1 Bespreking minister van Landbouw met Landbouwschap burgerlijke] PyroS houdtde,uid Bronchileffen Tweede lustrum Nallschool Bergruiters puzzelden VOETBAL Wel spannende maar geen hoogstaande wedstrijd Politieversterking Ook Uw familieberichten plaatsen wij gaarne in dit blad eens schudt het leven je wakker Zaterdag 7 november 1964 HOLTENS NIEUWSBLAD TIEN JAAR NIEUWE DORPSSCHOOL Maandag j.l. vierde de Dorpsschool- jeugd feest ter gelegenheid van het tien jarig bestaan van het nieuwe schoolge bouw in het Boskampcomplex. Reeds voor 1954 was de oude openbare school aan de Dorpsstraat te klein geworden om alle klassen onder te kunnen brengen. Toen de uloschool werd geopend kreeg die onder dak in het gebouw van de Dorpsschool, waardoor 5 klassen van deze school voor g.l.o. elders moesten worden onderge bracht. Dat gaf een vreugde toen alle leer lingen op 2 november 1954 weer werden verenigd in een gloednieuw gebouw in een stille buurt! VOORBEREIDINGEN Van de tiende verjaardag was een feest gemaakt, dat de kinderen lang zal heugen. Er was heel wat voorbereidend werk no dig geweest. Bestellingen werden ge plaatst. Vrijdagavond werd het versieren van de hall om kwart voor elf beëindigd, zaterdag werden banken en tafels opge haald en geplaatst, de tafels werden ge dekt en versierd, op het plein werd de toegang tot de school met groen, roosjes en vlaggetjes omlijst. Een ereboog stond weldra bij de Tuinstraat. Op maandag morgen verscheen weer een werkgroep van de feestcommissie om de tafels gereed te maken voor de gezamenlijke brood maaltijd. 15 tafels, samen 80 m lang wachten om half twaalf op de genodig den. Deze genodigden waren de leerlin gen, de feestcommissie (hiervan maken personeel en oudercommissie ook deel uit) en de heer F. Hospers, die de gehele dag kleurendia's van het feest opnam, met zijn verloofde, mej. W. Pasop. DE BROODMAALTIJD De kinderen zaten op daartoe aange geven genummerde plaatsen, klasgewijs met de leerkrachten aan tafel. De overige volwassenen zaten samen op het podium. Voor ieder lag een broodzakje, met daarin 2 belegde broodjes en een grote plak krentenbrood, een appel, een banaan en een servetje. Fier rechtop stond een flesje Chocomel, Cola, Pup of Sisi. Deze lekker nij kon door een rietje geconsumeerd worden. Een leuk feestmutsje lag verder voor gebruik gereed. Het hoofd der school, de heer B. H. Brouwer, hield een korte toespraak en uitte de dankbaarheid over het reeds 10 jaren kunnen gebruiken van de nieuwe Dorpsschool in tegenstelling met het ge bruik van de „eeuwen oude Dorpsschool". Voorts bracht hij dank aan allen, die dit feest hadden mogelijk gemaakt door het verrichten van voorbereidende werk zaamheden in welke vorm ook en aan de genen die bijdroegen om het totaalbedrag van de collectelijsten op ruim 1600 te brengen. Hiervan, aldus spreker is een gift geschonken aan de openbare kleuter school, opdat ook de leerlingen daar een prettige dag zullen hebben. Tijdens de maaltijd zong het schoolkoortje met mees ter Molewijk aan de piano en meester Van 't Holt als dirigent op verdienstelijke wijze enige aardige liederen. FEESTPROGRAMMA IN IRENE 's Morgens was de heer Andruso in Irene geweest met de schooljeugd. Hij goochelde, deed heel aardige kunststukjes met ballonnen en verzorgde met een partner het poppentheater, 's Middags ge noten de kinderen van enige tekenfilm pjes en van de Dikke en de Dunne! Na Gevonden: een Marokkaans lederen portefeuille zonder inhoud. Verloren: een Grolse want, blauw, rood en wit; een paar witte gymnastiekschoe nen; een zijden sjaal. Inlichtingen dagelijks aan het Groeps- bureau der Rijkspolitie te Holten tussen 8 en 22 uur, DOCH NIET tussen 13 en 14 uur. Drie dagen later kwam hij verslagen terug. „Ik heb iets aan m'n longen," zei hij op gelaten toon, „een minimaal plek je aan een der toppen. Maar het bete kent, dat ik enige maanden zal moeten liggen." Ze spreidde haar handen uit. „Ja jongen, dan zal er niets anders opzitten. En als het maar een kleinigheid is, wel, wees blij, dat ik die doorlichting heb doorgezet. Mischien ben je er nu met enkele maanden af." „Ja maar, Roelie... het werk..." Er klonk een wereld van ellende in zijn stem. Ze voelde medelijden en kwam overeind. Terwijl ze achter hem ging staan, legde ze haar arm om zijn schou der, boog zich naar hem toe en zei: „Tom Talingen, mischien wil je mij be noemen tot tijdelijk directrice? Ik beloof je, dat ik mijn uiterste best zal doen en je op de hoogte zal houden. Van alles." Talingen kon het nog niet verwerken, maar toen ze een half uurtje rustig met hem gesproken had, stond haar plan al op papier. Zelf zou ze voorlopig haar oude plaats weer innemen en met Bak ker als plaatsvervanger zou ze er zich voorlopig wel doorheen slaan. En ze zou hem regelmatig opzoeken, zodat hij haar de nodige adviezen kon geven. een pauze met consumptie voerde het on derwijzend personeel een toneelstukje op „De veldwachter en de schoenmaker." De hoofdrollen werden gespeeld door de he ren G. J. van 't Holt (de schoenmaker) en J. S. Molewijk (veldwachter), die latei- van beroep verwisselden omdat ze beu van hun beroep waren. Voorts de dames G. Ham (dame), C. S. S. Wilmink (dame), H. W. de Vrieze (zigeunerin) en de heer H. M. Maas (burgemeester). Allen speel den voortreffelijk. De grimeur had zijn werk prima verricht. Veel kinderen her kenden hun eigen leerkrachten niet eens. De volgende dag werd er zelfs nog druk over nagebabbeld. Het toneelspel duurde ruim een uur. Bij het vertrek kregen de kinderen nog een zak snoep en een klasse foto. 's Morgens hadden ze reeds een reep chocola gehad. DE KLEUTERS IN ACTIE 's Morgens even voor tienen kwamen de kleuters van de openbare kleuterschool met trommels en toeters een aubade bren gen aan de jarige moederschool. Met ern stige gezichten maakten ze feestelijk ka baal of hun leven er van afhing! Tot be loning mochten ze door de feestzaal lo pen, de trappen op en af, terwijl ze nog een reep chocola als verrassing kregen. Er was namelijk iets van het kleuterplan uitgelekt! Als tweede verrassing werd er in de loop van de dag nog een extra con sumptie bezorgd. Na de aubade maakte de kleuterjeugd nog een rondje door de Boskamp, slaande en toeterende. Vanzelf sprekend hadden ze veel bekijks. Bij de jarige Dorpsschool kwamen nog geluk wensen, vergezeld van bloemen e.d. bin nen op deze feestdag, waaraan velen met vreugde terugdenken. B_^jf__smetteloos zuiver Johan Bronsvoort won Henk Valk beker. Johan Bronsvoort heeft zaterdag met „Enny" de jaarlijkse puzzelrit van de Landelijke Rij vereniging „Bergruiters" gewonnen en er voor gezorgd, dat de Henk Valk-wisselbeker, een trophee van bijna een halve meter hoog, die zijn zus ter wegens ziekte niet kon verdedigen, toch weer voor een jaar te pronk zal staan in de prijzenkast van het erve „Snorrewind" aan de Borkeldweg. Het was reeds voor de derde maal, dat Johan de beker won, doch aangezien dit niet in opeenvolgende jaren gebeurde, werd het geen definitief bezit. Door de eerste plaats van zaterdag vergrootte hij zijn kans hierop wel aanmerkelijk, want de prachtige trophee moet in totaal vijf keer worden gewonnen. Het parcours (91/, kilometer) dat was uitgezet in het Neerdorp en over de Hol- terberg, telde een 6-tal tijdcontroles en verder waren in de z.g. „beschrijvings opdracht" enkele „listigheidjes" ver werkt, die de kans op strafpunten ver grootten. Zo stond o.a. aangegeven bij „met melk meer mans" rechtsaf. Eén van de deelnemers kon deze bekende slagzin, die op een paal was geschreven, niet vinden en reed in galop naar het kam- peercentrum „Veneklaas" in de Look, waar mogelijk een reklamebord met dit opschrift zou kunnen staan. Later kwam hij tot de ontdekking, dat hij de paal met de slagzin over het hoofd had gezien. Tal van deelnemers maakten ook op een. kruising van zandwegen een fout en misten toen de laatste tijdcontrole, wat twintig strafpunten opleverde. De prijzen, die bestonden uit kunst en gebruiksvoorwerpen, werden des avonds in hotel „Vosman" uitgereikt door de voorzitter van de „Bergruiters", de heer H. Beldman. De beker, die beschik baar werd gesteld door de heer G. A. Jacobs van hotel „Vosman", werd gewon nen door Johan Bronsvoort. De heer Beldman sprak tijdens de prijsuitreiking een hartelijk woord van door Leida Graafland Geleidelijk aan besefte de man, dat er geen andere weg was. In zijn levensbe- groting had hij met deze risicopost geen rekening gehouden. Na Tom's vertrek naar het sanatori um, dat gelukkig slechts enkele kilome ters van het dorp verwijderd was, ze telde Roelie weer iedere dag in het kan toor en werd in haar werkzaamheden trouw terzijde gestaan door Bakker, die dank zij Tom, langzamerhand over het nodige bedrijfsinzicht bleek te beschik ken. Dit betekende voor haar vermoeiende maanden, want ze beschouwde het als haar plicht, dat het bedrijf dezelfde voort gaande tred zou houden als onder het bewind van Talingen. Getrouw zocht ze hem twee, drie keer in de week op en besprak dan met hem verschillende kwesties, waarvoor hij doorgaans de juiste oplossingen wist. Zo had een dei- wagens een ernstige aanrijding gehad en moest worden afgeschreven. Tom zei haar, wat ze allemaal moest doen, om zo spoedig mogelijk in het bezit van de ver zekeringsgelden te komen, adviseerde haar snel een nieuwe wagen te kopen, gaf haar naam en adres van de dealer en zo werd de bedrijfsschade beperkt tot een minimum. In de maandelijkse bespreking met de minister van Landbouw met het Land bouwschap zijn deze keer de pluimvee houderij, de varkenshouderij en de rund veehouderij aan de orde gekomen. In de pluimveesector is wederom aan dacht geschonken aan de voorgestelde EEG-richtlijnen inzake de gezondheids vraagstukken bij handelsverkeer in vers vlees van pluimvee. Het landbouwschap voerde tegen de voorgestelde richtlijnen twee grote bezwa ren aan, namelijk de lengte van de over gangsperiode en de mogelijkheid om in deze overgangsperiode de richtlijnen op het geïmporteerde pluimveevlees eerder toe te passen dan op het binnenlandse produkt. Daardoor kunnen de partner- landen strenger optreden tegen import uit Nederland dan tegen het produkt uit eigen land. De minister was het met het landbouw schap eens, dat de overgangsperiode zo kort mogelijk moet zijn. Met betrekking tot de discriminatie tussen het geïm porteerde pluimveevlees en het binnen landse produkt werd afgesproken, dat verschillende alternatieven zouden worden onderzocht, teneinde aan dit bezwaar zo veel mogelijk tegemoet te komen. Uitvoerig werd gesproken over de fre quentie van de tuberculinatie bij rundvee. Hierbij kwamen de desbetreffende richt lijnen ter sprake, die onlangs in de EEG zijn vastgesteld. Daaraan moeten de EEG- landen zich binnen het jaar hebben aan gepast. Voorts kwamen hierbij de veteri- nair-technische aspecten aan de orde. Het overleg op deze punten zal in de komende tijd worden voortgezet. Met betrekking tot het rundvleesbeleid deelde de minister mee, dat hij zich ver antwoordelijk voelt voor het interven- tiebeleid, zulks in het kader van de EEG- verordening voor rundvlees. De post van 4 miljoen op de begroting van het Land bouw Egalisatie-Fonds voor 1965 moet dan ook niet worden gezien als een ma ximum, zoals in de laatste jaren het geval was, doch als een stelpost. Wanneer men zou moeten overgaan tot interventie maatregelen in de rundvleessector - het geen niet waarschijnlijk is komen de kosten hiervan naar de mening van de minister voor rekening van de overheid. Afgesproken werd, dat het Produkt- dank tot de dames en heren, die met de controle waren belast en tot de heren H. J. Bouwhuis en J. Wiggers, die aan de hand van de aantekeningen op de deel nemerskaarten dé volgende uitslag vast stelden: 1 Joh. Bronsvöort met „Enny" 9 strafpunten 2 Herman Aanstoot met „Baronesse" 11 strafpunten 3 Dinant Pieffers met „Johnny" 18 strafpunten 4 Wim Derksen met „Wiesje" 20 strafpunten 5 Jan Jacob ter Horst met „Sonja" 23 strafpunten 6 Eyleen ter Horst met Maybe" 24 strafpunten 7 Martineke Jansen met „Dandy" 24 strafpunten 8 M. H. Vogelaar met „Barry" 25 strafpunten 9 Heieen Keulemans met „Patrick" 31 strafpunten 10 G. Bolink met „Hetty" 33 strafpunten 11 Piëta Vogelaar met „Canza" 46 strafpunten 12 Hettie Krekel met „Kartouche" 55 strafpunten 13 Jan Müller met „Johnny" 57 strafpunten 14 W. Aaltink met „Wuzello" 59 strafpunten 15 Mevr. Holterman-Aaltink m. Annie" 65 strafpunten 16 Mevr. Vogelaar met „Canza" 73 strafpunten 17 Annie Keulemans met „Patrick" 85 strafpunten En terwijl Roelie hard werkte, rustte Tom. Beiden wisten, dat nu de rekening voor zijn losbandig leven werd gepresen teerd, doch Roelie sprak er met geen woord over. De enige mogelijkheid om weer gezond te worden bestond in het punctueel opvolgen' der voorschriften van de behandelende geneesheer en de zusters. Hetgeen hij dan ook deed. Over belangstelling had hij evenwel niet te klagen. Ieder bezoekuur was er wel iemand, hetzij Roelie zelf, een harer kinderen, dan wel Willy of haar man, of pastoor Derksema. Hij werd bedolven onder het fruit en aan lektuur ontbrak het hem evenmin. Op een mooie voorjaarsavond bezocht Roelie hem weer en zette een zak met sinaasappelen bij hem neer. En wat ze nog nooit gezien had: Tom begon plot seling te huilen. Ze stond verschrikt op en boog zich naar hem toe: „Wat nu? Pleb j.e ergens pijn? Zal ik een zuster roepen?" Hij schudde zijn hoofd. „Welnee, het zullen wel zenuwen zijn, let er alsjeblieft niet op, het komt alleen maar, omdat jul lie allemaal zo ontzettend aardig voor me zijn: jij en je kinderen, en Wil en Gradus, en onze pastoor... en vanmid dag... je raadt nooit, wie me vanmiddag bezocht heeft." Roelie dacht na, maar ze had geen idee. „Groetje. Ze heeft haar vrije dag, hè?" Roelie knikte. „Ja dat klopt." Ze zei: ik ben zo nieuwsgierig gewor den, ik wil nu wel eens weten, hoe het met meneer Talingen gaat. En laat dat kind nu ook nog een hele zak druiven meegenomen hebben en die zijn al zo duur... Ik was gewoon aangedaan, Roel. Jullie verwennen me allemaal zo en schap voor Vee en Vlees in overleg met het Landbouwschap en de overheid zal nagaan, op welke wijze het interventie- beleid in ons land het beste kan worden geconcretiseerd. Eveneens werd afgesproken dat het bedrijfsleven concrete voorstellen zal in dienen met betrekking tot de aard en de omvang van interventievermaatregelen in de varkensvleessector. Hierbij zullen vooral van belang zijn het moment waar op de maatregelen moeten ingaan en het prijsniveau waarop dit moet geschieden, teneinde een te diepe prijsinzinking te voorkomen. Het doel hierbij zal zijn het bevorderen van de continuïteit in de var- kensvleesproduktie. Wanneer tussen overheid en bedrijfsleven overeenstem ming wordt bereikt over de te nemen maatregelen, zal de minister de financi ële consequenties aanvaarden. Voorts is gesproken van de varkens- classifactieregeling in de naaste toekomst. De kosten hiervan werden in het verle den feitelijk steeds betaald door middel van een bijdrage uit het Landbouw Ega lisatie-Fonds in het vleesfonds van het Produktschap voor Vee en Vlees ten be hoeve van het marktordenend beleid. Als gevolg van het EEG-beleid is deze in komstenbron van het vleesfonds verval len. Naar het oordeel van de minister is dit een zaak van het bedrijfsleven, dat in de toekomst dus zelf voor een oplossing dient te zorgen. Het Landbouwschap kondigde de minister aan dat het in een van de vol gende besprekingen hierop zal terugko men. Tenslotte is afgesproken om begin december een voorlopig gesprek te voe ren over de vaststelling van de prijzen voor akkerbouwprodukten voor het oogst jaar 1965. Hoestdrank in tabletvorm. 95ct De ontmoeting tussen Holten 1 en Haar- lese Boys 1 zondag in het Sportdal wordt het best gekarakteriseerd als de wed strijd met de gemiste kansen. De moge lijkheden om te scoren zijn legio ge weest, maar zij gingen door slecht en dik wijls onbesuisd schieten verloren. Het waren de bezoekers, die in de eerste mi nuten van de tweede helft, min of meer door een toevalstreffer, het winnende doelpunt scoorden. De eerste helft vertoonde een bijna ge- lijkopgaand spel, waarbij de Boys wat meer in de aanval waren dan de Holte naren. Er werd dikwijls aardig gecombi neerd, maar de verdediging van beide partijen wist de zaak te klaren, doordat er zeer onzuiver geschoten werd. Enkele goede safes van beide doelverdedigers ontlokte aan het talrijk opgekomen pu bliek een verdiend applaus. De wedstrijd werd onmiddellijk na de hervatting beslist toen stopper Kwinten- berg bij een door Theo Wolderink geno men vrije trap, wegens een onnodige overtreding van één der Holtenaren, de bal van richting veranderde en doelman Breukink geen schijn van kans gaf (0-1). De thuisclub was even uit het lood ge slagen, maar zag ook later geen kans om op de achterstand in te lopen. Wat men ook probeerde, men stuitte steeds op de uitstekende verdediging van de bezoe kers. Er volgden tal van aanvallen en dikwijls spannende momenten. Het wil de echter niet lukken, met het gevolg, dat er steeds nerveuzer gespeeld werd. Maar ook de bezoekers zagen geen kans om waaraan heb ik dat eigenlijk verdiend? En nu kom jij weer met een zak vol aan, - hij wees naar een schaal op de ta fel bij zijn bed - moet je eens kijken, het is gewoon niet meer bij te houden. Ik leef zowat alleen op melk, pap, fruit en soep. Weet je, hoeveel ik al aangekomen ben, sinds ik hier lig? Al bijna dertig pond. Ze mesten me gewoon vet..." Ze streek hem over zijn voorhoofd. „Nu moet jij geen onzin praten met: waaraan heb ik dit verdiend, want het is van mij allemaal puur egoïsme, jon getje. Ik wil je zo gauw mogelijk weer te rug hebben, zie je? Je interesseert me alleen maar als mijn directeur, meer niet. Wat verbeeldt je je eigenlijk wel?" Hij glimlachte door zijn tranen heen. „Daar meen je niets van. Ik ken je nu veel te goed. Het doet me ontzettend goed, al die liefde van jullie. Zoals van middag weer dat bezoek Van Greet.je. Ze heeft gezegd, dat ze binnenkort nog eens op een avond komt, met haar verloofde. Jij hebt toch ook altijd van die keurige dienstmeisjes, vlot en toch stuk voor stuk een dame..." Meteen begon hij te kleuren. Ze keken elkaar aan en Roelie begon te lachen. „Ik bedoel er natuurlijk niets mee..." stotterde hij. Ze ging weer zitten en klopte op zijn arm. Ze dacht: Ik begrijp je zo goed, mijn beste, maar ze antwoordde op kalme toon, als gold het een zaakaangelegenheid: „Zeg, heb je nog wel eens wat van Lena gehoord? Ik ben toen een beetje al te vlug van stapel gelopen." „Zij is al enige jaren geleden ge trouwd," antwoordde hij verlegen. „Ik hielp haar toen aan een betrekking bij ons in de buurt, in Hoge Mierde. Een jaar naderhand trouwde ze toen met dc zoon van haar mevrouw, een aardige, Geboren: Marjan, 'dv A. Baltes en H. Paalman, Beuseberg 7. Egbertha, dv G. Aanstoot en J. Timmerman, Look 64. André, zv G. Meilink en J. F. ten Brin- ke, Borkeld 62. Dirk Jan, zv D. J. Tui- tert en G. J. Stevens, Holterbroek 11a, geboren te Deventer. Mariene, dv L. Oostendorp en W. G. I. Kevelam, Beuse berg 178, geboren te Deventer. Gehuwd: M. J. Kers, 26 jr., Holten en J. H. Lubbersen, 21 jr., Hellendoorn. Overleden: W. Beumer, 61 jr., Neer dorp 84, over!eden te Deventer. BEVOLKING: Vertrokken: G. Jongetjes van Look 2 naar Twello (gem. Voorst). E. Stam van Look 39 naar Twello (gem. Voorst). De groep Holten van de Rijkspolitie is maandag versterkt met twee jonge wacht meesters, die onlangs aan de opleidings school te Arnhem hun opleiding voltooi den. Het zijn de heren B. H. Lesterhuis en J. Hulleman, beiden afkomstig uit Almelo, die nu hier met de praktijk van het politiewezen vertrouwd zullen wor den gemaakt. door de Holtense verdediging heen te komen en als dat eens lukte, gingen prachtige kansen door heel slecht schie ten verloren. Even leek het er nog op, dat Holten gelijk zou maken, maar de verde diging van de Boys gaf geen krimp. De bezoekers hadden verdiend gewonnen. Uitslagen: Eerste klasse A: Bon. Boy^-Unisson 02 VS V-Rood Zwart 1—3 Holten-Haarlese Boys 01 RKSV-Victoria 04 Achilles 5-Holten 2 42 Almelo 4-Holten 3 52 Holten 4-RV 3 3—1 Holten a-Excelsior b 10 Holten b-SDOL b 10—0 RV b-Holten c 22 De stand in 1 A is nu: Victoria 9 7 1 1 15 25-11 Unisson 9 7 0 2 14 32-13 SOS 8 3 3 2 9 11- 9 Rood Zwart 8 4 1 3 9 13-14 Haarlese Boys 9 4 1 4 9 18-15 RKSV 9 3 2 4 8 15-22 Holten 9 3 2 4 8 11-15 Bon. Boys 8 3 1 4 7 13-15 DTO 8 1 3 4 5 16-28 VSV 9 0 2 7 2 8-20 Programma: Zaterdag: Holten b-SOS a 3.15 uur Haarlese Boys e-TIolten c 2.15 uur Zondag: Holten 2-Borne 4 2.30 uur Inhaalprogramma bovendien bizonder knappe vent. Hij heeft een kippebedrijf en boert goed. Ze hebben drie kinderen." Dus die is toch goed terecht gekomen, dacht ze. Gelukkig. ïn juni mocht Talingen voor het eerst weer op en al gauw was het hem toege staan korte wandelingen te maken in het bos, dat bij het sanatorium behoorde. Roelie bleef hem trouw bezoeken. Zijn kleren waren allemaal te krap geworden, dusstuurde ze een kleermaker, die in een snel tempo een paar costuums voor hem vervaardigde. Op een middag be zocht ze hem en kwam hij haar in de op rijlaan tegemoet. Ze bekeek hem van top tot teen en knikte tevreden. „Als je nu nog een paar denkbeeldige stofjes van je revers wegknipt, ben je weer hele maal de oude Tom Talingen." Glimlachend drukte hij haar hand. „Dank je, Roelie, ik voel me echt pret tig, nu ik weer de hele dag op ben. De De dokter is erg tevreden en ja, en ik..." „En jij natuurlijk eveneens. Nou, vriend, de tijd van luieren is binnen kort afgelopen. Ik zie je vandaag of mor gen wel weer verschijnen op kantoor." Ze wandelden samen het bos in. „In dit opzicht zeggen ze geen datum, maar ik krijg toch wel de indruk, dat ik voor het najaar weer thuis zal zijn." Het woord thuis deed Roelie goed. Ze pakte zijn arm en antwoordde zacht: „Ik verheug me er ook op, Tom." „Gek hè, als je zo'n hele tijd gelegen hebt, zoals ik... wat waardeer je dan je gezondheid pas goed." „Zoals ik jou pas ging waarderen, toen je weg was, die eerste keer," antwoord de de vrouw. (wordt vervolgd)

Holtens Nieuwsblad | 1964 | | pagina 2