Laatste ontspanningsavond Parkgebouw Volle aandacht. de 14-jarige Gerrit Hovius op naar de bovenste regionen. Koelbloedig legde hij steeds 5 pijlen aan en het leed geen twijfel of dit jong talent uit Mariënberg was van plan om in de prijzen te vallen, hetgeen dan ook gebeurde. Het buksschieten is een sport, waarvan Jan ten Hove alles af weet. Ieder jaar behoort hij tot de bovenste drie, terwijl de eerste prijswinnaar bij het biljarten een duizendkunstenaar schijnt te zijn. Onze Gradus Luby wist maar liefst bij 3 sporten een prijs te behalen. Een geheim wapen kan zijn, dat hij z'n tegenstanders verblind met zijn nogal kleurige shirts. Neem ons niet kwalijk, dat wij nog niets over de dames hebben geschreven. Ook zij waren weer van de partij. Vooral Sientje, een achter- Al is het nu al volop zomer, wij willen toch niet nalaten om nog iets te vermelden over de laatste ontspanningsavond. Er is immers fel gestreden bij de verschillende sporten, om de ereprijzen in de wacht te slepen. Bij het boogschieten en tafeltennissen begon de ^competitie heel vroeg, in januari werden de feerste wedstrijden al gespeeld. De afloop van de competitie bij het tafeltennis was sensationeel. Van het begin af aan stond Jan Klein Ligtenberg ongeslagen boven aan de ranglijst. De druk van de bovenste plaats werd hem echter in de eindfase van de strijd te mach tig. Hij verloor zijn laatste 3 partijen en viel daardoor geheel buiten de prijzen. Op een zeer sportieve manier wist hij zijn verlies te dragen. Bij het boogschieten rukte langzaam maar zeker Dubbel gespannen" 31

Het Anker | 1967 | | pagina 33