de V.V.D. Gerei. Jeugdclubs vierden gouden en zilveren jubileum Ir. Baas sprak voor Lezing over Kaj Munk 'Jong Soli' gat een mooie uitvoering Brandweer stichtte heidebrand WIE ADVERTEERT VERHOOPT WIE NIET ADVERTEERT WORDT VERGETEN! Oud-leiders benoemd tot ere-voor- zitters. In bet gebouw Rehoboth' dat eivol was werd donderdagavond van de vo rige week in een feestelijke bijeenkomst het feit herdacht, dat resp. 50 en 25 jaar geleden de knapenvereniging ,Het Mos terdzaadje' en de meisjesclub ,Lydia' werden opgericht. Ds. R. A. Hoofkamp, die als feestlei der fungeerde, opende deze bijeenkomst met gebed, nadat gezongen was Psalm 68 vers 10. Hij sprak hierna een kort openings woord en richtte zich in zijn woord van welkom in het bizonder tot de vele af gevaardigden. Een groep meiskes gaf hierna in samenspraakvorm een keurig overzicht hoe ,Lydia' sinds de oprichting reilde en zeilde'. Mej. H. L. Maat, die 13 jaar leiding gaf aan de club, werd hier voor in 't bizonder dank gebracht. Henk Landeweerd had z'n jaarverslag Het pl.m. 50 leden tellende kinder koor .Jong Soli' gaf dinsdagavond in het gebouw .Rehoboth' onder zeer grote be langstelling haar jaarlijkse uitvoering onder leiding van de heer W. van Erke- iens te Enschede. De voorzitter van ,Soli Deo Gloria', de heer J. Wiggers, bij wie de leiding van deze avond berustte, liet bij de aanvang zingen gezang 47 vers 1 en ging hierna voor in gebed. Afwisselend programma. Na een kort openingswoord door de heer Wiggers liet ,Jong Soli' zich horen en uit de wijze waarop ,Com nu met Sangh' werd vertolkt, bleek reeds dui delijk, dat het koor sinds de eerste uit voering in mei 1958 flinke vorderingen had gemaakt. De jongelui zongen in totaal 13 num mers en het beste bewijs dat van hun zang genoten werd, was het gulle ap plaus, dat na elk nummer gebracht werd. Bizonder leuk was 't zangspel Bruids vaart in de sneeuw'. Ook Hernia Brands kreeg een welverdiend applaus voor haar voordracht Klaas de klompenma ker'. Als aanvulling van de kinderkoorzang zong ,Soli Deo Gloria' een 4-tal beken de liederen' terwijl met piano-begelei ding van de heer Van Erkelens mevr. Bolink-Landeweerd en mej. H. Lande weerd een drietal liederen ten gehore brachten. De heer Wiggers sprak aan het eind van de geslaagde uitvoering een woord van dank tot allen, die hun medewer king gaven en hij richtte zich in het bi zonder tot mevr. Bolink-Landeweerd, tof mevr. v. d, Meulen-Kolkman (penning- meesteresse van ,Jong Soli') en tot mej. H. Landeweerd. De heer Wiggers deed zijn woorden van dank vergezeld gaan van een boe ket tulpen. Hij bood de dirigent een ro kertje aan. Met het zingen van ,'k Wil U, o God, mijn dank betalen' werd deze mooie avond besloten. DRIE KALFJES VAN EEN MOEDER. Bij de veehouder, de heer F. J. Sluiter in Espelo, heeft een koe drie kalfjes ter wereld gebracht, hetgeen tot de zeld zaamheden behoort in de runderwereld. Twee vaarskalveren zijn nog in leven en maken het goed; een stiertje, dat eerst nog leefde, is later gestorven. De moe der heeft tot nu toe geen nadelige gevol gen ondervonden van de geboorte van de drieling. Van de omstandigheid, dat aan de Heksenweg op de Holterberg een perceel heide moest worden afgebrand van pl.m. 3 hectare, heeft de Holtense brandweer dinsdagmiddag, onder leiding van haar commandant, de 'heer Jac. Louwerse, ge bruik gemaakt om daaraan een oefening te verbinden zowel voor de bosbrand- weer als voor de huisbrandweer. Er waren daarbij ook tal van autori teiten aanwezig van de Prov. Overijssel- ,se Stichting voor de Bosbrandbestrijding en van het Staatsbosbeheer, o.m. de heer Nering Bögel, inspetceur van de P.O.S., de houtvester Ir. Sikkel te Zwolle, Ir. Koster te Holten, de burgemeester van Holten Mr. W. H. Enklaar, en boswach ter Teerink van Nijverdal. Een tweetal operateurs van de Ned. Televisie Stichting hadden gedacht hier eens een flinke fik te kunnen opnemen, maar de hevigheid van het vuur viel nog al wat tegen, omdat de heide blijkbaar nog niet droog genoeg was. De op het perceel voorkomende opslag van jonge dennen wilde nauwelijks branden. De bosbrandweergroep II voor het wes telijk deel van de Holterberg was gere- cruteerd en heeft zich vooral kunnen bezig houden met aanleggen van tegen vuur en het z.g. voorbranden. De Holtense huisbrandweer was aan wezig met de nevelbl us wagen en blus- materaal voor heidebranden en gaf en kele snel en keurig uitgevoerde demon straties. keurig op rijm en liij ontving hiervoor een welverdiend applaus. Afgevaardigden. Namens de Bond van Geref. Jeugd Or ganisaties werd het woord gevoerd door de heer Nijwening te Dedemsvaart. Hij bood een prachtige bloemenmand aan. De heer R. Reinink bracht de geluk wensen over namens de kerkeraad der Geref. Kerk. Hij bood beide clubs een enveloppe met inhoud aan, evenals de heer G. W. Rietman, die 't woord voer de namens de Geref. mannenvereniging en de Geref. vrouwenvereniging. De heer H. Abbink sprak namens de JV en de MV. Door de meisjesclub werden uit Canada schriftelijke gelukwensen ontvangen van de oud-leidsters mevr. Schipper-Te Strake en mevrouw Olthof- Kolkman. Ook de koster der Geref. Kerk, de heer H. J. Beldman, die ambtshalve' veel met de jongelui in aanraking komt, bood bloemen aan, terwijl de clubs bloe men aanboden aan de heer Beldman, van wie men in de loop der jaren steeds veel medewerking mocht ondervinden. Op uitnodiging van de afdeling Holten van de V.V.D. sprak Ir. J. Baas, directeur van de G.O.S. te Zutphen, in hotel Hol- terman over „De V.V.D. en de land bouw", waarbij spreker ook in grote lij nen de sociaal-economische politiek de revue liet passeren. Hij werd ingeleid door de nieuwe voor zitter van de afdeling, de heer C. H. Rietdijk, die het in 'zijn welkomstwoord betreurde, dat er thans weer zoveel splin terpartijen op het politieke toneel zijn verschenen. Ir. Baas begon zijn toespraak met er op te wijzen, dat er de laatste jaren een diepe kloof ontstaan is in 't staatkundig denken van verschillende groepen in ons volk. Dit 'komt door het verschil in uit gangspunt o.a. van de confessionele par tijen, de socialisten en de liberalen. Het zijn niet uitsluitend de staatkundige pro blemen geweest, welke ons volk thans naar de stembus voeren, maar ook de betekenis van samenstelling van een ka binet, en de daarbij door de socialisten verlangde afspraken. Prof. Oud zegt: wij willen wel over leg plegen, maar kunnen ons niet bin den, want wij leven in een dynamische tijd en moeten ons dagelijks beraden over de te volgen politieke koers. Om te re geren moet men hebben een gemeen schappelijke basis. Wij staan in de poli tiek op het standpunt, aldus spr., bereid te zijn met anderen samen te werken. Wij zijn niet bereid op sociaal-economisch terrein met de socialisten samen te wer ken, want ons uitgangspunt dekt elkaar niet. De A.R. is ons gevolgd in deze uit spraak. Wij verlangen dat ook de K.V.P. tot een duidelijke uitspraak komt. Er moet een radicale verandering ko men in het woningbeleid, huurbeleid, landbouwbeleid en belastingdruk, aldus Ir. Baas. Het is onmogelijk om steeds maar voort te gaan met 380 miljoen te betalen voor bijdragen in de woninghuur en 5 a 600 miljoen voor landbouwsubsidies. Wij zul len de rekeningen moeten presenteren. Zodra er meer ruimte komt moeten de huurders de hogere huren betalen en moeten de consumentensubsidies worden afgeschaft! Het Nederlandse volk zal meer moeten betalen voor het voedsel, dat de Ned. landbouw produceert, opdat we een gezonde landbouw krijgen. Spre ker acht het best mogelijk om huur en voedselpakket op een gezonde 'basis te brengen, en er nog behoorlijke mogelijk heden overblijven in de consumptieve sfeer. Middelen daarbij zijn de handhaving van de waardevastheid van ons betaal middel en verhoging van de productie. Een eveneuele inflatie zal het eerste op de ruggen van de arbeiders neerkomen. De kern van het probleem is naar de mening van ir. Baas, dat men de indivi duele mens de kans moet geven, door de productiemiddelen in handen te stellen van de enkeling en niet van de gemeen schap. Spreker illustreerde met cijfers de toestand in Rusland (productie in han den van de staat) en in Amerika (pro ductie in handen van de vrije onderne mers). Sprekende over de landbouw wees Ir. Baas er op, dat ons land is aangewezen op de wereldmarkt, maar dit is een over- schottenmarkt en nu verlangt men, dat de 'boer daartegen concurreert. Als er in de industrie van bepaalde arbeidskrach ten een voldoend aantal is, dan worden de werkvergunningen voor buitenlanders ingetrokken. Wanneer men hier aan een grote groep van de bevolking bescher ming biedt, dan mag men een andere groep, met name de landbouw, niet aan een moordende concurrentie blootstellen. Uit dien hoofde is 'het naar sprekers me ning danook volkomen geoorloofd om voor de boeren subsidiëring van hun pro. ducten te vragen. Uitvoerig ging spreker in op het prijs beleid ten aanzien van de landbouwgron den en de wens van de socialisten om de productiemiddelen in handen van de ge meenschap te brengen. Ook de vorming van het landbouwschap kwam hierbij nog ter sprake, waarbij het Kon. Ned. Land bouwschap zich altijd op het standpunt gesteld heeft, dat de instelling daarvan door een vrije meningsuiting van de be- drijfsgenoten had moeten plaats vinden. De vijf overige organisaties hebben dit De oud-leiders van de knapenclub, de heren A. Kolkman te Wierden, D. Maag te Laren (G.), H. J. Aanstoot, D. J. Schuppert (Kerkemeijer) en H. Nijkamp, werden benoemd tot ere-voorzitter. De voorzitter van de oudercommissie, de heer A. Rietman, speldde de genoemde heren een grote rozet op en overhan digde hen het officiële stuk, waarin hun benoeming werd vastgelegd. Na de pauze werd door een groep jon gelui de door de heer Js. Beldman ge schreven revue ,Van club tot kamp' voor het voetlicht gebracht. Auteur-regisseur Beldman had in deze revue aandacht geschonken aan verleden, heden en toe komst. De zeer geslaagde feestavond werd door de heer E. de Jong met dankgebed gesloten, na het gezamenlijk zingen van Dankt, dankt nu allen God'. De in de pauze gehouden collecte voor de bouw van een podium in Rehoboth' bracht ruim zestig gulden op. WOONHUIS INGEZET In hotel Holterman had woensdagmor gen ten overstaan van notaris Pluimers van Markelo de inzate plaats van een woonhuis met tuin aan de Pastoriestraat, groot 2 are en 70 c.a. Het perceel is ingezet door de heer H. Kloosterboer te Dijker hoek voor de som van f 11.800. echter niet gewild en daar had men zich bij neer te leggen. Krachtig keerde spreker zich tegen het optreden van de politieke groepering de Boerenpartij. Hiermede zal, indien deze een of meer zetels in ons pariemeent krijgt, het groepsbelang zijn intrede doen in de politiek en dit betekent, spreker waarschuwe daar uitdrukkelijk voor, een aantasting van de democratie. Als liberalen willen wij deze verkiezin gen ingaan met de gedachte, dat de kracht om verder te komen zal bepaald worden naar wat wij er persoonlijk van maken. Er werden door de heer Baas verschil lende vragen beantwoord, terwijl er nog een vrij uitgebreide gedachtenwisseling plaats vond. Dc vergadering was slechts matig be zocht. Maandag 2 maart hield de Bond van Plattelandsvrouwen afd. Dijkerhoek een bijeenkomst in ,,'t Bonte Paard". De avond stond onder leiding van mevr. M. Reilink-Kers. Na enkele mededelingen gaf de presi dente het woord aan de heer Wisselink uit Heino, die een boekbespreking 'hield over de Deense dichter-dominee en ver zetsstrijder Kaj Munk. Op boeiende wijze vertelde de heer Wisselink over het leven van deze een voudige leerlooierszoon, die al zo vroeg z'n ouders verloor en volgens de doktoren ook niet lang zou leven, daar hij zeer zwak was. Maar daar hij verder opgevoed werd op een boerderij, door een nicht en neef van zijn moeder, die erg goed voor 'hem zorgden, werd hij sterker. Op de lagere school schreef deze zeer begaafde jongen al gedichten. Na de la gere school bezocht hij het gymnasium, want er was besloten dat hij dominee zou worden. Doordat de pleegouders erg trots waren op hun jongen, konden ze 'het fi nancieel volhouden. Vlak voor het eind- MOOIE SUCCESSEN. Op de te Wijhe gehouden tentoonstel ling van paaskoeien werden de inzendin gen van slager Dolman als volgt be kroond le en 3e prijs in de rubriek „Gemeste vaarzen"2e prijs in de rubriek „Gemeste koeien"3e prijs in de rubriek „Collecties van drie". De bekroonde dieren werden gemest door de heer Aaftink (Zènts Jan). LEZING OVER DE RECHTSORDE Onder voorzitterschap van de heer Jo- han Nikkels hield de PJGO, afdeling ,Jong Holten', woensdag een druk be zochte ledenvergadering in hotel Muller. Na de opening door de voorzitter, waarbij hij ook de plattelandsmeisjes verwelkomde, die als gasten aanwezig waren, werden enkele mededelingen gedaan, o.m. over de wijziging van hek secretariaat, dat nu in handen is van de heer B. Veneklaas, Holterbroek. Hier mede werd dit korte huishoudelijke ge deelte besloten en werd het woord ge geven aan de spreker van deze avond, de heer Kraan, oud-adjudant van de Rijksrecherche te Almelo. Spr. vond het prettig, dat hij reeds voor de derde maal voor dit gezelschap mocht staan en wilde nu eens niet de voorlichting of het ontstaan van de misdaad schetsen, maar zijn toehoorders iets vertellen omtrent de ontwikkeling van de rechtsorde. De heer Kraan begon met de Goddelijke ceboden als bescherming voor ons en onze naaste, bijgestaan door de zedelijke of fatsoensnormen. Hierna werd een uit leef gegeven van het wetboek van straf recht, toegelicht door enkele praktische ervaringen, waarna hij nog sprak over kleptomanen en piromanen. Na een ge dicht te hebben gedeclameerd, doelen de op de misdaad, besloot hij zijn cause rie. Door de voorzitter werd de spreker dank gebracht voor deze boeiende en leerzame causerie en sloot deze de ver gadering. JAARFEEST C.J.M.V. ,VRIENDENSCCHAAR' Vorige keek zaterdag hield bovenge noemde vereniging haar jaarfeest. Na samenzang van het bondslied opende de voorzitter, de heer W. Aalpol, met Schriftlezing en gebed, waarna hij de talrijke aanwezigen hartelijk welkom heette en dankte voor de financiële steun. Secretaris Joh. Meierman gaf een keurig jaarverslag, waaruit bleek, dat de vereniging gezond is en 277 leden telt. De penningmeester, had een batig saldo van f 177,78. De jongensclub bracht de lachspieren in beweging met de schets ,Voor de mi crofoon'. Ook de CJMV met haar één- ac.ter ,Bij de dokter' vond erg veel in gang bij het publiek. Een paar voor drachten van Jansen en Scholen droegen veel bij tot de stemming in de zaal. Het grote stuk Verb roken banden' door de CJMV werd met veel ambitie gespeeld en we genoten zo nu en dan van goed toneelspel. Het was ruim half twaalf toen A. Wes- terik met 'n pakkend slotwoord de mooie avond sloot, waarna ieder voldaan huis waarts keerde. Rest ons nog te vermel den, dat de verloting ruim f 200,- op bracht en dat we in de pauze getrak teerd werden op koffie met koek. GROESBEEKSE TEHUIZEN VOOR HULPBEHOEVENDE KINDEREN EN VOLWASSENEN In de week van 9-14 maart a.s. zal hier ter plaatse de collecte gehouden worden, die bestemd is voor de Nederlandse cen trale voor praktische werkverruiming en hulpverlening Groesbeek of mis schien beter bij U bekend als: de Groes- beekse Tehuizen. In de bijna 30 jaren van het bestaan dezer sociale instelling vonden niet min- i der dan 3000 misdeelden, verwaarloos den, kinderen, alsmede door aanleg of maatschappelijke oorzaken in nood ver- kerenden, die uit het gehele land af- j komstig zijn, in de tien tehuizen te j Groesbeek een liefdevolle verzorging, j Daar deze vereniging geen subsidie van rijk, gemeente of kerk ontvangt, is zij voor een groot deel aangewezen op de steun van particulieren. Dit prachtige werk van geestelijke op bouw voor alle gezindten, doch op alge meen Christelijke basis, dient krachtig I gesteund te worden. De alleenstaande heeft ook Uw hulp nodig. Geeft daarom i volgende week met milde hand. examen gymnasium schreef hij in 14 da gen een toneelstuk „De Twijfelaar". Ook later, als hij erg onder spanning leefde, schreef hij in korte tijd een toneelstuk. Toen hij in Kopenhagen aan de uni versiteit studeerde, wat een hele grote overgang was voor deze eenvoudige boe renjongen, werd hij, doordat 'hij ver bo ven zijn medestudenten uitstak, door zijn dichten etc., gekozen als leider van de studentenvereniging. Toen hij dominee was, dacht iedereen, dat 'hij wel gauw in een grote stad .be roepen zou worden. Maar al heel lang was er geen dominee in Vedersö, een plaatsje A>oven in Jutland, en daar ging hij tot ieders verbazing 'heen. 20 jaar bleef hij 'hier, van 19241944. De pas torie stond 3 km. buiten het dorp en de achterkant was een boerderij, die door een pachtboer werd bewoond. Ds. Munk was heel apart. Hij had tij den, dat hij zichzelf niet geschikt achtte voor dominee. Hij heeft wel eens ontslag gevraagd, maar de mensen hielden van hem en vroegen hem terug te komen. Een uitspraak van hem is ook: „Er is geen groter twijfelaar dan een dominee". Doordat hij ongeduldig werd, omdat zijn toneelstukken niet opgevoerd werden in de Koninklijke Schouwburg in Kopen hagen, vroeg de directeur hem of hij niet een toneelstuk wilde schrijven over het boerenleven. Dit werd het beroemde werk „Het Woord", dat honderden malen in vele landen werd gespeeld, het boek werd vele malen herdrukt en na zijn dood ver filmd. Doordat de dood in z'n leven zo'n grote rol speelde, drong telkens het „waarom" in hem op. In dit stuk zien anderen het probleem, waar hij zijn hele leven mee geworsteld heeft. In dit toneelstuk wordt een dode op gewekt. In de bezettingstijd wekte hij het Deen se volk op tot verzet tegen de maatre gelen van de Duitsers. In 1944 werd 'hij weggevoerd en gefusileerd. Aan 't einde van zijn lezing liet de heer Wisselink plaatjes van Kaj Munk zien. Na een kort dankwoord werd de avond door de presidente gesloten. Besloten werd nog, dat het jaarlijks reisje naar de bloembollenvelden zal gaan. GENERALE KAS In de Hervormde Gemeente begint men de jaarlijkse bijdrage voor de Ge nerale Kas a f 1,50 op te halen. Alle lid maten wordt een kwitantie aangeboden en het is te hopen, dat zij, die deze bij drage ophalen, nergens tevergeefs ko men. Het is immers langzamerhand wel bekend, wat er met de opbrengst ge beurt. Wanneer we de folder lezen, blijkt, dat de Generale Kas een steun fonds is, waaruit ontzaglijk veel drin gend werk van de Herv. Kerk betaald of gesubsidieerd wordt. Eén van de grootste posten is: kerkbouw. In 1958 werd hiervoor uitgegeven f 170.950,-. Er is in 1959 nog meer nodig. Wij hopen op een flinke opbrengst voor het landelijk werk van onze kerk. SCHOORSTEENBRAND Donderdagmiddag brak schoorsteen brand uit bij de fam. W. van der Pluym in de H. J. Wansinkstraat. De geweldige rookontwikkeling toonde aan, dat een grote hoeveelheid roet tot ontbranding was gekomen. De brandweer, die onmiddellijk ge waarschuwd werd, was spoedig ter plaatse en heeft het vuur met de nevel spuit gedoofd. In een bijna horizontaal liggend deel van de schoorsteen had zich blijkbaar veel roet opgehoopt. Een juiste constructie van schoorste nen is een belangrijke factor bij het voorkomen van schoorsteenbranden. CHAUFFEURS-POMPBEDIENERS Bij het te Rijssen gehouden brand weerexamen slaagden Holtense vrijwil ligers, de heren J. Lammers en W. J. Eshuis, voor het diploma chauffeur- pompbediener. Officiële publicatien KOSTELOZE INENTING EN HERINENTING Burgemeester en wethouders van Hol ten brengen ter openbare kennis, dat op zaterdag 7 mrt. a.s. des voormiddags van 11 tot 12 uur in gebouw „Rehoboth" te Holten en des namiddags precies 3 uur in een lokaal van de openbare lagere school te Dijkerhoek gelegenheid bestaat tot kosteloze inenting en herinenting te gen pokken. Belanghebbenden wordt er op gewezen, dat ingevolge artikel 1 der inentingswet 1939, een kind vóór het bereiken van de leeftijd van een jaar tegen pokken moet worden ingeënt. Indien inenting niet heeft plaats gehad moet een ondertekende ver klaring worden overgelegd, waaruit blijkt, waarom deze inenting achterwege is ge bleven. Voorts wordt belanghebbenden ver zocht het trouwboekje of het geboortebe wijs mede te brengen, alsmede de inen- tingskaart, welke bij de geboorte-aangifte werd uitgereikt. De aandacht wordt er op gevestigd, dat uitsluitend kinderen bene den de leeftijd van 2 jaar zullen worden ingeënt. Holten, 27 februari 1959. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBARG, secretaris. SPREEKUUR BURGEMEESTER De Burgemeester van Holten deelt me de, dat hij in plaats van woensdag a.s. op dinsdag 10 maart a.s. spreekuur zal hou den. De Burgemeester voornoemd, W. H. ENKLAAR. WAARSCHUWING INZAKE HET STORTEN VAN VUIL Burgemeester en wethouders van Hol ten hebben geconstateerd, dat door par ticulieren vuil gestort wordt op de toe gangsweg tot de vuilnisbelt op de Holter berg. Zij vestigen er de aandacht op, dat zulks niet kan worden toegestaan en dat dergelijke handelingen in strijd zijn met het bepaalde in artikel 42 der Algemene Politieverordening dezer gemeente. Overtreding van dit artikel wordt strafbaar gesteld met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste driehonderd gulden. In voorkomende gevallen zal tegen de overtreders proces-verbaal worden opge maakt, terwijl bovendien het vuil op kos ten van betrokkene zal worden verwij derd. Holten, 6 maart 1959. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBARG, secretaris. INENTING TEGEN DIFTERIE KINKHOEST EN TETANUS Burgemeester en wethouders van Hol ten brengen ter algemene kennis, dat van gemeentewege de gelegenheid wordt ge boden kosteloos te worden ingeënt tegen difterie, kinkhoest en tetanus. Deze enting moet worden toegepast bij niet-schoolgaande kinderen boven de leeftijd van 1 jaar, die na juni 1956 niet meer zijn ingeënt tegen deze ziekten. Daardoor verkrijgen zij een krachtige beschutting. De behandeling is volkomen ongevaarlijk. Aangezien vooral kinderen voor aantasting van deze ziekten vatbaar zijn, is het zeer gewenst deze zoveel mo gelijk de inenting te doen ondergaan. De eerstvolgende kosteloze inenting zal plaats vinden op vrijdag 20 maart 1959 ten huize van dokter J P. Nagelhout, Pas toriestraat 50, alhier, des namiddags tus sen 3 en 4 uur. Verzocht wordt bij de inenting mede te brengen de bij de geboorte-aangifte uit gereikte inentingskaart. Holten, 5 maart 1959. Burgemeester en wethouders voornoemd, W. H. ENKLAAR, burgemeester. G. J. LANGENBARG, secretaris.

Holtens Nieuwsblad | 1959 | | pagina 2