Dankbetuigingen Ondergetekende zegt hartelijk dank aan de bazen en werk nemers van spinnerij „Beek" voor de belangstelling die hij mocht ontvangen tijdens zijn ziekte en voor de prachtige •vleesschotel hem aangeboden. pTevens vriendelijk dank aan mej. Vink die ook van mede leven blijk gaf. A. Borkent. Voor het prachtige Kerst pakket zeggen wij de firma Ter Horst Co. N.V. te Rijs- sen hartelijk dank en wensen hen tevens een voorspoedig 1967. De Gepensioneerden. Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand die hij met de Kerstdagen mocht ontvangen en tevens dank aan mej. Vink voor de bezorging. G. J. v. d. Belt. Hiermede zeggen wij de Direc tie hartelijk dank voor het prachtige wandbord dat wij bij onze pensionering mochten ont vangen en het ons toegezegde pensioen. Tevens danken wij «azen en collega's voor de adeaus en de belangstelling wie wij op deze dag mochten ontvangen. J. B. J. Brinks - Weverij J. v. d. Dijk - Weverij G. J. Timpers - Wev. Bijv. II Voor de fruitmanden die ik mocht ontvangen van de Direc tie en bazen en personeel Wev. Bijv. II zeg ik langs deze weg hartelijk dank. H. Mulder. Voor de vleesschotel die ik van bazen en collega's mocht ont vangen tijdens mijn ziekte, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. A. Koster - Spoelerij. Mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitschaal die ik met de Kerst dagen mocht ontvangen. G. Nijland - Weverij. Voor de financiële bijdrage die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen van de Directie en de werknemers (sters) van Ter Horst, zeg ik hartelijk dank. Wed. Beltman-Schulenburg Hartelijk dank aan bazen en collega's van spinnerij Boom kamp voor de vleesschotel die ik mocht ontvangen. W. Pijffers. Gaarne wil ik langs deze weg hartelijk bedanken voor de fruitschaal die ik ontving van de bazen en collega's tijdens mijn ziekte. Joh. Zwoferink - Batch.kamer Voor de vele blijken van be langstelling bij mijn 80e ver jaardag ondervonden, zeg ik ook de Directie van Ter Horst hartelijk dank voor de prach tige fruitmand die mij door mej. Vink werd aangeboden. Ook mej. Vink hartelijk dank voor haar belangstelling. Mej. J. Bruins - gepens. Ondergetekende zegt hiermede hartelijk dank voor de fruit mand die hij via mej. Vink van de Directie mocht ontvangen met de Kerstdagen. W. H. Paalman. Voor de fruitmanden die ik van de Directie en het perso neel van de Naaierij mocht ontvangen tijdens mijn ziekte, zeg ik hartelijk dank. Mej. G. Kreijkes. Hierbij zeggen mijn vrouw en ik de Directie hartelijk dank voor de gezinshulp tijdens ziekte ontvangen. D. ten Cate - Sterkerij. Hartelijk dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand die ik t.g.v. mijn 80e verjaar dag mocht ontvangen en mej. Vink voor het bezoek. G. Geerling - Gepens. Tijdens mijn ziekte ontving ik van bazen en collega's van de Batching-kamer een prachtige vleesschotel. Langs deze weg wil ik hun hiervoor hartelijk dank zeggen. Joh. Nijkamp. Bij gelegenheid van mijn pen sionering zeg ik, mede namens mijn echtgenote, de Directie vriendelijk dank voor het aan ons toegekende pensioen en voor het prachtige wandbord, hetwelk een blijvende herinne ring is aan mijn langdurige verbintenis aan hun bedrijf. De bedrijfsleiding, collega's en personeel van de Kalanderij zeggen wij eveneens hartelijk dank voor hun belangstelling en mooie cadeaus. J. Rolleman. Voor de vleesschotel die ik van bazen en personeel van de Kalanderij mocht ontvangen in de tijd dat ik niet kon werken, wil ik gaarne dankzeggen. Ook mej. Vink voor haar be zoek en het fruit dat zij bracht. D. Pijffers - Kalanderij Hiermede betuig ik mijn har telijke dank aan de Directie en de gezamenlijke werknemers (sters) voor de financiële bij drage die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Wed. Dommerholt-Wolthuis. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand die wij ter gelegenheid van ons gouden huwelijksfeest mochten ontvangen. Ook het bezoek van mej. Vink werd door ons zeer op prijs gesteld. J. ten Hove H. ten Hove-Pijffers Voor de prettige wijze van af- scheidnemen en het prachtige wandbord dat mij als herinne ring werd aangeboden, zeg ik de Directie langs deze weg hartelijk dank en tevens dank ik de bazen en collega's van de Timmerkamer voor het mooie cadeau dat ik bij deze gelegenheid van hen ontving. J. Nijsink. 23

Het Anker | 1967 | | pagina 23