OUDERAVOND DORPSSCHOOL Agenda Gymnastiekuitvoering „B.A.T.O." Standplaatsen voor verkoop van ijs e.d. Ontsteken van paasvuren E.H.B.O.-diploma De heer W. Oolbekkink ten grave gedragn Heropening hotel „Vosman" De Ronde van Overijssel Veemarkt Rijssen Schaakuitslagen Zaterdag 7 maart 1964 No. 10. Jaargang 16 HOLTENS NIEUWSBLAD De abonnementsprijs van dit blad bedraagt f 2.— per kwartaal Diorama met bosbeeld. Burgemeester onthulde schilderij vervaardigd door één der ouders. Lezing Rein Brouwer. Uitgave van de Stichting ,JSöltens Nieuwsblad te Hólten. Telefoon 05^88 - 23If Adv.-prijs 115 mm. a contant) 3.Iedere mm. meer 0.12 Ouders en genodigden, die dinsdag de ouderavond der Dorpsschool bezochten, werden (bij het 'binnentreden in de hal di rect geboeid door een groot diorama, op gezet door personeel en leerlingen der klassen 3, 4, 5 en 6. De achtergrond werd 'gevormd idoor een bosdécor van 8 meter lang en reikend tot het podiumplafond. Ongeveer 30.000 snippers papier, ge scheurd uit kleurenfoto's Van Bevue's, Spiegels, Panorama'n enz., waren onder leiding van het personeel geplakt op gro te vellen papier en samengevoegd tot een fascinerend geheel, dat een bosrand met doorkijk voorstelde. De voorgrond, een boshoek, werd opgebouwd met 30 zak ken mos, terwijl een paar jeneverbes struiken, een paar sparretjes en reeds in blad staande krentenstruiken de boswal een aardig en afwisselend aanzien gaven. Tegen een natuurlijke achtergrond wer den uit de schoolverzameling een eenk- hoorn, een houtsnip, een fazant, een Vlaamse gaai. een reekalf, een haas, een egel, een bunzing, een wezel en een vink •geplaatst. Vanzelfsprekend zijn de kin deren erg trots op het in onderlinge sa menwerking voltooide werkstuk. Het zal nog enige tijd blijven staan en het is voor belangstellende te bezichtigen el'ke schooldag tussen half vier en vier uur. Zaterdag a.s. eveneens tussen 2 en 3 uur. VERKIEZING OUDERCOMMISSIELEDEN De heer H. W. Veneklaas, voorzitter der oudercommissie, opende om 7.45 uur de bijeenkomst met een woord van wel kom en gaf de leiding over aan het hoofd der school, de heer B. H. Brouwer. De se cretaris, de heer G. J. Aaftink. gaf een uitvoerig overzicht van de vorige ouder avond en mevrouw A. Wansink-van de Brink gaf als penningmeesteresse het kasverslag, waarna zij gedechargeerd werd. De kascommissie deelde 'bij monde van de heer G. J. Aaftink H.J.zn. mede, dat een en ander in orde was bevonden. De heren H. Hartkamp en J. Wissink werden benoemd tot kascommissieleden voor het lopende jaar. Hierna kwam de verkiezing van vier oudercommissieleden aan de orde. Er werden tien drietallen gevormd, die in de koffiepauze onder lei ding van de heer C. Broersma de uitslag van de stemming gingen vaststellen. De periodiek aftredende leden G. J. Aaftink en E. Reilink werden met grote meerder heid herkozen. Voor mevr. G. Reylink- Braakman werd gekozen mevr. G. Kalf- sterman-Huzen en voor de heer G. H. Bekkernens (de Preuter) de heer A. J. Aanstoot (Griezen). Het schoolhoofd be dankte de scheidende leden voor alles, wat ze voor de school en de schoolkring gedaan hebben en bood hun een foto van de school aan met respectievelijk bonbons en sigaren. De heer Bekkernens was door ziekte verhinderd aanwezig te zijn. MEDEDELINGEN Na de verkiezing deelde de heer Brou wer iets mede over schoolreisjes. Er is volgens spreker hier ook enige kosten stijging te verwachten en het personeel is er zich van bewust, dat het niet altijd gemakkelijk is de leerlingen mee te la ten gaan, wanneer er meerdere kinderen op school zijn. Immers: het blijft niet al leen een kwestie van reisgeld, maar soms spelen kleding, schoeisel of rijwiel ook nog een rol. Elk jaar geeft de school richtlijnen aan voor mee te geven zak geld. Het zal op hoge prijs worden ge steld, dat de ouders zich aan deze richt lijnen houden. Het is zeer onprettig, dat het ene kind veel meer zakgeld mee krijgt dan het andere. De reisjes moeten niet onnodig duur gemaakt worden. Dat is dan ook de reden, dat er een richtbe drag genoemd wordt. Aangaande de gymnastiekles in het lo kaal merkt spreker op, dat sommige kin deren te dik gekleed zijn. Luchtige en zo mogelijk gymnastiekkleding is aan te be velen. De opbrengst van papier-akties wordt steeds aangewend tot verfraaiing van de school, aanschaf van leermiddelen, die een zekere luxe betekenen en van over heidsgelden niet zouden worden gekocht, of van andere bijzondere doelen. Nu het nogal om bedragen gaat van een paar duizend gulden per jaar. vindt het per soneel der school het prettig om de oudercommissie zo nu en dan een volle dige staat van inkomsten en uitgaven op dit terrein te overhandigen. MR. W. H. ENKLAAR ONTHULT SCHILDERIJ Om half negen stond burgemeester Enklaar met een schaar in de hand ge reed om een touwtje door te knippen, waardoor het doek, dat voor een .groot schilderij was gespannen, zou neerval len. Vóór hij deze handelng verrichtte, prees hij het genomen initiatief en de lieer L. M. Mol, die zo belangeloos de schoolgemeenschap en ook Holten een dienst heeft bewezen, door veel vrije uren te geven voor de vervaardiging van een schilderstuk, waardoor mede een deel van het vroegere en tegenwoordige Hol ten is geconserveerd voor het nageslacht. Het dorpsbeeld verandert inderdaad wat snel de laatste jaren en de heer Mol is er, volgens spreker, zeer goed in geslaagd vriendelijke met zon overgoten goudgele korenakkers te schilderen met daarach ter de huizen, de toren en de Holterberg. Toen het doek viel, keek ieder verrast naar het blijde tafereel en een daverend applaus viel de heer Mol, die vroeger kunstschilder is geweest, ten deel. De heer Brouwer bedankte hem hartelijk voor zijn werk en overhandigde namens de school een enveloppe met inhoud. Me vrouw Mol werden bloemen aangeboden. Al eerder deelde spreker mede, dat de gedachte om dit schilderij te scheppen was opgekomen naar aanleiding van het afscheid van mej. W. E. Wolters, die vele jaren aan de school verbonden is ge weest. Het geeft een deel van de Zuur- berg weer, dat te zien is, als men in de buurt van het .stenen bankje" in de rich ting van de toren zou kunnen lopen. Wanneer men vanaf Slotman over de Aalpolsweg loopt, gaat er voor de hoge vliegdennen een holle weg naar links. Als men dan zover loopt, dat de fabrieks pijp precies achter de toren verdwijnt, ziet men het geschilderde tafereel, waar aan de heer Mol in de zomer van 1962 is begonnen. Het schilderij is gevat in een zware lijst, die gemaakt is van Surinaams lim- bahout. Te zijner tijd wordt het nog ge vernist en gelakt. De afmetingen zijn 1,20 en 1,40 m. Het stuk is voor belangstellen den te bezichitgen op dezelfde tijden als genoemd zijn voor het diorama. Toen de heer Brouwer het door de leer lingen vervaardigde diorama toelichtte, verraste hij de schoolschoonmaaksters, de dames Denekamp-Tukkers en Van der Stouw-Bannink, met een boeket bloemen, zeggende dat :ze extra zorgen gehad heb ben voor de schoonmaak tijdens de werk zaamheden met het diorama. Hij prees haar om de onverdroten ijver, waarmee ze tot grote tevredenheid van het perso neel de school keurig schoon houden. REIN BROUWER BELICHT DEZE TIJD In de koffiepauze werden er loten ver kocht ten bate van de ouderkas. De op brengst was ruim f300,-, zonder aftrek van de onkosten. Hierna kreeg de heer Rein Brouwer uit Oegstgeest, bij sommigen wel bekend als auteur van streekromans, het woord om een referaat te houden over: „Het kind en wij". Onze kinderen, aldus spreker, groeien op in een wonderlijke tijd. De twintigste eeuw lijkt een technische revolutie. De hele wereld is dichtbij gekomen. Als ach tergrond van zijn onderwerp wil hij eni ge coulissen plaatsen, een coulisse van het verkeer, een van de Rijn (vroeger een romantische stroom, maar nu een riool van onreinheid door de enorme industria lisatie), een van het bos (grote vogel sterfte door insectenbestrijding met als gevolg voor de toekomst een lente zon der vogelzang), en als plafond maanra- ketten. Door de televisie is de wereld heel dichtbij gekomen. Kinderen zien de moord op Kennedy en veel meer nega tieve dingen. De onrust van hen neemt er door toe. De ellende van de wereld komt in hun huis. Er komt een psychi sche druk, waarmee we rekenign moeten houden. Hierna belichtte spreker de ver schillende fasen in het kinderleven en de volwassenheid. Soms gaat het mis tus sen ouders en kinderen. Welke oorzaken en welke maatregelen? Belangrijk is het tijdig voorbereiden in de maatschappij en het tijdig loslaten van het kind om uit te groeien tot zelfstandigheid. Zoals het paard een stevige halsboog nodig heeft om te kunnen trekken, moet ook de jonge mens voorzien zijn van datgene, wat nodig is om de taak in de maatschap pij te kunnen vervullen en zich ook gees telijk staande te kunnen houden. Met grote aandacht werd het betoog van de heer Brouwer gevolgd door de geheel bezette hal. De gymnastiekvereniging „B.A.T.O." (Bij aanhouden tot overwinning) geeft op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart in zaal „Amicitia" haar jaarlijkse uitvoering on der leiding van de heer Jansen uit En schede. Het programma, dat met recht geva rieerd mag worden genoemd, vermeld naast de oefeningen op paard, brug en mat enkele komische nummers. Voor de muzikale omlijsting van het geheel zorgen Danny Felon and his „Thunderbirds". Voor nadere bijzonderheden verwijzen we naar de advertentie in dit nummer. GEMEENTE-SCHILDER De heer W. Koopman te Holten is be noemd tot schilder in dienst van de ge meente Warnsveld. De heer Koopman zal zijn schildersbedrijf te Holten aan de kant doen en zoekt daarvoor gegadigden. OFFICIËLE PUBLIKATIES Bui-gemeester en wethouders van Hol ten zijn voornemens voor het komende zomerseizoen te verpachten de navolgen de standplaatsen langs de openbare weg voor IJskarretjes le. op de Smidsbelt, 2e- aan de Forthaarsweg bij steen -8 en 3e. aan het einde van de Forthaarsweg, tegenover de woning van de fam. Tant. De juiste plaats van de karretjes wordt door of vanwege de groepscommandant der rijkspolitie aangewezen. De inschrijvers dienen er rekening me de te houden, dat de te plaatsen karretjes geen ontsiering van het dorp of van het landschap mogen vormen. Zij moeten overigens ten genoege zijn van het ge meentebestuur. Inschrijvingen met opgave van de tijds" duur (in het seizoen) en pachtsom wor den uiterlijk 14 maart a.s. ingewacht ter gemeentesecreta rie. Vergunningen voor particuliere grond. De aandacht van belanghebbenden, die een vergunning tot het innemen van een standplaats voor de verkoop van ijs en andere kiene eetwaren wensen in te ne men op particuliere grond, wordt er op gevestigd, dat zij daartoe eveneens uiter lijk zaterdag 14 maart a.s. een verzoek bij het gemeentebestuur moeten indie nen. Bij de beoordeling van deze verzoeken zal o.m. nauwlettend worden nagegaan of door het innemen van de standplaats verkeersbelangen zouden kunnen worden geschaad. Holten, 6 maart 1964. Burgemeester en Wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBARG, seoretaris. De burgemeester van Holten vestigt de aandacht van bei: nghebbenden op het bepaalde in artikel 74a der Algemene Politieverordening dezer gemeente, waar bij het zonder zijn toestemming verboden is in de openlucht paas- of kampvuren te ontsteken. Aanvragen om vergunning voor het ontsteken van paasvuren moeten uiter lijk 14 maart a.s. schriftelijk ter secreta rie worden ingediend en een aanduiding bevatten van de plaats waar het vuur ontstoken zal worden. Aangezien de uanvragen door de brand weer moeten worden gecontroleerd, is het noodzakelijk, dat bovenstaande ter mijn stipt in acht wordt genomen. Holten, 6 maart 1964. De burgemeester voornoemd, W. H. ENKLAAR. Burgemeester en wethouders van Hol ten brengen ter kennis van belanghebben den dat zij voornemens zijn de raad dier gemeente voor te stellen een gedeelte van de Nieuwendijk (weg nr. 144 van de we genlegger), vanaf de rijksweg van Hol ten naar Rijssen tot aan het door de ge meente nieuw aangelegde gedeelte van deze weg, aan het openbaar verkeer te onttrekken. Bezwaren legen deze onttrekking bin nen 30 dagen na heden schriftelijk bij hun college worden ingediend. Holten, 4 maart 1964. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. Enklaer. burgemeester G. J. Langen->a g secretaris. In het wijkgebouw van het Groene Kruis slaagden woensdagavond zeven cur sisten voor het E.H.B.O.-diploma, waar voor zij waren opgeleid door de docent dokter C. H. Rietdijk, alhier, met assisten tie van de heer P. L. Rügenbrink. Plet examen werd afgenomen door dokter Woortman uit Bathmen. De geslaagden waren de dames A. Meinsma, D. Trotsen- burg-Dikkers en D. Haverslag en de he ren J. W. Leef tink, D. Jansen, L. J. Bunt en G. Willems. Na afloop van het examen heeft de voorzitter van de E.H.B O.-afdeling, de heer A. Jalink, de cursisten gefeliciteei'd met het behaalde diploma en hen opge wekt trouw te blijven oefenen. De heren Woortman, Rietdijk en Rügenbrink bracht hij dank voor hun medewerking. Als slachtoffertjes of patientjes fun geerden Klaas Broersma en Ger. ter Harmsel. De diploma's zullen in de komende jaar vergadering worden uitgereikt. Op 14 april zal in Bathmen een wedstrijd tussen de beide afdelingen worden gehouden. JUBILEUM BIJ RAAD VAN ARBEID Onze oud-plaatsgenote mej. W. J. Ch. Goldstein, commies A bij de Raad van Ar beid te Hengelo, herdacht op 2 maart j.l. de dag waarop zij voor 25 jaren bij ge noemde instelling in dienst trad. Het heeft haar op die dag niet aan be langstelling ontbroken. Onder zeer grote belangstelling is j.l. woensdagmiddag op de nieuwe begraaf plaats te Holten het stoffelijk overschot ter aarde besteld van de beer W. Ool bekkink, in leven bestuurslid van de voetbalvereniging „Holten" en o.m. oud- brandweerman. Aan de geopende groeve werd als eer ste het woord gevoerd door de burge meester, mr. W. H. Enklaar, die er aan herinnerde, dat de overledene vele ja ren de gemeenschap op voortreffelijke wijze heeft gediend en dat men, toen zijn gezondheid zulks niet meer toeliet, in de cember afscheid van hem heeft genomen als brandweerman, niet voorziende, dat zijn einde zo spoedig nabij zou zijn. Gro te deernis gaat uit naar zijn echtgenote en kinderen, die hij kracht naar kruis toewenste. 'Verder spraken hier de heer H. W. Tuller, die de goede familierelaties met de overledene schetste, en de heer H. W. ten Velde, die de deelneming van het bestuur van de afd. Twente van de KN VB overbracht. Aan de begrafenis ging een rouwdienst in het gebouw „Irene" vooraf onder lei ding van ds J. H. Israël, hervormd pre dikant. 'Hier sprak de heer Ten Velde namens de voetbalvereniging „Holten" woorden van innige deelneming tot de nabestaanden en schetste hij Willem Ool bekkink als een eerlijke en trouwe sport- makker, die een van de pioniers was van HVC en vele jaren een van de leiders van de elftallen naar de Twentse voet balvelden. Hij bracht de overledene dank voor het vele, dat hij gedurende een reeks van jaren voor de vereniging gedaan heeft. Ds Israël sprak woorden van troost en wees in zijn toespraak op de betekenis van het bijbelwoord Mattheüs 11 vs. 29: „Neemt mijn juk op U, en leert van mij, dat ik zachtmoedig ben en nederig van hart, en gij zult rust vinden voor Uwe zielen". Aan het graf heeft een zwager van de overledene, de heer B. Tukkers, de ve len, die hier verzameld waren, dank ge bracht voor het betoonde medeleven. Het bekende hotel „Vosman" aan de Oranjestraat dat na het vertrek van de vorige pachter enkele maanden gesloten is geweest is maandag voormiddag om 11.00 uur officieel heropend door burge meester mr. W. H. Enklaar die de ope ning verrichte nadat hem de sleutel was aangeboden door de 5-jarige Han Brou wers een kleinzoontje van de eigenaar van het hotel de heer H. B. Vosman. Burgemeester Enklaar sprekend na mens het gemeentebestuur richtte zich in de eerste plaats tot de heer en mevr. Vos man die de laatste jaren een droef uit zicht hadden op het hotel waarin zij beide vele jaren met zo veel plezier en goede resultaten mochten werken. Holten „Vosman" had in het gehele land een goede reputatie en het moet U wel veel pijn hebben gedaan dat de pach ter die na U kwam dit bedrijf zodanig be heerde dat het snel bergafwaarts ging. Op een dag als deze willen wij echter niet lang stil blijven staan bij het verleden maar ons concentreren op de toekomst en ons bepalen bij de weg die bergopwaarts gaat zo besloot mr. Enklaar die de heer en mevr. Vosman van harte gelukwenste met deze heropening. Een woord van gelukwens sprak mr. Enklaar tot de nieuwe pachter de heer G. A. Jacobs te Deventer op wiens jonge schouders de zware plicht rust het be kende hotel in z'n oude glorie te doen her rijzen. Namens de WV „Holtens Belang" voerde de secretaris de heer J. Wiggers het woord. Hij wees op het grote belang van goede hotelaccommodatie in 't bijzon der voor Holten dat als vakantiecentrum in het gehele land bekend is en iedere zo mer door vele duizenden gasten worden bezocht. Tijdens de receptie die 's middags van 2 tot 5 uur werd gehouden kwam een groot aantal genodigden gelukwensen waarbij vele bloemstukken werden aan geboden. De heer W. ten Berge die als voorzitter van de Holtense Handelsvereniging en namens de collega's het woord voerde, wenste de heer Jacobs goede zaken en hoopte op een goede en prettige samen werking. De Ronde van Overijssel heeft nu ook de vereiste toestemming van de minister van Verkeer en Waterstaat verkregen. Hoewel nog enkele gemeentelijke vergun ningen moeten afkomen, is hiermede het doorgaan van de Ronde wel verzekerd. Er wordt gereden volgens het prijzen schema 1 van 1957, d.w.z. met een prijzen- totaal ter waarde van 650, AAN DE RUDOLPSTICHTING BENOEMD De heer W. v. d. Brink, onderwijzer van de „School met de bijbel" is met ingang van 1 juni a.s. benoemd tot onderwijzer aan de mr. J. H. Donnerschool van de Rudolpstichting te Achterveld (Utrecht). De Rudolpstichting is de Verenigng tot verzorgng van kinderen, uitgaande van de Diaeoniën van de Gereformeerde Kerken. Zaterdag 7 maart en zondag 8 maart: Dokter Rietdijk afwezig (zie adv.). Zaterdag 7 maart, 7.45 uur: Optreden van „De Notenkrakers" voor de Holtense Bestuurdersbond in „Amicitia". Zaterdag 7 maart: Dansen in ,,'t Bonte Paard" te Dijkerhoek. Zondagavond 8 maart, 7.30 uur: Film avond in „Irene" (zie adv.). Maandag 9 t.m. zaterdag 21 maart: Huis- aan-huis-inzameling van het Leger des Heils. Maandag 9 maart, 7.30 uur: Openbare vergadering van de Vrije Boer in café Kamphuis te Rijssen (zie adv.). Maandag 9 maart, des avonds om 8 uur in 'gebouw „Bethanië": Vergadering Hervormde Vrouwengroep Dijkerhoek. Dinsdag 10 en woensdag 11 maart (Bid dag), 7.30 uur: Jaarfeest C.J.V.-Dorp in „Irene". Woensdag 11 maart (Biddag) van 10 tot 5 uur: grote verkoop van Amerikaanse legergoederen bij firma A. Mulder, Oranjestraat (zie adv.). Donderdag 12 maart, des avonds kwart vóór acht in gebouw „Rehoboth": Ge combineerde vergadering CBTB en OLM. Spreker: drs. Knibbe. Onderw.: „Wat doet het Landbouwschap". Donderdag 12 maart, 8 uur: Filmavond School met de Bijbel in de hal van de school („Eeuwig zingen de bossen"). Vrijdag 13 en zaterdag 14 maart: Uitvoe ring Gymnastiekvereniging „BATO" in „Amicitia". Vrijdag 13 en zaterdag 14 maart, 7.30 u.: Jaarfeest C.J.V. Espelo. Dinsdag 17 maart, 7.30 uur: Jaarverga dering van de School met de Bijbel in de hal der school. Woensdag 18 maart, 7.45 uur: Ledenver gadering afd. OLM in café Kalfster- man. Spreker: de heer Wisseiink over: „Heeft de toekomst nog boeren en boe rinnen?" Donderdag 19 maart, 8 u.: Gecombineer de vergadering van de PJGO-afdelin- gen „Plattelandsmeisjes" en „Jong Hol ten" in café Vruggink. Donderdag 19 maart: Feestelijke ouder avond van de Landbouwhuishoudschool in „Irene". Vrijdag 20 maart, des avonds om kwart vóór acht: Jaarfeest Geref. Jeugdclubs in gebouw „Rehoboth". -Vrijdag 20 maart, 8 uur: Vergadering af deling Holten van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen. De heer M. van Aken spreekt over: „De vrouw en de opvoeding van het kind". zondag 8 maart en woensdag 11 maart (Biddag). Ned. Herv. Kerk: Holten: 10 uur ds Addink en 7 uur ds Israël (Zangdienst). Aan de uitgang: collecte voor „Den Alerdinck". Biddag: 10 uur ds Addink. Dijkerhoek: 10 uur ds Israël- Aan de uitgang: collecte voor „Den Alerdinck". Biddag: zie Holten. Geref. Kerk: 10 en 3 uur ds Hoogkamp. In beide diensten is het éne offer bestemd voor de Chr. Emigratie Centrale en Kerkop bouw. Bij de uitgang collecte voor „Eigen Kerkbouw". Biddag: 's avonds 7.30 uur ds Hoog kamp. In deze dienst is het éne offer bestemd voor het Ned. Bijbelgenoot schap. Op de maandag j.l. te Rijssen gehouden veemarkt waren aangevoerd 736 stuks vee, n.l. 42 runderen en 694 varkens. De prijzen van vette koeien waren van f 3.80 tot f 4.10 per kg. slachtgewicht; van melk- en kalfkoeien van f 1000 tot f 1200 per stuk; pinken van f 600 tot f 750; drach tige zeugen van f450 tot f525; biggen van f 80 tot f 95. De handel in rundvee was traag met hoge prijzen en weinig toeschietelijkheid. De handel in zeugen was lui en in biggen redelijk vlot met aanzienlijk lager prijzen. De Schaakclub „De pioniers" speelde dinsdagavond in Rijssen tegen het eerste tiental van de schaakclub aldaar een com petitiewedstrijd voor de 3e klasse A van de T.S.B. Aangezien één wedstrijd moest worden afgebroken kon slechts een voor lopige uitslag worden vastgesteld maar deze was 5-4 in het voordeel van de Holte naren. De afgebroken partij zal dinsdag a.s. worden uitgespeeld. De voorlopige in dividuele uitslag luidde als volgt: C. G. J. KeulemansP. M. van Walraven V2—V2, J. ter Harmsel—F. J. Hol 0-1, H. Waan- ders—W. D. Koopman 0-1, G. J. Koedijk— H. Roelofs V2-V2, F. Krommendijk—G. J. Hoeve 0-1, K. MunnekeH. H. J. Stuk- ker 0-1, G. Troost—A. J. C. Brands 1-0, M. H. Baltus-A. Stukker 1-0, H. J. Fidder— H. J. HolGroothoff afgebr., W. ter HarmselJ. Steenbergen 1-0. De onderlinge wedstrijden voor de club competitie luidden donderdagavond als volgt: A. Stukker—H. Roelofs 1-0, J. Steenbergen—Mevr. Hol 1-0, G. J. Hoeve— A. J. C. Brands 1-0, W. D. Koopman—P. M. van Walraven 1-0.

Holtens Nieuwsblad | 1964 | | pagina 1