H l rij gegaan. Hierna werd hij spoedig onderbaas en werd enkele jaren geleden na het vertrek van baas boerman, baas van de Naaierij. De heer H. J. Rugenbrink is in de Weverij be gonnen om later naar de Kalanderij over te gaan waar hij jaren als baas werkzaam is geweest. De laatste jaren is de heer Rugenbrink als baas in de Pakkerij te werk gesteld. Op 9 augustus op het kantoor ontvangen, dankte de heer A. H. ter Horst hen voor hetgeen zij, ieder op de hen eigen wijze, tot op dit ogenblik voor het bedrijf verricht hadden, en memoreerde, dat beiden zowel bij hun chefs als hun collega's goed „aangeschreven" staan. Hierna richtte de heer Ter Horst zich ook tot de echtgenotes en bracht ook hen dank voor wat zij op het „thuisfront" gedaan hadden. De heren ontvingen het Ter Horst-insigne voor 40 jaar dienstverband en een enveloppe met inhoud, de dames een boeket bloemen. Na dit officiële gedeelte bleef men onder het ge not van koffie en gebak nog wat napraten over: „Weet u nogwaarna ook aan dit gezel lige samenzijn een einde kwam. Naar wij hoorden is die dag later in huiselijke kring verder gevierd waarbij het aan belangstelling van leiding en collega's niet ontbroken heeft. De heer A. Dommerholt vierde op 10 augustus zijn 40-jarig jubileum. Ook hij werd uitgenodigd om de felicitaties van de Directie op het kantoor in ontvangst te komen nemen. De heer A. H. ter Horst dankte de jubilaris voor wat hij al die jaren in het belang van het bedrijf gedaan had. Spreker speldde hem het insigne voor 40 jaar trouwe dienst op en overhandigde hem een enve- loppe met inhoud. Mevrouw Dommerholt ontving als attentie een boeket bloemen, „omdat zij al die tijd zo goed voor haar man had gezorgd". Op 27 augustus werd de heer J. Ligtenberg met zijn echtgenote op het kantoor ontvangen. Namens de Directie sprak de heer H. Jordaan woorden van dank aan het adres van de jubilaris en zijn vrouw. De heer Ligtenberg ontving het insigne voor 40 jaar dienstverband en een envelop pe met inhoud, terwijl mevrouw Ligtenberg een boeket bloemen kreeg aangeboden. Terwijl koffie en gebak geserveerd werd, bleef men nog enige tijd gezellig over het verleden praten.

Het Anker | 1965 | | pagina 7