Spoxt Bronchi letten Jaarvergadering A.R. Kiesvereniging Geen gecombineerde lijst met C.H.U. bij gemeenteraadsverkiezingen Leerzame excursie P.J.G.O. VOOR BABY'S HUIDJE Kinderfeest Bestuurdersbond BOER MOET ONDERNEMER BLIJVEN O.L.M. niet eens met ruilverkavelingsplan Sportvereniging „B.A.T.0." Het waterschap „De Regge" verleent tegemoetkomingen in excessieve onderhoudslasten Ds Israël binnenkort 12y<i jaar in Holten ALLES DRAAIT OM MOEDER Holten was niet op dreef V oetbalprogramma Schaakuitslagen Zaterdag 30 oktober 1965 HOLTENS NIEUWSRT AD In de dinsdagavond in gebouw „Reho- both" gehouden jaarvergadering van de A.R. Kiesvereniging „Nederland en Oran je" kwam in behandeling een schrijven van de Landelijke Organisatie „Vrien denkring AR-CH", waarin werd gewezen op het grote belang en de noodzaak van samenwerking bij de verkiezingen voor de gemeenteraad en de provinciale sta ten in het a.s. voorjaar, een samenwer king, die in de vorm van het uitkomen met een gezamenlijke lijst reeds in bij na 50 pet. van de gemeenten plaats heeft. De voorzitter van de plaatselijke af deling, de heer A. J. Nijkamp, die de lei ding had van deze jaarvergadering, her innerde aan de poging, die bij de vorige gemeenteraadsverkiezing werd gedaan. Er werd toen aan de C.H. Kiesvereni ging het voorstel gedaam 0111 met een gezamenlijke lijst uit te komen, doch het antwoord op dit voorstel was zo nega tief, dat het geen zin heeft om nog maals een poging te doen. De vergadering was het met deze zienswijze van het bestuur volkomen eens en aan het bestuur van de „Vrien denkring AR-CH" zal dan ook worden medegedeeld, dat wat in tal van plaat sen mogelijk is in Holten niet lukt, om dat de CHU vreest een groot aantal stemmen te 1 zullen verspelen, wanneer met de AR wordt samengewerkt. BESTUURSVERKIEZING Bij de gehouden bestuursverkiezing werd wegens verplicht aftreden van de heer J. Beldman uit het door het be stuur voorgedragen tweetal, t.w. de he ren J. W. Aanstoot H.J.zn. en Hk. Lan- deweerd, Look 78. laatstgenoemde geko zen. De heer A. J. Nijkamp sprak een har telijk woord van dank tot de heer Beld man, die vele jaren lid van het bestuur is geweest en steeds zijn beste krachten aan de afdeling heeft willen geven. Hij was een aantal jaren penningmeester, een funktie, die steeds met grote accu ratesse werd waargenomen. Uit het jaarverslag van de secretaris, de heer J. v. d. Meulen, bleek o.m., dat in het ledental (105 op 1 oktober j.l.) geen verandering was gekomen De penningmeester, de heer J. Beid- Dinsdag j.l. organiseerde de plaatselijke afdeling der PJGO een excursie. Onder leiding van de heer Lubbersen van de landbouw-voorlichting werden tal van nieuwe bedrijfsgebouwen bezocht. Hierbij kwam duidelijk naar voren dat de een heden in de landbouw steeds groter moe ten worden om nog een goed arbeidsin komen te verkrijgen. Aan gebouwen wor den hoge eisen gesteld wat betreft isolatie en doelmatige inrichting. Allereerst werd een mestvarkensschuur bezocht van de heer van Schooten te Diepenveen. Deze goed geïsoleerde stal biedt plaats aan 120 mestvarkens. Het voeder wordt los in een silo opgeslagen en de mest wordt als drijfmest afgevoerd. Via Bathmen, waar een kopje koffie werd gedronken, ging het gezelschap naar het voorbeeldsbedrijf van de heer Kelholt te Lochem. Op dit zeer goed geleide be drijf werd een volledig geautomatiseerde kippenstal bekeken die plaats biedt aan 6000 legkippen. De kippen zitten hier in z.g. batterijen. Vervolgens werd een montagestal be zichtigd bij de heer Keuper te Haaksber gen. Deze is in het kader van het ont wikkelingsfonds gebouwd, waarbij het Rijkssubsidie verleent. De stal voor 58 stuks rundvee, is gebouwd uit elementen en is daardoor eenvoudig te vergroten en te verplaatsen. Als laatste object stond een fokvarkens- schuur van de heer Muldering te Haaks bergen op het programma. De inrichting van deze schuur bestaat ook uit elementen en is daardoor eenvoudig te demonteren. Tijdens dit bezoek bekeken de dames van het gezelschap een voorbeeldkeuken. Na te Diepenheim nog een poosje ge zellig bij elkaar te zijn geweest, keerde het gezelschap, zeer voldaan over deze geslaagde dag, huiswaarts. man, boekte pver het afgelopen vereni gingsjaar een batig saldo van f76,80. De commissie voor kascontrole, die bestond uit de heren G. Aanstoot H.zn. en J. Schuppert D.J.zn., had boeken en bescheiden in orde bevonden. Als leden van de kascommissie 1966 werden be noemd de heren G. Aanstoot en H. Riet man. Na de pauze waarin koffie met een speculaasje werd geserveerd werd zeer geanimeerd gediscussieerd over de Troonrede, de miljoenen-nota, de spaar- brieven, het voorgenomen huwelijk van prinses Beatrix en de heer Claus von Amsberg en de brief, die de socialisti sche fractieleider in de Tweede Kamer, drs G. M. Nederhorst, aan 73 partijge noten stuurde in verband met dit hu welijk. De matig bezochte vergadering werd door de heer J. Beldman met dankge bed gesloten. Bijna tweehonderd kinderen hebben zaterdagmiddag zeer genoten van de kindervoorstelling, die de Bestuurders- bond van het NVV in „Amicitia" organi seerde met de opvoering van het toneel stuk „Stad op stelten", geschreven door Mies Bouhuys en opgevoerd door de to neelgroep „Maskers" uit Amsterdam. Het is feest in het dorpje Drukkedam en door een heel toevallige gebeurtenis ontstaan er een heleboel moeilijkheden. De mensen, die er wonen, komen in een avontuur terecht, zoals in een dorpje als Drukkedam maar éénmaal in een men senleven voorkomt. Het zou allemaal een beetje verdrietig zijn alsja, als je niet telkens zo moest lachen tij dens dit vrolijk spel. En gelachen heeft de jeugd deze middag en naar harte lust gezongen. Personen in het spel wa ren: de burgemeester: H. J. Tuin; de meester: Detlef Pols; bakker Beer: Ed gar Dantz; Agompo-agent-postbode-om- roeper: Cock Henneman; Mieke Mik, het melkmeisje: Gerrie Mantel en Flora, la ter prinses Suzet: Carla Wildschut. Voor al de beide dames hadden een belang rijk aandeel in .het goede contact met de zaal. Het gezelschap bezorgde de kinderen, die door de Bestuurdersbond werden getrakteerd op een flesje prik kellimonade, een paar prettige uurtjes. Ook kinderen van niet-leden konden te gen een kleine entree meegenieten. In de ledenvergadering van de afdeling Holten van de O.L.M., welke maandagavond gehouden werd in het Stationskoffiehuis van de heer M. Kalfsterman, heeft de voorzitter, de heer J. W. Wessehlijk, in zijn openingswoord een vergelijking getrof fen tussen de uitkomsten van de laatste twee jaren in de agrarische sector. Het jaar 1964 mezijn uiterst mooie zomer, heeft de boeren grote opbrengsten gebracht. 1965 met zijn natte zomer, bracht een matige oogst en heeft de inelkopbrengst on gunstig beïnvloed. Door de mooie herfst is echter nog veel ten goede gekeerd t.a.v. de landbouwgronden. Veel landbouwers komen voor de. keus te staan of zij onder deze omstandigheden ondernemer kunnen blijven. De vee- en varkensafzet van dit ogenblik is echter bemoedigend. De kippenstapel vraagt groot vakmanschap, zodat men veel kippenhokken heeft kunnen zien om- bonwen in varkensstallen. Wanneer de Nederlandse boer goed materiaal en een goed product op de buitenlandse markt weet te brengen en voldoende aandacht schenkt aan het behoud van zijn goede naam, dan zal het met het ondernemerschap, naar sprekers oordeel, wel loslopen. GROTE ACTIVITEIT De heer Wesseldijk wees er op, dat van het bestuur in het tot nu toe gepasseerde verslagjaar grote activiteit is gevraagd. Er is verschillende malen overleg ge weest over de op handen zijnde ruilver kaveling Markelo-Holten, men heeft een onderhoud gehad met het waterschap „De Regge" over de onderhoudsvergoeding van de waterleidingen en over de water vervuiling, terwijl na tal van besprekin gen de varkenskern op punt staat van de grond te komen. Het waterschap „De Regge" heeft be kend gemaakt, dat onder bepaalde voor waarden een tegemoetkoming zal worden verleend van 10 cent per meter herleide waterleiding, indien daarop een excessie- ve onderhoudslast drukt. Bij een tweemaal per jaar plaats vindend onderhoud van beide helften der leiding betekent dit 40 cent per strekkende meter. De tege moetkoming moet voor 1 januari 1966 worden aangevraagd bij liet waterschap. Voor de jaren 1963 en 1964 behoeven niet opnieuw aanvragen te worden ingediend. RUILVERKAVELING De heer Wesseldijk deed uitvoerige mededelingen over de besprekingen be treffende de ruilverkavelingsplannen. Markelo wilde de voorbereidingscommis sie laten bestaan uit 7 leden. Uit de be sprekingen met Ir. Markvoort, het hoofd van de Cultuur-Technische Dienst is echter wel gebleken, dat dit aantal 5 zal zijn, waarvan Holten er twee zal kunnen aanwijzen, n.l. een lid van de OLM-af de ling en een lid van de afdeing der CBTB. Spreker deelde mede, dat het bestuur der OLM heeft candidaat gesteld de heren J. H. Veneklaas Slots te Espelo en H. Beldman, Holterbroek. De aanwijzing ge schiedt door de centrale commissie der CTD, na ingewonnen advies van de prov. hoofdingenieur-directeur en van de burge meesters der betrokken gemeenten. Het bestuur van de OLM gaat niet ac- coord met de begrenzing van het te ver kavelen gebied. Het is van oordeel, dat Espelo en Dijkerhoek ook Iiieronder moe ten vallen. Thans is de grens o.m. getrok ken tot aan de Oude Deventerweg. De verkaveling in de gemeente dreigt nu in drie delen uiteen te vallen, doordat er ook een plan voor Salland zal komen en, ten oosten van de Holterberg, een plan Rijs- sen. Deze zaak zal echter nog wel in de commissie van voorbereiding worden be sproken. WATERVERVUILING Dé besprekingen met liet waterschap „De Regge" over de watervervuiling heb ben geresulteerd in de toezegging van het hoofdbestuur, dat er een aparte regeling zal komen in de kosten van watervervui ling door boerderijen en vrijstelling van betaling bij waterafvoer zonder vervüi- ling. Tenslotte verwacht de voorzitter nog een vergoeding voor de boeren die van wege de natte zomer overlast vanhet water hebben ondervonden. BESTUURSVERKIEZING Wegens het bedanken van de heer J. G. Ruiterkamp als bestuurslid, om stu dieredenen, was een tussentijdse bestuurs verkiezing noodzakelijk. Bij de gehouden stemming tussen drie candidaten ver wierf de heer A. Reilink de meeste stem men, die zijn benoeming aanvaardde. De voorzitter bracht de heer Ruiter kamp dank voor de wijze waarop hij in de "vrij korte periode, dat hij bestuurs lid was deze functie heeft vervuld en intens heeft meegewerkt aan de beharti ging der boerenbelangen. Ook de heer Ruiterkamp sprak een dankwoord. Het bestuur van de Sportvereniging „B.A.T.O." verzocht ons mee te delen, dat de volleybal-afdeling op donderdagavond zal trainen op de volgende uren: 78 uur: meisjes; 89 uur: jongens; 910 uur: senioren. Het dagelijks bestuur van het waterschap „De Regge" heeft bekend gemaakt dat bij wijze van proef voor het jaar 1965, naar de hieronder vermelde maatstaven, tege moetkomingen zullen worden verstrekt aan ingelanden op wie ten aanzien van de op de ligger der wateren o.a. van het waterschap de Regge vermelde waterleidingen een excessieve (buitensporige) onderhoudslast drukt. Voor de toepassing van. deze regeling wordt de gewone jaarlijkse onderhouds last herleid tot het onderhoud van 3e soort waterleidingen, één keer schouw, halve breedte, waarbij 125 meter 4e soort waterleiding wordt gelijkgesteld met 100 meter 3e soort waterleiding. Als excessie ve onderhoudslast wordt met inachtne ming van het nogevolgde aangemerkt een jaarlijkse onderhoudslast van meer dan 75 meter herleide waterleiding per hecta re grondbezit. De tegemoetkomingen worden uitslui tend verstrekt uit hoofde van de uit de ligger der wateren c.a. voortvloeiende onderhoudsverplichtingen, zodat onder houdsverplichtingen voortvloeiende uit verleende vergunningen e.d. bij de bere kening der tegemoetkomingen buiten be schouwing blijven. Een tegemoetkoming wordt niet verleend indien en voorzover naar het oordeel van het dagelijks bestuur niet aan de onderhoudsverplichting is voldaan of indien van waterschapswege werken zijn uitgevoerd of maatregelen zijn getroffen die de uitvoering van de onderhoudsplicht overbodig maken. Voor een tegemoetkoming komen voorts niet in aanmerking ingelanden op wie een jaar lijkse onderhoudslast van minder dan 225 herleide waterleiding rust. De tegemoetkoming bedraagt 10 cent per meter herleide waterleiding en wordt uitsluitend verstrekt voor het gedeelte van de onderhoudslast, welke 75 metér herleide waterleiding per hectare grond bezit te boven gaat, waarbij bedragen be neden 5,niet worden uitgekeerd. De tegemoetkoming dient vóór 1 januari 1966 te worden aangevraagd door middel Op 10 mei 1953 deed ds J. H. Israël zijn intrede in onze gemeente als hervormd predikant. Het is dus op 10 november a.s. twaalf en een half jaar geleden, dat hij zijn ambt aanvaardde en lief en leed met de hervormde gemeente deelde. Waar velen zeker de behoefte zullen hebben ds Israël en zijn echtgenote op deze dag hun gelukwensen aan te bie den en deze met een stoffelijke blijk van waardering vergezeld te laten gaan, heeft de kerkeraad gemeend in deze co- ordinerend te moeten optreden door de gemeenteleden te verzoeken er aan mede te willen werken, dat hem op deze dag namens de gehele gemeente één of en kele grote cadeaus worden aangeboden in plaats van de talloze kleine attenties, die hij anders zeker zou ontvangen. Men heeft zijn bijdrage kunnen be zorgen bij de kerkeraadsleden en de op halers der zendings-offerzakjes, die de ze uiterlijk zaterdag 30 oktober moeten inleveren bij de president-kerkvoogd, de heer H. D. Alink, Raalterweg 26 of bij de voorzitter der diaconie, de heer H. Schorfhaar, Deventerweg 58. Tot en met woensdag a.s. kan men nog uitsluitend bij deze kerkelijke ambtsdragers zijn bij drage bezorgen. Op woensdag 10 november a.s., des middags van drie tot zes uur, zal in het gebouw „Irene" op eenvoudige wijze ge legenheid worden geboden de jubileren de predikant en mevrouw Israël geluk te wensen. Ds Israël behaalde zijn kandidaats examen in 1948 in Gelderland na een moeilijke studieperiode. Dat was in de bezettingsjaren. Toen op een gegeven moment de universiteiten door de bezet ter werden gesloten, moest hij op an dere wijze zijn studie voortzetten, welke hij na de bevrijding aan de Universiteit van Utrecht kon voltooien. Na aldaar tot 5 juni 1949 als hulp-prediker werkzaam te zijn geweest, werd hij door de Herv. Gemeente van Oosterwijdwerd (Gr.) be roepen, waar hij tot mei 1953 op de kan sel heeft gestaan, om daarna naar Hol ten, te vertrekken. FEUILLETON door Tom Lodewijk 10) „Ga jij nu maar kind", zei mevrouw Tree- bergh tenslotte, „jullie bent nog jong". Hè hè, dacht Barend, toen tenslotte An neke het portier dichtklapte, het is zover. V'óór hij wegreed, keek hij nog even naar het huis of mevrouw Treebergh misschien voor het raam zou staan om hen na te wuiven. Ze liet zich niet zien. Ze toerden langs de wegen, zagen de blqemen bloeien, zagen vele mensen ge nieten van zon en zomer, en kwamen tenslotte terecht bij hetzelfde restaurantje met de rieten stoelen en de parasols, waar hij de eerste keer met haar thee had willen drinken. Nu lag het er niet meer zo stil en verscholen, er stonden auto's en er zaten mensen op het terras. Ze vonden nog een leeg tafeltje. Vergeet nu eens even alles, dacht Barend Huyzer, toe, meisje, word nu eens jezelf. Weet dat je jong. bent en dat liet zomer is en het leven goed en vol toe komstmogelijkheden. Vergeet nu maar je moeder die daar in huis zit te wachten of je nog niet terugkomt. Wees nou es even niet de zorgzame dochter, wees gewoon een meisje dat gezellig met een jongeman uit is. Maar Anneke bleef gespannen. Het moei zame gesprek tussen haar moeder en Barend Huyzer had haar nameloos geïrri teerd. Ze had wel gemerkt, dat die twee weinig met elkaar gemeen hadden, dat haar moeder niet „weg" was van de jonge zakenman. En wanneer ze straks zou thuiskomen zou moeder zware hoofdpijn hebben, en zou ze haar naar bed moeten brengen en het zou weer doodstil zijn in huis, moeder boven in bed in donker met een compres op haar hoofd, zij beneden met. een boek, misschien (heel zachtjes) de radio aan. In het hart van Barend Huyzer daalde langzaam, maar onverbiddelijk zeker de grote teleurstelling. Deze middag bï-aeht hem niet wat hij had verwacht.Toen hij Anneke daar bij de deur had zien staan, met haar blonde haar en haar gebloemde jurk, ja, toen was zijn hart een slag over gesprongen, had hij gedacht: Zij is het! Maar het vuur was gedoofd in dat kille klimaat en met Anneke kreeg hij geen contact. Anneke zelf wist ook dat deze middag was mislukt en het maakte haar verdrietig en stil. „Gaat u nog even mèe naar binnen?" Hij keek op zijn horloge. „Nee, dat moest ik maar niet meer doen. Het is ook vast te druk voor uw moeder. Juffrouw Treebergh, ik dank u wel. Het was een fijne middag." „Ja", zei ze toonloos, „het was een fijne middag. En ik dank u wel. Voor de bloe- men, en voor alles. Dag meneer Huyzer." „Tot ziens", zei hij. Tot ziens, dacht zc. Jawel, zeg maar liever adieu. Ze wist, hij komt niet meer terug. Haar moeder was niet in de kamer. Ze ging langzaam de trap op naar boven. Mevrouw Treebergh lag in bed, de ogen gesloten. „Zo kind, ben je daar weer?" „Ja, hoe is het met u?" „Och, dat weet je wel. Ik had er beter niet uit kunnen komen." Nee, dacht Anneke bitter, dat is ook zo. „Is hij weg?" „Ja, hij is weg". „Wil jij es kijken waar de eau de cologne is?" „Hier moeder." „Dank je wel kind. Zou jij een glaasje vruchtensap voor me willen maken?" „ik zal het meteen doen." Ze ging de trap af. Ze zat weer in de ge wone routine. Alleen de bloemen herin nerden nog aan de stroomversnelling. Traag vloeide nu weer de rivier. Waar heen Die maandag nam Barend Huyzer de be noeming naar Groningen aan. „Na rijpe overweging?" plaagde zijn directeur. „Ja, na rijpe overweging. Ik ga niet graag over één nacht ijs." „Dat weet ik. Daarom vinden we u de man daarvoor." En de directeur prees zich gelukkig om zijn psychologisch inzicht. HOOFDSTUK IV De (lokter krijgt kritiek „Is dokter nog geweest?", vroeg Anneke, zodra ze van kantoor thuiskwam. Haar moeder knikte zwijgend. Anneke zag haar verwonderd aan. De oude dokter Broers kwam haar moeder geregeld opzoeken. Na zo'n bezoek was moeder meestal een beetje opgemonterd. Dokter Broers was een gezellige baas, ver telde haar nog eens wat. Zoals hij zelf al aan zijn neef Bert had verteld, beschouw de hij deze bezoeken al niet meer als dok tersvisites, al schreef hij af en toe wat medicijnen en kalmeermiddeltjes voor. Maar zoals hij voorheen een vaste avond per week bij Treebergh placht te komen voor zijn schaakpartijtje, zo bleef hij na het overlijden van zijn schaakvriend in huize „Clematis" komen, zij het dan in de routine van zijn dokterspraktijk. Ditmaal echter scheen dc doktersvisitc Tine Treebergh. niet te hebben opgevro- van een formulier, hetwelk gratis wordt verstrekt ten kantore van het waterschap, Hofkampstraat 49 te Almelo, alwaar ook nadere inlichtingen zijn te verkrijgen. De genen die in de jaren 1963 en 1964 een tegemoetkoming hebben aangevraagd be hoeven niet opnieuw een aanvraag in te dienen. De ontmoeting tegen Haaksbergen zondagmiddag in het Sportdal is de slechtste thuiswedstrijd geworden, die Holten dit seizoen gespeeld heeft. Het begon zeer hoopvol met een snel op- en neergaande strijd, waarbij de Holtena ren het meest in de aanval waren, maar toen na een kwartier de gasten er beter inkwamen, zakte het spel van de thuis club als een kaartenhuis in elkaar. De Haaksbergense defensie had weinig moeite met de aanvallen van de gesthe- ren, die alles teveel door het midden speelden. Trouwens de Holtense defen sie had ook weinig moeite met de aan vallen der gasten, zodat gezegd kan wor den, dat in de eerste helft de beide ver dedigingen domineerden. Van de opdracht van Leo Halle aan de Holtense ploeg 0111 het tempo te ver hogen en meer op de vleugels te spelen kwam in de eerste helft niet veel te recht. Er werden wel eens goede aanval len opgezet, maar met het dikwijls zwakke spel van enkele voorwaartsen had de verdediging van de gasten wei nig moeite. In de 13e minuut kwam linksbuiten Chris Morsink van Haaksbergen door een goed aangegeven bal alleen voor doelman Rietberg te staan, welke kans hij niet onbenut liet (0-1). Het bleef verder een matige vertoning, waarbij ook nu weer de beide defensies het bes te van het spel hadden. Gedurende het laatste kwartier kwamen de Holtenaren wat beter opzetten en oefenden zij soms een zware druk uit op het doel der gas ten, maar toen kwam het pechduiveltje om de hoek kijken en keerden paal en lat enkele goede schoten. Men was te laat begonnen met alles meer op de aanval te zetten. Zaterdag: RV a-Holten a Holten b-RKSV a Holten c-Nijverdal d Zondag: Holten LTwente 1 SOS 2-Holten 3 Holten 2-Almelo 3 Markelo V.-Holten 4 3.15 uur 3.15 uur 2.uur 2.30 uur uitgesteld 11.30 uur 11.30 uur De schaakclub „De Pioniers" hield don derdagavond in haar clublokaal, hotel Holterman, weer haar wekelijkse onder linge competitiewedstrijden met de vol gende uitslagen: F. Groenewoudt-H. H. J. Stukker 0-1, G. J. Hoeve-J. Steenbergen 1-0, F. J. HolII. Roelofs 1-0, mevr. Hol P. H. van Doorn Vn-Vs, S. KrakoF. Groenewoudt 0-1, H. H. J. Stukkei-H. Heusinkveld 1-0, A. StukkerG. J. Hoeve 1-0, J. SteenbergenF. J. Hol 0-1 en H. RoelofsB. van Beek V2-V2. lijkt. „Is er wat?" vroeg Anneke ongerust. Zou de dokter dan mischien toch een ernstige aandoening hebben geconstateei'd? Zou moeder wellicht naar het ziekenhuis moeten „Hij gaat weg," zei de vrouw in het bed somber. „Wie? De dokter?" „Hij legt de praktijk neer." „Watzei Anneke en ging verbaasd zitten op de stoel naast het bed. Het was waar, dokter Broers was niet jong meer, al een eind in de zestig. Maar ieder in Terwoerd meende, dat hij het tot een eind in de zeventig zou volhouden. En wie hem bij weer en wind zag zitten op zijn ouderwetse maar oersterke fiets, gaf hem zijn jaren niet. „Hij houdt er mee op," zei de moeder een beetje sarkastisch, „vóór hij versleten is. I-Iij wil nog wat van het leven genieten." „Wat hij gelijk heeft", viel Anneke op eens de afwezige dokter bij. „Je hele leven zeg-es-a te moeten zeggen tegen de mensen is toch óók geen pure ontspan ning. Blijft hij hier wel wonen?" „Nee, hij gaat naar Zwitserland." (Wordt vervolgd) Ho»stdrank m fqbletvorm.95ct

Holtens Nieuwsblad | 1965 | | pagina 2