40-farig jubileum Liefst zeven werknemers herdachten in de maan den juli en augustus het feit dat zij veertig jaar geleden een aanvang maakten met een lange loop baan bij ter Horst Co. N.V. Allereerst werd op 7 juli jl. de heer D. J. Lohuis en zijn echtgenote door de Directie op het kan toor ontvangen om de felicitaties in ontvangst te nemen. De heer A. H. ter Horst dankte de heer Lohuis voor de wijze waarop hij 40 jaar zijn werk had verricht, waarbij ook mevrouw Lohuis werd betrokken. Haar werd dank gebracht voor de steun die zij haar man al deze jaren had gegeven. De heer Ter Horst speldde de jubilaris het insig ne voor 40 jaar trouwe dienst op en overhandigde hem een enveloppe met inhoud. Mevrouw Lohuis ontving een boeket bloemen. Op 20 juli was het voor de heer J. Vros 40 jaar geleden dat hij de eerste stappen in de fabriek zette. In de jaren dat hij nu bij ons gewerkt heeft hebben wij hem leren kennen als een trouwe me dewerker, hetgeen, aldus de heer A. H. ter Horst door de Directie en het personeel zeer op prijs werd gesteld. Spreker speldde de jubilaris het insigne voor 40 jaar dienstverband op en bood hem een enveloppe met inhoud aan. Mevrouw Vros ontving een boeket bloemen. Onder het genot van een kop koffie met gebak bleef men nog enige tijd gezellig bijeen. 3 Augustus was de dag waarop de heer J. Oud- Aanstoot herdacht dat hij 40 jaar bij ons werk zaam was. De jubilaris werd door de heer A. H. ter Horst hartelijk toegesproken. Hij sprak namens de Di rectie woorden van dank voor wat hij in de 40 jaar in het belang van het bedrijf verricht had. Spreker speldde de heer Oud-Aanstoot het insig-, ne voor 40 jaar dienstverband op en bood hem,' zoals gebruikelijk, een enveloppe met inhoud aan. Mevrouw Oud-Aanstoot deelde in de vreugde en ontving een boeket bloemen. Hierna werden tijdens het nuttigen van een gebakje en een kop koffie de verschillen tussen de toestanden van nu en vroeger besproken tot de tijd van gaan aan dit gezellig samenzijn een eind maakte. Op 8 augustus waren er zelfs twee werknemers die 40 jaar geleden gelijktijdig bij Ter Horst Co. met hun loopbaan begonnen, nl. de heren H. J. Rugenbrink en Gerritsen, die momenteel respectievelijk baas-pakkerij en baas-naaierij zijn. Baas Gerritsen was de eerste 2 jaar in de smederij werkzaam en is toen als reparateur naar de Naaie- 6

Het Anker | 1965 | | pagina 6