ABONNEMENTSGELD KERKDIENSTEN Schitterend versierde optocht Feest in Kalfstermansweide van de „Sehooi met d@ lijk!" HOIÏEÜAMD VOOR RADIO De lationale Reclasserisigsdag I960 SchoneveU eerste in Utrecht Contactcommissie organiseert cursussen AGENDA Burgerlijke Stand Krentewegge van 2 meter Vijftien jaar „O.C.H." No, 36. Jaargang 12. VERSCHIJNT ELKE ZATERDAG ZATERDAG 17 SEPTEMBER 1960. HOLTENS NIEUWSBLAD De abonnementsprijs van dit blad bedraagt f 1.50 per kwartaal Uitgave van de Stichting )JrHoltens Nieuwsblad te Holten. Telefoon 05^83 - 23If Adv.-prijs 115 mm. (d contant) 2.Iedere mm. meer f 0.08 Abonné's op Holtens Nieuwsblad buiten de gemeente Holten worden beleefd verzocht hun abonnementsgeld 2e halfjaar a 3.en degenen die ook het le halfjaar nog met dit te samen willen voldoen, op girorekening 875587 van de Coöp. Boerenleenbank te Holten over te maken. Bij het overmaken even vermelden: Abonnementsgeld Holtens Nieuwsblad. Mocht de overschrijving op 28 september a.s. nog niet in ons bezit zijn, dan ontvangt men een postkwitantie (plus 35 cent inningskosten) Vertrouwende op aller welwillende medewerking, ADM. HOLTENS NIEUWSBLAD. Een fleurige stoet, door vele honderden gadegeslagen, trok dinsdagmiddag onder een stralende septemberzon door Holtens straten. De kinderen van de „School met de Bijbel" vierden hun jaarlijks school feest en begonnen dit feest met een mooie optocht, welke begeleid door de muziek van H.M.V. een flinke rondgang maakte. Voordat men onder de vrolijke tonen van H.M.V. naar de feestweide vertrok, werden op het plein bij de school aan de Boschkampsstraat door het onderwijzend personeel de vele versierde wagens, fiet sen, karretjes, steps, mandjes en boogjes gekeurd. Er was door de jeugd aan deze versie ring weer buitengewoon veel zorg besteed en de jury had dan ook een heel moeilijke taak om uit te maken welke inzending nu juist de mooiste en origineelste was. De kinderen hadden bij het versieren Afrikaantjes, Goudsbloemen, Dahlia's, Ro zen, Gladiolen en Heide gebruikt en in heel veel gevallen was het hun gelukt om de verschillende flora's tot een prachtig geheel te schikken zodat de jury zelfs en kele ere-prijzen toekende. We zagen twee zwarte knapen die een groot bord mee torsten, waax'op geschreven stond: Tsjombe en Loemoemba. Moe van ruzie vertrokken uit Kongo naar Neder lands dorado. U ziet hen hier, hebben; veel plezier. Henk Hartsuiker, volledig uitgerust als schilder, kreeg voor zijn wagen met 't op schrift „Waarin een klein dorp groot kan zijn. Plan Dr. Nagelhout" een ere-prijs, terwijl verder ere-prijzen werden toege kend aan de inzendingen „Hoe zachtkens glijdt ons bootje" (Tonnie en Janneke Koopman) en „Bij rozengeur en mane schijn" (Henk Pekkeriet en Henk Klein Teesselink). 's Middags vierden de kinderen hun schoolfeest in „Kalfstermansweide", waar het zeer prettig toeging. Een groot aantal ouders en verdere belangstellenden was aanwezig bij de verschillen|de spelletjes en moedigde de jongelui aan in de sportieve strijd die geleverd werd om de mooie prij zen. Voordat met de spelletjes werd begonnen sprak het hoofd der school een hartelijk woord van welkom en hij sprak tevens een woord van dank tot allen die hun me dewerking verleenden waarbij hij zich in het bijzonder richtte tot de Hol tense mu ziekvereniging en het bestuur van de Chr. Oranjevereniging voor het beschikbaar stellen van de beriodigde gelden. „Radio Ter Harmsel" verzorgde via de geluidsinstallatie de muzikale omlijsting van dit zeer geslaagde buitenifeest. PRIJZEN De geldprijzen voor de versierde wagens enz. werden door de jury als volgt toe gekend: Grote wagens: le prijs: „Sneeuwwitje en de zeven dwergen" (Herma Stukker (sneeuwwitje), Ria, Jannie, Hanneke en Johan Meijer, Henk Landeweerd, Gerard Rozendom en Geert Dijkstra)„Drie klei ne kleutertjes zaten op een hek" (Johan Steunenberg en Erik en Jan Tromop); „Sneeuwwitje en de zeven dwergen" (Magda, Daafje en Ineke Louwerse, Paul Steunenberg, Berend je Addink, Jan 'Hos- mar, Alie Witteveen en Jannie Jansen); 2e prijs: „De kampeerders" (Renger en Jacob van Lindenberg, Jan Meuleman en Jan Ulfman)„Na gedane arbeid is het zoet rusten" (Gerard Kolkman, Jantje en Henkie Huisman en Bertus Rietberg). Trekwagens: Ereprijzen: „Plan dr. Na gelhout. Waarin een klein dorp groot kan zijn" (Henk Hartsuiker); „Rozengeur en maneschijn" (Henk Pekkeriet en Henk Klein Teeselink). Trekkarren: Ereprijs: „Hoe zachtkens glijdt ons bootje" (Tonny en, Janneke Koopman); le prijs: „De vloot vaart uit" (Ditty en Riekelt Brands en Joke Israël) „De oranjemolen" (Anton en Gerard Koopman)2e prijs: „Mij spreekt de blom- me een tale" (Rikie en Ineke Kolkman) 3e prijs: „Do nieuwe autoweg .op de Hol- terbex-g" (Wim en Albert Jansen) „Bloem vex'koopstex's" (Fenny en Ina Oos terkamp) 4e pxijs: „De brand stofloze autoi" (Wander en Gerrfe Drent); 5e prijs: Anneke, Truusje en Jan Aanstoot; 6e prijs: „Oogst 1960" (Jan Paalman, Ri- chax'd Paalman en Dicky Beldman). Fietsen: le prijs: Herman Meerman, Henk Beldman; 2e prijs: Gertje Langen- barg; le pxijs: Henk Oosterkamp, Piet van Doorn, Bert Kassies, Gerrie Brink man; 4e prijs: Jan Teeselink; 5e pxijs: Hans Hoeve, Dinie Stevens, Bertus Brons- voort, Jan Baltus, Mannes Scholman. Steps: 2e prijs: Freek van Doorn; 3e prijs: Rinie Scholman; 4e prijs: Henk Smit. Bogen: le pxijs: Hendrika en Rikie Bal- tes, Gerrie en Dinie Aal tink; 2e pxijs: Hennie Plekkenpol en Aly Ekkelkamp; Gerda Beldman en Willemien Grobben; 3e prijs: Janna Podt en Marietje Bolink; Anneke Beldman en Rikie Langkamp; Tineke Kruimelaar en Diny Stam; Rikie Bosschers en Diny LandeweerdAaltje Koopman en Gerrie Klein Nagelvoort; Jennie Beldman en Johanna Baltes; Mien- tje Stegeman en Mientje Stam. Mandjes: 2e prijs: Gerrie van Diepen; 3e prijs: Truusje Letink en Mientje Le- tink; Jannie Blankenberg en Jo Mark voort; Alie Ebrecht; 4e prijs: Dick Bek- kernens en Herman Meijerman; Gerrie Stam. Groepjes van drie of meer kinderen: le prijs: „Herfst" (Martha, Rudyan en. Willy Hosmar en Sientje Reinink)2e prijs: „Wij kleine matrozen, wij willen geen nozems, maar eens Hollands glorie zijn" (Ria en Bea Veldhuis en Hanneke Lubbersen); 3e prijs: „Bloemenmeisjes" (Jannie en Johanna Paalman en Bartha Aanstoot); 4e prijs: „Ben, je boos, pluk een roos" (Willy, Ina en Jannie Klein Nagel voort)5e prijs: „Eerpels stekken" (Teunis en Minie Schepex-man en Henk Paalman). Groepjes van twee kinderen: le prijs: „Nederland - Kikkerland" (Anneke en Beraa Schuppert)„Tsjombe en Loe moemba" (Rikus en Willem Dikkers); „Farao en z'n dienaar" (Jan Peter en Joost Jalink); 2e prijs: „De Volendam- mertjes" (Zwany Jansen en Wiesje Schuppert); „Zelfportretten" (Jan Ger- hard en Wim Addink); „Dienstmeisjes vroeger en nu" (Thea Hoogkamp en Ina Veldhuis); 3e prijs: „Feestmeisjes" (Man- da Bx'onsvoort en Janny Teeselink)4e prijs: „Jachtopzichter en stroper" (Jan „Heidemeisjes" (Antje Lubberdink en Klein Nagelvoort en Hendrik Jan Letink) Mineke Jansen); „Naar de kerk" (Janna Podt en Minie Oolbekkink); 5e prijs: „Hans en Gi'ietje" Germa en, Henk Jan sen). Verklede kinderen: le prijs: „Planta" (Robbie Linthorst)„Vlinder" (Rennie de Vries); Bloemenmeisje" (Marietje Loman); 2e prijs: „Nu de kastanjes zijn gekomen, heeft de rheuma de benen ge nomen" (Piet van Doorn, in kastaje pant ser) 3e prijs: „Rattenvanger van Ha- meln" (Henk Beltman); „Tamboer mai- tre" (Evert Vruggink); „Graaf Sandor" (Henk Ebx'echt); 4e prijs: „Roodkapje" (Dinie Koordes)„Tyroler meisje" (Hen nie Ebx'echt); „Bloemenkoningin" (Anne- lientje Dikkers)„Cowboy op pony" (Piet Withaar); 5e prijs: „Tovex-fee" (Hannie Stam)„Cowboy" (Harpert v. d. Wel, Henk Stam en Cax'l Isx'aël)„Boerinnetje" (Alies Landeweerd); „Naar 't karwei" (Henk van Diepen); 6e prijs: „Smeral- dien" (Adrie Israël)„Banjo Bill" (Johan Witteveen); „Kabouter" (Manny Deijk, Dineke Stam). Naar wij van de RONO (Regionale Omroep Noord-Oost) hebben verno men zal het Holterprogramma dat op woensdag 27 augustus in de Dorps school werd opgenomen» worden uitgezonden op vrijdag 23 september a-s. 's avonds tussen 6-407-20 uur. Het programma dat op die dag wordt verzorgd door de NCRV wordt van 6-407-20 uur OP DE FM-ZENDER (94-9 en 98.3 m-) onderbroken voor de regionale uitzending. Men zal in deze uitzending kunnen beluisteren „H.M.V.", de „Tegehaja's", een Dorpsschool-zangklas en Jan Oosterkamp. Het initiatief voor deze Holteravond werd genomen door het hoofd van de Dorpsschool, de heer B, II. Brouwer. We twijfelen niet of alle Holtenaren zullen vrijdagavond tussen 6.407-20 uur afstemmen op de FM-zender golflengte 94-9 en 98-3 meter. Ter gelegenheid van de Nationale Re~ classeringsdag 1960 wordt er wedex'om een beroep gedaan op het Nederlandse volk om door een geldelijke bijdrage het redas- seringswex*k te steunen. Naar Nedex'landse traditie is de be moeienis met de misdadige menis niet uit sluitend staatszaak, maar mede het terrein van tali'ijke pax-ticuliere instellingen: vere nigingen zowel als inrichtingen. Een groot leger van vrijwilligers-gevan- genis bezoekers en toezichthouders- tracht de gevallen evenmens hulp en| steun te bie den. Men kan. daar enigszins sceptisch te genover staan. Een houding van hardheid kan soms reëler schijnen. In die geest leest men met voldoening een fel requisitoir van een officier van justitie en ziet men met geruststelling de misdadiger voor ja- Ten in de gevangenis verdwijnen. Maar door het beeld van de misdadiger te gene raliseren doet men de werkelijkheid on recht aan. De categorie onverbetei'lijken en beroepsmisdadigers vormt slechts een klein percentage van de duizenden, die de gevangenissen bevolken. De meerderheid van hen wekt bij nadere kennismaking meer medelijden dan verontwaardiging op. Het zijn dikwijls de minstbedeelden onder ons. Zij zijn veelal gebrekkig -toegerust voor de strijd om het bestaan, of door een lage intelligentie of door een gevoelsar moede, waardoor zij het vermogen missen in volwaardige menselijke relatie met hun omgeving te staan. Door hun aanleg reeds gehandicapt, groeien zij meestal op in mil- lieus, waar aan hun essentiële levensbe hoeften! niet werd voldaan of waar elke normerende opvoeding ontbrak. Wie zal hun objectieve schuld voor de misstappen, die zij begingen, durven uit meten? De marge, aan hun vrije wil gela len, was soms uiterst smal. Men moet dan ook het geheel van de criminaliteit zien als een pathologisch verschijnsel-in fectie op het lichaam der maatschappij waaraan talx'ijke generaties het hunne bijdroegen. Maar deze ex-kenning sluit in, dat men aan de criminele menis niet louter afkeu rend of hem negerend kan voorbijgaan, Jood op de weg naar Jericho. Zelfs in de psychopaath zal men dan de medemens moeten herkennen, die door het feit dat zijn mens-zijn ons uitdaagt zijn wederaanpas sing te beproeven, hoe hopeloos de po ging daartoe ook tnoge schijnen. Dit reclasseringswei'k kan van onschat bare betekenis zijn voor de geestelijke ge zondheid van ons volk. Niet iedereen is daartoe geroepen, maar wel wordt op al len een beroep gedaan dit werk te steu-, nen. Het reclasseringswerk is nog lang niet volmaakt ep was dikwijls terecht aan kri tiek onderhevig, maar het vertoont de laatste jaren! door bezinning op zijn me thoden en door scholing van zijn mede- wei'kers een steeds vex'dergaande interxsi- vering, waax-door aan veel kritiek de grond zal kunnen worden ontnomen. De kollekte, die wij graag hartelijk aan bevelen, zal in deze gemeente worden ge houden van maandag 19 september tot za- tex-dag 1 oktober. De heer H. Schoneveld, die op uitnodi ging tot bevordex-ing van de landbouw- tuigpaax'denfokkerij (V.L.N.) op donderdag 15 september te Utrecht met „Ivasie" deel nam aan een gx-oot springconcours, lever de de beste prestatie van de dag en hij kwam hierdoor in het bezit van een prach tige wisselbeker. Aan het springconcours namen voor el ke px-ovincie en de N.O.P. 2 ruiters deel. SPORTIEVE STRIJD OM DE PRIJZEN Op de feestweide werden onder leiding van het onder-wijzend personeel, daarbij geassisteex'd door de bestuux'sleden van de Chr. Oranjevereniging, spelletjes gedaan, waarbij de jongelui in een sportieve en veelal spannende strijd elkaar de mooie pi-ijzen betwisten. Er waren per klas zowel voor de jongens als de meisjes tien px'ijzen beschikbaar ge steld, doch ook de kinderen die zich niet bij de eei'ste tien wisten te „klasseren" kregen een prijsje. Niemand ging met lege handen naar huis en ook een lege maag was er niet bij, want de kinderen werden ruimschoots onthaald op allerlei lekkers. De uitslagen van de verschillende spel letjes luiden als volgt: Meisjes klas I (vlaggetjes steken): 1. Dikie Kappert; 2. Dinie Aaltink; 3. Ali Witteveen; 4. Hennie Achtex'kamp; 5. Willy Beldman; 6. Gerrie Brinkman; 7. Rikie Baltes; 8. Marietje Loman; 9. Jennie Jansen. Meisjes klas II (letters ophangen): 1. Janneke Koopman; 2. Truusje Aan stoot (B-berg); 3. Dinie Koordes; 4. Mien tje Schooien; 5. Dinie Scholman; 6. Julia Karssen; 7.- Gerrie Tuitert; 8. Mientje Lee- tink; 9. Herma Stukker; 10. Hennie Ebrecht. Meisjes klas III (was ophangen): 1. Rennie de Vries; 2. Anneke Aanstoot; 3. Jannie Meijer; 4. Ina Oostei'kamp; 5. Mientje Stegeman; 6. Zwanie Janssen; 7. Jennie Beldman; 8. Dineke Stam; 9. Jo hanna Paalman; 10. Rikie Langkamp. Meisjes klas IV (autoped race) 1. Hanneke Lubbex-sen; 2. Ina Klein Na gelvoort; 3. Jannie Teeselink; 4. Mannie Deijk; 5. Berna Schuppert; 6. Minie Sche perman; 7. Willie Klein Nagelvoort; 8. Manda Bronsvoort; 9. Jannie Blankenberg; 10. Sientje Reinink. Meisjes kias V (ballen race) 1. Antje Lubberdink; 2. Janny Paalman; 3. Hannie Stam; 4. Dinie Slam; 5. M'agda Louwerse; 6. Ina Veldhuis; 7. Fenny Oos terkamp; 8. Hendrika Baltus; 9. Dinie Ste vens; 10. Tineke Kruimelaar. Meisjes klas VI (ringwerpen) 1. Narda Beldman; 2. Anneke Schup pert; 3. Martha Hosmar; 4. Jannie Schol man; 5. Willy Jansen; 6. Joke Isx'aël; 7. Dittie Brands; 8. Hennie Smit; 9. Dinie Paalman; 10. Dinie Stam. Jongens klas I (blokjes rapen) 1. Dikkie Paalman; 2. Dikkie Bekker- nens; 3. Henk Aanstoot; 4. Daaf Louwer se; 5. Jan Hosmar; 6. Fx'eek van Doox'n; 7. Henk Jansen; 8. Johan Achterkamp; 9. Jan Aanstoot. Jongens klas II (autoband race): 1. Jan Baltus; 2. Bert Kassies; 3. Jan Teeselink; 4. Bert Brons voort; 5. Evert Vruggink; 6. Bennie Lubberdink; 7. Wim Lubberdink; 8. Herman Kappert; 9. Johan Rietman; 10. Bex-tus Avezaath. Jongens klas III (zaklopen) 1. Albert Jansen; 2. Egbert Beldman; 3. Gerrit Elbex-sen; 4. Willem Dikkers; 5. Piet Withaar; 6. Bertus Paalman; 7. Jan Stam; 8. Mannes Scholman; 9. Gerhard Rozendom; 10. Jacob van Lindenberg. Jongens klas IV (tonnetje rollen): 1. Bertus Rietberg; 2. Winnie Müller; 3. Jan Peter Jalink; 4. Jan Avezaath; 5. Dikkie Beldman; 6. Herman Meerman; 7. Henk Aanstoot; 8. Johan Witteveen; 9. Henk Klein Teeselink; 10. Jan Paalman. Jongens klas 5 (hindernis race): 1. Henk Achterkamp; 2. Carl Israël; 3. Teunis Schepex'man; 4. Henk Pekkeriet; 5. Rob Linthorst; 6. Wim Addink; 7. Henk Beldman; 8. Henk Paalman; 9. Jan Schoo ien; 10. Gerard Reinink. Jongens klas VI (steltlopen): 1. Jan Tromop; 2. Allard Wansink; 3. Gert Jan Stam; 4. Jan Klein Nagelvoort; 5. Gerrit Jan Bekkernens; 6. Tonnie Koop man; 7. Jan Kruimelaar; 8. Piet van Doox'n; 9. Gerard Witteveen; 10. Jan Ger hard Addink. De uit de algemene plattelandsorgani saties gevormde contactcommissie, be staande uit afgevaardigden van de afde ling Holten van de O.L.M., de afdelingen der Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Holten, Dijkerhoek en Espelo, de P.J.G.O. afdelingen „Jong Holten" en de Platte landsmeisjes, vex-gaderde woensdagavond ten huize van haar secretax'esse, mevr. G. Reilink-Braakman, onder voorzitterschap van de heer E. Voordes, ter bespreking van de activiteiten in het komende win- tex'seizoen. Als vooi'lopig resultaat kwam uit de bus, dat bij voldoende deelname cursussen zullen woi'den gegeven in pluimveeteelt, groenteteelt en bloemen teelt. Opgave voor deelname aan deze cursus sen moet blijkens een aankondiging in dit nummer, geschieden vóór zaterdag 14 sep tember a.s. aan de secretaresse, Reilink: steeg, alhier, Men zal zich nog beraden over de ver dere initiatieven, welke, in de komende wintei'periode, genomen kunnen worden. GESLAAGD Onze oud-plaatsgenoot, de heer A. Kampen, thans wonende te Leersum, is te Utrecht geslaagd voor de hoofdakte onderwijzer. Zaterdag 17 september om 9.30 uur: Paar- denfokdag „Holbatheo" bij café „Het Bonte Paard" in Dijkerhoek. Zaterdag 17 september, 7.30 uur: Groot bal van de WSV „De Trekkers" in „Amicitia". Zaterdag 17 september, 's avonds 7.30 u. Dansen in hotel G. Müller (zie adv.). Zaterdag 17 t.m. maandag 26 september: Fa. G. H. Broekhuis, Dijkerhoek, we gens vakantie gesloten (zie adv.). Maandag 19 t.m. woensdag 21 september: A. Mulder, Oranjestraat, wegens va kantie gesloten. Maandag 19 t.m. woensdag 21 september: Sdhoenhandel Gebr. Steunenberg, La- renseweg, wegens vakantie gesloten (zie adv.). Maandag 19 t.m. zaterdag 1 oktober: Huis-aan-huis-collecte ten bate van de Nationale Reclassering. Woensdag 21 september, 7.45 uur: Verga dering Chr. Plattelandsvrouwen in het lokaal der Geref. kerk. Boekbespre king door de heer J. Kroon. Donderdag 22 september, 7.30 uur: Le denvergadering Plattelandsmeisjes in de landbouwschool. Donderdag 22 september, 8 uur: Verga dering Hervormde vrouwenvereniging in „Irene". Zaterdag 24 september, 3 uur: Regionale najaarsconferentie van de Ned. Zon dagsschoolvereniging in „Irene". Spreekster: Mevr. Eberlé-Gotlieb over 'het onderwerp: „Is het Joodse volk nu nog Gods uitverkoren volk?" Om 2 u. tentoonstelling. Dinsdag 27 september, 8 uur: Filmavond ANB in zaal Maats, 's Middags om 4 uur kindervoorstelling van de NVV- leden. Zaterdag 1 oktober: „Bergruiters" ne men deel aan samengestelde wedstrijd in Neede. Zaterdag 1 oktober, 7.30 uur: Film avond der gemeentelijke zendings commissie in „Irene" met de bekende film: „Het dagboek van Anne Frank". Donderdag 6 oktober: Filmavond van de werkgroep „Pro Juventute" in Irene" met de film „Het gerucht". Uitsluitend voor ouders en opvoeders. Na afloop zitting van een forum. Ned. Herv. Kerk. Holten. 8.30 en 10.30 uur Ds. Israël; 7.30 uur Ds. Kronen burg van Hellendoorn. Opening win terwerk. Dijkerhoek. 10 uur Ds. Addink. Extra collecte voor inwendige zending. Geref. Kerk. 10 en 3 uur Ds. Hoogkamp. In beide diensten is de derde collecte bestemd voor het eigen jeugdwerk. R.K. Kerkdiensten Nieuw-Heeten: Werk dagen 8 uur. Zondag 7.30 en 10 uur. Rijssen: Werkdagen: 7.15 en 8 uur. Zondag: 7 uur, 8.30 en 10 uur. Geboren: Dirk Jan, zv H. W. Luggen- horst en H. Stegink, Holterbroek 83. Dinant Jannes, zv H. W. Koopman en G. Boode, Neerdox'p 101. Jannes, zv J. Hofstede en G. Tijhof, Kolweg 59. Gehuwd: G. Aanstoot, 38 jr. en J. Tim merman, 25 jr., beiden te Holten. Overleden: A. ten Vaanhclt, 67 jaar, echtgenote van W. Vreeman, Burg. v. d. Borchstraat 9, overl. te Deventer. GEVONDEN VOORWERPEN Gevonden: muntbiljet; knot wol; sleu teltje. Verloren: leesbril; der. Inlichtingen: dagelijks (uitsluitend tussen 8-T2 en 14-22 uur) aan het groeps- bureau der Rijkspolitie te Holten, Dorps straat 22, tel. 352. O.I.-duif; zelfbin- Bij de familie Koetsier, Schoolstraat no. 11, waar eind augustus een blijde ge beurtenis plaats vond, hebben collega's van de heer Koetsier, die als touwbaas werkzaam is bij de N.V. Ten Cate te Al melo, zaterdagmiddag 10 september een krentenwegge aangeboden van maar liefst twee meter. Het vervoer van de grote wegge vanaf het plein bij de OAD had plaats in een oude kinderwagen, waarop te lezen stond: „Wie goat in króöm sehudd'n". Enkele jongelui van de dx-umband van Ten Cate roerden tij dens het „transport" duchtig de trom, zodat het aan tam-tam niet mankeerde. De toneelclub OCH heeft in studie ge nomen het toneelspel in drie bedrijven van de auteur Henry van Hoof: „De man in het bruin". B!èt zal de eerste maal worden opgevoerd op de Overijsselse Darxkdag voor het gewas, woensdag 2 november a.s., bij welke gelegenheid men het 15-jarig bestaan der vex'eniging hoopt te herdenken.

Holtens Nieuwsblad | 1960 | | pagina 1