40-farige jubilea Op 28 maart vierde de heer J. H. Seppenwoolde zijn 40-jarig dienstjubileum. De heer Seppen woolde die in Krasserij Beek bij de 3e drawing werkzaam is (momenteel i.v.m. een nog niet ge heel herstelde ziekte nog gedurende halve da gen) is tevens secretaris van onze Onderne mingsraad en bestuurslid van de Stichting Pen sioenfonds. Op 19 april was de heer A. Beltman jubilaris omdat hij 40 jaar geleden bij ons in dienst was getreden; de heer Beltman is spoeler op de roll- winding in Spoelerij Boomkamp. De heer B. W. Haase vierde dit jubileum op 29 april. Deze jubilaris, die wever in de Weverij Bijvank II is geweest, werd tegelijk met zijn 40- jarig jubileum ook gepensioneerd. De heer O. Kreijkes, werkzaam in Krasserij Bij vank bij de Breaker finisher, vierde zijn 40-jarig jubileum op 2 mei, terwijl de heer G. Meken- kamp, werkzaam in de Kalanderij bij de snij machine op 11 mei jubileerde en de heer J. Agteresch - sterker in de Sterkerij - op 16 mei, de dag herdacht dat hij 40 jaar geleden bij ons was komen werken. Op 27 maart j.L, 2e Paasdag, was het 40 jaar geleden dat de heer G. J. Bakker bij Ter Horst Go. als jongeman van 15 jaar in de afdeling Pakkerij in dienst was getreden. Op 1 april 1935 kwam hij op het Loonbureau alwaar hij tot 1 mei 1938 werkzaam is geweest. Op deze datum werd de heer Bakker weer naar de Pakkerij overgeplaatst, ditmaal in de functie van hoofdbaas. Het was in mei 1945 dat men het nodig oor deelde de heer Bakker weer op het loonbureau van kantoor te werk te stellen alwaar de jubila ris nog steeds werkzaam is. Oorspronkelijk zou het jubileum op dinsdag 28 maart gevierd worden, doch door plotselinge tragische familie-omstandigheden kon deze vie ring niet doorgaan. Het was dan ook eerst op vrijdag 7 april, dat de jubilaris door de vol tallige Directie op kantoor ontvangen werd ten einde hem alsnog met zijn jubileum geluk te wensen. Nadat de heer A. H. ter Horst de heer Bakker voor alles dat hij in de afgelopen 40 jaren voor de firma had gedaan bedankt had, overhandig- 4

Het Anker | 1967 | | pagina 6