Dankbetuigingen Ondergetekenden zeggen de Directie hartelijk dank voor het prachtige wandbord en de en veloppe met inhoud die zij bij hun afscheid i.v.m. een toegewezen W.A.O.-uitkering ont vingen. J. Harmsen G. J. Meijerink G. Kwintenberg F. Kamp M. Kreijkes. Onze hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. B.V. voor de fruitschaal die wij ontvingen t.g.v. onze 80ste verjaardag. G. J. v. d. Maat, Holterstraatweg 48 G. W. Poortman, Hagweg 15 M. ter Harmsel, Bleekstraat 28 Mevr. M. Sanderman-ten Hove, Margrietlaan 5 Mevr. G. Goossen-Vorschezang, K. Doorman straat 82 Mevr. G. Rutterkamp-Bruggink, Nijverdalse- weg 51 G. Haeke, Enterstraat 88 G. J. Kappert, Wilhelminastraat 3 Mevr. E. v. d. Stouw - Lohuis, Molendijk 35 A. v. d. Stouw, Molendijk 35. Op onze 85ste verjaardag werden wij door de Directie van Ter Horst Co. B.V. verrast met een prachtige fruitschaal, waarvoor wij hier onze dank betuigen. A. ten Berge, Joost v. d. Vondelstraat 1 Mevr. G. Vrugteveen-Kreijkes, van Wijngaar denstraat 6 J. Harmsen, Baankamp 2 H. J. Bijvank, Enterstraat 80 J. M. Nitert, Reggedal 318, Enter. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand die ik t.g.v. mijn 91ste verjaardag op 7 september j.l. mocht ontvangen. Mevr. G. Spenkelink - Maneschijn, Parkstr. 3. Hierbij danken wij de Directie van Ter Horst Co. B.V. voor het medeleven na het over lijden van onze vader, voor het pensioen en attenties die hij vele jaren van u mocht ont vangen. Familie Siemerink, Haarstraat. Voor de financiële steun die ondergetekenden ontvingen i.v.m. het overlijden van hun man, zeggen zij hartelijk dank aan Directie en Per soneel van Ter Horst Co. B.V. Mevr. J. G. Averesch - Wolterink Mevr. Deijk - Assink Mevr. G. Ligtenberg - Bouwhuis Mevr. G. Pluimers - Wessels Mevr. D. Smalbrugge - Brinks Mevr. G. F. Smit - Lohuis Mevr. J. Teela - Scheppink Mevr. H. Voortman - Poorman. Langs deze weg willen wij de Directie hartelijk dank zeggen voor het wandbord en de pen- sioenbrief die wij bij onze pensionering ontvin gen. Ook dank aan allen die ertoe hebben bijgedragen dat de dag van onze pensionering voor ons een onvergetelijke dag is geworden. H. J. Agteresch J. Ligtenberg (Bleekstr.) J. Averesch J. Ligtenberg (Esstr.) H. ten Berge G. J. Nijsink Mej. G. Dannenberg J. W. Oolbekking G. Pas J. W. Pongers Mej. J. v. d. Riet G. Zwoferink. A. ter Harmsel J. B. Kettelarij F. Koster Mej. G. Krejenzang Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de enveloppe met inhoud die ik t.g.v. mijn 25-jarig jubileum heb ontvangen. Namens mijn vrouw zeg ik dank voor het boe ket bloemen. Tevens dank aan bazen en collegae voor de door hen getoonde belangstelling. H. Beunk, Spoelerij. Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest werd ons namens de Directie een fruitmand aangeboden. Gaarne willen wij voor deze at tentie heel hartelijk dank zeggen. T. Vrugteveen en G. Vrugteveen - Immink, Haarstraat 154 B. J. Nieuwenhuis en H. J. Nieuwenhuis - Tim pers, Holterweg 60 H. Paalberends en A. Paalberends - Stegeman, Weverstraat 1 G. Knol en G. Knol - Timpers, BI. Banisweg 8 J. Rolleman en G. Rolleman - Deijk, Dannen berg 51 J. Jansen en J. Jansen-van Losser, Haarstr. 173 H. Altink en G. Altink-ten Hove, Koninginne weg 3. 17

Het Anker | 1973 | | pagina 19