Voor autobus: '3 Af balen van buis: Gehele tocht per auto: Wij gaan ook dit jaar met autobussen. Voor enkele mensen die invalide zijn of om een of andere reden niet per autobus kunnen reizen, fl^n privé-auto's mee. Zij die zich hiervoor op geven krijgen in elk geval nog bericht thuis op welke wijze zij worden gehaald en gebracht en door wie. Dit geldt ook voor hen die wel per autobus gaan, maar voor wie de wandeling naar „de Driehoek" te ver is. Wij vragen u één van de strookjes die u hier naast afgedrukt vindt, heel precies in te vullen. Aan dit „precies" ontbreekt nog wel eens het één en ander, zodat wij voor puzzels worden gezet. Wanneer u het strookje niet zelf kunt invullen, laat het dan door iemand doen die dit wèl kan. Wij verzoeken u dit in te leveren op onze Sociale afdeling vóór maandag 10 april a.s. Zij die eind april gepensioneerd worden kunnen ook reeds het strookje inleveren. Hieronder laten wij u een voorbeeld zien hoe een formulier ingevuld dient te worden. Wan neer u b.v. weduwe bent, verzoeken wij u eerst de achternaam van uw man te noemen en «rna uw eigen achternaam. Bijv. iternaam: Nijland-Baan Voornamen: Janne, D. enz. Wanneer u samen met uw vrouw gaat, dan vult u alleen uw eigen achternaam in. Achternaam: Poortman Voornamen: Mannes, J. Met echtgenote: Ja/Neen (doorstrepen wat niet gewenst is) Na deze uiteenzetting hopen wij, dat wij een heel mooie middag tegemoet zullen gaan met vooral mooi weer, zodat het - naar wij hopen - een onvergetelijke dag zal worden. Want dit is het wat de Directie op het oog heeft wanneer wij de tocht met onze gepensioneerden gaan maken: „Een onvergetelijke middag". Achternaam Voornamen (voluit): Adres: Geboortedatum Met echtgenote: ja/neen (doorstrepen wat niet gewenst is). Hierlangs afknippen. a <D ft .ft W) G 5-h <D (tot Driehoeksplein per taxi, u rijdt verder per autobus). Achternaam: Voornamen (voluit): Adres: Geboortedatum Met echtgenote: ja/neen (doorstrepen wat niet gewenst is). Hierlangs afknippen. (alleen voor de zeer speciale gevallen). Achternaam: Voornamen (voluit): Adres: Geboortedatum Met echtgenote: ja/neen (doorstrepen wat niet gewenst is). 15

Het Anker | 1967 | | pagina 15