Voor Uw blijken van medeleven, ons betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa - Jan Poortman - zeggen wij U hartelijk dank. G. Poortman-De Goeijen, Kinderen en Kleinkinderen. Haarstraat 77, 7462 AL Rijssen. Hiermede betuig ik mijn welgemeende dank voor Uw medeleven na het overlijden van mijn man. - J.B. Kettelarij -. A. Kettelarij-Pot, Oranjestraat 48, 7451 CD Holten. Hiermede willen wij U, mede namens de familie, hartelijk danken voor Uw oprechte troost en Uw medeleven, waarmee U ons hebt gesteund na het overlijden van onze geliefde vader en opa - Berend Jan Wessels -. Uw steun zal ons en dankbare herinnering zijn. Familie Wessels, De Höfte 20, 7462 JV Rijssen. Voor Uw blijken van medeleven betoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa - Gerrit Jan Poortman - zeggen wij U hartelijk dank. T. Poortman-Kappert, Kinderen en Kleinkinderen. Dannenberg 79, 7461TJ Rijssen. Hiermee betuigen wij U onze hartelijke dank voor de blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa - G.J. Timmerman -. Uit aller naam: J. Timmerman-Lichtenberg, J.H. ter Horststraat 32. Hartelijk dank aan directie, bazen en collegea voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. J.H. van Heek. Graag willen wij de directie van Ter Horst Co. B.V. hartelijk dankzeggen voor de prettige ontvangst op het kantoor en de goede sfeer waarin wij daarin werden ontvangen. Hartelijk dank voor de enveloppe met inhoud t.g.v. ons 40 jarig jubileum ons aangeboden. Allen die deze dag voor ons tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben onze hartelijke dank. W. Tijhuis W. Nijkamp M. Schulenburg P.F. Bolink J.J.H. Lohuis 19

Het Anker | 1980 | | pagina 21