1 Met pensioen De laatste maanden zijn weer enige werknemers uit ons bedrijf met pensioen gegaan. Eind november waren dit: de heer J. v. d. Dijk - 41 dienstjaren - werk zaam geweest als wever; de laatste tijd echter wegens ziekte thuis; en de heer H. Bekkernens - 51 dienstjaren - werkzaam geweest als wever. Eind december: De heer J. Rolleman - 51 dienstjaren - werk zaam geweest als baas van de afd. Kalanderij; de heer J. B. J. Brinks - 51 dienstjaren - werk zaam geweest als touwbaas in de Weverij. Eind januari: de heer G. J. Timpers - 52 dienstjaren - werk zaam geweest als wever; de heer J. Nijsink - 52 dienstjaren - werkzaam geweest als houtdraaier in de Timmerkamer. De Directie ontving de gepensioneerden op het kantoor om persoonlijk afscheid van hen te nemen. Hierbij werden zij door één der directeuren toegesproken en werd hun hartelijk dank gezegd voor het vele werk dat zij gedurende hun dienst- periode bij Ter Horst, voor het bedrijf hebben verricht. Aan de ene kant is het jammer dat het bedrijf zulke trouwe krachten moet missen, maar aan de andere kant is hun een welverdiende pen sioentijd na een zo lange dienstperiode van harte gegund. Als herinnering aan hun diensttijd bij ter Horst Co. N.V. ontvingen de gepensioneerden het traditionele persoonlijke wandbord. Tijdens het gezellig samenzijn werd koffie met gebak aangeboden waarbij de verhalen over de afgelopen jaren niet achterwege bleven. Bij het afscheid wenste men elkaar wederzijds het beste toe. De gepensioneerden vierden deze dag verder in de huiselijke kring waarbij de belangstelling van bazen en collega's niet ontbrak. 22 De heren J. cl. Dijk en H. Bekkernens. De heer J. Rolleman. De heer J. B. J. Brinks. De heren G. J. Timpers en J. Nijsink.

Het Anker | 1967 | | pagina 22