Na deze lange fietstocht, die de meesten nog be hoorlijk in de benen hadden zitten, werd besloten om deze eerste avond maar „thuis" dus in het Kampmotel door te brengen. De volgende ochtend was het prachtig weer en werd besloten om hiervan maar direkt te profite ren door een bezoek aan Arnhem te brengen. Nadat wij bij het passeren van het vliegveld „Ter- let" gezien hadden hoe de zweefvliegtuigen in de lucht werden opgetrokken, werd 's middags een boottocht op de Rijn gemaakt naar de Wester- bouwing. De verdere vakantiedagen hebben we letterlijk van alles gedaan, o.a. gezwommen, gefietst, ge voetbald, enz. Het schijnt dat zo'n vakantieweek véél sneller voorbij gaat dan een normale werkweek. De meeste avonden werd gezellig samen doorge bracht in de kantine; slechts één avond zijn een tiental jongens naar de bioscoop geweest. De achterblijvers hebben later op de avond op de slaapzaal echt niet lang behoeven te raden wat voor soort film de bioscoopgangers gezien hadden. Wilde men het vege lijf redden, dan moest men snel dekking zoeken onder de bedden. Wat het zakgeld betreft, de meeste meisjes en jongens waren zo verstandig geweest om dit bij de leiding in bewaring te geven. Ondanks deze „rem" kwamen enkele jongens aan het eind van de week een beetje krap te zitten. Een telefoontje naar Rijssen was dan vaak voldoende, om een „zilvervloot" naar Beekbergen te doen vertrekken. Op de Velmve. Boottocht op de Rijri. Tiet aloude liedje van Piet Hein werd achter in de week dan ook zeer populair. Aan alles komt een einde, dus ook aan deze pret tige vakantieweek. Zaterdagmorgen om 10 uur moest er helaas afscheid genomen worden van de Kampleiding. De terugtocht ging via Klarenbeek, Voorst, Zut- phen, Laren, Markelo weer naar Rijssen, waar we om ongeveer 4 uur aankwamen. Al met al een mooie vakantieweek en wat ons betreft: Tot het volgende jaar. Rust 17

Het Anker | 1965 | | pagina 17