Gedecoreerden De heer D. J. Assink. De heer A. Dreyer In de maanden april, mei en juni was het aan tal gedecoreerden wel wat minder dan voor gaande maanden. Het 40-jarig jubileum werd gevierd door: 6-4-65D. J. Assink - onderhoud van de tui- nen van het parkgebouw 4-5-65: A. Dreijer - oplegger Krasserij 18-5-65: H. v. d. Belt - linoleumwever 28-5-65: Mej. A. Rensink - stopster Kalanderij 20-6-65: B. J. v. d. Maat - draadbreukteller Spinnerij 22-6-65: J. Rutterkamp - keurder De vijf jubilarissen en Mej. Rensink als jubila- resse werden op het kantoor uitgenodigd en ont vangen door de Directie. Namens de Directie nam de heer A. H. ter Horst het woord en heette iedereen van harte welkom, speciaal ook de Burgemeester en ver zocht deze als eerste de jubilarissen toe te wil len spreken. Spreker deelde hierop de aanwezigen mede, be richt te hebben ontvangen dat het H.M. de Koningin behaagd had de jubilarissen te begif tigen met de bronzen medaille in de Huisorde van Oranje-Nassau en dat het hem bijzonder verheugde deze medailles te mogen uitreiken. Hierna sprak de heer A. H. ter Horst. Spreker dankte in de eerste plaats de Burge meester voor zijn komst en voor de uitreiking van de onderscheidingen en wendde zich daar na tot de jubilarissen, die hij van harte namens de Directie dankte voor de manier waarop zij gedurende 40 jaren het bedrijf hadden geholpen groot te maken. Speciaal Mej. Rensink werd voor het voetlicht gebracht omdat het niet dikwijls meer voor komt dat een medewerkster in deze tijden voor decoratie in aanmerking komt. Als waardering werd hen een enveloppe met in houd aangeboden en het zilveren insigne met gouden kroontje opgespeld; Mej. Rensink ont ving het insigne in de vorm van een broche. 14

Het Anker | 1965 | | pagina 14