Ondernemingsraad- vergadering op donderdag 1 dec. 1966 Aanwezig de heren: H. Jordaan, G. J. van Putten, J. H. Seppenwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. W. Baan, J. Heuver, G. Kiers, G. Wessels, G. Tijhof, W. Harbers, T. Leusink en V. K. Pavlicek. De heer J. Harbers was verhinderd de ver gadering bij te wonen. De Voorzitter, de heer Jordaan opent met een welkomstwoord de vergadering. 2a. Notulen: Vergadering d.d. 3.6.1966; hierop zijn geen op- of aanmerkingen; de vragen gesteld in deze vergadering zijn reeds in één der vorige ver gaderingen behandeld. Vergadering d.d. 8.7.1966: De notulen worden zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. De vraag van de heer Kiers betreffende toilet ten in de Geurne is opgenomen met de heer Bouma. Men vindt het nog niet nodig om daar toiletten bij te maken. De heer Kiers meent dat dit wel nodig is; bovendien moeten de mensen nu te ver lopen naar de toiletten. Het wordt nu nog erger nu er weer nieuwe getouwen bij komen. De Voorzitter zegt dat dit punt nog weer ge noteerd zal worden. Vergadering d.d. 30.8.1966: De heer Borkent zegt dat hij niet heeft ge sproken over kranen maar over kraan; (blad 4 onderaan)dit zal in deze notulen opgenomen worden. Verder worden deze notulen goedgekeurd. Vragen: 1. Vraag betreffende de airconditioning; vol gens de heer Boonstra is deze nu klaar en is goed ook. De heer Borkent zegt dat deze nog niet hele maal goed werkt omdat het er 's morgens ten hoogste 17° is, dus te koud (d.i. bij de papier machines; in de Spinnerij is het wel 21°; tusserAv deze afdelingen is altijd een verschil). De heer Borkent stelt daarom voor een heater aan te brengen aan de muur bij de papiermachines. De heer Leusink zegt dat dit niet mogelijk is; op die manier krijg je droge lucht er bij die de vochtigheid bestrijdt en die is bij papier juist nodig. De heer Beunk merkt op dat de temperatuur in de Spinnerij en Spoelerij goed is. De Voorzitter zegt dat e.e.a. nog eens zal worden doorgegeven zodat men erop geattendeerd is. De heer Seppenwoolde vraagt of de bevochti ging van het papier wel nut heeft. De Voor zitter antwoordt dat dit wel het geval is. De heer Borkent merkt nog op dat de warmte 's morgens erg belangrijk is. 2. Vraag van de heer Beunk betreffende de watervoorziening in Spinnerij en Spoelerij Beek. Deze vraag is doorgegeven en e.e.a. zou be keken worden. De heer Beunk zegt dat het nu weer primed voor elkaar is. 3. Vraag van de heer Nijland betreffende een waterkraan in Spoelerij Boomkamp. Dit is ook doorgegeven en met de baas van de Spoelerij zou opgenomen worden waar dit het beste aan gelegd zou kunnen worden; het schijnt dat de leiding die er vroeger lag, helemaal is verroest, dus zou er een nieuwe leiding moeten worden aangelegd. Volgens de baas zijn er echter wel kranen in de buurt. De heer Nijland zegt dat er vooraan een kraan in de Spinnerij en een andere in de Bijvank is; beiden zijn dus nogal ver weg van de Spoelerij Boomkamp. 16

Het Anker | 1967 | | pagina 16