Van het erf der Kerk Een wild zwijn aan het spit Aanrijding op de Toeristenweg Diploma-zwemmen Benoemingen aan de Huishoudschool Weekagenda Vreemdelingenverkeer Bedrijfsvoetbal Spelregel-filmavond Uitreiking diploma's huishoudschool Geslaagd voor de M.M.S. Wielrennen Holten-junioren naar tcurnooi in Heeten Zaterdag 2 juli 1966 I'WENTS VOLKSBLAD Priesters moeten kunnen trouwen vindt het meerendeel van de r.k. Nederlan ders. Uit een door het NIPO ingesteld on derzoek bleek dat 68 procent van de groep van ondervraagde r.k. Nederlan ders van mening was, dat het priesters behoorde toegestaan te worden te trou wen. Het onderzoek van het NIPO strek te zich uit over een gx-oep van 473 vol wassen mannen en vrouwen over het gehele land verspreid. In totaal was 81 procént van alle ook niet r.k. ondervraagden van mening dat priesters zouden moeten kunnen trou wen. Twaalf procent was van het tegen deel overtuigd, terwijl zeven procent de vraag niet kon beantwoorden. Van de hervormde ondervraagden waren 90 pro- voor het huwelijk van r.k. priesters, van de. andere kerkelijke gezindten waren 93 procent voor, terwijl van de buitenker kelijken 86 procent voor was. De ant woorden op de vraag waarom het pries ters toegestaan zou moeten worden te huwen, liepen nogal uiteen. De tegenstanders van het celibaat wa ren van mening dat gehuwde priesters niet voldoende aandacht meer voor hun werk zouden hebben (3 en dat de r.k. geestelijken welbewust voor het ce libaat hadden gekozen (3%), terwijl eveneens drie procent antwoordde: „Wij hebben altijd het celibaat gekend. Iets anders zou vreemd voor ons zijn". Verlangend naar eenheid. Met heimwee in het hart naar het land waar zij de kerkelijke eenheid on dervonden hadden, waren in het her vormde Marcuscentrum in Utrecht on geveer 200 oud-leden van de Ev. Chr. Kerk van Nieuw-Guinea bijeen voor een ontmoetingsdag. Het was als een groot familiefeest. Nu weer verspreid over heel Nederland en teruggekomen in ver schillende protestantse kerken wisten ze het weer: nooit zullen we vergeten hoe we daar op West-Irian mochten leven zonder scheidsmuren, allen mèt de Pa poea's in één kerk, waar alleen taalver schillen noodzaakten tot aparte kerk diensten. Volk en land van West-Irian heeft nog de grote belangstelling, ge tuige het gespannen luisteren naar hen, die het laatst daarvandaan terugkwa men. Ds. P. Bons en Mej. L. C. Swaan, die beiden vertelden van de situatie nu. Later werd er gediscussieerd in groe pen over de eenwording der kerken. Moet die samengaan met of volgen op de vernieuwing der kerken? Moet die Van onderop, uit de plaatselijke gemeenten, of van bovenaf, van synodaal niveau gestimuleerd worden? Ook werd er uit gewisseld hoe de situatie was in de ver schillende woonplaatsen. Al waren er wel verschillen, toch kon den noch de huidige situatie in West- Irian noch de contacten tussen de ker ken plaatselijk hier aanleiding geven tot grote vreugde. Gelukkig werd veel vergoed door de vreugde van het weer zien en konden de deelnemers aan deze dag voldaan terugkeren' naar hun hui dige woonplaatsen en kerkelijke ge meenten. Gemeenschappelijke bijbelvertaling voor protestanten en rooms-katholieken. Nadat vertegenwoordigers van ver schillende protestantse kerken er reeds op hadden aangedrongen, heeft het hoofdbestuur van het Ned. Bijbelgenoot schap nu besloten twee personen aan te wijzen om met twee andere door de Ka tholieke Bijbelstichting aangewezen des kundigen samen te werken aan een nieuwe gemeenschappelijke bijbelverta ling in het Nederlands naast de Friese vertaling, waartoe onlangs reeds geza menlijk besloten werd. In enkele andere landen is een dergelijk besluit ook reeds genomen of in uitvoering, b.v, in Enge land, Zuid-Afrika, Frankrijk, Kongo en Kameroen. In concreto zal er nu behalve aan de Friese vertaling gewerkt worden aan een proefvertaling van één of meer boeken van het Oude.Testament, aan een geza menlijke vertaling van het Nieuwe Tes tament in hedendaags Nederlands, te beginnen met de brieven van Jakobus en Petrus, en voortzetting van de reeds be gonnen gezamenlijke vertaling van de apocriefe boeken. Regionaal filmplan van Filmcentrum heeft succes. In oktober 1965 werd een Filmkring Oostelijk Gelderland opgericht met het doel de film meer in het vormingswerk te betrekken en ook financieel minder krachtige organisaties daarbij een kans te geven. De stichting Filmcentrum en de Audio-visuele Dienst in Hilversum hebben deelgenomen in de oprichting van deze filmkring en zich daartie ook aanzienlijke investeringen getroost. De opzet van de kring is dusdanig dat drie organisaties op een plaats gezamenlijk filmavonden verzorgen en daarvoor sa men 15,per maand bijdragen. Voor het werk van de kring is er dan de no dige apparatuur beschikbaar, enkele films en audiovisuele programma's, do cumentatiemateriaal op filmgebied. Er is de mogelijkheid van opleiding van de nodige filmoperateurs voor iedere deel nemende plaats. Dit regionale filmplan heeft duidelijk weerklank gevonden, want in het eerste seizoen zijn reeds 25 gemeenten tot de filmkring toegetreden met 30 verschil lende organisaties. Er is ook een steun van buitenaf gekomen, een gift uit het Anjerfonds, subsidie van Gedeputeerde i Staten voor de opleiding tot amateur filmoperateur. Omdat uit een en ander- de levensvatbaarheid van het plan ge bleken is, meent het bestuur van de Filmkring Oost-Gelderland de mogelijk heid aanwezig om haar werkgebied uit te breiden tot andere delen van Gelder-, land en Overijssel. Belangstellenden kunnen zich voor nadere contacten in verbinding stellen met de voorzitter, te vens gedelegeerde van Filmcentrum, A. Jansen, Zuivelweg 2, Hengelo (Gld.). Driekwart van Amsterdamse bevolking onkerkelijk. In het rooms-katholiek maandblad „Streven" komt Dr. M. van Huiten tot de verbijsterende conclusie dat, als men er van uitgaat dat van de rooms-katholiek en gereformeerd geregistreerden nog zestig procent kerks genoemd kan wor den, van de hervormd geregistreerden twintig procent en van de overige kerk genootschappen honderd procent, dan zou dit betekenen, dat van iedere hon derd Amsterdammers 14 r.k. zijn, 4 her vormd, 3 gereformeerd, 6 overig kerkelijk 73 buitenkekelijk. Ook schrijft Dr. Van Huiten dat bij de laatste volkstellingen in Amsterdam (1960) het aantal buiten kerkelijken waarschijnlijk te laag gere gistreerd is. Volgens hem is dit te wijten aan het feit dat de meeste mensen zich nog als kerkelijk laten registreren al hoewel ze dit niet meer zijn. Ook wijst Dr. van Huiten op de rela tief jonge leeftijdsstructuur bij rooms- katholieken, gereformeerden en buiten kerkelijken. De oorzaken hiervan zijn volgens hem verschillend. Bij de buitenkerkelijke zou dit zijn het niet snel doorwerken van ontkerkelijking bij de oudere stadsbewoners. En bij de r.k. en de gereformeerden het relatief hoge kindertal, terwijl overgang van kerkelijk naar buitenkerkelijk pas op volwassen leeftijd plaats vindt. Oecumenische diensten in Rotterdam. De Plaatselijke Oecumenische Raad in Rotterdam heeft met ingang van zondag 5 juni een begin gemaakt met het hou den van maandelijkse oecumenische diensten. Daarnaast werd ook besloten viermaal per jaar een z.g. oecumenisch Avond maal te houden. De beslissingen waren een uitvloeisel van de voorstellen van de landelijke Oecumenische Raad, waarin de kerken werden opgeroepen zich te gedragen als een gemeenschap van ker ken. Wil dat het geval zijn, dan zullen de kerken elkaar ook geregeld moeten kun nen ontmoeten in de diensten van woord en sacrament om zodoende de eenheid der kerk meer concreet gestalte te ge ven. Een andere uiting van hetzelfde streven is te vinden in de gezamenlijke dienst aan de wereld, in verband waar mee er overleg gaande is voor een ge meenschappelijke inzet der in de P.O.R. samenwerkende kerken voor het we- relddiaconaat. Tijdens een - tuinfeest ter gelegenheid van de herdenking van het 30-jarig hu welijk van de heer J. A. Lubbers en mevr. J. M. Lubbers-Wildenbeest op de Hol- terterberg, behoorde tot de gerechten wildbraad van een tweetal wilde zwijnen. Op zich zelf is dat niet zo'n grote bij zonderheid want vlees van een wild var ken kan men b.v. wel bestellen in een wild-restaurant, die in ons land vrij tal rijk zijn. Maar deze wilde varkens waren in de openlucht gebraden aan het spit en de kok die dat verzorgdewas de gé rant van hotel Vosman, alhier, de heer G. H. Jacobs, die nu hotelhouder, maar van orgine kok is. De heer Jacobs, was ó.a. chef-kok in het wild-restaurant „De Woeste Hoeve", werkte als zodanig in hotel Vosman en voordien in hotel 't Lösse Hoes enheeft o.m. als kok ge varen bij de Holland-Amerika Lijn. Dat braden aan het spit geschiedde met beukenhout, afgedekt met houts- kool.Het wilde zwijn van plm 53 kg was in ongeveer twee en een half a drie uur gaar. Het werd op speciale wijze ge kruid en iedere kok heeft daarbij zijn eigen saus, dat het renomé vormt van braadsel. Zo'n heel dier braden aan het spit is beslist niet ieders werk. De heer De 25-jarige H. B. uit Nijverdal heeft zaterdagavond omstreeks kwart over acht op de Toeristenweg over de Holter- berg een vrij ernstige aanrijding veroor zaakt. Hij reed met zijn personenauto komende uit de richting Nijverdal op de in de berm geparkeerde auto van de heer G. W. ter Horst, fabrikant te Rijs- sen. „Meneer Tim", zoals de heer Ter Horst in Rijssen algemeen genoemd wordt, was oo de bokken jacht en had zijn auto net over de grens met Hellen- doorn aan de kant van de weg gezet. Zelf was hij uitgestapt; zijn echtgenote zat nog in de wagen toen deze door B. werd aangereden, die blijkbaar door een te hoge snelheid de macht over het stuur verloor doordat hij waarschijnlijk in de zachte berm ieed. De wagen botste aan de andere kant op de stilstaande auto van de heer Ter Horst en kwam tegen een boom tot stilstand. De bestuurder kreeg een beenblessuur. Voor Mevr. Ter Horst had deze botsing ernstiger gevol gen. Zij klaagde over pijn in de rug en in de heup en werd met de politie-auto naar Nijverdal en vervolgens naar het Prinses Irene Ziekenhuis in Almelo over gebracht waar röntgenfoto's werden ge nomen. De auto van de heer Ter Horst werd zwaar oeschadigd. De auto van de heer B. kon nog op eigen kracht naar een garage in Nijverdal worden over gebracht. Jacobs heeft het afgekeken van groepen Joegoslaven, Kroaten en Polen toen hij na de bevrijding in dienst van het Ame rikaanse leger in Duitsland werkzaam was. Hele volksstammen zwierven daar toen rond en die wisten hetzij wild of jongvee te bemachtigen, dat zij aan het spit braadden, maar met heel wat primitiever middelen, dan de heer Jacobs nu ter be schikking stonden. Hij heeft uiteraard in het klein b.v. wel speenvarkens aan het spit gebraden, maar was toch bijzonder ingenomen, dat hij het nu ook eens met een paar wilde zwijnen proberen mocht. Of de gasten van de familie Lubbers ge smuld hebben van het wildbraad ver meldt de geschiedenis niet. In het natuurbad „Twenhaarsveld" werd voor de eerste keer in dit seizoen diploma-zwemmen afgenomen door de chef-zwemmeester de heer G. van Lemel. Als vertegenwoordiger van de Kring Twente-IJsselstreek van de Kon. Ned. Zwembond (KNZB) was aanwezig de hr. J. Hageraats uit Almelo. Van de 62 can- didaten slaagden er 49. De geslaagden zijn: Diploma I (meisjes): B. W. Kamper man, N. Klouwen, A. Aaftink, R. Bouw man, F. Oosterkamp, P. J. Dijkstra, L. H. Albers, G. W. ten Have, J. Hosmar, G. Hallink, T. Hommes, D. Veltkamp, H. Bos, A. Schippers, B. E. Schimmel en J. B. Hofsteenge allen te Holten. G. ten Ho ve, J. G. Klein Legtenberg en J. Klein Zandvoort te Markelo. Diploma I (jongens): W. Groothaar, W. Dollekamp, E. Rozenboom, B. Schim mel, R. Nieuwenhuis, M. J. G. Hols, G. D. H. Hoefman, H. J. Tulier, J. W. v. d. Berg, H. Pasop, W. D. Pinkert, G. W. Oosterveld, A. J. Kevelam, J. ter Harm- sel, E. I-Iuzen, G. J. Paalman en J. A. Gervedink Nijhuis te Holten. H. D. Nij- land, F. J. J. Dijkink, W. Slot en H. Klein Zandvoort te Markelo. Diploma II (meisjes): G. Boer, D. Boo- de, A. Bos, A. W. Wisselink, L. Stoffer, G. Kalfsterman allen te Holten. Diploma II (jongens): H. ten Have, M. Baltus, B. Wanschex's, W. Schippers en C. Dissevelt te Holten en H. Schoema- ker te Almelo. Aan de Huishoudschool te Holten zijn met ingang van het nieuwe cursusjaar de volgende leerkrachten benoemd: Mej. T. Sluis te Am^tdrdam voor de naald vakken, Mej. Vrieling van Coevor- den, tuinbouw, etc., de heer J. Nijland te Losser voor de algem. vormend onder- wijs-vakken en Mej. M. de Wit, voor ko ken en huishouding. Verschenen is de eex-ste weekagenda van de Stichting Vreexndelingexiverkeer „De Overijsselse Heuvelrug", omvattende de gemeenten Dalfsen, Den Ham, Hel- lendoorn-Nijverdal, Holten, Ommen en Rijssen voor de week van 25 juni 2 juli. Het is een kloek en typografisch goed verzorgd, vierdelig vouwblad, dat behal ve de evenementen in de betrokken ge meenten, ook nog tal van andere infor maties bevat. Opgenomen zijn o.m. de zwembaden op de Overijsselse Heuvelrug met de uren van openstelling, natuur schoon, bezienswaardigheden, bibliothe ken, ontspanningsmogelijkhederx en an dere inlichtingen, die de zomergasten van pas kunnen komen. Een aardige foto prijkt op de voorpagina. Ter dekking van de kosten zijn enkele advertenties opgenomen. De redactie berust bij de directeur van de Stichting, de heerStu- len, Kerkstraat 9 te Ommen. De agenda is verkrijgbaar op het WV-bureau, al hier. Wij hebben gemeend het VW-vakan- tie-programma, dat wij, al sedert de op richting van onze krant, in de seizoen- maanden afdrukkexi, te moeten blijverx opnemen, omdat het actueler kan zijn, dan deze agenda, die vroeger gedrukt moet worden. De competitie van het bedrijfsvoetbal heeft slechts weinig hinder van het slech te weer van de laatste dagen. De wed- strijd van maandag De Vrijheid-Ter Horst I Co, werd door de scheidsrechter afge last wegens de slechte terreinsomstan digheden. De overige wedstrijden gingen j alle door. De uitslagen waren: vrijdag: Universal-Udema 1 1—0, het werd een zware wedstrijd van twee sterke rivalen, j Woensdagavond speelden De Halm en Gebr. Wansink, de uitslag was 13, don derdagavond Gebr. Dikkers-Udema 2 0—4. Voor de komende dagen staan op het progi-amma: vrijdag: 19 uur: De Vrij- heid-Universal, zaterdag, 14.30 uur Ter Horst Co.-Udema 1, woensdag, 19 uur: De Halm-Gebr. Dikkers en donderdag, 19 uur: Udema 1-De Vrijheid, vrijdag 8 juli, 19 uur: Udema 2-Gebr. Wansink en za- tei'dag 9 juli, 14.30 uur: Universal-Ter Horst Co. Na afloop van de wedstrijd van het be drijfsvoetbal Udema 1-De VrijheVd, zal donderdagavond 7 juli as., in café „De Poppe", door de filmploeg van de afde ling Twente der K.N.M.V. een film ge draaid worden over de voetbalregels en alles wat daaiTnede annex is. Deze avond, die om plm. acht uur begint is gratis voor iedereen toegankelijk. Ook de spe lers en supporters van Holten en Blauw Wit '66 worden gaarne tegemoet gezien, omdat deze film voor de spelers, maar ook.voor het publiek bijzonder leerzaam is. Er zal waarschijnlijk nog een humo ristisch rolprent je aan worden toege voegd, zodat er ook nog wat te lachen valt. Wij kunnen een bezoek dan ook van harte aanbevelen. Aan de Huishoudschool te Holten zijn woensdagmiddag door de voorzitter van de commissie van bijstand, de heer J. H. Sprokkereef 51 getuigschriften uitgereikt aan de geslaagden van de tweejarige primaire opleiding. Het waren de meis jes: G. H. Aanstoot, G. J. Aanstoot, J. H. Bererxdsen, J. B. Elkink, B. J. Elkink, J. E. Lodeweges, H. Stegeman exi J. T. Straalman te Markelo. J. W. Baltes, B. A. Veldkamp, R. H. Volkerink, G. A. Bleumink, J. Dijkslag, W. Kettelarij, A. Koopman, A. J. Koopman, H. Lubbersen, J. Meijer, A. J. Meijerman, P. Ooster kamp, W. J. Paalman, B. v. Tax, J. H. Tempelmaxi, J. W. Verwaal, H. G. Wil- lems, H. E. Wissink, N. P. E. Waneij, G. H. Elbersen, J. G. Harbers, Holten, W. J. Berendijk, F. W. Denneboom, J. J. Dom- merholt, T. J. Dommerholt, W. H. Dijker man, G. Jansen, A. J. Nijenhuis, A. J. Rattink, F. Roeterdink, G. Schutte, D. Traanman, A. Vrielink, M. M. v. d. Torre, J. Grotenhuis en J. M. Westera te Bath- men. B. A. Haverslag te Okkenbroek, A. j Stegeman te Haarle, J. van Egmond te j Nijverdal, G. Boer en S. Bronsvoort te Rijssen, R. M. Klijn Oonk te Schoonhe- j ten en A. H. Goorman te De Wippert. j Een candidaatje werd afgewezen. 's Avonds reikte burgemeester Mr. W. H. Enklaar, voorzitter van de prov. com missie voor het landbouwonderwijs der O.L.M., 23 getuigschriften uit aan de ge slaagden van de opleiding assistente in de huishouding. Dit gebeurde in tegen woordigheid van afgevaardigden van de O.L.M.-afdelingen Bathmen, Holtexi en Markelo, van de afdelingen Bathmen, Holten, Markelo, Espelo, Dijkex-hoek exi Schoonheten van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen en van de P.J.G.O.- afdelingen van Bathmen en Holten. De leerlingen boden de school als af scheidscadeau een grammofoonplatenrek en een bedrag voor de aankoop van pla ten aan. Na de officiële uitreiking volgde een door de leerlingexi zelf verzorgd ge- j zellig programma. De geslaagden zijn: j G. Aaltink, G. B. Klein Teeselink, H. J. Plekkenpol, H. E. Scheperman, M. H. Stukker, M. Deijk, G. J. Jansen Manen- schijn, G. H. W. Klaasses, M. Klein, H. Krikkink, H. Linde en H. H. Meesterbe- rends te Holten. H. J. Berendsen, R. Eer- tink, J. H. Sraalman, H. Klein Twenaar, J. G. Markvoort en J. H. Teselink te Markelo. A. G. Meijer, M. J. M. Wevers, A. J. Baltes, G. Brilman en J. W. Ste- gink te Bathmen. ZORG DAT UW VOEDSEL U NIET ZIEK MAAKT Zomerdiarree, ook wel buikgriep ge noemd, is een infectie, die veel voorkomt in het warme jaargetijde. Zij woixlt ver- ooi'zaakt door salmonellabacteriën. Deze salmonellose, zoals de ziekte eigenlijk heet, is een typische voedselinfectie. Zij doet zich vooral in de zomer gelden, om dat de ziektekiemen een warme omgeving nodig hebben om zich te vermenigvuldi gen. Het is juist het grote aantal salmo nella-bacteriën dat ons ziek maakt. In ons land veroorzaken voox'al vlees en vleeswaren deze voedselvergiftiging. Geen reden overigens om ze niet meer te ge bruiken, maar wél om er op de juiste wijze mee om te gaan. Voorkom de verspreiding van ziekte kiemen door 'n goede keukenhygiëne Was altijd uw handen met water en zeep vóór u het eten gaat klaax'maken ook in de vacantie! Gebruik een aparte doek in uw keuken als handdoek en zorg ervoor, dat die handdoek schoon is. Pa- piei-en handdoekjes zijn dus eigenüjk wel gemakkelijk. Laat zo min mogelijk thee- en vaat doeken vuil in de keuken slingeren. Spoel ze uit en droog ze vlug; als het kan in de zon. Voorkom vermenigvuldiging van ziektekiemen in het voédsel door koeling of door verhitting. Bewaar vers vlees zo koxi mogelijk rauw, tenzij u het gekoeld kunt bewaren en ook dan niet langer dan 2 dagen. Vleeswaren mogen alleen gekoeld be waard worden. Hebt u geen koelkast, ge bruik ze dan nog dezelfde dag. Door koken en door bakken worden alle bacteriën gedood. Kies daarom bij voorkeur vlees, dat door en door gaar ge geten wordt, vooral als u voor enkele dagen tegelijk vlees koopt. Proef geen rauw gehakt. Ook het „broodje tartaar" is niet te vertrouwen. Plastic verpakking houdt de kleur van het vlees goed, maar weert of ver traagt het bederf niet. Neem het vlees daarom, zodra u het in huis hebt, uit de papieren of plastic verpakking. Koel resten zo vlug mogelijk af in een open paxi (eventueel in een bak met koud water) onder af en toe roeren. Zet ze uitsluitend afgekoeld in de koelkast. Ver werk geen resten door vers gekookt voedsel. Wees heel precies met resten voedsel van de vorige dag. Als u hun uiterlijk, geur en smaak ook maai1 even niet ver trouwt, gooi ze dan weg, hoe jammer u dat ook moogt vinden. Wanneer u in een restaurant eet zult u moeten vertrouwen, dat de hygiëne in de keuken voldoende is en dat de gerech ten, die daarvoor in aanmerking komen, inderdaad gekoeld bewaax-d zijn. Alle hotels, café's en restaurants ont vangen ook dit jaar een circulaire van het Voorlichtingsbureau voor de Voeding over het voorkomen van voedselvex'gifti- gingen. Gebruikt u iets aan een stalletje, dan kunt u mede toezien op de hygiëne. Een slaatje, dat u bestelt, behoort terwijl u er bij staat uit de koelkast of koel vitrine te worden gehaald. Gebeurt dit niet, dan kunt u beter iets bestellen dat „door en door" verhit wordt, terwijl u er bij staat, zoals croquet, gehaktbal of pa tates frites. De slagers hebben een aan de aard van hun bedrijf aangepaste waarschuwing gekregen van de Vetexinaire Hoofdinspec tie voor de Volksgezondheid. Ook hier is de belangrijkste aanbeveling dat vlees en vleeswaren voortdurend in koelcel of koelvitrine bewaard moeten worden. Als consument kunt u hier toezien. Gerdien J. Langenbarg, alhier, slaagde te Almelo voor het einddiploma van de M.M.S. van het Chr. Lyceum, aldaar. HOLTENSE KNAPEN IN DE VOORSTE LINIES De Hol tense jeugdige wielrenners die vrijdag 24 juni van start gingen in de ronde van Enter hebben mooie resulta- teix behaald. Bert Knapen eindigde in de groep tot 13 jaar op de 8ste plaats, terwijl in de groep t/m 15 jaar de bloemen voor Wim Klein Velderman waren. Wim toonde zich in de sprint de snelste. De vijfde, zesde, zevende en achtste plaats waren resp. voor Egbert Beldman, Bertus Riet berg, Albert Jansen, Gerard Kolkman en Wilco Dikkers. Jan Hofsteenge viel door pech uit. De Hol tense a-junioren nemen zondag deel aan het grote junioren-toumooi, dat Sportclub Heeten organiseert en waar aan 120 elftallen zullen deelnemen. De Holtcnarcn zijn ingedeeld in groep 4 met IJsselboys A, Hoonhorst A en Heeten A. De volgende wedstrijden zijn voor deze groep vastgesteld: 13.30 uur Holten A- Heeten A, 14.40 uur: IJsselboys A-Hol ten A en 16.40 uur: Hoonhorst A-Holfen A.

Holtens Nieuwsblad | 1966 | | pagina 4