Ronde van Overijssel thans klassieker. PLAATSELIJK NIEUWS ik kiaag aan. In hotel George V logeren exclusieve gasten. 'urgerlijke Mijnhardt's tabletten RAADSVERGADERING De gemeenteraad komt Dinsdagavond 15 November a.s., des avonds 8 uur ten gemeentehuize bijeen voor de behande ling van de volgende agenda: 1. Ingekomen stukken en mededelin gen. 2. Voorstel tot 't aankopen van gron den in de Gaarden. 3. Voorstel tot het aankopen van de woningen Boschkampstraat 2 en 4 en Kerkstraat 18, met erf, van de heer H. J. Hoeve te Oosterbeek. 4. Voorstel tot het in gebruik geven van 'n gedeelte gemeentegrond, ge legen aan de Larenseweg, aan de heer Joh. Schuppert. 5. Voorstel tot het aangaan van een rekening-courant-overeenkomst 1956 met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten te 's Gravenhage. 6. Voorstel tot het verlenen van eer vol ontslag aan de onderwijzer der o.l. dorpsschool, de heer A. P. de Jonge. 7. Voorstel tot het benoemen van een onderwijzer aan de o.l. dorpsschool ter voorziening in de vacature A. P. de Jonge. Voordracht: 1. J. W. Feith, tijdelijk onderwij zer te Wissel, gemeente Epe; 2. A. Versteege, onderwijzer te Eek en Wiel. 8. Rondvraag. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Kerk. Holten. 9 en 10.30 uur Ds Addink7.15 uur Ds Jörg van Del den (Jeugddienst). In alle diensten collecte voor het Kerkkoor. Dijkerhoek. 10 uur Ds Israël. Collecte voor het Kerkkoor. Geref. Kerk. 10 en 3 uur Ds Hoogkamp. In beide diensten is de 3e collecte be stemd voor de Christelijke Kleuter school. HERDENKING GEVALLENEN Door leden van de afd. Holten van het Ned. Oorlogsgravencomité is Vrij dagmorgen ter gelegenheid van de wa penstilstandsdag (11 Nov.) een krans gelegd aan de voet van het monument op de Canadese begraafplaats op de Holterberg om daarmede de gevallenen in de beide wereldoorlogen te herden ken. Het was een eenvoudige plechtigheid, welke werd verricht door de voorzitter van het comité, Mr. W. H. Enklaar. TONEELUITVOERING De CJMV (dorp) organiseert Zater dag 19 November een toneelavond in „Irene". De toneelgroep uit Borne voert voor de CJMV op de klucht in drie bedrij ven: „Het hing in de lucht". Waar deze klucht werd opgevoerd, was de zaal steeds' uitverkocht. Een or kestje zorgt voor muzikale omlijsting. Verwezen wordt naar de advertentie in dit nummer. „SCHOOLKRÏNG ESPELO" De „Schoolkring Espelo" hield Vrij dag 4 November haar eerste avond in het nieuwe seizoen. De voorzitter, de heer W. Wegsta- pel, heette de vele aanwezigen welkom, in het bizonder de heer H. J. Hiddink, die deze avond de Espeloërs doormid del van woord en lichtbeeld meenam op zijn reis naar en door Indonesië. Na afloop bedankte de voorzitter de heer Hiddink voor zijn boeiende en gezellige lezing en knoopte aan dit dankwoord een korte opwekking de nog komende vergaderingen ook zo druk te bezoeken. LEDENVERGADERING PARTIJ VAN DE ARBEID. De afdeling Holten van de Partij van de Arbeid hield Dinsdagavond in café „De Waag" van de heer K. ter Horst een goed bezochte ledenvergadering onder voorzitterschap van de heer H. Soer. In deze vergadering werden door de secretaris en penningmeester de jaarver slagen uitgebracht, waaraan wij ontle nen, dat het ledental stijgende is de laatste weken werden 5 nieuwe leden geboekt terwijl de financiële toestand van de afdeling gezond is te noemen. Het boekjaar sloot op 30 September j.l. met een batig slot van f 65.77. De bescheiden zullen worden gecon troleerd door de kascommissie, bestaan de uit de heren G. Brands en J. v. Beek. De heren H. Meerman en G. Knapen brachten verslag uit van hun bezoek aan de Fakkeldragersdag te Utrecht, die druk bezocht was en zeer leerzaam is geweest voor de beide afgevaardigden. Voor de verkiezing van twee leden van het gewestelijk bestuur wegens het overlijden van de heer C. L. IJssenagger en het vertrek van de heer J. Vlam uit Goor, zal resp. de candidatuur van de af deling Deventer worden gesteund en candidaat gesteld worden de heer Soer. In deze vergadering zullen door de afdeling als voorstellen aan de orde ge steld worden betreffende de duur van de eerste oefening voor dienstplichtigen, de stagnering van de opleiding van leer krachten voor het Nijverheidsonderwijs door de dienstplichtvervulling, de ge- meente-financiën en de gemeente-classi ficatie. Het congres over de Volkshuisvesting, dat 12 November te Zwolle gehouden- wordt, zal bezocht worden door de heren G. Brands, A. Jansen en W. Beijers. Bij de bestuursverkiezing werden tot bestuursleden gekozen de heren H. Meerman en G. Knapen en als zodanig herkozen de heer W. Beijers. Bij de bespreking van het beleid van de raadsfractie kwamen tal van onder werpen ter sprake. Het gevoerde beleid had de volle instemming van de verga dering. PLAATSGENOOT LID VAN DE PROV. STATEN. De voorzitter van het Centraal Stem bureau voor de verkiezing van de Prov. Staten heeft onze plaatsgenoot, de heer W. Beijers, benoemd verklaard tot lid van de provinciale staten van Overijssel, in de vacature, ontstaan door het overlij den van de heer C. L. IJssenagger te Deventer, welke zitting had voor de Par tij van de Arbeid. IJSCLUB „DE NOORDPOOL" Liefhebbers van de schaatssport ra den wij aan goede nota te nemen van een advertentie van de IJsclub „De Noordpool" in dit nummer, betreffende de kosten, verbonden aan het dona teurschap der club. BEVORDERD. De heer H. F. Steunenberg, reserve le luitenant tandarts, is met ingang van 23 November bevorderd tot res. kapitein tandarts. VOETBAL Programma: Zaterdag: Holten aDe Zweef b, 3 uur. Zondag: Rietvogels 2—Holten 1, 2.30 uur; Haarlese Boys 2—Holten 2, 1.30 uur: Holten 3Haarlese Boys 3, 2.30 u. INGEZONDEN (Buiten verantwoordelijkheid van de redactie). Ik klaag aan, omdat ik helaas nie mand beschuldigen kan. Ik weeet dat ik mij misschien door deze aanklacht enkele vijanden onder U verwerf, maar deze mensen of mens zou ik niet gaar ne m'n vriend willen noemen. De laatste twee maanden verdwijnen hier in Holten op mysterieuse wijze vele honden, ras- en niet rashonden. Ik kan alleen maar gissen en wellicht gis ik mis. Worden deze dieren ver giftigd; gestrikt, gestolen voor weder verkoop of doodgeschoten? Het ellendige is, dat we tot dusver geen van deze dieren dood of levend weer op hebben kunnen sporen. Zij die van dit alles de oorzaak zijn hoeveel leed berokkenen zij niet ïn die gezinnen, waar deze trouwe viervoeters thuisbehoren. Vallen ze in strikken, dan zou ik de stropers de raad willen geven, wendt U tot de Dierenbescherming, afd. Hol ten, wij willen U uit onze kas gaarne dat tientje verstrekken, dat U anders voor Uw haas of konijn zoudt ontvan gen. Diegenen, die op de winst van deze dieren belust zijn, kunnen die winst ook zonder diefstal bij ons komen ha len. Komen ze op jachtterreinen en doen ze aan U, jachtopzieners, overlast, ik kan mij indenken, dat dit voor U uiterst vervelend is. U moet het wild op uw terreinen houden, daarvoor wordt U betaald door de bezitter van het jachtrecht. Vangt U de honden op of wanneer U de eigenaar van de hond kent, geeft hem een laatste waarschuwing of breng de hond bij één van ons bestuur. Wij beloven U, dat de eigenaar eerst dan zijn dier terugontvangt als hij ons plechtig beloofd heeft het dier vast te houden, zodat U geen overlast meer ondervindt. Vergiftigt de dieren niet, ze sterven dan onder de verschrikke lijkste pijnen. U weet immers allen wat pijn is. Wat ge zelf niet wilt, doet dat onze dieren ook niet aan. De kan mij niet indenken, dat een ja ger zich hieraan schuldig zal maken, immers hij bezit zelf een hond. God heeft ons zijn schepping met,uit-, geleverd, maar toevertrouwd en ziet zeker toe hoe U en ik hiermede om gaan. Wie niet goed is voor de dieren kan niet goed voor de mensen zijn. Dierenliefhebbers in de ware zin des woords, houdt Uw dieren vast, laat ze niet loslopen, U kent de resultaten. Doet U dit wel, dan bent U mede schuldig aan de dood of het verlies van Uw vriend en hebt U veel aan Uw zelf te wijten. Dagelijks krijgen we zwerfhonden. Wij zoeken voor deze dieren dikwijls met veel moeite en geduld goede te huizen. Helpt ons om in die tehuizen, waar men liefde voor het dier voelt, geen j nodeloos verdriet te brengen. Ik doe een allerlaatst beroep op de betrokkenen: „doodt op welke wijze ook, geen enkele hond, maakt U niet aan diefstal schuldig, zaai niet langer verdriet en onrust in vele gezinnen". Onze trouwe viervoeters verdienen dit alles niet. Wordt een goede dierenvriend, eerst dan kunt U een goed mens zijn. Aan U bezitters van honden nog maals: „Houdt Uw dieren vast of blijf in hun nabijheid". Met dank voor de plaatsing, B. C. DE HAAS-BOEKBINDER. Presidente afd. Holten van de Ned. Vereniging tot bescherming van dieren. Holten, Nov. 1955. (Van redactiewege bekort). KLEUTERCURSUS GROENE KRUIS. In de afgelopen twee maanden werd vanwege de afdeling van het Groene Kruis een kleutercursus georganiseerd, welke gegeven werd door de districts verpleegster Zr. D. H. Engelkes te Hen gelo, van de Federatieve Commissie ter bevordering van de Hygiëne van Moeder en Kind. Woensdagavond had in het Stations koffiehuis van de heer M. Kalfsterman de eindles plaats, waarbij de voorzitter van het Groene Kruis, de heer Beijers, de talrijke moeders, welke aan deze cur sus hebben deelgenomen, heeft toege sproken en hen gewezen heeft op de belangrijke taken, welke deze vereniging vervult. Hij wees o.a. op de in het voor nemen te liggen stichting van een wijk- gebouw. Hij bracht zuster Engelkes dank voor haar uitstekende lessen en bedank te de wijkverpleegster Zuster Groene- veld voor de moeite, die zij zich getroost heeft om deze cursus bijeen te brengen. De deelneemsters hebben nuttige les sen opgedaan, welke nog ondersteund kunnen worden door de inhoud van ver schillende boekwerkjes, welke handelen over de opvoeding van kleuters. De les sen waren niet alleen nuttig voor de li chamelijke, maar ook voor de geestelijke opvoeding. Namens de deelneemsters bood hij zus ter Engelkes en zuster Groeneveld een presentje aan. Zuster Engelkes prees in haar slot woord de goede opkomst van de cur sisten. VOETGANGERS BIJ DUISTERNIS Voetgangers, loopt bij duisternis op onverlichte wegen, wanneer een trottoir ontbreekt, links van de rijbaan en achter elkaar, zo adviseert de A.N.W.B. met nadruk. Men ziet dan het gevaar aan komen en is beveiligd tegen het achter opkomende verkeer. Elk jaar vallen er, de gegevens van het C.B.S. bevestigen dat met trieste cijfers, onnodig veel slachtoffers, omdat men zich niet aan deze nuttige stelregel houdt. Reeds enige malen heeft de A.N.W.B. de Minister met klem gevraagd dit links lopen bij duisternis als een wettelijke ver plichting in het wegenverkeersreglement op te nemen. De Commissie Veiligheid Wegver keer de zg. Generale Staf voor het Verkeer heeft dit voorstel thans overgenomen en acht het zelfs ge wenst (Ut voorschrift niet te beperken tot de duisternis, doch uit te breiden tot het gehele etmaal, zowel omdat ook overdag links-lopen een grotere veiligheid biedt als omdat deze rege ling voor voetgangers en rijverkeer eenvoudiger is. In deze zin is dan ook aan de Minister geadviseerd. Op de Maandag j.l. te Rijssen gehou den veemarkt waren aangevoerd 1463 stuks vee, runderen 378, varkens 1085. Prijzen: 89 vette koeien, eerste kwa liteit van f2,54 tot f2,68; tweede kwa liteit van f2,32 tot f2,54; derde kwa liteit van f 2,14 tot f 2,32 per kg slacht- gewicht; 152 melk- en kalfkoeien van f635, tot f875,per stuk; 69 pinken van f390,— tot f500,- per stuk; 55 graskalveren van f195,— tot f305,— p. stuk; 13 nuchtere kalveren van f45,— tot f60,— per stuk; 22 drachtige zeu gen van f230,— tot f300,— per stuk; 43 löopvarkens van f55,— tot f80,— per stuk; 1020 biggen van f4,50 tot f5,50 per week. Overzicht handel: Vette koeien en stieren: Tamelijk ruim aangevoerd, de handel had een zeer willig verloop, waardoor de pi'ijzen iets hoger gingen. GebruiksveeAanbod iets groter, voor de beste soorten had de handel 'n vlug verloop met iets hogere prijzen, voor de overige soorten verliep de handel kalm, doch de hoge prijzen bleven ge handhaafd. Nuchtere kalveren: Kleine aanvoer, werden vlug en prijshoudend verhan deld. Varkens en biggen: Aanbod groot, de handel had een vlug verloop met iets hogere prijzen. Pinken en kalveren: Aanbod redelijk, de handel verliep tamelijk vlug met iets vastere prijzen. Lustrum-ronde volgend jaar van groot belang. De Sportcommissie van de K.N.W.U. heeft veel waardering voor de organisa tie van de Ronde van Overijssel, getuige het feit, dat men van die zijde heeft be sloten deze ronde te beschouwen als klassieker. Het belangrijkste hiervan is, dat de deelname van de sterkste renners hier door sterk wordt gestimuleerd, doordat de prestatie in deze klassiekers behaald, meetellen; soms doorslaggevend zijn ook om deel te nemen aan de wex-eldkam- pioenschappen, waarop men in renners kringen natuurlijk sterk gebrand is. Verwacht wordt (terecht), dat de ius- trumronde sterk in de belangstelling der meest vooraanstaande renners zal staan en geconcludeerd kan worden, dat de belangrijkheid van de Ronde van Over ijssel door het verheugende besluit van de K.N.W.U. sterk is gestegen. Aan de beroemde Parijse boulevard, de Champs Elysées, staat een hotel, dat tot een van de minst bekende gro te hotels van de wereld moet worden gerekend. Toch werken in dit George V-hotel 700 bedienden voor ten hoogste 400 gasten; wie dus in George V logeert, is er van verzekerd, dat er voldoende personeel aanwezig is om hem te be dienen. Hoe komt het dan, dat het hotel zo weinig bekendheid geniet. LEERGELD Als u morgen hotel George V op belt met de bedoeling er een kamer te reserveren, en daarna uw naam noemt (of de mijne) kunt u er van op aan als antwoord te horen te krijgen: „Het spijt ons zeer, maar er zijn geen ka mers vrij". Men moet om het nu eens populair te zeggen van zeer goeden huize komen om in George V te mogen lo geren. Van koninklijken huize bijvoor beeld, of van bankiershuize of million- nairshuize. Wanneer men aan de klank van een naam af meent de gegadigde onderdak te kunnen verlenen, maar de bekend heid toch niet groot genoeg is, vraagt men rustig de bankrelatie van de cliënt even te mogen weten. Dit laatste deed men enige jaren geleden nog niet, maar men heeft al veel leergeld betaald en George V is niet voor alle toeristen geschikt. Vandaar dat men geen re clame maakt en weinig belangstelling heeft voor grote bekendheid. In hotel George V is natuurlijk een kluis; zij. die hier logeren, doen er ver standig aan hun bezittingen niet op het nachtkastje te leggen vóór het slapen gaan. (Het nachtkastje zou dan tevens van een zeer groot formaat moeten zijn.) Maar er is een bizondere kluis, ook in 't hotel en de inhoud van die kluis is gering, maar uiterst belangrijk. Zij bestaat uit een boek, waarin de bizon dere verlangens van bepaalde gasten genoteerd staan, die regelmatig in het hotel George V afstappen. De maharadja van Patilia kan pas rustig slapen als hij twee extra ma trassen onder zijn lakens weet: million- nairdochter die en die wordt nerveus als haar slaapkamer anders geparfu meerd is dan met het merk XYZ; ban kier A moet men beslist geen andere wniskey voorzetten dan zijn lijfmerk. Deze bizonderheden worden keurig bij gehouden en verdienen dus wel een plaatsje in de kluis. VOORSCHOT De portier van het hotel zit in een loge, die weelderiger is ingericht dan uw of mijn huiskamer. Maar dat mag ook wel; hier overhandigde hij de ka mersleutels aan Molotov, Churchill, Be- vin, generaal De Gaulle en tientallen andere beroemdheden. Het hardnekkige gerucht doet de ron de, dat deze portier zijn gasten elke dag voorschotten verstrekt tot soms een millioen francs, oftewel tiendui zend gulden. Natuurlijk hoeft hij nooit bang te zijn het geleende geld niet te rug te krijgen, maar welke andere portier ziet kans uit eigen zak derge- bjke voorschotten te verstrekken? Hij en vele van de andere 700 bedien den rijden dan ook elke dag in een eigen auto naar het werkzelfs de chasseur bezit een fraaie motor. KENNERS Deze bedienden zjjn over hun gasten steeds bizonder goed te spreken; als men maar rekening houdt met hun ver langens zo redeneren zij dan zijn millionnairs de prettigste mensen om mee om te gaan. Zij kennen hun klanten en weten, dat de meesten van hen niet de on derdanigheid van het personeel ver langen, zoals dat in andere hotels vaak wel het geval is. Een millionnairsvrouw vertelde onlangs waarom zij 'n kellner een uitzonderlijk hoge fooi had gege ven. „Hij zag, dat ik me verveelde en daarom wat veel whiskey dronk", ver telde zij. „Toen ik hern weer een be stelling wilde doen, weigerde hij ge woon deze uit te voeren. Ik vond dat een pracht houding en was ineens op gemonterd." Vandaar dat menig Parijse kellner er naar verlangt de twee gekruiste gouden sleuteltjes op zijn uniform te krijgen, die betekenen, dat hij in George V werkt. Maar weinigen is dit geluk beschoren, want wie er komt te wer ken, blijft er meesttijds zijn leven lang. WENSEN Een van de gasten, die vaker in George V heeft geslapen, is Sonja He- nie; na haar eerste bezoek heeft zij nooit meer om blauwe zijden bedde- lakens behoeven te vragen. Daarvoor zorgde men automatisch. Een maharani, die ook vaste klant is, slaapt nooit alleen in zijn kamer; twee bedden voor z'n lijfwachten staan steeds op dezelfde plaats klaar. Zo verschijnt een Amerikaanse millionnair altijd met 8 dubbelgangers, die precies eender ge kleed zijn en niet van de millionnair onderscheiden kunnen worden door iemand, die niet bizonder goed met liern bekend is. Een autofabrikant, die ook vaak in 't hotel verblijft, weet dat hij een ijskast, gevuld met cognac naast zijn bed aan treft, zodat hij om de twee uur 's nachts zijn glaasje kan drinken. Een andere bezoeker krijgt altijd een brid- ge-tafel met speelkaarten en bloes op zijn kamer staan, al heeft hij er nog nooit een spelletje gespeeld. Er is zelfs een grote kooi in het ho tel, omdat een bepaalde sultan altijd drie leeuwen bij zich heeft als hij op reis gaat. En ook hij moet zich in George V thuis kunnen voelen. RICHT UW LICHT EEN ANDER NIET IN HET GEZICHT! Geen verblindend licht! Dat geldt zo wel voor de automobilist als voor U, wielrijder Er wordt van U geëist, dat de lan taarn van Uw fiets schuin naar omlaag gericht is, want alleen zo verzekert U de veiligheid van de bestuurders, die U te gemoet komen. Verblinding betekent een sinister spel letje met het verkeersongeval. Wie wil het voor zijn verantwoording nemen? Vóórdat U moreel of door de rechter ter verantwoording geroepen zou wor den: „Richt Uw licht, 't is naastenplicht". En hoe staat het met Uw achter lampje? Het is bekend, dat het dikwijls uitgaat, zonder dat de bestuurder het weet. Daarom: „Doe wel en zie zo nu en dan eens om!" Verbond voor Veilig Verkeer. HELLENDOORN. Geboren: Jan, zv D. J. Kamp en H. Witten, Nijverdal, Brakenbeltsweg 60. Jannes, zv J. H. Achterkamp en M. C. van der Kleij, Nijverdal, H. Wormserstr. 20. Geerhard Jan, zv j. Winters en G. Horsman, Elen en Rhaan, Conineks- erveweg 3. Johannes Gerardus Josef, zv J. Wiggers en J. Klein Mijlink, Nij verdal, Veldsweg 96. Wilhelmus Jo hannes, zv E. M. Brandwacht en Th. G. Nijenkamp, Hellendoorn, Molenweg 1. Everardus Wilhelmus, zv Th. G. Rozen- kamp en M. H. Hofstede, dorp, Biben straat 20. Gerhardus Johannes Ma ria, zv B. J. Knobben en W. M. Maat man, Haarle, Molenweg 4. Hanna, dv G. van der Werff en J. Heuten, Nijver dal, Hoge Dijkje 40. Frcderika Jen- nigje, dv F. Vrijlink en J. Jansen, Marle, Ketelaarweg 5. Gerrit Jan, zv H. Nijen Twilhaar en G. J. Schuurman, dorp, Ni- naberlaan 16. Gerrit Jan, zv H. A. Dommerholt en H. Middag, Hulzen Col- lenstaartweg 4. Egbert Jan, zv E. J. Hartgers en M. A. Schuttevaar, Nijver dal, Smidsweg 40. Ondertrouwd: K. Jansen, 25 j., Nijver dal, v. d. Steen van Ommerenstraat 14, en W. Westenberg, 24 j., Nijverdal, Spij- kerweg 1. J. Gerrits, 23 j., Daarler- veen, Schoolstraat 27, en M. Lambers, 22 j., Daarlerveen, Daarlerweg 8. J. Valk, 27 j., Nijverdal, Parallelweg 12, en G. Bredenoord, 35 j., Nijverdal, Veen- weg 5. G. Seubring, 28 j., Hengelo (O.), van Markenstraat 5, en J. E. van der Linde, 25 j., Hellendoorn, Ninaber- laan 79. Gehuwd: J. Veurink, 31 j., Ommen, Stegeren M 8, en A. H. Kamphuis, 28 j., Elen en Rhaan, Olthofsweg 7. A. W. Haas, 30 j., Nijverdal, Grotestraat 250, en W. M. Woesthuis, 25 j., Nijverdal, Schansertweg 22. Overleden: G. H. Bakhuis, 74 j., echtg. van J. Schuurman, Hellendoorn, Vrug- teveensweg 15. L. J. Engbers, 72 j., echtg. van J. H. M. Bouman, Nijverdal, Smidsweg 8. W. H. Engbers, 81 j., wed. van H. Nijenhuis, Nijverdal, Nijver- dalsestraat 265. RIJSSEN. Geboren: Gerrit Willem, zv W. Tijhuis en W. Nijkamp, Nassaustraat 13. Man nes, zv A. Nijzink en W. Nieuwenhuis, Nijverdalseweg 44. Berendina, dv D. J. Sprakel en J. Seppenwoolde, Holter- straatweg 47a. Gerhardus Hermanus, zv G. ten Dam en P. C. v. d. Berg, Lig- tenbergerweg 8. Geesje, dv D. J. Voortman en G. Nieuwenhuis, Stations dwarsweg 28. Jan, zv J. W. Kettelarij en B. Voortman, Holterstraatweg 113. Tonia, dv J. Kreijkes en K. W. van Soest, Tabaksgaarden 37. Ondertrouwd: Jan Slaghuis, 26 j., Ach- teresweg 9, Enter, Wierden, en Janna Vossebeld, 23 j., Holtentorensweg 71. Jannes Pas, 25 j., Ligtenbergerdijk15, en Jenneken Bolink, 26 j., Ligtenber- gerweg 13, Hellendoorn. Getrouwd: Gerhardus Johannes Kamp huis, 31 j., en Wilhelmina Maria Maat man, 24 j„ Enterstraat 78. Overleden: Aaltje Ligtenberg, 61 j., e.v. H. Hendertink, Zuiderstraat 8. Jan Ligtenberg, 78 j., wed. van J. ter Keurst, Haarstraat 70. ZENUW - HOOFDPIJN-LAXEER VEILIG VERKEER. Voetgangers, rechts op het trottoir, Daar is voor U het minst gevaar.

Holtens Nieuwsblad | 1955 | | pagina 3