Dankbetuigingen Mijn hartelijke dank aan ba zen en collega's van de Naaie- rij voor de fruitmand, tijdens mijn ziekte ontvangen en Mej. Vink voor het bezoek en het fruit dat namens de Di rectie werd aangeboden. Mej. G. Harbers. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan ba zen en personeel van Weverij Boomkamp en Beek voor het fruit dat ik mocht ontvangen gedurende de tijd dat ik thuis was i.v.m. een mij overkomen ongeval. G. Wolters. Ondergetekenden zeggen me de namens hun echtgenoten langs deze weg hartelijk dank aan allen die de dag van hun 50-jarig dienstjubileum tot 'n onvergetelijke hebben ge maakt. Ook voor de cadeaus die ze daarbij mochten ontvangen van Directie, bazen en colle ga's onze oprechte dank. H. Averesch - Weverij J. B. J. Brinks - Weverij E. Stegeman - Weverij H. Zwoferink - Krasserij G. H. Hofstede - Kantoor Joh. Nijkamp - Batchingkamer Hartelijk dank aan bazen en collega's van de Spoelerij voor de fruitmand tijdens mijn ziekte ontvangen. J. W. Dommerholt. Langs deze weg zeg ik de Di rectie, Mej. Vink, bazen en personeel van de Centrale Werkplaats hartelijk dank voor het fruit en de fruit mand tijdens mijn ziekte ont vangen en voor het bezoek en de belangstelling. J. W. Rouwendal Hartelijk dank aan de Direc tie voor de prettige ontvangst op het kantoor t.g.v. mijn pensionering en voor het wandbord dat mij hierbij werd aangeboden. Ook mijn hartelijke dank aan bazen en collega's van de Ka- landerij voor de cadeautjes die ik mocht ontvangen. Mej. H. Nijland. Hiermede betuig ik mijn har telijke dank aan bazen en col lega's van de Spinnerij Beek voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. H. M. Borkent. Hartelijk dank aan de Direc tie van Ter Horst Co. N.V. voor de aangename afscheids woorden en het toegekende pensioen, alsmede voor het prachtige wandbord. Ook het technisch en leiding gevend personeel, collega's, bazen en personeel van de Spinnerij hartelijk dank voor de prachtige cadeaus. M. ten Hove. Voor de prettige ontvangst op het kantoor door de Direc tie t.g.v. mijn 40-jarig jubi leum en het cadeau dat mij hierbij werd aangeboden zeg ik, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank. Tevens dank ik bazen en werknemers van de Kalande- rij voor de ontvangen cadeaus en betoonde belangstelling. G. J. van Heek Aan allen die blijken van medeleven hebben betoond bij het plotselinge overlijden van onze zoon tengevolge van een ongeval, betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Fam. Nijland. Hiermede zeg ik bazen en personeel van Weverij Boom kamp hartelijk dank voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen en Mej. Vink voor het bezoek. G. Nijland. Langs deze weg wil ik Direc tie, bedrijfsleiding en verder personeel hartelijk dank zeg gen voor de cadeaus en de be langstelling die ik mocht ont vangen t.g.v. mijn 40-jarig dienstjubileum en afscheid wegens pensionering. A. Poortman - Ververij Ondergetekende zegt mede namens zijn vrouw, de Di- rectie hartelijk dank voor het( cadeau en decoratie dat hem t.g.v. zijn 40-jarig jubileum werd aangeboden. Ook bazen en collega's van de Weverij onze hartelijke dank. H. v. d. Belt. Mijn hartelijke dank aan ba zen en personeel van de Ka- landerij voor de cadeaus en de betoonde belangstelling die ik van hen mocht ontvan gen, tijdens en na het ongeval. H. Langkamp. Langs deze weg zeg ik bazen en personeel van de Spinne rij, Batchingkamer en de le den van de muziekvereniging „Wilhelmina", hartelijk dank voor de vleesschotel en de fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. A. Slaghekke. Voor het medeleven na het overlijden van mijn man en( de financiële bijdrage, die wij mochten ontvangen, zeg ik Directie en Personeel harte lijk dank. Wed. Sprakel-Bekkernens Voor het fruit en het bezoek van Juffr. Vink en de fruit mand van de collega's van Weverij Bijvank II zeg ik hartelijk dank. G. Lankamp. Mede namens mijn vrouw zeg ik Directie en alle bekenden hartelijk dank voor de over weldigende belangstelling tij dens mijn 40-jarig dienstver band bij Ter Horst Co N.V. ondervonden. J. Mensink. 30

Het Anker | 1965 | | pagina 30