Ondernemingsraadvergaderi NATIONALE NAJAAR S LOTERIJ drie hoofdprijzen van honderdduizend gulden! 1/1 lot f. 5,-- VRAAGT UW WINKELIER GIRO 6200 - ROTTERDAM dat er tussentijds altijd een bespreking kon worden aangevraagd. De voorzitter heeft ook daarom reeds gezegd, dat het een herhaling is van wat indertijd is afgesproken. 2d Rondvraag. De heer Beunk komt nog even terug op een reeds eerder naar voren gebracht probleem, nl. van de warmte in Beek. De installatie van de airconditioning werkt nl. niet goed meer; hiervoor zou een nieuwe komen. De voorzitter antwoordt hierop, dat wij hiermee druk bezig zijn. In de fabrieksvakantie zal men de ze nieuwe airconditioning zien te plaatsen. Verder niets meer aan de orde zijnde, dankt de voor zitter de leden voor hun opkomst en sluit hiermee de vergadering. Loterij g.g.k. door de Min. v. Just. d.d. 29 juli 1965 onder nr. L.0.650/031/052. Opbrengst is bestemd voor Het Koningin Juliana Fonds en de Stichting Fondsenwervingsakties Volksqezondheid te 's-Gravenhage. Trekking 10 nov. 1965. 1.000.000 loten b f 5.- p. st.(4.000.000 b f 1,25.) Adr. v. inl. SUFA. Heemraadssingel 303, Rotterdam. Prijzen blijven gedurende 1 jaar na trekking beschikbaar. Aanwezig de heren: H. Jordaan, G. J. van Putten, Js. Harbers, J. H. Seppenwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk. J. Bruins, J. Waanders, J. Heuver, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppenwoolde, J. Leusink, W. Harbers en V. K. Pavlicek. De heren A. H. W. Thomassen en A. J. Bargmans waren afwezig. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent met een kort welkomstwoord de vergadering en heet in hetflB bijzonder welkom de heer Torn, die als assistent werkzaam is op de Sociale Afdeling en spreekt de hoop uit dat de samenwerking van beide kanten prettig zal zijn. 2a. Notulen vergadering dd. 9-6-1965. Deze worden zonder op- of aanmerkingen goedge keurd. Vragen, gesteld in de vorige vergaderingen. Wat betreft het bord voor de aankondigingen in Spoelerij Beek, zegt de heer Pavlicek van de baas gehoord te hebben dat het bord reeds aanwezig is en de aankondigingen daar dus kunnen worden aan geplakt. Het Pakkerij-probleem waarnaar in vorige vergade ringen door de heer A. J. Seppenwoolde werd ge vraagd, is onder het mes. Wat de hoogte van de takelage betreft deelt de voorzitter desgevraagd me de, dat deze zo hoog mogelijk aangebracht zal wor den; meer kan men er niet aan doen. Vervolgens beantwoordt de heer Pavlicek de vraag van de heer Waanders, die graag zou zien dat er een overzicht op tafel zou worden gebracht betreffende het ziekteverzuim. De bedoeling was een overzicht van de korte en lange ziektegevallen gedurende b.v. een jaar om zodoende een beter inzicht te krijgen in het probleem van het ziekteverzuim. Ut* Door ziekte en later vakantie van de heer Bakker kon dit niet eerder ter tafel worden gebracht, maar de heer Waanders werd toegezegd dat dit op de eerstvolgende O.R.-vergadering aan de orde zal ko men. De heer Leusink brengt nu nogmaals naar voren de kwestie van de ketelpakken. Hij zegt dat er niet ge noeg zijn en dat, wanneer er pakken beschikbaar liggen, deze te groot of te klein zijn. Bovendien zijn ze vaak stuk. De heer Van Putten zegt, dat er door het Magazijn niet voldoende aandacht aan deze kwestie wordt be steed. Hij zelf had, toen hij voor zijn afdeling een ketelpak moest aanvragen, geconstateerd dat de kno pen van het ontvangen pak er af waren zodat de persoon voor wie het ketelpak bestemd was, zelf voor knopen moest zorgen. Ook dit probleem zal nog eens grondig worden on derzocht. 10

Het Anker | 1965 | | pagina 10