Ondernemingsraadvergadering 18 mei 1970 Aanwezig de heren H. Jojrdaan, J. H. Seppenwoolde, A. Nijveld, A. Borkent, J. H. Nijland, T. Brandriet, H. J. Leusink, A. Schutteman, A. H. Wennemers, W. Companje, G. Wessels, A. J. Seppenwoolde, M. Kreijkes, V. K. Pavlicek, J. H. Jordaan en J. C. Torn. Afwezig de heren J. Spenkelink, A. R. Keijman, J. W. Pongers. I. Opening 2. Notulen vergadering 18 maart en 21 april 1970 Deze notulen worden onder dank aan de secretaris ongewijzigd vastgesteld. 3. Beantwoording vragen van de vergadering op 18 maart 1970 - koffie- en frisdrankautomaten - buitenverlichting - automaat met snoep in de cantine 4. Werktijdregeling 3e kwartaal 1970 In de gehouden voorvergadering is besloten om geen wijzigingen voor te stellen inzake de werktijden. Wel worden enkele vragen gesteld betref fende de werktijden van de scheerzaal. Het hierop ingestelde onderzoek heeft een voor iedereen bevredigende oplossing gebracht. 5. Vakantieschema 1970/1971 Allereerst worden enkele correcties doorge geven op het voorlopige vakantieschema dat de leden ter bestudering ontvangen hebben. In antwoord op enkele vragen stelt de voor zitter voor om het schema voorlopig zo te handhaven. Wanneer er wensen uit het be drijf komen kunnen we daar later op terug komen. Besloten wordt om 1 dag te reser veren tot 1 mei 1971. Voorts wordt nog naar de mogelijkheid ge vraagd elke dag wat langer te werken om daardoor wat meer snipperuren te schep pen. Geantwoord wordt dat dat van overheids wege niet is toegestaan. 6. Wat verder ter tafel wordt gebracht Gevraagd is of de O. R. accoord kan gaan dat de bij de CAO voor jeugdige werkne mers vastgestelde 3 extra vakantiedagen gereserveerd kunnen worden voor diverse te houden kampen in het voorjaar. Besloten wordt dat e.e.a. in handen van de jeugd leider de heer H. J. Vlogtman gelegd zal worden. Kort verslag van de vergadering van de Kleine Commisie van 3 juni j.l. 7. Rondvraag - warmte bij kookinstallatie batchingka- mer Beek. - verplaatsing of verbetering heater in in batchingkamer Bijvank. - schilderen van ramen spinnerij en spoelerij - bevochtigingsinstallatie papierspinnerij - tocht gepensioneerden 9

Het Anker | 1970 | | pagina 9