Vergaderingen met de Contactcommissie Holten 11 augustus 1965 9 april 1965 Aanwezig de heren H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolk man, H. C. G. Grootherder en V. K. Pavlicek. De voorzitter, de heer Jordaan, opent de vergadering en vraagt betreffende het verslag van vrijdag 12 maart jl. of er nog op- of aanmerkingen zijn. Waar er geen op- of aanmerkingen zijn worden deze notulen goedgekeurd. Hierna beantwoordt de heer Pavlicek de vragen in de Contactcommissie van 12 maart 1965 gesteld. Ziekengeld Dit punt werd uitvoerig onderzocht en bekeken en met de Bedrijfsvereniging te Enschede besproken. Gebleken is dat het uitbetalen van ziekengeld op ba sis van uurloon dusdanig veel administratieve romp slomp met zich meebrengt dat geen enkele aange sloten maatschappij bij de Bedrijfsvereniging te En schede deze werkwijze zou kunnen volgen. In verband hiermede moest er besloten worden om de uitbetaling te laten zoals zij tot nu toe is geschied. Bedrijfsbezoek aan Rijssen Dit bezoek is nog niet uit de verf gekomen; zodra één en ander mogelijk is zal dit onmiddellijk opge nomen worden. Nieuw lid van St. Lambertus Alhoewel op de vergadering van 12 maart hier nog niets over bekend was, kunnen wij nu mededelen van St. Lambertus mondeling bericht te hebben ge kregen dat men nog geen nieuwe kandidaat heeft voor de vakature ontstaan door het vertrek van de heer Lammertink. Winstdeling 1964 De voorzitter, de heer Jordaan, neemt hierop het woord en zegt, dat het hem genoegen doet namens aandeelhouders, commissarissen en directie te kun nen mededelen, dat besloten werd om over 1964 op de bekende voorwaarden aan het personeel een winst deling uit te kunnen keren van 3 °/o. Braderie Door één van de leden wordt gevraagd om nogmaals aan de Braderiecommissie voor de goede orde een brief te schrijven waarin men er op attendeert dat de fabrieksvakantie van de textiel dit jaar valt in de twee laatste volle weken van juli, nl. van 17 juli t.m. 31 juli 1965. Toegezegd werd, dat dit zou gebeuren. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de voor zitter deze vergadering. 9 juni 1965 Aanwezig de heren H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolk man en H. C. G. Grootherder. De heer V. K. Pavlicek was wegens ziekte verhinderd de vergadering bij te wonen. De voorzitter, de heer Jordaan, opent de vergade ring en vraagt naar aanleiding van het verslag van de vorige vergadering of er nog op- of aanmerkingen zijn. Waar men zich met de inhoud van de notulen kon verenigen, werden deze goedgekeurd. Evenals iri de hedenochtend gehouden O.R.-vergade- ring te Rijssen, werd ook op deze vergadering de werktijdregeling na 1 juli a.s. besproken en men ging unaniem akkoord met het voorstel van de directie om ook in het 2e kwartaal in de 2 ploegen 88 uur door te werken. Verder niets meer aan de orde zijnde, sluit de voor zitter deze vergadering. Aanwezig: de heren H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolk man, H. C. G. Grootherder en V. K. Pavlicek. De voorzitter, de heer Jordaan, opent de vergadering en vraagt of er naar aanleiding van het verslag be treffende de vergadering van 9 juni jl. nog op- of^^ aanmerkingen zijn. Daar er geen commentaar op deze notulen wordt gegeven, werden deze goedgekeurd. V akantieschema Het concept-vakantieschema 1965/1966 voor de We verij Holten, wordt besproken. Verzocht werd de werktijd van woensdag voor He melvaart te veranderen zodat de A-ploeg slechts een half uur en de B-ploeg slechts een uur behoeft te snipperen. Verder werd verzocht om in het vakantieschema de schafttijd te vermelden waardoor uniformiteit ver kregen zou kunnen worden. Op het definitieve vakantieschema is met beide ver zoeken rekening gehouden. De algemene reserve uren kwamen niet ter sprake, doch inmiddels is aan Weverij Holten telefonisch doorgegeven om als al gemene reserve voor de dagploeg 9 uur en voor de A-ploeg en B-ploeg 8,8 uur te reserveren, evenals dit in de O.R. te Rijssen inmiddels werd besloten. Rondvraag Gevraagd werd aan de Commissie van de Braderie te Holten inzake het tijdstip van de Braderie voor volgend jaar te schrijven nl. om deze in de laatste 2 weken van juli te houden. Plasticdak Door de onlangs plaatsgehad hebbende zware regen val, zijn er in het nieuwe plasticdak op enkele plaat sen lekken ontstaan. Gevraagd wordt hieraan aandacht te willen besteden. Heren W.C.'s Gevraagd werd of niet beide potten weggehaald en de gaten afgesloten kunnen worden en enigszins op geknapt. Bedrijfsbezoek Dit punt wordt nogmaals onder de aandacht ge bracht nl. wanneer het personeel van Holten een rondleiding kan meemaken door de fabriek te Rijs sen. Niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter onder dankzegging aan de aanwezigen de vergade ring. 14

Het Anker | 1965 | | pagina 14