Ondernemingsraadvergadering op 11 maart 1965 Aanwezig: de heren H. Jordaan, G. J. van Put ten, Js. Harbers, A. J. Bargmans, J. H. Sep penwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. Waan- ders, J. Heuver, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppenwoolde, J. Leusink, W. Harbers en V. K. Pavlicek. De heer A. H. W. Thomassen is verhinderd de vergadering bij te wonen. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent de vergadering en heet allen hartelijk welkom. In het bijzonder heet spreker welkom de heer J. H. Seppenwoolde, die thans weer in zoverre hersteld is, dat hij in staat is de vergadering bij te wonen en ook het nieuwe O.R.-lid voor de Batchingkamer de heer A. J. Bargmans. Spreker hoopt dat de samenwerking met de heer Bargmans even plezierig zal zijn, als dat het ge val is geweest met zijn voorganger. 2a. Notulen vergadering d.d. 26-11-1964 en 18-12-1964 Deze worden zonder op- of aanmerkingen goed gekeurd. Vragen vergadering d.d. 26-11-1964 1. Vraag van de heer A. J. Seppenwoolde be treffende de ruiten in de Pakkerij. Bij nader inzien is gebleken dat dit niet de ruiten in de Pakkerij betrof, maar van de luifel; er komt een geheel nieuwe luifel waarvan de tekening reeds klaar is; hier wordt dus aan gewerkt. Naar aanleiding hiervan stelt de heer A. J. Seppenwoolde nog de vraag of er rekening wordt gehouden met het feit dat de takelage verhoogd zal kunnen worden; zoals men mo menteel hiermee moet werken is vaak levens gevaarlijk. De voorzitter zegt dat hierover wel gespro ken is, maar hoe een en ander precies gere geld zal worden is hem niet bekend. Vraag van de heer J. H. Seppenwoolde be treffende de kalk op de ramen in de Beek. Deze kalk is er grotendeels wel weer af. Vragen vergadering d.d. 18-12-1964 1. Vraag van de heer Spenkelink betreffende de watervoorziening in Beek. Ons werdj medegedeeld dat de kwestie van het roes™ in het water opgelost zou zijn, hetgeen door de betreffende O.R.-leden bevestigd wordt. Ter plaatse zal nog worden vastgesteld of de druk ook voldoende is. (Na de vergade ring is bericht ontvangen dat de druk van het water in de Beek thans ook weer prima is.) 2. Vraag van de heer G. Kippers betreffende de verlichting voor de wevers uit Geurne. Men heeft ons medegedeeld dat het ijzerma teriaal dat achter de Smederij lag opgeruimd is zodat men nu via een rechte weg naar de uitgang kan. Verder is er ook op de hoek van de Timmerkamer een lamp aangebracht, zodat dit probleem hiermee opgelost moet zijn. Volgens de O.R. heeft men de laatste tijd hierover ook geen klachten meer ge hoord. De heer Waanders meent dat er in de vorige vergadering ook nog afgesproken was dat eu nog een overzicht zou worden gegeven over he^ ziekteverzuim enz. Dit is de voorzitter wel bekend, doch in verband met het feit dat de heer Bakker ziek is, moe ten wij dit nog even uitstellen. 2b. Overzicht huidige toestand in het bedrijf De voorzitter kan betreffende de algemene toe stand in het bedrijf mededelen, dat wij momen teel de beschikking over voldoende orders heb ben. Wij komen steeds meer tot de overtuiging dat wij ons nog voortdurend verder moeten spe cialiseren, aangezien er naar de gewone artike len, zoals o.a. de zakken, steeds minder vraag komt. Gelukkig hebben wij indertijd de juiste maatre gelen genomen door over te gaan op speciali- 4

Het Anker | 1965 | | pagina 4