Vergadering Contact-Commissie Holten op Idee. 1966 Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. C. G. Grootherder, J. G. Rien- ^^ies en V. K. Pavlicek. ^R)e Voorzitter opent de vergadering en heet allen hartelijk welkom, speciaal de heer J. G. Rienties die heden voor het eerst in de Contact- Commissie Holten plaats genomen heeft. Op de volgende vraag van de Voorzitter of er nog op- of aanmerkingen zijn betreffende de notulen van 30 augustus en 26 oktober wordt ontkennend geantwoord, zodat deze worden goedgekeurd. Vragen van de vergaderingen van 30-8 en 26-10 j.l.: De heer Pavlicek antwoordt hierop als volgt: 30-8-1966: Poelitrekker - deze is inmiddels te Rijssen ontvangen en plm. 14 dagen naar Hol ten gestuurd. Is inmiddels te Holten ontvangen. ^^6-10-1966: Handdoek in de W.C.: voortaan 2x ^fier week vernieuwen, vuile handen dienen in waslokaal gewassen te worden - welk lokaal thans niet meer op slot is. Geantwoord wordt, dat in de A-ploeg 't waslokaal wel open is doch in de B-ploeg eerst plm. 12 min. voor 12, verder op slot. Dit zal met de B-ploeg opgenomen worden. Verlichting: Inmiddels zijn alle lampen ver wisseld. Jaarverslag 1966: De Voorzitter geeft hierop een verslag over het jaar 1966 alsmede over de verwachte toekomst mogelijkheden (zie hiervoor verslag O.R. ver gadering Rijssen). Werktijdregeling le kwartaal 1967: De Voorzitter refereert aan hetgeen hij hier boven in het jaarverslag betreffende de order positie heeft gezegd en deelt mede, dat het in het belang van het bedrijf zou zijn als men in het le kwartaal 1967 op dezelfde wijze zou doorwerken als nu geschiedt. Ditmaal zou hier voor alleen toestemming van de O.R. en Contact-Commissie Holten voldoende zijn. In de hedenochtend gehouden O.R.-vergadering is men met 't voorstel om in 't le kwartaal 1967 op dezelfde wijze door te werken als nu geschiedt akkoord gegaan. De vraag is thans wat wil men in Holten? Als e.e.a. op dezelfde vrijwillige basis gebeurt (85 of 88 uur) als nu, gaat men ook te Holten met dit voorstel akkoord, hetgeen door de Voor zitter wordt genoteerd. Rondvraag: De heer Rienties heeft het over de luchtverversing in het weeflokaal; sommigen hebben last van tocht, anderen van benauwd heid. Een tussenoplossing zou zijn om achter in het lokaal 1 ventilator te laten draaien, dit zou voldoende zijn. De Voorzitter antwoordt dat dit met de baas opgenomen dient te worden. Niets meer aan de orde zijnde sluit de Voor zitter de vergadering na eerst allen hartelijk bedankt te hebben voor de medewerking, en een ieder een prettig Sint Nikolaas, Vrolijk Kerstmis en een Gelukkig en Voorspoedig Nieuwjaar toegewenst te hebben. 21

Het Anker | 1967 | | pagina 21