I K 50-|ari| Met pensioen 4 Op 3 juni jl. bereikte de heer B. J. van de Maat de pensioengerechtigde leeftijd van 65 jaar. Vanaf 20 juni 1913 is de heer Van de Maat, met een onderbreking van de zgn. crisisjaren en de tweede wereldoorlog, ononderbroken bij ter Horst Co. N.V. werkzaam geweest. De Directie wilde deze trouwe medewerker niet zonder meer laten gaan en nodigde hem daarom uit om op 30 juni officiëel afscheid te komen ne men. In de directie-spreekkamer ontvangen, werd hij namens de Directie hartelijk toegesproken door de heer H. Jordaan. Hij sprak onder meer de wens uit, dat de heer Van de Maat nog vele jaren van zijn welverdien de pensioen zou mogen genieten. De gepensioneerde werd een met de hand be schilderd wandbord aangeboden, waarop o.a. zijn naam, de datum van indiensttreding en vertrek waren aangebracht. Als je ziet hoe vele jongeren tegenwoordig dik wijls van de ene werkgever naar de andere zwer ven, is een dienstverband van 50 jaar bij één en dezelfde werkgever toch wel iets bijzonders. Deze woorden kon men beluisteren toen de heer A. H. ter Horst de gouden jubilaris, de heer A. Slag- hekke toesprak. Als 14-jarige kwam hij al bij ons werken. Al wel en wee heeft hij meegemaakt. De heer Ter Horst dankte hem hartelijk voor de trouw welke hij al die jaren getoond had. Spreker speldde de jubilaris daarna het gouden insigne voor 50 jaar dienstverband op. Op 26 augustus werden twee jubilarissen naar het kantoor gereden. Als eerste werd de heer E. J. Harbers door de heer A. H. ter Horst ontvangen en op hartelijke wijze toegesproken. Hij bracht de dank over namens de Directie voor

Het Anker | 1965 | | pagina 4