Dankbetuigingen Voor de ontvangen financiële bij drage en het betoonde medeleven voor en na het overlijden van mijn man, zeg ik de directie en alle werknemers(sters) hartelijk dank. Wed. M. Harbers-Nijzink. Mede namens mijn echtgenote zeg ik het kantoorpersoneel en het personeel van de Plaatswer kers hartelijk dank voor de fruit mand respectievelijk vleesschotel, (die wij t.g.v. de geboorte van onze dochter mochten ontvangen. H. J. Rohaan. Mede namens mijn vrouw zeg ik de collega's bazen en personeel van de Batchingkamer en Kras- serij hartelijk dank voor de ca deaus die wij bij de geboorte van ons dochtertje hebben ontvan gen. Tevens zeggen wij mej. Vink en mej. D. J. Ligtenberg dank voor de uitstekende hulp tijdens deze tijd verleend. G. Smit. Voor de vleesschotel die ik tij dens mijn huisarrest mocht ont vangen van de collega's uit Weverij Bijvank II, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. Ph. Tijhuis. Hierbij zeg ik de bazen en col lega's van Spinnerij Boomkamp hartelijk dank voor de fruitmand tijdens mijn verblijf in het zieken huis ontvangen. G. ten Hove. Langs deze weg zeggen wij de directie en alle werknemers dank voor de financiële steun en me deleven, die wij bij het plotse linge overlijden van mijn man en vader mochten ontvangen. Wed. H. G. Baan-Oolbekking en kinderen. De bazen en collega's van Weve rij Bijvank II zeg ik dank voor de fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. J. Wolterink. Mede namens mijn vrouw zeg ik de directie hartelijk dank voor de fruitmand t.g.v. ons 55-jarig hu welijk ontvangen. L. Nijland, Baankamp 27, Rijssen. Hiermede zeg ik de bazen en collega's van Weverij Bijvank II hartelijk dank voor de fruitmand tijdens mijn ziekte ontvangen en dank ik tevens mej. Vink voor haar bezoek. H. Mulder. Langs deze weg willen wij de directie, bazen en de gezamen lijke werknemers, onze hartelijke dank betuigen voor hun blijk van medeleven ondervonden bij het overlijden van mijn lieve man, vader en grootvader, Theodoras Meulman. Wed. G. J. Meulman- Westerink en familie. Voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte van de directie mocht ontvangen, zeg ik hartelijk dank. Tevens zeg ik mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. Eveneens zeg ik de bazen en collega's uit Krasserij Beek harte lijk dank voor de vleesschotel. G. J. Kastenberg. Mede namens mijn echtgenote zeg ik de directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. onze 50-jarige echtver eniging mochten ontvangen. Te vens willen wij mej. Vink dank zeggen voor haar bezoek. B. H. Kwintenberg en echtgenote. Hierbij dank ik de collega's van Spinnerij Beek voor het tijdens mijn ziekte ontvangen fruitbakje. Eveneens wil ik mej. Vink dank zeggen voor haar bezoek. A. Borkent. Langs deze weg wil ik de direc tie danken voor de fruitmand, die ik tijdens de Kerstdagen heb ont vangen. Tevens zeg ik de bazen en col lega's dank voor de fruitmand tijdens het mij overkomen onge val ontvangen. J. van Brussel, Weverij Bijvank II. Langs deze weg zeg ik de direc tie hartelijk dank voor de fruit mand, die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Mej. D. Harmsen. Voor de prettige wijze van af scheid en het prachtige wandbord dat ons als herinnering werd aangeboden, zeggen wij de di rectie langs deze weg hartelijk dank. J. D. ter Keurst J. Harmsen A. Altink G. H. Smit F. J. Dommerholt. Bij ons 60-jarig huwelijksfeest, dat wij op 9 mei jl. mochten vie ren, ontvingen wij van de oud collega's van het kantoor van Ter Horst Co. N.V., alsmede van de technische afdeling, een geweldige fruitmand. Wij heben dit buitengewoon op prijs gesteld en zijn u allen hier voor zeer erkentelijk. A. Oostdijk A. Oostdijk-Engelbarts Hiermede betuig ik mijn hartelij ke dank aan de directie en alle werknemers(sters) van Ter Horst Co. N.V. voor de financiële bijdrage die wij mochten ontvan gen. Wed. Meenks-Vorschezang. Mede namens mijn echtgenote zeg ik de directie hartelijk dank voor de tijdens de ziekte van mijn vrouw genoten gezinshulp. Tevens willen wij mej. Vink har telijk dank zeggen voor haar medeleven en bezoek. G. J. Meijerink. Langs deze weg wil ik de direc tie en de gezamenlijke werkne- mers(sters) hartelijk danken voor de financiële bijdrage die ik i.v.m. het overlijden van mijn man heb ontvangen. Voor het betoonde medeleven en de hulp ondervonden voor en na het overlijden van mijn man zeg ik hierbij allen hartelijk dank. Wed. H. Witten-Nijland. Langs deze weg wil ik alle me- dewerkers(sters) en de bazen nog van harte bedanken voor het prachtige cadeau, de bloemen en de enveloppe met inhoud, mij gegeven ter gelegenheid van mijn pensionering. A. Gerritsen-Mulkes. 35

Het Anker | 1966 | | pagina 35