Vakantiekamp Beekbergen Evenals de vorige keer werd dit jaar een vakantie kamp voor ons jeugdig personeel georganiseerd. Daar in de afgelopen tijd gebleken was, dat er ook bij onze meisjes belangstelling voor zo'n kamp bestond, zijn we ditmaal voor het eerst met een gemengde groep op stap geweest. Aan het kamp, dat in het vakantie-oord „Klein Canada" te Beekbergen werd gehouden namen 9 meisjes en 16 jongens deel, in totaal dus 25 per sonen. Ook ditmaal nam Ter Horst Co. N.V. de helft van de kosten voor haar rekening, zodat de kosten van een zesdaags bezoek aan het kamp voor de deelnemers slechts 22,50 hebben be dragen. Nadat op maandag 19 juli 's morgens eerst de twee deelnemers uit Westerhaar per auto waren opgehaald, kon precies om 8 uur bij goed weer gestart worden. De heenreis, die evenals de terug reis per fiets gemaakt zou worden ging via Mar- kelo, Laren, Vorden, Baak en Bronkhorst. Hier in Bronkhorst, waar men een prachtig uit- zich op de IJssel heeft, werd een poosje gerust, Loenen. Bandenpech doch niet alleen gerust, het eerste lekke bandje had zich bij aankomst gemeld, zodat dit nog eerst gerepareerd moest worden. Trouwens wat de lekke bandjes betreft, hiermee werden we deze vakantie-week zoals later zou blij ken, maar al te goed bedacht. Herhaaldelijk moest het technische gedeelte van de leiding de handen uit de mouwen steken. Nadat iedereen in Bronkhorst uitgerust was, werd per pont de IJssel overgestoken. Via Eerbeek, Loenen, waar de watervallen bezichtigd werden, kwamen we 's middags om 4 uur in het kamp aan. De eigenaar, de heer Vaesen, heette ons welkom en wees ons de slaapplaatsen. De jongens werden ondergebracht in een slaap zaal in het Kampmotel, terwijl de meisjes in een apart gebouw in kamers onderdak kregen. Nadat iedereen zich verfrist en haar of zijn spulle tjes uitgepakt had, zetten we ons aan onze eerste maaltijd in het Kamp. Daar het eten ook dit jaar weer prima was, deed men de kok alle eer aan. 16

Het Anker | 1965 | | pagina 16