Dankbetuigingen Langs deze weg zeg ik de Di rectie hartelijk dank voor de fruitmand die ik t.g.v. mijn 80e verjaardag op 23 november jl. mocht ontvangen. Ook zeg ik mej. Vink dank voor haar felici- tatiebezoek. J. W. Seppenwoolde, Gepensioneerde. Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie voor het gouden horloge dat ik t.g.v. mijn 50-jarig dienst jubileum heb ontvangen. Ook namens mijn echtgenote zeg ik hartelijk dank voor het boeket bloemen. J. Dangremond - Weverij. De Directie dank ik hartelijk voor het fruit dat ik tijdens mijn ziekte heb ontvangen. Eveneens dank ik mej. Vink voor haar be zoek en de bazen pn collega's uit Spinnerij Beek voor de fruitmand en de vleesschotel. H. M. Borkent - Spinnerij Beek. Voor de fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte van de bazen en col lega's van Spoelerij Boomkamp 'mocht ontvangen, zeg ik hartelijk dank. Tevens zeg ik de Directie dank voor de fruitmand en mej. Vink voor haar bezoek. J. Eshuis. T.g.v. mijn 40-jarig dienstjubi- leum ontving ik van de Directie een cadeau, waarvoor ik hierbij mijn hartelijke dank uitspreek. A. van Brussel - Weverij. Voor de fruitmand, die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis door mej. Vink namens de Direc tie kreeg aangeboden, zeg ik hartelijk dank. P. Visser - Weverij. Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor het prachtige wandbord dat tijdens het afscheid op het kantoor ons door de Directie werd overhan digd. Tevens zeggen wij bazen en col lega's hartelijk dank voor de ont vangen cadeaus. G. J. Nijland - Weverij. J. A. Tempelman - Weverij. W. Kreijkes - Spinnerij. Mede namens mijn vrouw zeg ik het personeel van de Kalanderij en het bazenpersoneel van de fa briek hartelijk dank voor de feli citaties en attenties die wij heb ben ontvangen t.g.v. de geboorte van onze zoon. W. Pijffers - Kalanderij. Maandag 13 september jl. moch ten we ons jubileum vieren. Op deze dag herdachten we, dat we 50 jaar verbonden zijn geweest aan de Koninklijke Jute Spinnerij Weverij Ter Horst Co. N.V. Voor de vele blijken van waar dering en belangstelling van de Directie, bedrijfsleiding en per soneel van de afdeling Kalande rij zeggen wij u allen vriendelijk dank. J. Rolleman - Kalanderij H. Nijveld - Weverij J. Dangremond - Weverij J. A. Lohuis - portier G. J. Rozendom - touwsteller J. Boerman - Weverij Bijvank. Voor het fruit, dat ik tijdens mijn ziekte door mej. Vink kreeg aan geboden, zeg ik hartelijk dank. Ook de collega's en de bazen zeg ik vriendelijk dank voor de be langstelling en de attenties tij dens mijn ziekte ondervonden. D. Pijffers - Kalanderij. Voor de stoffelijke blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van onze lieve en zorg zame vader, zeggen wij de Di rectie, de bazen en de gezamen lijke werknemers(sters) hartelijk dank. De zusters Eertink. Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank voor het fruit dat me door mej. Vink tijdens mijn ver blijf in het ziekenhuis werd aan geboden. Ook de collega's en ba zen van Spoelerij Boomkamp, die me met een vleesschotel verras ten, zeg ik hartelijk dank. J. H. Nijkamp. Langs deze weg zeg ik bazen en collega's van Weverij Boom kamp hartelijk dank voor de prachtige fruitmand, die ik tij dens mijn ziekte mocht ontvan gen. F. A. Pfeiffer - Weverij Boomkamp. Voor de fruitmand, die mij tij dens mijn ziekte namens de Di rectie door mej. Vink werd aan geboden, zeg ik hierbij hartelijk dank. W. Pijffers - Spinn. Boomk. Langs deze weg betuig ik de Directie hartelijk dank voor het cadeau dat ik t.g.v. mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. J. Ligtenberg - Krasserij. De bazen en collega's van Spoe lerij Boomkamp zeg ik hartelijk dank voor de fruitmand, die ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. Ook zeg ik mej. Vink hartelijk dank voor de belang stelling die ze heeft getoond. W. M. Wolters - Spoelerij Boomkamp. Hierbij danken wij de Directie hartelijk voor het prettige af scheid bij onze pensionering en voor het wandbord, dat ons als herinnering werd aangeboden. Tevens onze hartelijke dank aan bazen en collega's voor de be langstelling welke wij op de dag van onze pensionering hebben ontvangen. J. Roosink en G. H. Slagman.

Het Anker | 1965 | | pagina 31