Goedgeslaagde Fokveedag Oude koeien vormden beste klasse NIEUWS UIT DENEMARKEN Voetbal F.C. Köln naar Enschede! Regionale Zondagsschoolconferentie Lasf van zenuwen? Lezing zuster Groeneveld in Dijkerhoek Drie auto-ongelukken in half uur Aanvulling opbrengst melkactie Kredieten aan Particulieren NEDERLANDSCHE H AN DEL-MAATSCHAPPIJ Nationaal concours-hippique in Heerenveen Hettie Krekel: beste prestatie in L-dressuur De Holtense C.J.V.-er Berend Jan Oolbekkink, leerling aan de Ryks- landbouwschool te Hengelo, die in het kader van het „Uitwisselings plan Agrarische Jongeren" van april t/m sept. op een landbouw bedrijf in Denemarken werkzaam is, schreef in „Triangel", het Bondsorgaan van de C.J.V., onderstaand artikel, waarvoor we gaar ne een plaatsje in ons blad inruimen. Aan de op zaterdag j.l. te Rijssen ge houden fokveedag, georganiseerd door de fokvereniging „Rijssen e.o.", „Notter e.o." en. „Holten e.o." hebben ook tal van Hol tense landbouwers deelgenomen, welke le verancier zijn van de Overijsselse Melk- productenfabriek „Omefa" n.v. te Rijs sen. In verband hiermede geven wij hier onder een verslag van deze geslaagde veekeuring. De voorzitter, de heer H. Bloemendaal, die in zijn openingswoord Mevr. Ter Horst en de heer Ter Keurs dankte voor de be schikbaarsteling van deze prachtige wei de, wees op het grote nut van het organi seren van fokveedagen. Teleurstellend noemde hij het dat een aantal inschrijvin gen verstek lieten, gaan wegens de druk ke oogstwerkzaamheden, hetwelk overi gens wel begrijpelijk is. Hij sprak als wens uit een prettige, leerzame dag, die mocht meewerken tot verhoging van het vee- beslag in dit rayon. Namens het gemeentebestuur voerde wethouder J. A. Scholman het woord. Hij dankte voor de erkentelijkheid deze dag te mogen openen en achtte het voor de gemeente Rijssen een eer, dat deze dag in haar gemeente werd gehouden, om welke reden hij ook haar steun toezegde. Door de keurmeesters de heren A. Landeweerd en J. Koning (M.R.Y.) en de heren J. W. Veldhuis en J. Mastenbroek (F.H.) werd na afloop in Hotel Gijsbers een overzicht gegeven van deze geslaagde fokveedag. Bij het M.R.IJ.veeslag noemden zij de oude koeien (productieklasse) de beste klasse met een zeer knappe kop. De tussenklasse vertoonde nogal wis seling, de kop was te klein, terwijl de staart vaak te lang was. De 3- en 4-jarige koeien, kwamen veel beter voor de dag. Ook de melkgevende vaarzen vormden een behoorlijke rubriek, terwijl het Jong vee (dragende vaarzen en pinken) enigs zins teleurstelde. Bij de kalveren was de kop goed, de staart echter lang, er was te weinig type. Wat de niet-volbloeden betreft, hierbij waren knappe, typische koeien, vooral het jongvee was beslist beter dan bij de volbloeden. De bedrijfsgroepen vormden een rede lijke klasse. De eigen gefokte volbloeden vormden een goede klasse. De kampioen Mientje van de Wed. Rot man uit Eisen was een koe van een fraai type, met mooie verhouding. De uiervorm kon nog fraaier, terwijl de reserve-kam pioen van J. ter Steege uit Enter kan gekarakteriseerd worden als een diepe, bestsoortige koe, met een. iets los en arm- gespierd voorstel. Bij de Zwartbonten (F.H.) kon de jury, wat betreft de melkvaarzen, een optimis tisch geluid laten horen, evenals de kal veren, waarvan de toekomst er ook roos kleurig voorstaat. De oude koeien (pro- duktieklasse) waren zeer goed te noemen, terwijl van de middenklasse de kop goed, maar het ondereind bij sommige rubrie ken vrij lang is. De melkvaarzen mogen goed genoemd worden. De Pinken vormen uniforme klassen met goede koplopers. De eigengefokte volbloeden zijn bij de bedrijfsgroepen niet zo goed. De kampioen Boukje van G. H. Spe- kenbrink was een koe van het goede type met goed zijaanzicht, goede uiers en melk- tekens. De reserve-kampioen van P. Plui- mers was een goedsoortige fokkoe met goede uiers. De voornaamste uitslagen zijn: M.R.IJ. Melkgevende koeien, ingeschreven in het N.R.S., geb. vóór 1 sept. 1955: la Mien tje, Wed. H. Rotman; la Bertha, J. H. Roelofs. Melkgevende koeien, ingeschreven in het N.R.S., geb. na 1 sept. 1955 en, vóór 31 sept. 1956: la Claartje, J. H. Roelofs; lb Ruurdje, J. H. Roelofs. Melkgevende koeien, ingeschreven in het N.R.S., geb. na 1 jan. 1956 en vóór 1 okt. 1957: la Claartje, J. H. Roelofs, lb Aleida, H ter Steege. Melkgevende koeien, ingeschreven in het N.R.S., geb. na 1 jan. 1956 en vóór 1 okt. 1957: le Mina, Wed. H. Rotman. Droogstaande koeien, ingeschr. in het N.R.S.: la Irma, J. J. a. d. Stegge; lb Koosje, Wed G. Paalman. Pinken, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 okt. 1958 en vóór 1 maart 1959: la Liene, F. Wolters; lb Claartje, J. H. Roelofs. Pinken, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 maart 1959 en vóór 1 okt. 1959: la Doratha, H. ter Steege; lb Helma, Gebr. Freriksen. Kalveren, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 okt. 1959 en vóór 1 april 1960: la Dina, Wed. G. Paalman; lb Gerda, J. Reyerink. Melkgevende koeien, niet ingeschreven in het N.R.S., geb. vóór 1 jan. 1957: la Bontje, J. H. Roelofs; lb Gonda, G. J. Stevens. Melkgevende koeien, niet ingeschreven in het N.R.S., geb. na 1 jan. 1957: la Truus, E. A. ter Haar; lb Dini, J. J. a. d. Stegge.. AANVANG COMPETITIE '60-'61 Programma zaterdag a.s. Holten BSportclub Rijssen A 3 uur Holten AHulz. Boys A 4.15 uur RKSV B—Holten, C 3 uur Zondag a.s. Holten I is vrij Haarlese Boys IIHolten: II 2 uur Holten II—RKSV III 2. 30 uur Training junioren De training vindt plaats elke woensdag avond om 6. 30 uur. Bezoekt deze trainingsavonden. Hier worden dan tevens de kaartjes voor de zaterdags te spelen wedstrijden uitgereikt. Dragende vaarzen, niet ingeschreven in het N.R.S., geb. voor 1 mei 1958: la Coba, Wed. G. Paalman. Pinken, niet ingeschreven in het N.R.S., geb. na 1 mei 1958 en vóór 1 febr. 1959: la Coba, Wed. G. Paalman; lb Toos, H. van Schooten. Pinken, niet ingeschreven in het N.R.S., geb. na 1 febr. 1959 en vóór 1 okt. 1959: la Mop 8, G. J. Stevens. Kalveren, niet ingescheven in het N.R.S., geb. na 1 okt. 1959: le Helma, Gebr. Freriksen. Produktieklasse: la Annie, J. ter Stee ge; lb Roosje, F. Hopster. Bedrijfsgroepen: la Dora, Irma, Mini en Dini, J. J. a. d. Stegge. Eigen gefokte volbloeden: la Bertha, Ruurdje, Claartje 3 en 4, J. Roelofs; lb Doratha, Aleida 6 en 1, Neeltje, H. ter Steege; lc Mientje 1, 2, 3, 4, Wed. H. Rot man. FRIES-HOLLANDSE VEESLAG Melkgevende koeien, ingeschr. in het N.R.S., geb. vóór 1 sept. 1955: la Anna, J. Pluimers; lb Reintje, B. Ezendam; lc Jetje, Wed. W. Meilink. Melkgevende koeien, ingeschr. in het N.R.S., geb. vóór 1 sept. 1955: la Maatje, B. J. v. d Riet; lb Ria, H Bloemendaal. Melkgevende koeien, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 sept. 1955 en vóór 1 okt. 1957: la Boukje, G. Spekenbrink; lb Boukje 23, H. van Pijkeren; lc Grietje, B. Altena. Melkgevende koeien, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 sept. 1955 en vóór 1 okt. 1957: la Anneke, Wed. W. Meilink; lb Sjoukje, G. H. Spekenbrink. Droogstaande koeien, ingeschr. in het De Holtense amazone Hettie Krekel heeft zaterdag 10 september op het na tionaal concours-hippique op het sport park te Heerenveen met „Alida" in de individuele dressuur klasse L de eerste prijs behaald met 104 punten en hierme de de beste prestatie van de dag gele verd. Tweede werd mej. P. Piersma te He- melum (Fr.) met „Rivala" (101 y2 pt.). Het springconcours MZ werd gewonnen door de kampioene van Overijssel, mej. Gerda Roerink te Lonneker met „Top Row". Teunis Beldman Jr. bezette met „Ras- caljoe" de vierde plaats; de vijfde plaats was voor Henk Vruwink met „Still Bet ter" en H. Schoneveld eindigde met „Iva- sie" op de zesde plaats. Bij de individuele dressuur klasse MZ wist Schoneveld beslag te leggen op de 4e plaats (99 pt.). Eerste werd J. Wiar- di te Nijland met „Optimist" (102 pt). Aan het concours te Heerenveen werd deelgenomen door de Landelijke Rijver- Op woensdag 28 sept. a.s. om 8 uur n.m. komt de le FC Köln, vele malen kam pioen van Duitsland, in 1960 weer finalist en thans reeds weer no. 1 in de competitie, in het Stadion Diekman. Het behoeft geen betoog, dat voor deze bijzondere wedstrijd zeer grote "belangstelling bestaat daar in het elftal van Köln niet minder dan 7 in ternationals spelen, o.m. Schafer, Schnel- linger, Stollenwerk, Sturm, Breuer en Ewert. No. 7, Helmuth R.ahn, speelt thans bij Sp. Enschede. Vooral in het Duitse grensgebied is de belangstelling overweldigend, want voor deze mensen bestaat alleen in Enschede de kans om hun favorieten eens te zien. In Duitsland zelf zijn de afstanden veel te groot. Om tot een billijke kaartverdeling te komen heeft het Sportclub bestuur echter gemeend een behoorlijk aantal kaarten voor de Nederlandse bezoekers te moeten reserveren. Het is voor deze mensen ech ter zaak om zich spoedig van een entree biljet te voorzien. De kaartverkoop voor Goor, Holten, Markelo, Rijssen en om liggende plaatsen is in handen van de OAD welke ook met extra bussen naar Enschede zal rijden. Ook zij, die op eigen gelegenheid naar Enschede willen ko men, kunnen bij de OAD kaarten krij gen. GESLAAGD Voor het zwemdiploma A is te Nijver- dal geslaagd: Jannie Brouwer, Rörik- straat 1. Henk Tempelman slaagde te Almelo voor het diploma leerling-stel sel. Met het hoogste aantal punten was hij de beste leerling uit de klas. N.R.S.: la Bertha, B. J. v. d. Riet; lb Hinke, H. Lammertink Melkgevende vaarzen, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 okt. 1957:: ld Anna, G. Pluimers; lb Dora, G. Pluimers; lc Toos- je, B. v. d. Riet; ld Geertje, H. Wolven. Dragende vaarzen, ingeschr. in het N.R.S., geb. vóór 1 dec. 1958: la Hovinga, eig. H. van Pijkeren. Pinken, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 dec. 1958 en vóór 1 sept. 1959: la Jan na, A. Grondman; lb Sjoukje, G. G. Spe kenbrink. Pinken idem: la Sjoukje, G. H. Speken brink; lb Anna, H. Wolves. Pinken idem: la Sjoukje, eig. G. H. Spekenbrink; lb Rika, G. Kuipers; lc Fietje, A. Roesink. Kalveren, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 okt. 1959 en vóór 1 jan. 1960: la Boukje, G. H. Spekenbrink; lb Anneke, Wed. W. Meilink; lc Johanna, G. H. Spe kenbrink; ld Toosje, eig. B. J. v. d. Riet. Kalveren, ingeschr. in het N.R.S., geb. na 1 jan. 1960 en vóór 1 mei 1960: la An neke, Wed. W. Meilink; lb Aaltje, H. Wolves; lc Ida, B. Ezendam. Koeien, niet ingeschr. in het N.R.S.: la Doetje, F. H. Kenkhuis; lb Jetta, F. H. Kenkhuis. Pinken, niet ingeschr. in het N.R.S.: la Sikkema's Willie, H. Dekkers; lb Tetje, A. Roesink. Produktieklasse gelijk aan die voor het Keurstamboek: la Roza, G. Kuipers; lb Beitske, J. A. v. d. Vegte; lc Sjoukje, G. H. Spekenbrink; ld Anneke, Wed. Meilink; le Boukje, H. van Pijkeren; lf, B. Ezendam. Bedrijfsgroepen: la Jetje en Anneke 3 en 4, Wed. Meilink; Boukje en Sjoukje 2 en 3, G. Spekenbrink. Eigengefokte volbloeden: la Boukje 22, 23 en 26, H. van Pijkeren. Moeder met dochters: la Anneke 3, 4 en 5, Wed. Meilink. enigingen te Hemelum, Rijs, Noord-Oost- Polder, Ommen, Lonneker, Zeerijp, Zijl- dijk, Pieterzijl, Winsum, Hartwerd, Zwolle, Ferwerd en Holten. Op zaterdag 24 september a.s. heeft de Nederlandse Zondagsschool Vereni ging een Streekconferentie gepland te Holten in het gebouw „Irene". Leiders en leidsters uit het grootste deel van Over ijssel en aangrenzende gebieden worden uitgenodigd voor deze najaarsconferen tie. Mevr. Eberlé-Gotlieb zal spreken over „Is het Joodse volk nu nog Gods uitver koren volk?" Vooraf wordt een tentoon stelling gehouden van leermiddelen. Na het vragenhalfuur heeft de broodmaal tijd plaats, 's Avonds wordt de film „Rus ty en het blinde meisje" vertoond. Om 2 uur is de tentoonstelling te bezichtigen. De conferentie zal om 3 uur beginnen en vermoedelijk duren tot 9 uur. De kosten van deelname bedragen f 1,-, Personen, die deze conferentie of een gedeelte daar van om bepaalde redenen gaarne willen bijwonen, kunnen zioh wenden tot de leden der plaatselijke zondagsschool. Mijnhardt's Zenuwia bietten helpen U eroverheen 3. In diezelfde zwoele tropennacht gle den twee scheepjes geluidloos over het door de maan zilverig verlichte water. Een enkele nachtvogel liet zijn schreeuw horen, en verder was alles onwezenlijk stil Op de zeilen van de lichte vaartuigjes waren sinistere afbeeldingen geschilderd, in de bootjes zat een aantal tot de tan- Toen ik vorige maand een verzoek ont ving, of ik niet eens wat van mijn bele venissen in Triangel wou schrijven, heb ik tegen mezelf gezegd: „Ik kan het eens proberen." Nu is schrijven altijd een moei lijke opdracht. Bijv. schrijf je paard nu met een d of met een t? Als je dat niet weet, dan schrijf je natuurlijk knol. En dan denken allicht velen weer aan stop- pelknollen. Maar nu is het niet mijn bedoeling om over sitoppelknollen te leuteren, maar wel om wat over Denemarken te vertellen. Nu is Dentemarken wel een beetje anders dan Holland. Het heeft zo^n 500 eilandjes. Ook zijn hier minder dorpen en steden. Wel zijn hier buurtschappen. Het dorp of buurtschap hoe het ook mag heten, waar ik verblijf, telt nog geen 500 inwoners en toch heeft het zijn eigen kerk (Luurs), kruidenier en „Brugsforeining", smid en dan nog fietsenmaker. Kom je nu bij de kruideneer om een pond suiker of een pak je sigaretten, dan ben je goed terecht. Maar wil je een nieuwe schoffel hebben, dan kim je deze hier ook vinden. Bij „Brugse" kan men zowel souvenirs als spijkerbroeken krijgen. Heb je de schoen kapot, dan kun je deze bij de fietsenma ker laten oplappen. Van deze dorpjes zijn er veel. Zelf zit ik hier 17 km van de stad Randers af. Randers felt 40.000 inwo ners. Maar om terug te komen op de klei ne dorpjes. Hier vindt men ook altijd een „forsam- linghus". Dit gebouw doet dienst voor vergaderingen, verenigingsavonden, dans avonden e.d. Tenslotte doet het ook vaak dienst als stadhuis. Nu is hier op het dorp ook nog een politie. De politieman is een heel gewone boer. Ook heeft hij een poli tiebureau, dait hij een halve dag in de week bezoekt. Maar nu eens wat over de kerk. Dit is een Lutherse kerk met ongeveer 100 zit plaatsen. De voorgevel, d.w.z. de toren, staat altijd naar het westen geplaatst en de achterkant naar he oosen. Vaak zijn deze kerken wit. En in elke buurtschap (By in 't Deens) staat een kerkje, maar In de dinsdagavond onder leiding van haar presidente, mevr. M. Reilink-Kers, gehouden bijeenkomst van de afdeling Dijkerhoek van de Ned. Bond van Plat- lelandvsrouwen in ,,'t Bonte Paard", heeft zuster T. C. J. Groeneveld, wijkverpleeg- ter van het Groene Kruis, een lezing ge houden over ziekenverpleging thuis en daarbij ook enkele voedingsproblemen be sproken. De voorzitster kon weer enkele nieuwe leden in het bijzonder welkom heten en herinnerde er aan, dat de afdeling in de maand oktober a.s. haar 10-jarig bestaan hoopt te herdenken. Hoe dit zal geschie den zal nog nader worden bekend ge maakt. Aangezien mevr. H. Kloosterboer-Teese- link haar verkiezing tot bestuurslid niet heeft aanvaard, werd in deze vergadering in haar plaats gekozen mevr. J. Sluiter- Bolle. In haar inleiding wees zuster Groene veld er op, dat de verpleging van zieken thuis steeds minder wordt, omdat veel patiënten in de ziekenhuizen worden op genomen. Toch is het van belang inzicht te heb ben in de ziekenverpleging thuis. Aan de hand van een door de familie Kloosterboer beschikbaar gesteld bed, demonstreerde zuster Groeneveld hoe men voor een zie ke het bed moet opmaken, zonder dat dit voor de patiënt nadelige gevolgen kan hebben en hoe de zieke daarbij verhan- teerd moet worden. Sprekende over de voeding vooral bij kinderen wees zij op het belang van het drinken van melk. Bovendien moet het eten niet te vet zijn. Ook moet men aandacht schenken aan goed schoeisel. Veel rugpijnen vloeien voort uit slecht en onpractisch schoeisel. Zuster Groenveld beantwoordde na haar inleiding tal van schriftelijk gestelde vra gen en nodigde de leden ten slotte uit na de binnenkort plaats vindende officiële opening het nieuwe wijkgebouw van het Groene Kruis te komen bezichtigen, waar mede haar gehoor gaarne instemde. De presidente heeft inleidster ten slotte dank gebracht voor haar leerzame lezing. den bewapende Chinezen. Het waren al len ongure types, die niets weghadden van de vriendelijke beleefde oosterlingen, welke de vreemdeling meestal ontmoet. Op een bepaalde plaats van de rivier werden de vaartuigjes handig op de vlak ke oever gestuurd en zonder dat een woord gesproken werd, stapten ze uit. De aanvoerder was een reusachtige Chi- een dominee ontbreekt wel eens op een dorp. Zo is hier een dominee, die dienst heeft op drie plaatsen. Dan zijn er op de ze „By-en" ook nog verenigingen, o.a. „Ungdomsforeining". Deze club of vereni ging vindt men niet in grote steden. Daar zijn weer andere verenigingen. Maar deze ungdomsforeining is toch geen C.J.V. zoals we in Holland hebben. Deze vereni ging heeft, naar mijn mening, iets meer van de algemene ontwikkeling tot doel. Ze hebben zo 1 of 2 keer in de maand vergadering en dan komt er een legerpre- dikant, volkshogeschool-direkteur of een politie op bezoek om wat te vertellen over zijn vak. Eert bijbeldiscussie e.d. is er niet bij. Nee, ik kan geen juiste C.J.V.-club vinden, zals ik gewoon berr in Holland. Maar enfin, behélve deze C.J.V. mis ik hier nog iets. Dat zijn klompen. De mensen dragen hier veel laarzen en leren klompenl. Zodoende hebben mijn klompen mij hier al veel plezier bezorgd. Doch voor ik nu eindig wil ik U allen de har telijke groeten vanuit Denemarken toe wensen. Berend Jan Oolbekkink. lid C.J.V. Holten. Door de gladheid van de weg door de pes gevallen regen en een nieuw procédé bij de wegverbetering, waarbij niet ter stond de slijtlaag wordt aangebracht, had den donderdagmiddag op de Markelose- weg binnen een half uur tijds drie auto ongelukken.plaats, waarbij weliswaar geen mensenlevens vielen te betreuren, maar waardoor toch belangrijke materiële scha de ontstond. Om kwart over een slipte een bestelwa gen van de wasserij Bos Zonen uit En schede, die uit de richting Markelo kwam, enkele honderden meters voorbij het Erve Nicolaas en sloeg over de kop in de berm. De bestuurder, de heer B. ter Hennëpe uit Neede kreeg een hoofdwonde en moest door dokter C. H. Rietdijk uit Holten ver bonden, worden. Hij werd tijdelijk in hotel Vosman ondergebracht en kon later naar huis terugkeren. De bestelwagen, die van boven beschadigd was, kon op eigen kracht verder rijden. Even later slipte, plm. 100 meter voor de plaats van dit eerste ongeluk een perso nenauto, bestuurd door de heer G. J. van de Burg uit Heemstede en kwam met een boom in aanraking. De auto, eeni Renault, werd aan de voorzijde beschadigd. De-.be stuurder-eigenaar kon met zijn eigen wa gen de reis vervolgen. Terwijl de politie druk bezig was met het onderzoek, slipte nog geen vijftig me ter vóór haar een splinternieuwe Citroën- personenwagen van de heer G. Prinsen, archiect te Oestgeest ent botste tegen een boom. De bestuurder-eigenaar werd iaan het hoofd gewond en moest eveneens door dokter Rietdijk verbonden worden. De auto werd zo zwaar beschadigd, dat zij aan de kant van de weg moest blijven liggen. De heer Prinsen keerde per trein naar zijn woonplaats terug. Ooggetuigen ver klaarden, dat deze automobilist zeker niet harder dan 65 km per uur gereden had. Men is momenteel bezig met het vernieu wen van het wegdek in verschillende vak ken, waarbij een ander procédé dan ge woonlijk gevolgd wordt, dat blijkbaar een groter slipgevaar in zich bergt. Wel zijn voorbij Holten en bij Markelo borden „Langzaam rijden" geplaatst, maar ook bij een matige snelheid is slipgevaar aan wezig. De Rijkswaterstaat te Almelo is met het gebeurde op de hoogte gesteld. Door een nagekomen afdracht is de op brengst van de „Melkaktie" ten bate van de hongerende kinderen van Azië, geor ganiseerd door de diakonale commissie der Herv. Kerk, verhoogd met f 16,55 en ge komen op f 1150,21. ADVERTEREN IS DE BESTE GELDBELEGGING nees, die door zijn volgelingen Nang Foo genoemd werd. In een sissend dialect ver zamelde hij zijn mannen in de schaduw onder een paar bomen. Daar gaf hij en kele zachte bevelen, welke alle betrek king hadden op een huis, dat een honderd meter verder duidelijk in het heldere maanlicht zichtbaar washet huis van mr. Bliss De N.H.M. verstrekt op gunstige voorwaarden kredieten aan particulieren in bedragen van f500.- tot f5.000.-. Looptijd ten hoogste 2/2 jaar met mogelijkheid van vervroegde aflossing. Bij overlijden van de kredietnemer wordt de restant-schuld kwijtgescholden. Laat u door het Hoofdkantoor te Amsterdam of door een van onze andere 119 kantoren in Nederland eens nader inlichten. U kunt ons ook om toezending van een folder verzoeken. ZITTING TE HOLTEN: dinsdag van 9—12 uur in Hotel Holterman, Dorpsstraat 8.

Holtens Nieuwsblad | 1960 | | pagina 2