Nieuws van Wiltielmina Inhoud Nieuws van Wilhelmina 2 Ondernemingsraad vergadering op 11 maart 4 Ondernemingsraad vergadering op 9 april 6 Gouden jubilea 10 Vakantie-fototocht 12 Wat leeft en bloeit 13 Gedecoreerden 14 Parknieuws 17 25-jarig jubileum 18 Visken 19 Met pensioen 20 Er op uit met ,,'n Stoom" 22 40-jarig jubileum van de heer H. J. Mensink 23 Excursie Picanolfabriek 24 Reisclub kantoor en technisch personeel 26 Sport voor lichamelijk gehandicapten 28 Dankbetuigingen 30 Personalia 31 Puzzelhoek 32 Huishoud- en avondnaailessen 32 Zaterdag 24 april hield onze muziekvereniging Wilhelmina haar jaarlijkse feestelijke algemene ledenvergadering. Ruim een honderdtal leden met hun dames waren tegen 7 uur verzameld in de leeszaal van het Parkgebouw, alwaar wnd. voorzitter de heer Enoch de vergadering opende en op vlotte wijze alle agendapunten afhamerd?^ Feestelijk was de vergadering vanwege de hul diging van enkele jubilarissen. De heren H. Kosterbok en B. J. Schepers wa ren 25 jaar lid geweest en ontvingen bij monde van de heer Webbink, lid van de Commissie van Toezicht, een prachtig armbandhorloge, hun aangeboden door de Directie van Ter Horst Co. N.V. Het zilveren speldje voor 25-jarige trouwe dienst werd beide heren eveneens uitge reikt en opgespeld. Vervolgens werd de heer G. H. Kastenberg, 57 jaar lid van Wilhelmina, toegesproken door de heer Pavlicek. Wegens gevorderde leeftijd meen de de heer Kastenberg te moeten bedanken. Se dert 1958 is de heer Kastenberg drager van de bronzen medaille verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Toen was hij namelijk 50 jaar lid. Bij dit unieke jubileum van 57 jaar lid maatschap bood de heer Pavlicek een gemakke lijke herenstoel aan namens directie en namens collega's muzikanten. Veertien jaar lang heeft Wilhelmina gespeeld met een gastmuzikant enwel de heer G. G. Ponsteen, tenor-saxofonist uit Nijverdal. Elke week, zonder onderbreking was de heer Pon steen in de gelederen van Wilhelmina present, aldus de heer Webbink, die de heer Ponsteen toesprak. In hart en ziel muzikant, heeft de heer Ponsteen veertien jaar lang de vaste plaats on der de dirigeerstok van de heer Albert Sommer bezet. Nu beginnen de jaren een woordje mee te spreken en heeft de heer Ponsteen gemeend de klarinet erbij neer te moeten leggen. Uit dankbaarheid voor de spontane bereidwillig heid mede te willen werken aan de opvoering van het peil van Wilhelmina offreerde spreker 2

Het Anker | 1965 | | pagina 2