Van allerlei 40-JARIG DIENSTJUBILEUM Het was de heer G. Mekenkamp die op 11 januari zijn 40-jarig dienstjubileum vierde. De heer Mekenkamp die afdelingsbaas is van de Centrale Werkplaats, werd op die dag samen met zijn vrouw, door de Directie gehuldigd met dit jubileum. Hierbij werd hem dank gebracht voor de vele werkzaamheden door hem in het belang van het bedrijf verricht. In deze dank werd ook mevr. Mekenkamp he entrokken die ook zeker haar aandeel hierin heeft ^^gehad door haar man tot steun te zijn geweest. Als waardering ontving zij een boeket bloemen. De heer Mekenkamp ontving een enveloppe met inhoud terwijl het zilveren Anker-insigne werd verwisseld voor een zilveren met gouden kroontje. Na dit officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bijeen onder het genot van koffie met gebak. De heer Mekenkamp dankte de Directie voor de hem gebrachte hulde waarna men afscheid nam om deze dag verder thuis te vieren. Van alle kanten werd belangstelling getoond, zodat de heer Mekenkamp terug kan zien op een onvergetelijke dag. ADRESVERANDERINGEN Wij maken onze personeelsleden èn gepensio neerden er nogmaals op attent, dat men heel dikwijls vergeet adreswijzigingen op te geven. Wilt u zo goed zijn wanneer u bent verhuisd om na te gaan of u dit op onze personeelsafdeling hebt opgegeven? Wanneer u nog gaat verhuizen, vergeet u dan niet dit nog te gaan doen. Onze administratie zal u er dankbaar voor zijn. MUTATIES VOOR DE KINDERBIJSLAG Wij verzoeken onze werknemers (sters) i.v.m. de Kinderbijslag, elke verandering in de samen stelling van het gezin zo spoedig mogelijk per soonlijk door te geven op het kantoor, afdeling Personeelszaken (Hr. Nijsink). Hieronder wordt o.a. verstaan: geboorte van een kind, studerende kinderen boven de 16 jaar, al of niet tot het huisgezin behorend, enz. Van belang is verder dat men bij het opgeven van bovenstaande, het trouwboekje meebrengt. ZIEKENBEZOEK IN HET ZIEKENHUIS Het komt nog wel eens voor dat wanneer wij in de ziekenhuizen komen dat op de zieken kamers ook gepensioneerden liggen. En dat is dan toevallig, zo'n ontmoeting. Een toevallig heid behoeft dit echter niet te zijn wanneer iemand van de familie even het kantoor opbelt of daar komt zeggen dat u in een ziekenhuis bent opgenomen. Bijna iedere week komen wij daar en het is geen enkele moeite om ook onze gepensioneerden een bezoek te brengen wanneer wij er zijn. 9

Het Anker | 1967 | | pagina 9