LEES DIT NAUWKEURIG! Tien belangrijke punten bij ziekte 1. Meld u onmiddellijk ziek. De melding moet, hetzij mondeling het zij telefonisch, geschieden op de eerste verzuimdag (of eerder): voor de dagploeg: 's morgens vóór 9 u. voor de vroege ploeg: 's morgens vóór 9 uur voor de late ploeg: (C en D en 3 ploe gen) 's middags vóór 14.30 uur (half drie) voor de late ploeg: A en B ploegen) 's avonds vóór 18 uur voor de nachtploeg: 's avonds vóór 22.30 uur (half 11) Wanneer u tijdens de werktijd de fa briek wegens ziekte moet verlaten, moet u dit direct melden bij de baas. Bij ziektemelding moet u duidelijk naam, voornamen, adres, geboorte datum, afdeling waar de patient werkt, datum en ploeg van eerste werkverzuim vermelden. 2. Raadpleeg uw huisarts en volg, zolang u arbeidsongeschikt bent, zijn voor schriften stipt op. 3. Maak controle mogelijk en onderwerp u aan het onderzoek door de contro lerend geneeskundige. 4. Geef een adreswijziging tijdens ziekte onmiddellijk op. Verlaat de plaats van inwoning echter niet zonder toestem ming van de bedrijfsvereniging. 5. Blijf na ziekmelding in ieder geval thuis tot u gecontroleerd wordt. Indien u van uw huisarts opdracht hebt om te wandelen, blijf dan na de eerste controle toch thuis: a's morgens vóór 10 uur b. 's middags van 12 tot 14.30 uur c. 's avonds van 20 uur af in de maan den maart t.m. September 's avonds van 18 uur af in de maan den oktober t.m. februari Zorg bij afwezigheid buiten die uren, dat uw huisgenoten weten waar u bent. 6. Geef gevolg aan de oproep voor het spreekuur van de controlerend genees kundige, ook als u een der volgende dagen aan het werk wilt gaan. Bent u niet in staat bij de controlerend genees kundige te komen, geef hiervan dan terstond kennis aan de controleur en blijf in ieder geval thuis tot het volgen de controlebezoek of de volgende op roep. 7. Bezoek geen bioscopen, café's e.d., doe niet aan sport en verricht geen werk. 8. Ga aan uw werk, zodra u hiertoe ge schikt bent. 9. Deze voorschriften gelden ook bij ziekte na ontslag. 10. Lees de volledige controlevoorschriften, houd u er aan en verspeel uw zieken geld niet. Een beroep op onbekendheid met de voorschriften kan niet worden aanvaard! 10

Het Anker | 1967 | | pagina 10