D ankb etuiging Langs deze weg zeg ik de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitschaal die ik t.g.v. mijn 80e ver jaardag mocht ontvangen. Tevens dank ik Mej. Vink voor haar be zoek. F. Smit - gepensioneerd. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, bazen en per soneel van de Kalanderij voor de ontvangen cadeaus en belangstelling t.g.v. mijn pensionering op 30 juni j.l, E. J. Harbers - Kalanderij. Ondergetekenden betuigen hiermede namens hun echtgenotes hun harte lijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V., de bazen en medearbeiders voor de cadeaus en de betoonde belangstelling op de dag van hun 40-jarig jubileum, welke voor hen tot een onvergete lijke dag is geworden. G. Pluimers J. Brinks J. Pongers J. Nijsink Krasserij. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prach- tige fruitmand die ik t.g.v. mijn 85e verjaardag op 7 september j.l. mocht ontvangen. Ook zeg ik Mej. Vink dank voor haar felicitatiebezoek. Wed. G. Spenkelink. Langs deze weg wil ik mijn harte lijke dank betuigen aan de Directie, voor het ontvangen wandbord en de welgemeende afscheidswoorden tot mij gesproken. Verder wil ik de bazen, bedrijfs leiding, kantoorpersoneel en het personeel van de Spoelerij hartelijk dank zeggen voor de ontvangen ca deaus en belangstelling op de dag van mijn pensionering. H. J. Ligtenberg, Spoelerij. Het was een verrassing voor ons, toen Mej. Vink op 31 augustus, de dag dat wij mochten herdenken 55 jaar getrouwd te zijn, ons een fruit mand bracht; wij zeggen daarvoor de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank, ook Mej. Vink voor het bezoek en voor de goede woor den tot ons gesproken. Fam. B. Nijsink. De Directie, bazen en collega's van de Pakkerij willen wij hartelijk dan ken voor de woorden tot ons ge sproken en de geschenken die wij t.g.v. het 40-jarig jubileum mochten ontvangen. M. Pijffers, G. J. Pijffers-Jansen. Gaarne wil ik mede namens mijn vrouw, de Directie hartelijk danken voor de huldeblijken t.g.v. mijn 40- jarig dienstjubileum en het cadeau dat wij mochten ontvangen. Ook wil ik graag mijn collega's hartelijk danken voor de cadeaus en de getoonde belangstelling. H. Bakker - Kantoor. Aan Directie en Werknemers(sters) van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor Uw financiële bijdrage, die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen. Tevens wil ik hierbij mijn dank be tuigen aan Mej. Vink voor haar blijken van medeleven. Wed. G. J. Schreurs-Teela. Ondergetekende zegt de Directie, mede namens zijn echtgenote, langs deze weg hartelijk dank voor het prachtige cadeau dat ze mochten ontvangen t.g.v. zijn 50-jarig dienst jubileum en de waarderende woor den hierbij tot hen gericht. Ook het personeel van de Batching- kamer hartelijk dank voor de bloe men en belangstelling die wij op deze dag mochten ontvangen. G. Kosterbok - Batchingkamer. Wij betuigen onze hartelijke dank aan de directie, voor het prachtige bloemstuk dat wij t.g.v. ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook Mej. Vink dank voor haar bezoek. Tevens wil ik hierbij mijn dank zeggen aan de bazenvereniging, de bazen van de Weverijen Bijvank II, Boomkamp en Geurne voor dc prachtige fruitmand en Weverij Bij vank voor de vleesschotel welke ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Ook voor de getoonde belangstelling onze hartelijke dank. D. ter Harmsel en echtgenote. Voor de vleesschotel, die ik ontving van bazen en collega's van Spinnerij Boomkamp en voor de fruitmand die ik van de muziekvereniging „Wilhelmina" tijdens mijn ziekte mocht ontvangen betuig ik mijn hartelijke dank. H. Pas - Spinnerij Boomkamp. Hiermede zeg ik de Directie, bazen en collega's van Weverij Boomkamp hartelijk dan voor de cadeaus die ik bij mijn pensionering mocht ont vangen. H. Nijveld - Weverij. Langs deze weg betuig ik mijn har telijke dank aan de Directie voor het ontvangen cadeau t.g.v. mijn 40- jarig jubileum. T. Brandriet - Spoelerij. Langs deze weg betuig ik mijn har telijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. en de bazen voor de prachtige fruitmanden die ik van hen mocht ontvangen. Ook wil ik Mej. Vink hartelijk dan ken voor het bezoek dat ze mij tijdens mijn ziekte heeft gebracht. H. Averesch - Weverij. Voor de mooie fruitmand, mij ge zonden op mijn 80e verjaardag, bedank ik de Firma van harte. Ook mejuffrouw Vink hartelijk be dankt voor haar komst en felicitatie. J. M. Nitert. Voor de hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de Di rectie en het personeel mocht ont vangen, wil ik graag langs deze weg mijn oprechte dank betuigen, ook aan Mej. Vink voor haar medeleven en bezoek. Wed. H. Ruiterkamp-Witten en kinderen. 21

Het Anker | 1967 | | pagina 21