Ook voor u Wij zonden een aantal werknemers een cir culaire met de volgende inhoud: dan over geld kunnen beschikken! Ook hiervoor kunt u sparen bij het Bouw fonds. 3. Stel eens, dat u eerst over een aantal ja ren een huis wilt bouwen. Stel eens, dat u voor die tijd de gelegenheid krijgt om een stuk grond te kopen in uw eigen woonplaats, of op een plek, waar u graag in de toekomst zou willen wonen. Ook hiervoor kunt u sparen bij het Bouw fonds. Ja, ook voor u kan het Bouwfonds belang rijk zijn. Wat weet u eigenlijk van het Bouw fonds af? Natuurlijk kunt u, behalve deze mogelijk heden, ook lid worden van het Bouwfonds om een huis te bouwen. Weet u wel, dat behalve voor het bouwen van een woning, het Bouwfonds nog ver schillende andere mogelijkheden biedt? Hieronder vindt u enkele van deze mogelijk heden. 1. Stel eens, u woont in een huurwoning van de Gemeente of van één der Bouw verenigingen. Op een gegeven moment krijgt u de kans deze woning voor een redelijke prijs te kopen. Ook hiervoor kunt u sparen bij het Bouw fonds. 2. Stel eens, dat u bij uw ouders inwoont, die een eigen woning hebben. U hebt overlegd, om in de toekomst de woning van uw ouders over te nemen. U moet Weet u wel, dat reeds 340 mensen door middel van het Bouwfonds een eigen wo ning verkregen? Is u iets nog niet duidelijk of wilt u verdere inlichtingen, komt u dan eens rustig praten met de heer Rouwendal tijdens diens spreek uur en wel: of op dinsdag van 56 uur of op woensdag van 1112 uur 31

Het Anker | 1968 | | pagina 31