aanbrak dat er echt afscheid genomen moest worden. Een afscheid voor altijd wordt het echter mees tal niet c.-ndat ook met de gepensioneerden de band met het bedrijf zo lang mogelijk aange- houden wordt. Thuis namen 's avonds nog bedrijfsleiding en collega's afscheid van baas Poortman. Van onze werknemers hebben de laatste maan den wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd ons bedrijf verlaten de heer Jansen, die als poetser in de Krasserij werkzaam was en op 30 april met pensioen ging, en de heer G. Baan, die op 31 mei j.l. het bedrijf verliet en als oplegger in de Krasserij werkzaam was. Tegelijk met de heer Jansen, was ook aanwezig mej. H. Nijland om officieel afscheid te nemen. Mej. Nijland die de laatste tijd in verband met haar minder goede gezondheid, niet meer in staat was om te werken, zodat zij met vervroegd pensioen het bedrijf verliet. Wij wensen haar ondanks haar minder-validiteit nog veel geluk kige jaren toe en hopen dat ze nog jaren van haar pensioen mag genieten. Beide heren, die allebei 52 jaren in het bedrijf zijn werkzaam geweest, en mej. Nijland, werd hartelijk dank gebracht voor hun trouwe dienst aan 't Stoom en de wijze waarop zij hun werk voor het bedrijf hebben gedaan. Hun werd ter herinnering een handbeschilderd wandbord overhandigd waarop hun naam, da tum van indiensttreding en datum van pensio nering vermeld stonden. Hierna bleef men nog gezellig bijeen waarbij vele herinneringen uit vroeger tijden nogmaals druk werden besproken, waarna het ogenblik van het officiële afscheid aanbrak. De heer A. Poortman. De heer Jansen en mej. Nijland. De heer G. Baan.

Het Anker | 1965 | | pagina 21