Puzzelboek Een beste baan De Paaspuzzel heeft 14 inzendingen opgeleverd die alle de juiste oplossing bevatten. Bij loting werden de volgende prijswinnaars aangewezen 1. Mevrouw Wijting, Molendijk 23. 2. De heer F. Brandriet - 4470 Spoelerij Beek. 3. De heer Dangremond, Gepensioneerd Weve rij- 4. De heer J. Poortman - Krasserij. 5. De heer W. Baan - Spinnerij Beek 3876. De prijzen kunnen worden afgehaald bij de Afdeling Personeelszaken. j-.--.ju..-,,-— FIETSEN EN BROMMERS OP SLOT Een zeer origineel idee hadden de collega's van de heer G. Rohaan uit de Weverij Geurne be dacht. Bij zijn huwelijk op 21 mei j.l. met mej. A. Baan, werd een prachtige haan aangeboden, gemaakt van hout en geheel beplakt met centen, dubbeltjes, kwartjes en grotere munten. Het geheel vertegenwoordigde een aanzienlijke waarde, geheel bijeengebracht door collega's en bazen uit de Geurne. Een afbeelding van haan en vervaardigers mag naar onze mening in het Anker niet ontbreken. Wij wensen het bruidspaar nog van harte geluk en nu maar proberen de munten los te krijgen. De gebruikte lijm leek ons van zeer uitmunten de kwaliteit Wij willen er nogmaals op wijzen dat het nodig is rijwielen, bromfietsen en scooters op slot te doen. Ook in de rijwielstallingen. Huishoudschool avondnaailessen De naailessen op de huishoudschool werden de laatste maanden op vrijdagavond slecht bezocht. Het plan was eerst om voor het komend seizoen de vrijdagavond van een der leraressen, waar de minste leerlingen kwamen, op te heffen. Wanneer hoogstens 2 a 3 meisjes op de les ko men, dan kan er niet van een bloeiende op komst gesproken worden en heeft zo'n naaiclub geen reden van bestaan meer. Nu bestaat de mogelijkheid dat e.e.a. voortkom^ uit het feit dat er juist op vrijdag vaak een bruiloft wordt gevierd. Deze mogelijkheid willen wij nog onder ogen zien en in plaats van vrijdag nu op dinsdag les gaan geven. Zowel mejuffrouw Voortman als mejuffrouw Kienhuis geven dus les op dinsdag en donderdagavond van half acht tot half tien. Het hangt verder niet van de opgaven af aan het begin van het seizoen of wij de naailessen in de toekomst op deze avonden kunnen blijven handhaven, maar wel of de meisjes die zich op gaven ook in werkelijkheid komen. Aan de hand van deze cijfers wordt het aantal lesavonden bepaald. Dus hebben de leerlingen in eigen hand wat er al of niet met de avond naailessen gaat gebeuren. - - V 32

Het Anker | 1965 | | pagina 32