de biljartbond „Ons Genoegen" te Nijverdal en omstreken. Eén partij ging verloren n.l. die van F. J. Webbink tegen A. ten Broeke. De spe ler van Bolscher opende met een prach tige serie van 81 om in de 7e beurt zijn 125 caramboles vol te maken. Wie ge dacht mocht hebben dat de heer Web bink zich na deze openingsserie gewon nen gaf kwam bedrogen uit want hij vocht dapper terug en wist in deze par tij van 7 beurten tot een pracht totaal van 103 caramboles te komen. Door in Nijverdal met 6-2 te winnen van N.B.C. 2, zorgde het Rijssense V.I.O.S. er voor dat haar achterstand op de leiders tot één punt bleef beperkt. Terdege dient echter rekening te worden gehouden met het eerste viertal van Ten Berge, dat met een wedstrijd minder gespeeld nu reeds op de derde plaats staat met een totaal van 18 match-punten, en dus theoretisch na deze inhaalwedstrijd de eerste plaats kan overnemen, maar dan dient men deze wedstrijd met 8-0 te winnen. Deze week boekte het viertal van Ten Berge een 6-2 zege in Nijverdal op het eerste viertal van K.O.T. 1 dat nu de laatste plaats deelt met N:B.C. 2 even eens uit Nijverdal. H.B.C. 1 uit Hellen doorn maakte een flinke sprong op de ranglijst n.l. van de 9e naar de 5e plaats, dankzij de enigszins verrassende 6-2 ze ge die men thuis behaalde op N.B.C. 1 uit Nijverdal. Bij de wedstrijd Spekhorst 1 - Kalfsterman werden de punten ge deeld (4-4). De beste partij alsmede de hoogste serie kwam op naam van de heer A. ten Broek, Bolscher 1 n.l. 125 caramboles in 7 beurten met een hoogste serie van 81. In de tweede klasse is een spannende strijd bezig tussen de twee Hol tense ri valen Kalfsterman 2 en V.O.P. 1. Deze week moest Kalfsterman 2 haar leiders positie overdoen aan V.O.P., door een verrassende 5-3 nederlaag die men in Hellendoorn kreeg te incasseren van H.B.C. 2. Niet minder verrassend was echter de 6-2 overwinning die V.O.P. be haalde in Hellendoorn op het sterke viertal van De Ster 1. Het eerste viertal van Hofstee uit Nij verdal klom op naar de derde plaats door een 6-2 overwinning die men be haalde in de uitwedstrijd tegen plaats genoot De Poppe 1. Het tweede viertal van K.O.T. uit Nijverdal, wist zich voor lopig uit de onderste regionen te dis- tancieren door thuis met 7-1 te winnen Voor POEDER - CREME - OLIE-ZEEP van Spekhoi'st 2 uit Rijssen, dat nu een zaam op de onderste plaats staat. De Tonne 2 uit Hellendoorn moest daaren tegen weer enkele plaatsen op de rang lijst prijsgeven, want men kreeg in Rijs sen een gevoelige 6-2 nederlaag te in casseren van V.I-O.S. 2. M.K.V. 2 zorgde in Nijverdal voor een goede prestatie door het derde viertal van N.B.C. een gelijkspel af te dwingen. In de tweede klasse kwam de besie partij op naam van de heer J. v. d. Geijn, N.B.C. 3 die voor de 100 caramboles slechts 22 beurten nodig had, terwijl de heer M. Engelse van De Poppe 1 top scorer werd met een serie van 25. In de derde klasse staan de viertallen van De Poppe 2 uit Nijverdal en het Holtense Jansen 1 op de gedeelde eer ste plaats ieder met 24 matchpunten. In Hellendoorn moesten de leiders van vorige week (De Poppe 2) het op nemen tegen de debutant in deze bond n.l. De Maan 1 uit Hellendoorn. Dat dit viertal tot goede prestaties in staat blijkt, geeft de 4-4 einduiutslag wel weer. Daar het eerste viertal van Jansen een 6-2 overwinning behaalde in de uit wedstrijd tegen V.I.O.S. 3 in Rijssen bracht hen dit op de gedeelde eerste plaats. Kalfsterman bezet in deze klasse de onderste plaats," want ook deze week bleek men thuis niet opgewassen tegen het eerste viertal van O.B.K. uit Nijver dal datmet een 6-2 overwinnnig de thuisreis kon aanvaarden. In de tierde klasse kwam de beste partij op naam van de heer D. Calkhoven, De Poppe 2, die zijn 75 caramboles vol maakte in 15 beurten met een hoogste serie van 22, deze werd echter nog weer verbeterd door H. J. Veerkamp van Dennenoord, die een serie van 24 produceerde, In de vierde klasse behield Bolscher 3 uit En ter de leiding door met 6-2 te zegevieren over Spekhorst 3 uit Rijssen en K.O.T. 3 bleef tweede door met 6-2 'te zegevieren over plaatsgenoot De Poppe 3 eveneens uit Nijverdal. Mensink 2 uit Hellendoorn rukte enkele plaatsen op door grote 8-0 zege op onze plaatsgenoot de Tonne 4. Dat de slechte zomer van 1966 geen ongunstige invloed heeft gehad op het toeristisch bezoek van dit jaar aan Over ijssel blijkt wel hieruit aldus de Pro vinciale VVV in Overijssel dat volgens de onder de VVV's in Overijssel gehouden enquête het bezoek (ook dat van buiten landers) in haar geheel iets beter was dan vorig jaar. Het dagbezoek was in het algemeen druk, speciaal aan de toeristenplaatsen en grote steden, het groepsbezoek op slechts enkele uitzonderingen na mid delmatig. Het gemis aan grote touristi- sche opvangcentra doet zich met betrek king tot dit bezoek gelden. Slechts aan de kampeerterreinen is het slechte weer niet ongemerkt voorbij gegaan. Bij vele campings was de bezetting minder dan vorige jaren. Ook viel er in de grootste regenperiode een voortijdig vertrek der gasten te constateren. DE OVERIJSSELSE HEUVELRUG was in het hoofdseizoen niet vol, de ho tels in Dep Ham, Hellendoorn-Nijverdal, Holten en Rijssen boden nog plaats. De zomerhuisjes waren bezet, de pen- het „oude gymnastieklokaal". Als daarna de heer Pasop het bestuur en in het bijzonder de voorzitter namens alle aanwezigen dank heeft gebracht voor deze gezellige avond en ook de heer Voortman een slotwoord heeft gespro ken, zingen allen tot besluit het vier- daagselied. sions alleen in Dalfsen, Hellendoorn-Nij verdal en Holten. In Den Ham, Ommen en Rijssen waren zij voor 75 pet. bezet. De hoogste bezetting van de kampeerge- legenheden hadden Den Ham en Holten (beide vol in het hoofdseizoen). In de overige gemeenten schommelde dit per centage van 75 procent (Dalfsen, Hellen doorn-Nijverdal en Rijssen) tot 50 pet. (Ommen). Den Ham, Hellendoorn-Nijverdal, Hol ten en Rijssen hadden een druk dagbe zoek, Dalfsen een middelmatig en Om men sprak van een druk tot middelmatig dag- (en groeps-) bezoek. Alleen in Hol ten was het groepsbezoek druk, elders middelmatig. Holten bleek ook tevreden. Een prak tisch vol hoofdseizoen (de kampeergele- genheden tot 20 augustus) met alleen voor de eenvoudiger hotels een bezet tingsgraad van 75 pet. Een druk dag- en groepsbezoek. De betere hotels en pensions waren in het voorseizoen voor 50 pet. bezet, de een voudiger hotels en kampeergelegenheden voor 25 pet., terwijl de zomerhuisjes een bezetting van 75 pet. noteerden. In het naseizoen waren de betere hotels voor 50 pet. bezet, de eenvoudiger hotels, pensions en zomerhuisjes voor 25 pet. De kampeergelegenheden trokken in het na seizoen geen bezoek meer. Plet buiten lands bezoek was iets minder. Het bezoek in zijn geheel was trouwens toch iets minder. De VVV organiseerde excursies naar een kaasboerderij, VVV- heuvelrugritten, ochtendwandelingen en fietstochten, terwijl zij medewerkte aan de huid uitgeveegd heeft? Net goed voor die lammeling. PI ij zei: „Mevrouw Plar- tog, het is een nare historie, maar u zult kunnen begrijpen, dat ik ook met de be langen van de andere leerlingen rekening moet houden. Meneer de Vries had er be zwaar tegen, dat zijn dochter nog langer naast de uwe zat in de klas. Moet ik dan zeggen: daar kan ik geen rekening mee houden? Vergeet u niet, dat meneer de Vries bestuurslid is van de school. Daar kunnen moeilijkheden uit voort komen. Nelie heeft het te tragisch opgevat. Met een paar dagen zou alles geluwd zijn, me vrouw. Ze had geduld moeten hebben." Maar mams antwoordde: „Niet zij, me neer van Dam, maar u. En de andere le raren. Het kind is onschuldig aan het geen haar vader deed. Moet zij daar des ondanks onder lijdon? Moet zij door me neer de Vries, door zijn dochter en de andere kinderen in haar klas, en niet te vergeten door u gestraft worden voor hetgeen haar vader heeft misdaan? Als u een kerel was geweest, had u tegen be stuurslid de Vries gezegd: meneer de Vries, waar en bij wie de kinderen in de bank zitten, is mijn zaak. Daarin beslis ik, als klasse-leraar uitsluitend. En als u het daarmee niet eens bent, neemt u uw dochtertje maar van onze school af. Dan zou ik respect voor u gehad hebben. Maar nu heb ik alleen minachting voor u. Om dat u niet daadwerkelijk hebt ingegrepen, toen mijn dochtertje dreigde uitgestoten te worden. Denkt u daar maar eens aan, als u morgenochtend bijbelles geeft en met uw klas bidt. Mijn dochtertje komt niet meer bij u terug. En verder heb ik u niets meer te zeggen." Vond je dat niet geweldig, Henk?" Ja, flarden van het gesprek had hij ook gehooiti. Mam was fantastisch. Hij kreeg steeds meer bewondering voor haar. Zo flink als ze was in deze dagen. Op mam kon je rekenen! Toen ze naar bed gingen, hadden ze hun besluit genomen. „Ik ga naar een garage. Niet hier in de stad. Ik zal wel zien waar. Ga ik geld vextiienen voor mam. Reken dat maar!" „Ik zoek ook een betrekking," was Ne- lie's besluit. „Morgenochtend ga ik de kranten doorkijken. Wat een geluk, dat er tegenwordig overal werk is." PIOOFDSTUK 12 Het voorjaar kwam onverwacht in vol le glorie de natuur veroveren. Half maart lag er nog sneeuw maar plotseling begon het te dooien. De bekende boxtien met het opschrift „opdooi" werden op de binnen wegen geplaatst, zodat het verkeer grote hinder ondervond en de boeren hun melk bussen soms kilometers ver zelf weg moesten brengen, omdat de melkauto's de meeste wegen niet mochten berijden om stuki'ijden te voorkomen. Maar toen de gi'ond weer normaal was, begon de zon met verdubbelde ijver zijn schade; in te halen. De bloemen schoten omhoog en begonnen met hun kleuren te px'onken. Met voldoening bezagen de boeren de winterrogge, die zienderoog groeide. In de tuinen werd na werktijd met vlijt en ambitie gewei'kt om zo vroeg mogelijk te kunnen profiteren van de gewassen. Overal was weer volop werk op het land en sommige boeren bekeken hun weiden ondei'zoekend, of die al voldoende voer zou bieden voor het jongvee, zodat dit naar buiten kon. De eerste lammeren dar telden rond hun moeder in het lichter woi'dende gras. De autobussen, 's mor gens vroeg, waren niet meer zo vol, om dat verschillende leerlingen weer op hun fiets de weg naar school vonden en me nige ai'beider zijn bromfiets uit de schuur had gehaald. Werklieden van de Water staat bezagen met hun bazen de schade, die de vorst aan de rijkswegen had ver oorzaakt. (Wordt vervolgd.)

Holtens Nieuwsblad | 1966 | | pagina 2