Diverse apparaten die sporadisch voorkomen 75% van de bijbetaling e.e.a. ter beoordeling van het bestuur. Tandarts Volle prothese Halve of gedeeltelijke prothese Overzetten prothese Reparatie prothese Tandregulatie Beugels 75% van de bijbetaling 75% van de bijbetaling 75% van de bijbetaling 75% van de bijbetaling 75% van de bijbetaling 75% van de bijbetaling Kronen en stifttanden 75% van de bijbetaling tot max. f 200,- per kroon c.q. stifttand. Immediaat uitvoeringen, luxe uitvoeringen en kosten sanering komen voor rekening van de verzekerde. De vergoedingen worden ten alle tijde berekend als was men gesaneerd. Kraamhulp Voor eigen rekening f 5,- per dag - vergoeding over max. 10 dagen. Kraamverpleging Voor eigen rekening f 2,50 per dag - vergoeding over max. 10 dagen. Poliklinische bevalling - Short Stay - 75% van de bijbetaling. Reiskosten Begeleiding van kinderen beneden 14 jaar bij bezoek aan arts of specialist buiten de woonplaats - vergoeding kosten begeleider op basis openbaar vervoer (verklaring van bezoekdata). Voor bezoek van huisgenoten opgenomen in een inrichting of ziekenhuis buiten de provincie Overijssel: eerste 6 weken 2 x vergoeding reiskosten, daarna gedurende 1 keer per week vergoeding (Eerste f 40,- komen voor rekening van de verzekerde). Overlegd dient te worden een verklaring van de inrichting waarop de data vermeld staan waarop de huisgenoot is bezocht (basis openbaar vervoer). Gezinshulp Vergoeding van de kosten van gezinshulp over max. 30 dagen per jaar. 75% van het verschuldigde per dag, met een max. uitkering per dag van f 6,-. 16

Het Anker | 1980 | | pagina 18