Van boven naar beneden: De heer H. Kosterbok, B. J. Schepers, G. H. Kastenberg en G. G. Ponsteen. namens Directie en collega's muzikanten de heer Ponsteen een prachtig armbandhorloge. Tot slot deelde de heer Pavlicek nog mede, dat de directie de aanschaf van elektrische instru mentverlichting had goedgevonden. Deze mede- Ideling ontlokte allerwegen een hartelijk applaus, 'iet verdere gedeelte van de avond werd door gebracht in de grote zaal van het Parkgebouw alwaar ter ere van deze jaarvergadering de be kende film „Fanfare" van Bert Haanstra werd gedraaid. Een zeer toepasselijke film, waarvan een ieder heeft genoten. Benoeming nieuwe voorzitter Meerdere jaren heeft de heer E. Dommerholt de voorzittershamer gehanteerd bij Wilhelmina. Helaas was hem dit de laatste tijd wegens ge zondheidsredenen niet meer mogelijk en achtte hij het moment van aftreden gekomen. Vanaf deze plaats hartelijk dank voor het vele werk als voorzitter en daarvoor als lid, voor de mu ziekvereniging Wilhelmina verricht. Van harte grenst de redactie u beterschap toe. Op vrijdag 22 mei j.l. werd in de ontstane be- stuursvacature voorzien door de benoeming van de heer E. Dommerholt Jr. Het bestuur is nu als volgt samengesteld B. J. Schepers, voorzitter, Nassaustraat 28 G. J. Poortman, secretaris, Dannenberg 79 E. Dommerholt Jr., penningm. Elsenerstraat 56 A. D. Enoch, 2e voorzitter H. Kosterbok, blibliothecaris W. Reterink, alg. adjunct F. J. Schreurs, alg. adjunct Wij wensen Wilhelmina onder het huidige be stuur nog vele successen toe. !ÜJÉ8t?

Het Anker | 1965 | | pagina 3