Dankbetuigingen Hartelijk dank aan de directie van Ter Horst Co. B.V. voor de heerlijke attentie die wij ontvingen t.g.v. ons 60 jarig huwelijk. G. ter Maat, J. ter Maat-Mulder, Graaf Ottostraat 7 Langs deze weg zeggen wij de directie van Ter Horst Co. B.V. hartelijk dank voor de fruitmand die wij ontvingen als attentie voor ons 55-jarig huwelijk. J.W. Bruggink, G. ter Borchstraat 1 B.J. v.d. Maat, Esstraat 34 J.A. Lohuis, Trompstraat 16 E. Stegeman, Tabaksgaarde 33 H. Averesch, W. Zeeuwstraat 86 J.B.J. Brinks, Haarstraat 85 A. Waggeveld, Arend Baanstraat 8 Voor de gelukwensen en attentie t.g.v. ons 50 jarig huwelijk willen wij hierbij hartelijk dankzeggen aan de directie van Ter Horst Co. B.V. H.J. Ligtenberg, Pr. Bernhardstraat 16 G.J. Tijhof, Vennekesgaarden 20 G. ten Hove, Esstraat 48 H. Bruins, Bleekstraat 21 H. ten Berge, Oranjestraat 19 J.A. Tempelman, Welleweg 11 Op onze 80e verjaardag werden wij door de directie van Ter Horst Co. B.V. aangenaam verrast met een prachtige fruitmand, waarvoor onze welgemeende dank. J.G. Eshuis, Watermolen 13 B.J. v.d. Maat, Esstraat 34 G. Knol, BI. Banisweg 8 Mevr. G. Knol-Timpers, Blinde Banisweg 8, G. Jansen, Hagslagen 107 G. Meijerink, Stokmansveldweg 3 J.A. Tempelman, Welleweg 11 Mevr. W. Tempelman-Baan, Welleweg 11 G. Rozendom, Wierdensestraat 77a G.J. Roosink, Hangerad 19 G. ter Maat, Gr. Ottostraat 7 Mevr. G. Roosink-Nijland, Lentfersweg 18 J. Roosink, Lentfersweg 18 Mevr. W. Schuiterd-Nieuwenhuis, Markeloseweg 79 J.W. Bruggink, G. ter Borchstraat 1 Mevr. A. Bruggink-Dommerholt, G. ter Borchstraat 1 Mevr. v. Putten-Troost, Dannenberg 9 Ter gelegenheid van onze verjaardag werd ons namens de directie van Ter Horst Co B.V. een fruitmand thuis gebracht. Graag willen wij U hiervoor heel hartelijk dankzeggen. Mevr. G. Spenkelink-Manenschijn, Parkstraat 3, 98 jaar Mevr. H. Smit-Engbes, „Eltheto", 95 jaar Mevr. G. Vrugteveen-Kreijkes, van Wijngaardenstraat 6, 92 jaar H.J. Bijvank, Enterstraat 80, 92 jaar Mej. H.W. Hoefhamer, Bouwstraat 45, 91 jaar Ondergetekenden zeggen hierbij de directie van Ter Horst Co. B.V. hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die zij t.g.v. hun 85e verjaardag mochten ontvangen. H. Bolink, C.B.J. Landweerlaan 12 J. Strookap, J. v.d. Vondelstraat 11 B.J. Ehrenhard, Lentfersweg 74 Mevr. H. ten Hove-Pijffers, Nassaustraat 4, J. Harmsen, Diekjansweg 1 Mevr. H. ten Berge-Vorschezang, Stationsdwarsweg 42 Mevr. ten Berge, Wilhelminastraat 18 18

Het Anker | 1980 | | pagina 20