I i v.M 1! -V 1 17 Donderdag 31 december 1964 HOLTENS NIEUWSBLAD Willi 1 De gemeente-architect, de heer Jac. Louwerse, vertrok op 1 januari 1964 naar Zierikzee en nam afscheid. 2 Wijlen de heer W. Oolbekkink werd in de vergadering van de brandweer gehuldigd voor 25 jaar trouwe dienst als brandweerman. 3 De heer J. den Heijer ontving het gou den NW-speldje, dat hem wegens 40 jaar lidmaatschap namens de ANB door de heer Beijers werd opgespeld. 4 De heer R. Petter ging met pensioen als groepscommandant der Rijkspoli tie. 5 Zijn opvolger was de heer E. Kruit uit Wildervank. 6 Het echtpaar G. Broekmaat-H. Wil" lems herdacht op 14 maart zijn gou den huwelijksfeest. 7 en 8 Op 17 maart werd de nieuwe Ulo-school (thans scholengemeen schap) officieel in gebruik genomen. Een meisjeskoor zong het hoogste lied. 9 Het bruidspaar E. Haverslag-M. A. Haverslag - zondagsschoolonderwijze res te Okkenbroek - had veel bekijks bij de kerkelijke huwelijksinzegening. 10 Gebr. Dikkers N.V. opende haar prachtige supermarkt. De officiële plechtigheid werd door onze burge meester verricht. 11 De diepe kuilen op de Holterberg maakten zelfs vrouwelijke hulp bij de Overijsselrit 1964 noodzakelijk. 12 De Bosbal-aktie, om de Holterberg vrij te houden van ongerechtigheden, werd op 20 juni door de burgemeester gestart. 13 De braderie bracht weer veel vertier. Tien knappe Holtense meisjes dongen naar de titel van braderie-koningin. 14 Willemien Dolman werd uitverkoren. Zij verricht hier de officiële opening met gemeentebestuur en braderiecom- 15 OCH deed weer van zich spreken door de boerenbruiloft, een geliefd kijkspel voor de zomergasten. 16 De tweede Holtense wielerronde werd op de streep gewonnen door Henk Benjamins uit Hollandscheveld. 17 Meester G. J. van 't Holt trouwde met mej. H. H. Stube. Behalve door de leerlingen van de o.l. dorpsschool hul digden de padvinders hun groepslei der. 18 Op 20 augustus werd op de Holter berg het beeldje „De Toerist" onthuld, vervaardigd door Fokko Remmers en geschonken door Te Siepe Wegen bouwbedrijf N.V. te Zwollerkerspel. 19 De heer Joh. Arfman, ambtenaar van de AID, was op 1 september 25 jaar in overheidsdienst. 20 De heer E. Paalman, „Bargebbe", ging op 1 oktober met pensioen en her dacht zijn 25-jarig dienstjubileum. 21 De heer F. J. Hol, hoofd der school te Espelo, herdacht 2 december, dat hij 25 jaar bij het onderwijs was. 22 Het bruidspaar G. J. Jansen-T. H. Smale herdacht op 22 augustus zijn gouden huwelijksfeest. 23 „De Trekkers" waren aktief bij het huwelijk van de heer M. Kers, leider der junioren-afdeling, met mej. J. H. Lubbersen. 24 Acht Holtense winkeliers vermomden zich voor de „Duizendguldenslag" van de HHV. 25 Espelo mag de bakermat genoemd worden van de Holtense runderfokke rij. 26 Op het bedrijf van A. Haverslag, H.- mars 19, Okkenbroek, werd het tien duizendste kalf geschetst door de fok- vereniging „Holten e.o." 27 De heer G. J. Leferink te Markelo was in het voorjaar 40 jaar lid van de bijenhoudersvereniging „Holten e.o.". 28 De heer G. J. Aitink ging met pen sioen als chauffeur der .gemeente en als brandweerman. 29 Het echtpaar J. Aanstoot-M. A. Mars man was op 28 novmber 50 jaar ge trouwd. 30 Onze kunstschilder Kees Stoop expo seerde succesvol in „Amicitia". Eén van de mooiste tekeningen werd door het gemeentebestuur aangekocht. 31 Sinterklaas was op 28 november een gevierd man in Holten. Dat bleek wel uit de enorme belangstelling bij zijn aankomst. Op 5 september was wethouder B. J. Veneklaas Slots 25 jaar raadslid. He laas ontbreekt ons de foto van zijn huldiging. Ook de officiële opening van de Stevenssteeg in Dijkerhoek ontbreekt ons.

Holtens Nieuwsblad | 1964 | | pagina 4